Categories
Vyriškas patarimas

Merginos davusios man savo numerį nebenori su manimi susitikti.

Vardas:
jonas

Klausimas:
Laba diena,turiu tikia problema,ilga laika nesiseka susitikti su mergina,nors ranku sudejes nesedziu ,bandau susipazistu,pasiimu numerius ,o kaip pasuku ,tai neatsiliepia arba negali,isivariau toki kompleksa,kad kam kalbint jei vis vien nieko nesigauna,ir pasidariau irzlus,kad nesiseka,nors,kaip sakiau neturiu baimes uzkalbint,bet pradejau nepasitiket savim,nzn kur beda?

Atsakymas:

Sveikas Jonai,

Aš supažindinsiu tave su savo mąstymo modeliu. Gal jis ir tau tiks ir patiks.

Jeigu yra problema vadinasi kažko nežinai, arba tai ką žinai yra melas.

Šiuo atveju turėtum žinoti vieną dalyką. Jeigu kažką darai nuolatos ir negauti reikiamų rezultatų tai daryk viską kitaip arba kažką pakeisk. „Tik kvailys darydamas tą patį veiksmą tikisi vis kito rezultato.“

Nebūk tuo kvailiu ir keisk tai kas neatneša tau reikiamų rezultatų. Ką reikia keisti? Visų pirmą, pradėk nuo savo mąstymo. Jau dabar matosi mąstymo modelis kuris teigia :“kam kalbint jei vis vien nieko nesigauna“. Geriau tokį mąstymo modeli keisti į klausiamąjį – ką reiktu man daryti kitaip, kad su manimi mergina norėtu susitikti? Ko aš norių iš merginos? ir t.t.

pasidariau irzlus“ – Dažniausiai mes tokie pasidarome kai norime suvaldyti situacija, kai norime kažką kontroliuoti, bet tai tiesiog vyksta ir tiek. Ir  tai vyksta ne pagal tavo planą. Reiktu čia atsipalaiduoti, nesureikšminti tiek nesėkmių, tiek ir sėkmių. Kai kylą perdėtas reikšmingumas kylą ir irzlumas. Tu gali rinktis, arba viską sureikšminti ir būti irzliu arba stengtis nieko nesureikšminti ir būti visada atsipalaidavusiu. Kaip manai kuriuo variantu pasiektum daugiau?

Jeigu kažkas nesiseka, dėl kažkokių priežasčių jos nesutinka susitikti, tai stebėk ką kaip darai, kokios mintys tada tave aplanko, kaip jos reaguoja į tave, apie ką kalbatės, kaip tu jautiesi užkalbinimo metu, numerio paėmimo metu.

Kita vertus, ne visos merginos ir nori susitikti, ne visoms merginoms būtinai turi patikti. Bet esmė paprasta šioje vietoje. Jeigu kažką darai ir negauni reikiamų rezultatų daryk kitaip, mąstyk kitaip, jauskis kitaip.

Pasidomėk pick up’u. Yra lietuviška bendruomenė Thegame.lt . Pasidomėk kūno kalba, savo emocijomis. Kuo labiau pažinsi save, savo mąstymą, tuo geresnių rezultatų pasieksi.

kur beda?“ – Reziumuojant bėda yra kažkur tavyje, tavo mąstyme, veiksmuose. Bet tu pilnai gali ją sutvarkyti, jeigu daugiau dėmesio skirti ne pačiai problemai, o tos problemos, vadinamos bėdos sprendimui surasti, o tai gali padėti žinių kaupimas, mąstymo keitimas, emocijų valdymas. Ir nenuleisk rankų, niekada. Nes tu nežinai už kurios nesėkmes ateis sėkmė, gal iki sėkmės tau trūksta tik vieno žingsnelio.

Tikiuosi užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

3 replies on “Merginos davusios man savo numerį nebenori su manimi susitikti.”

Vytautai nebutinai,
Jei turi tikrai gera ‘game’, sukuri daug traukos, su savo visom Alfa vyro savybemis tai merginos paprasys numerio, bet jei esi dar vidutinio lygio ar pradedantysis tai tiketis kad nepazystama mergina prasys numerio net neverta. (‘Women are passive until it comes to relationship’)
Beto, netgi labai tiesioginis uzkalbinima kartais gali but dar efektyvesnis negu ‘neparodant susidomejimo’, jei prieini prie jos su 100% pasitikejimu, ir vyriskumu. Tik labai svarbu nepasirodyt reikliam ir priklausomam nuo merginos reakciju,(jei ji pasako kazka nepatogaus tau, nepasimeti ir islieki pokealbio kontroleje – Dominavimas).

Yra du dalykai del ko taip ivyko:
1. Priejimo metu jos nesudominai ir nesukuriai jokios simpatijos
(gal reikia patobulint savo ‘zaidima’ kabinant ja, arba tu merginu paprasai numerio peranksti kol dar ji neturi jokio susidomejimo tavim.
++kai imi numeri sugavlok jai koki juokinga ‘nickname’ kai gauni numeri, taip jai atkursi prisiminimus apie save kai atsiussi zinute. Labas ‘nickname’….
2. Planai?
Tu gali priejimo metu pries gaudamas numeri ja sudominti kazkuo, kad jai butu idomu su tavim dar karta susitikt su tavim: ‘zinau viena vieta kur kepa geriausius….. mieste. Tureciau kada ir tave ten nusivest.’ ar panasiai. Jei duodi priezasti, kodel ji dar turetu su tavim bedraut ar susitikt, bus daug maziau sansu kad ji su tavim nenores iseiti.
Taip pat gali ir sms zinutem, jei aisku yra sukurta pakankamai traukos ziurek ‘1’. Sms zinutem merginom sukuri maziau spaudimo todel daug lengviau ja game’int negu skambinant jai pradzioje. Pasiulyk kaip minejau idomius planus o ne taip kad ‘ gal noretum kur nors nueit’ ar dar blogiau ‘ gal kada galeciau pakviest tave kur nors’?? Isvis reikia but dominuojaciu vyru(su intriguok ja zinute, kazkuo neiliinio), o ne nepasitikinciai, kaip koks nuobodyla’labuka ka veikineji’ ‘kas geresnio’.
Sorriukas uz galimas klaidas ar nerisluma, bet turbut esme suprast nesunku.
Sekmes
Londonas

Sveiki,

Paskaičiau šį Jūsų patarimą. Ko gero pats ne kartą buvau Jono situacijoje, bet viską labai lengvai išsprendžiau. Kaip ir minėjo straipsnio autorius, reikia keisti mąstymą – aš jį pakeičiau, tapau Tokiu sunkiau prieinamu (uždraustas vaisius visada skanesnis). Nebeprašau merginų numerių, ir aplamai, priėjęs, užkalbinęs neprašysiu numerio, kad po to galėčiau paskambinti kokių protingų minčių pasisėmęs. Mano manymu, toks numerio prašymas iškarto parodo gan rimtą susidomėjimą mergina, ir tuo pačiu visos kozirius perduodam Jai į rankas, ar mums to reikia? Gal liekam vyriški ir provokuojam Jas taip, kad pačios duotų numerį ar paprašytų Jūsų?
Šiais laikas viskas kur kas paprasčiau, vienaip ar kitaip, užfiksavę pirmojo pokalbio akimirkas, galite surasti šią merginą bekraščiame internete, kokiam nors socialiniame tinklapyje, o gal ne pažinčių portaluose? (:)) Taip galima prie Jų prieiti iš šono, nerodant didesnio susidomėjimo. Ir aplamai, gi vyrai, mūsų mažiau, dalis homoseksulai, išnaudokime taip, parodykim, kad esame verti būti vyrais 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *