Categories
Vyriškumas

Media iškraipo vyrų pasaulėžiūrą

Media iškraipo vyrų mąstymą

Dažnas mūsų mėgstame pažiūrėti filmus arba netgi televizorių. Buvo atliktas tyrimas, kuris parodė, jog 60-70 procentų žmonių po darbo renkasi minkštą fotelį ir televizorių vietoje sporto. Taip, kam gi kelti subinę, eiti kažką daryti, -„lysti iš savo komforto zonos“, jeigu fotelyje daug patogiau ir šilčiau.

Alfa vyras savęs tuo momentu paklausia: „ar tai geriausias būdas dabar taip leisti laiką?“. Mes galime rinktis ką tuo momentu veikti ir daryti, prarasdami šancą daryti kažką kitą. Vienu momentu mes galime daryti tik vieną dalyką. Tai žmogus rinkdamasis žiūrėti televiziją, tuo pačiu momentu praranda galimybę daryti žymiai naudingesnę veiklą: tai gali būti sportas, rašymas knygos, poemos, išvyka, susitikimas su draugu ir t.t. Įsivazduojate, kaip reikia atidžiai rinktis, ką veikiame..

Ir apie ką aš ir kalbu. Taigi pasirinkimas žiūrėti televizoriaus turi ir savo pasėkmes. Norom ne norom mes kartais patys pradedame elgtis arba vadovautis filmuose rodoma pasaulėžiūra vyrui: „kaip elgtis su moterimis“ Or ar ji teisinga?..

Kai matome kaip filmuose lengva susigražinti prarastą merginą, nesudėtingai privažiuojant prie jos namų, užkišant rožytę už jos automobilio valytuvo ar pristatant gėlių su „meilės ir apgailestavimo laiškeliu“. Tada kaip stebimės ir džiaugiamės, kad jie vėl kartu..Bet ar tai „groja“ realybėje?

Ir aš jums pasakysiu kad tai yra visiškas absurdas ir neteisybė. Iki 19 metų aš elgiausi kaip parašyta ten, dar pridėjo mama ir keletas draugių patarimų bei pasakos. Žinote koks maksimalus mano rezultatas buvo – bučkis į žandą ir draugų zona su mergina.. žodžiai.. „ack koks tu mielas, būkime tik draugais..“ – ironiška šypsena palydėdavo mane mergina.

Jūs patys suvokiate, jeigu jums būtų viskas tvarkoje su moterimis ir pagaliau gautumėte rezultatus ir pasiimtumėte tai ko norite iš santykių, tuomet sveikintumėte save ir didžiuotumėtės savimi bei neskaitytumėte šio portalo. Tai kažkas vadinasi yra ne taip? Pripažinkite sau tai.

Pasakysiu aš jums keletą tiesų, kurios visiškai „nesueina“ su filmų ir pasakų kuriama pasaulėžiūrą vyrams:

1.      Prarastą merginą verta bandyti susigražinti

NE! Prarastos merginos niekada neįmanoma susigražinti, kol ji pati nesuvokia ką prarado. Taip dauguma vyrų praradę merginas puola į depresiją: „ne va, ji – vienintelė“ Absurdas. Pažiūrėkite į visatą pakilęs į kosmosą pro padidinimo stiklą. Ta  Jūsų vienintelė tai maža skurzdė tarp 8 milijardų. Lietuvių ypatingai stiprus bruožas – sureikšminti save. Alfa vyras meta lauk šią nesamonę.

Alfa Vyras žino, jog šimtus kartų kainuos mažiau pastangų susipažinti su nauja mergina ir pakliūti po jos alfa savybių skanavimo radaru, nei „vargti“ su senaja. Alfa Vyras suvokia – niekur ta skruzdė nepabėgo, ji ir yra ir bus šiame pasaulyje. Nepuola į neviltį ar depresiją, nes moterys nėra numeris vienas jo gyvenime. Numeris vienas jo gyvenime – jo aistra, veikla, kuri jam teikia džiaugsmą.

2.      Būk romantiškas susipažindamas su mergina

NE! Po velnių!! Geri berniukai matę filmuose, kaip kuriama romantika per pirmus pasimatymus, pradeda ir jie taip elgtis. Romantika tolygu įpareigojimui. Moteris mąsto: „aha šis romantikas, davai nukelkime jam seksą dar porai mėnesių“. Romantika yra ištižėlių bandymas įtikti merginai, kuris visiškai blokuoja tavo vyriškumą. Tai rodo tavo žemą savigarbą, norą įtikti ir gauti jos pripažinimą bei neturėjimą pasirinkimo.

Ar kultūristai vaikščiodami štanginėje (testosterone laukuose) būna romantiški?. Ne, jie grubūs, atšiaurūs, užtikrinti ką daro, nes pas juos garuoja – vyriškumas, – tai testosteronas, kurio duodi pauostyti moterims ir jos paskui tave.. Taigi nustokite būti romantikais, būkite vyriški, kokia yra jūsų prigimtis vyrai, nes jos nepakeisite.. Romantika yra santykiams ir tik po sekso..

3.      Drovumas ir kuklumas puošia žmogų

Nežinau iš kur šią nesamonę ištraukė, kad tai puošia vyrą, bet jūs pažiūrėkite, kokį vyrą moterys renkasi, kuklų ir drovų, ar Liūtą?.. Drovumas – visiškai nepatraukli savybė vyrui. Toks vyras – ištižėlis… Geras ir draugiškas berniukas… fui… Tokie tik ir lieka merginoms draugai.. Bijo prieiti, bijo garsiau pasakyti.. Nedrįsta įsikišti.. Galvoja ką čia pasakyti.. patiks jai ar nepatiks? Kažin seksas bus ar nebus, jeigu dabar pasielgs taip?.. Kaip moteris 6alia tokio vyro gali jaustis silpnesnė (moteriška).. Košmaras ir viskas per vaikystėje tėvų ir aplinkos suformuotą charakterį..

Mano berniukas mokykloje pasims ką tik norės ir jam niekas nenurodinės. Draugaus ir bus su ta mergina, su kokia norės. Darys tai ką norės daryti gyvenime. Patiks merginoms toks koks yra, ir jį vertins jos. Nes jis spinduliuos alfa savybes, o merginų radarai fiksuos. Ir aš tikras 150 procentų!!

4.      Reikalai su merginomis susitvarkys tada, kai turėsiu pinigų, gerą automobilį ir t.t.

Pažįstu ne vieną veikėją, kuris taip mąstė. Dabar nors ir turi tai, bet vistiek už valytuvų kaišioja rožytes ir kuria romantiką… Gal apie 2000LT „padeda“ per mėnesį ant prostitučių. Ir kuo toliau, tuo jam labiau šis „geras elgesys“ įauga į kaulus, įsileidžia į šaknis, kur vėliau būna labai sunku jas išrauti. NE! Reikalai su merginomis nesusitvarko net tada, kai turi pinigų, gerą automobilį..

Reikalai su merginomis susitvarko, kai būna sutvarkyta „puodynė“!!. Kai tu pagaliau suvoki, kas iš tikrųjų traukia moteris ir kaip veikia susižavėjimas vyru. Kaip moterys renkasi vyrą ir kaip elgtis, jog patekti po moters radaru ir ji rinktųsi tave, o ne kitą! That`s means to be the Alpha King!!

Todėl būdamas 20-ies aš pašalinau televizorių iš savo kambario, sumažinau iki minimumo žiūrėjimą filmų per kompiuterį, nustojau skaityti delfi, alfa ir kitus Lietuvoje iš užsienio verstus straipsnius, kuriuos rašę žmonės, patys be jokios praktikos, o vietoje to aš dėjausi paltą ant pečių ir keliavau iš komforto zonos. Viską sau įsirodinėjau per praktiką. Nustojau klausyti moterų patarimų tikėti holivudo šlamštu ir t.t. Griuvau, kėliausi ir suformavau nenuginčijamą ir stiprią pasaulėžiūrą.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

8 replies on “Media iškraipo vyrų pasaulėžiūrą”

Kaip moteris 6alia tokio vyro gali jaustis silpnesnė (moteriška)
kas cia per nesamone is kokios subines istraukei kad moteriskumas yra silpnumas tikriausiai is biblijos…

Aloyzai, as turejau omeny, jeigu pati moteris nenori su tavimi santykiu, tai nera jokiu sancu jog ja susigrazinsi, kol ji pati nesusivoke ka prarado :).

„Nepuola į neviltį ar depresiją, nes moterys nėra numeris vienas jo gyvenime. Numeris vienas jo gyvenime – jo aistra, veikla, kuri jam teikia džiaugsmą.“

Tai taip išeina, jog tavo gyvenimo aistra yra moterys, nes tau tai teikia didelį džiaugsmą, kaip pastebėjau 🙂 Todėl, bet kokiu atveju, tau moterys yra numeris vienas tavo gyvenime 🙂
Anyway, su viskuom sutinku iš esmės, išskyrus pirmą punktą. Bet čia priklauso nuo individualios situacijos ir ką tau ta moteris reiškia. Kai kurių moterų gal ir neverta susigrąžinti, o kai kurias – dar ir kaip verta 🙂

Iš tikrųjų, patys kartais net nepastebime, kaip prašvaistom laiką ant visokių nesąmonių – TV, interneto, nesąmoningų žurnalų ir pan… Geras straipsnis, Šokėjau, privertė susimąstyti 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *