Categories
Sekso patarimai

Moteriškas orgazmas: vadovas vyrams

Orgazmo patyrimo problema – tik moteriška, gamta vyrams suteikė karališką dovaną: didžiojo malonumo nepatiria tik vienas iš dviejų tūkstančių vyrų. Kaip bebūtų, moterys nenori taikytis su tokia padėtimi ir sekdamos paskutinius medicininius ir psichologinius tyrimus, siekia pilnaverčio orgazmo.

Dar senovės daktarai stengėsi išgydyti anorgazmiją. Be to, medikai tuomet manė, kad ši moteriška negalia yra priežastis kitų, dar pavojingesnių organizmui ligų: choleros, tymų, raupų ir kt.

Mūsų laikais gydytojai iš įvairių šalių skiria nemažai dėmesio moteriško orgazmo problemai. Puikių rezultatų yra pasiekusi Elena Kaplan, JAV psichoterapeutė.

Ji paruošė metodą, kurį sudaro treniruočių, psichoanalizės, įtaigos ir terapinės pagalbos elementai. Gydytojos Kaplan klinikoje gydėsi ir gydosi daugiau nei tūkstantis moterų, o sėkmės procentas yra neįtikinamai aukštas. Iš šimto kreipusiųjų į kliniką pacienčių, 90 per 6-7 seansus pradėdavo jausti orgazmą.

Beje, laimingosios gyd. Kaplan pacientės netrukus pagerino savo materialinę ir socialinę padėtį. 80 proc. vienišų damų susitvarkė savo asmeninį gyvenimą ir susirado pastovų partnerį. Gyd. Elena teigia, kad moteris fiksuoja savo emocijas su pastoviu partneriu, priprasdama prie jo. Atsiradęs artumas, harmonija santykiuose, abipusis pasitikėjimas stimuliuoja moterišką orgazmą.

Štai keletas patarimų, kuriuos būtina žinoti vyrams, norintiems palengvinti partnerės kelią link dieviško pasitenkinimo:

1. Kiekviena moteris ieško savų kelių į pasitenkinimą. Vienoms tai klitorio, kitoms – vaginalinė stimuliacija, trečioms – kitų erogeninių zonų jautrumas, ketvirtoms – visų išvardintų glamonių kompleksas. Nereikėtų vengti ir mechaninių dirgiklių norint pasiekti šviesųjį tikslą. Platus spektras vibratorių, dirbtinių lytinių organų, įvairiausių seksualinių žaislų leidžia pasiekti moterims palaimos viršūnę.

2. Švelnus ir taktiškas partneris privalo tapti ištikimas sąjungininkas ir pagalbininkas moteriai siekiant iškrovos.Smulkmenos taip pat yra svarbios: ir aplinka, kurioje jūs mylitės, ir apšvietimas, ir muzikinis fonas, ir gera partnerių fizinė forma (jie turi būti pasiruošę maratonui vejantis orgazmą), ir abipusis pasitikėjimas, švelnumas, dvasinė šiluma.

3. Partneris turi aiškintis, kas labiausiai užveda moterį, ir preliudijoje panaudoti visą savo išmonę, norėdamas maksimaliai paruošti moterį artumo aktui, o įėjęs į ją, klausantis partnerės poreikių, stimuliuoti malonias jai zonas.

4. Reikia aiškiai suprasti, kad visi orgazmai yra skirtingi.Juos galima sulyginti su alkoholio poveikiu organizmui. Viena dama lėtai ragauja gėrimą, mėgaujasi juo, o kitai patinka išmaukti viską iš karto. Orgazmas gali būti panašus į ryškų sprogimą su ašaromis, traukuliais, stenėjimais ir šūksniais, o gali priminti ilgai besitęsiantį švytėjimą. Maždaug 10 proc. orgazmą jaučiančių moterų gali pajusti daugkartinį orgazmą (toks dar vadinamas „multikais“). Šis moterų tipas tiktų ištvermingiems vyrams.

5. Dažnai puritoniškas auklėjimas, dorumo taisyklės, įgimtas drovumas tampa pagrindiniu stabdžiu, kuris neleidžia moteriai patirti aukščiausios viršūnės. Vyro užduotis – neutralizuoti bet kokius kvailus apribojimus. Čia pateisinami įvairūs metodai: alkoholis (žinoma, saikingas), muzika (jaudinanti ir seksualumą žadinanti), žodžiai (vedantys iki euforijos), kvapai (pavyzdžiui, indiški smilkalai arba kraują kaitinantys aliejai).

Reikia suprasti, kad seksualinis aktas – tai ne tik mechaninių veiksmų ir kūno judesių rinkinys, bet tam tikras jūsų santykių etapas, kuris pradeda naują abipusio supratimo, pagarbos, pasitikėjimo ir meilės atskaitą.

Tikras vyras priima moterišką orgazmą kaip puikų apdovanojimą ir privalo žinoti, kad norint pasiekti šio saldaus vaisiaus reikia daryti įtaką antrosios pusės tiek psichinei, tiek ir fizinei sveikatai.

Orgazmą patiriančios moterys dažniau šypsosi, mažiau isterikuoja, rečiau naudojasi raminamaisiais ir migdomaisiaisvaistais. Jos labiau pasitiki savimi, yra išmintingesnės, greičiau siekia karjeros ir nelinkusios keisti savo partnerio ar būti neištikimos.

Kaip rodo tyrimai, jų galimybės ištekėti yra 30 proc. didesnės, nei tų, kurios nepasiekia malonumo viršūnės.

Brangieji, padėkite savo moterims tapti laimingomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *