Maksimalus Pasitikėjimas Savimi

[fullwidth background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ enable_mobile=“no“ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ padding_left=“0″ padding_right=“0″ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][two_third last=“no“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

Maksimalus pasitikėjimas savimi

Kai nesijauti maksimaliai pasitikintis savimi, bijai užmegzti naujas pažintis su moterimis, bijai išsakyti savo nuomonęnesugebi pastovėti už  save, sunkiai sekasi siekti tikslų. Nepasitikėjimas savimi trukdo laisvai bendrauti, pradėti verslą ar mesti senai įgrisusį nemėgstamą darbą ir pradėti kažką naujo. Nepasitikėjimas savimi atsiranda dėl to, kad:
 • Nuvertiname save, laikome save prastesniais už kitus;
 • Bijome aplinkinių nuomonės;
 • Bijome suklysti;
 • Bijome, kad mums nepasiseks;
 • Manome, kad esame per jauni ar per seni pradėti;

Kas bus, jei ir toliau nepasitikėsi savimi?

Jeigu ir  toliau nepasitikėsi savimi, o nuvertinsi save ir bijosi elgtis taip, kaip liepia tavo širdis, nes bailys protas, tave stabdo, tai pradėsi nekęsti savęs dėl to, kad nesugebi užmegzti naujų pažinčių, tiek su moterimis, tiek su vyrais. Nuolat jausiesi kaip nevykėlis, kuris ir vėl nesugebėjo pasakyti savo nuomonės, kuris nesugebėjo  pastovėti už save. Pradėsi pats savęs negerbti, nes nepasitikėdamas savimi, nuleisi rankas siekiant tikslų, ieškant mylimo darbo. 

Ko aš bijojau, bet padariau?

Aš labai bijojau moterims sakyti tai ką galvoju, ko iš jų noriu, bet kai tai įveikiau, neturiu problemų su jomis. Aš labai bijojau mesti saugų, bet nemylimą darbą, dėl kelio kuris turį širdį, bet kai tai padariau, tapau laisvas realizuoti save. Aš galvojau, kad esu nevertas parašyti knygą „buliaus galia“ ir ją išleisti, bet kai tai padariau, gavau daug gerų atsiliepimų. Aš labai bijojau keliauti autostopu pirmą kartą, bet tai buvo vienas iš geriausių mano gyvenimo nuotykių. Aš jaučiausi nevertas, kad galėčiau  kurti, 90 dienų mokymų programą vyrams, bet po jos, vyrai pradėjo daugiau uždirbti, kiti susirado antras puses, o dar kiti pradėjo daug labiau pasitikėti savimi.

Maksimalus pasitikėjimas savimi

Matydamas kaip žmonės save nuvertina, bijo suklysti, bijo aplinkinių nuomonės ir dėl to jaučiasi nusivylę savimi, aš sukūriau vienos dienos mokymų programą „MAKSIMALUS PASITIKĖJIMAS SAVIMI, kurioje atskleisiu, konkrečius žingsnius, leidžiančius maksimaliai pasitikėti savimi įvairiuose gyvenimo situacijose, be didelių pastangų. Mokymuose „Maksimalus pasitikėjimas savimi“ TU:

 • Suprasi kas tau trukdo savimi pasitikėti;
 • Išmoksi pašalinti tuos trukdžius akimirksniu;
 • Tapsi vakaro siela, ten kur būsi, net nesistengdamas to daryti;
 • Daug laisviau, pradėsi bendrauti su moterimis;
 • Išmoksi pastovėti už save ir apginti savo nuomonę;
 • Tapsi daug patrauklesnis moterims.

Mokymų medžiagą sudaro:

daugiau nei 8 val. video medžiaga, kurią galima žiūrėti internetu arba atsiųsti į kompiuterį. Visą medžiagą galima atsisiųsti audio formatu ir klausytis laisvu metu.

Taip pat mokymų medžiagą sudaro apie 4 val. audio meditacijų kurios tavo pasitikėjimą pakels į kitą lygį. Pridedamos ir mokymų skaidrės kurios padės akimirksniu prisiminti informaciją.

Už 12 val. trunkančia transformaciją, kuriai paruošti prireikė daugiau nei 60 val. gryno darbo, neskaičiuojant praeitų kursų ir mokymų. Tai tau kainuos vos 58 eur. 47 eur.[/fusion_text][/two_third][one_third last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

30 dienų, 100% pinigų gražinimo garantija.
Jeigu mokymai nepateisins tavo lūkesčių, gražinsime 100% sumokėtų tavo pinigų, be jokių klausimų.

Turite klausimų? Skambinkite:

+370 645 34369

 

arba rašykite:

petras@alfavyras.lt

Atsiliepimai:

Sveiki. Džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie nori nuoširdžiai padėti kitiems pasiekti tai, ko patys pasiekė, šiuo atveju kalba eina apie didesnį pasitikėjimą, laisvesnį bendravimą ir pan. Ačiū, Petrai, už gautas naujas žinias, pasidalinimą savo paties patirtimi ir nueitu keliu, o taip pat patiko emocijų paleidinėjimo technika, kuri po truputį duoda naudos.

Regimantas, 31 m.


atsiliepimas maksimalus pasitikejimas savimiMokymai patiko, pateikta visa reikalinga info maksimaliam pasitikėjimui savimi.

Donatas, 23 m.[/fusion_text][/one_third][/fullwidth][fullwidth background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ enable_mobile=“no“ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ padding_left=“0″ padding_right=“0″ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][fusion_text]Naujas telefonas pirktas iš salono praranda savo kainą akimirksniu. Tik nusipirkus naują automobilį ir su juo išvažiavus iš salono, jis iškart prarandą savo pradinę kainą. Praktinės žinios apie pasitikėjimą savimi, tai investicija kuri atneš rezultatus nuolat ir nenuvertės niekada!

Mokymus paruošė: Petras Paserpskis (Projektų alfavyras.lt ir vyruklubas.com kūrėjas, knygos „buliaus galia“ autorius)

Atsiliepimas:

atsiliepimas-julius[/fusion_text][/fullwidth][fullwidth background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ enable_mobile=“no“ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ padding_left=“0″ padding_right=“0″ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][one_half last=“no“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

Tado atsiliepimas apie kitus Petro Paserpskio mokymus.

[/fusion_text][/one_half][one_half last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

Deivido atsiliepimas apie asmenines konsultacijas.

[/fusion_text][/one_half][/fullwidth][fullwidth background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ enable_mobile=“no“ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ padding_left=“0″ padding_right=“0″ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][fusion_code]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[/fusion_code][/fullwidth][fusion_text]
[/fusion_text]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *