Categories
Motyvacija

Mintys

Įlipus į autobusą, mums užtenka truputi apsidairyti, kad pamatytume, kaip žmonės gyvena savo minčių pasaulėliuose. Vieni jame gyvena šypsodamiesi ir laimingi, kiti kankindamiesi ir jaudindamiesi dėl įvairių dalykų ir situacijų. Ar kada susimastėte, kodėl jaudinatės dėl to, kas jau praėjo ? Ar pagalvojote, kodėl vis grįžtate į laikus, kai jus buvote laimingas ir dėl to, kad tos laimės nebeturite, jaučiate nostalgija ir diskomfortą savo sieloje?

„Mintys yra viskas: jūs tampate tuo, ką mąstote. – BUDA“. Jeigu važiuodami autobusu visą tą laiką skiriate problemų apmąstymui, buvusių blogų įvykių prisiminimui, jeigu jūsų mintys sukasi apie nepriteklių, nepasitikėjimą, nelaimingą gyvenimą jūs net negalite tikėtis geresnio gyvenimo, nei turite dabar, nes „Žmogaus gyvenimas yra toks, kokios yra jo mintys.- Markas Aurelijus“

Ar jūs sugebate valdyti savo mintis? O ar nors stengiatės tai padaryti? „Viską, ką turi mintyse ir kas nuolat ten kartojasi, gali turėti ir savo rankose. (B. Tracy)“ Nežinau kodėl, bet iš savo filosofijos mokytojos esu išgirdęs frazę, jog minčių valdyti neįmanoma. Tada kyla klausymas, ar aš nesugebėdamas valdyti savo minčių, galiu valdyti savo gyvenimą? Ar tada galiu sugebėti priimti teisingus sprendimus? Ar galiu išlikti ramus stresinėse situacijose? Ar galiu spręsti problemas, jeigu net negaliu suvaldyti minčių?

Mintis yra energija. Jeigu mokate valdyti savo mintis, mokate valdyti ir savo energija. Tai ką matote aplink save, tai yra jūsų minčių energijos vaisius. Tai, apie ką mąstėte prieš metus, turite dabar. Tai ką apie mąstote dabar, turėsite ateityje.

Stebėkite savo mintis. Neanalizuokite, o tiesiog stebėkite. Galite net jas užsirašyti. Pamatysite kokio pobūdžio jos ateina ir kiek dažnai. Suvoksite, kad kokios mintys dažniausiai jūs užplūsta, tokį gyvenimą jūs pasirodo ir gyvenate.

Dirbti su savimi yra būtina. Jeigu neinate į priekį, reiškias ritatės atgal. Gamtoje tokio dalyko, kaip stovėjimas vietoje neegzistuoja.

Išminties menas – žinoti, į ką neverta kreipti dėmesio. V.Džeimsas

Vaizduotė yra daug svarbesnė nei žinojimas. Albertas Einšteinas

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *