Categories
Moterys ir seksualumas Straipsniai

Moters emocijos


Mes vyrai, mąstome logiškai, o tuo tarpu moterys – emociškai. Turbūt tu nesi didelis meilės filmų ir muilo operų gerbėjas. Nemėgsti šnekėti apie jausmus, emocijas, tačiau tai yra raktas į sėkmę bendraujant su moterimi. Moterys yra emociškos būtybės. Jos sprendimus gyvenime priima pasikliaudamos emocijomis, jų nuotaikų kaita yra stebinanti. Norint kad moteris jumis susidomėtų, tiesiog būtina sukelti jai emocijas. Kuo greičiau ir kuo didesnes emocijas sukelsi, tuo geriau. Netgi pyktis, neapykanta taip pat yra emocijos. Nepastebėjote kad merginas traukia pavojingi vaikinai, kurie moterų nevertina taip kaip tu, tačiau visada jų turi aplinkui ir nukabina jas nuo savęs. Jie sukelia baimės, nuotykių emocijas, kuriomis užkariauja merginų širdis. Aš nesiūlau tapti tokiais. Būkite savimi.

Keli pagrindiniai ginklai, kurie patraukia moteris:

Erzinimas. Moterys keistos būtybės. Jos dievina kai jas erzina ir sakydamos baik, užtenka, jos iš tiesų nenori kad sustotum. Pasinaudok tuo, niekada nepraleisk progos, tačiau žinok ribas, nepersistenk, nes NE ne visada reiškia TAIP.

Humoras. Moterys, kaip ir visi žmonės, mėgsta juoktis, dievina linksmus, nuotaikingus vyrus. Linksmas žmogus mėgaujasi gyvenimu, yra pakankamai atsipalaidavęs surasti šmaikštumą visur. Tačiau yra daug žmonių, kurie yra per daug rimti, vengia juokauti, nes bijo pasirodyti nesuprasti, per daug rimtai žiūri į pasaulį. Jokia, save gerbianti mergina nesvajoja apie tokį vyrą. Ji svajoja apie vakarėlių sielą, vyrą, kuris yra visų dėmesio centre.

Prieštaravimas. Nepriklausomas, pasitikintis alfa vyras nebijo prieštarauti kitiems, ypač merginoms. Kai tavo nuomonė išsiskiria su moters nuomone, nebijok tai pasakyti ir laikykis jos. Nebijok ginčytis, taip tu tik sukelsi jai emocijas, kad ir neigimas, bet tai emocijos ir ji apie tave nenustos galvoti visą likusią dieną.

2 replies on “Moters emocijos”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *