Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Mes nebūsim kartu, bent jau dabar…

Ar esi girdėjęs iš merginos: „mes nebūsime kartu, bent jau dabar…“?. Jeigu taip, tai turi tai perskaityti.

Kristinai labai patinka Tomas, bet jis yra pridurkas ir nuolat ją skaudina. Kristina turi draugą, vardu Saulius, kuriam labai patinka Kristina. Kristina labai pasitiki Sauliumi ir nuolat jam pasakoją apie Tomą. Saulius mato, kaip Tomas blogai elgiasi su Kristina ir bando jai įkrėsti proto, bet ji jo neklauso, nors logiškai viską suprantą.

Blogiausia tokioje istorija yra tai, kad Saulius nesupranta kokie yra jo santykiai su mergina. Dar blogiau yra tai, kad mergina nuolat jam sako, kad galbūt jie bus kartu, bet ne dabar. Ir ta maža sumauta viltis, Saulių pririša prie jos.

Kas svarbiausia, tokiu pačiu principu, Kristiną yra pririšęs Tomas. Tomas, greičiausiai Kristinai suteikia viltį, kad jie galbūt bus kartu, bet ne dabar. Tai yra atsarginio varianto laikymas, juodai dienai. Moterys taip pririša vyrus, kaip ir vyrai pririša moteris.

Kai pamatai, kad tu esi iš tikro PRIKABINTAS, turi pjauti lauk virves ir eiti savo keliais. Prikabintas – reiškia, kad tau yra suteikiama viltis, nes tau konkrečiai nepasako ne, nors visi loginiai argumentai yra už. Jos elgesys patvirtina, kad jinai su TAVIMI nenori būti ir nebus, nebent nežmoniškai jai nepasisektu su kitu. ATSIKABINK nuo jos, nes jai paranku laikyti šalia savęs prikabintą kitą vyrą, kuris galbūt net leidžia pinigus būnat kartu su ja.

Jeigu mergina kalba apie kitą vyrą labai išsamiai, tu esi super mega turbo draugų zonoje. Vienintelis dalykas, ką tu turi padaryti, tai negaišti laiko. Negi tu turi laiko, kad klausytumeis jos pezalų apie kažkokį kitą vyrą? Jeigu turi, tai susirask ką veikti…

Niekada neklausyk ką mergina sako, žiūrėk kaip jinai elgiasi. Nusiimkit rožinius akinius ir nieko nesitikėk, nes dažniausiai tikitės to, kas gyvenime neįvyks su ta mergina.

Frazės, aš nežinau ar esu pasiruošusi santykiams, aš nežinau ar tu man skirtas, aš nežinau ar man laikas ir t.t. Reiškia, kad mergina nenori santykių būtent su TAVIMI !

Straipsnis parengtas uždavus klausimą „Vyriškas Patarimas“ skiltyje.

Atgauti pasitikėjimą savimi gali sudalyvavęs 90 dienų iššūkyje vyrams.
Daugiau sužinosi paspaudęs čia.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *