Moters Psichologija

[fullwidth background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ enable_mobile=“no“ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ padding_left=“0″ padding_right=“0″ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][two_third last=“no“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

Viskas apie Moters Psichologiją – Tik Vyrams

Žinios, kurias privalo žinoti kiekvienas vyras !

 

moteru psichologijaTai skirta tik tiems vyrams kuriems svarbu tobulėti, kuriems svarbu palaikyti gerus santykius su moterimis ir kurie nori sužinoti savo klaidas, bei jas ištaisyti, kad santykiai būtu nerealūs. Vyrai kurie tobulėja santykių sferoje niekada neliks vieni ir moterys tokio vyro niekada nenorės palikti.

Po šio įrašo tu pamatysi kaip tavo veiksmai, pasaulėžiūra, kalbos ir siekiai įtakoja santykius su moterimis.

Tai stiprios ir gilios žinios. Kiekvienas vyras kuris suvoks šias žinias taps ne tik moterų magnetu, bet ir puikiai išmanys ilgalaikių santykių esmę. Čia yra bazinės, fundamentinės žinios kurios leis tau būti daug tvirtesniu ir stabilesniu vyru.

Jeigu esi vienas iš tų vyrų kuris dažnai sau sako: „aš nesuprantu kas su ja vyksta, aš nežinau ko ji nori, aš nežinau kaip reaguoti ir nesuprantu, kodėl ji nepasako tiesiai šviesiai kaip yra“. Tai šis seminaras apie moters psichologiją kaip tik tau !

Didžiausios problemos bendraujant su moterimis atsiranda tada, kai mes jų nepažįstame. Nesuvokiame kodėl jos elgiasi būtent taip, o ne kitaip. Atrodo nieko neatsitiko, bet matai, kad tavo moteris jau susiraukusi ir nepatenkinta, kyla konfliktai, bei nesutarimai be jokios logiškos priežasties.

Moteris nuo vyro kardinaliai skiriasi mąstymu , elgesiu bei pasaulėžiūra. Nepažinus moters psichologijos ir prigimties kyla daugybė problemų bendraujant su jomis. Tiek mezgant naujas pažintis su moterimis, tiek ir kuriant santykius.

Kaip tu norėtum elgtis su moterimis, kad pats sau patiktum, nesistengdamas įtikti joms?

Ir kas tau trukdo jau šiandien taip bendrauti? Žinių stoka? susiformavę neigiami įsitikinimai? Baimės? Nepasitikėjimas? ir t.t. Bet didžiausia problema yra nesuvokimas pagrindinių skirtumų tarp vyro ir moters, bei kokią vietą santykiuose su moterimis tu kaip vyras užimi. Tai pagrindas ir esmė nuo kurios viskas ir prasideda.

Šiame seminare bus atskleista:

 • Kas įtakoja laisvą ir nevaržomą bendravimą su moterimis. Esmių esmė.
 • Ko vyrai pasąmoningai tikisi iš santykių, bet niekada negauna ir negaus tol, kol nepakeis suvokimo apie santykius.
 • Kas lemia gerus santykius su moterimis, tiek trumpalaikiuose, tiek ir ilgalaikiuose santykiuose? (Didžiausia vertę gaus tie, kurie vis savęs klausia „ką aš blogai darau?“, „kodėl man nesiseka su moterimis?“)
 • Vyro ir moters prigimtis. Tai iš ko prasideda geriausi, tvirčiausi, aistringiausi santykiai kai yra suvokiami esminiai skirtumai.
 • Nuo ko priklauso santykių kokybė. Kaip pritraukti moteris į savo gyvenimą?
 • Pagrindinės vyro savybės kurios suteikia didžiausia vertę vyrui. Tai savybės kurių dėka vyrai pritraukia pačias geriausias moteris į savo gyvenimą ir jas išlaiko prie savęs nuolat.
 • Konkretus ir aiškus atsakymas į klausimą: „kodėl tau neišeina kurti santykių su ja?“.
 • Grubios ir nedovanotinos pažinčių klaidos. (Čia ne užkalbinimų, ar priėjimų klaidos, o būtent naujų pažinčių su moterimis klaidos )
 • Kodėl moterims patinka blogiukai? Viena auksinė taisyklė, kuri padarys tave daug tvirtesnį ir patrauklesnį moterims.
 • Kaip elgtis su moters nepastovumu? Kaip reaguoti į „nelogiškus“ konfliktus?
 • Pagrindiniai moters poreikiai. Po šios dalies vedant seminarus moterims, moterys prieidavo ir sakydavo, jog jų vyrai nepatenkina nei vieno iš šių poreikių.
 • Slapta moterų kalba, arba kaip suprasti ką moteris sako, kai nė velnio nesupranti ką ji norėjo pasakyti ir dėl ko dabar pyksta!
 • Didžiausios ir neatleistinos vyrų klaidos santykiuose. Tai klaidos kurios išardo santykius! Blogiausia tai, kad kiekvienuose naujuose santykiuose šios klaidos būna kartojamos vėl ir vėl.
 • Kaip suprasti moteris? Ką jos mąsto ir jaučia?
 • Moterų testai vyrams. Dauguma moterų patvirtino, jog jos testuoja vyrus. Kodėl moterys tai daro? Kaip išlaikyti testus? P.s. Moterys dažnai testuoja vyrus nesąmoningai, bet puikiai jaučia kada jis išlaikė testą, o kada susimovė.
 • Moters vieta tavo gyvenime. Kokią vietą ji nori užimti tavo gyvenime.
 • Intymumas santykiuose.
 • Sprendimų priėmimas. Kaip sprendimų priėjimas įtakoja santykius su moterimis?
 • Vyro vaidmuo santykiuose. Kai tavo veiksmai, žodžiai, darbai, bendravimas įtakoja tavo santykius ir kas kuria vertę tau kaip vyrui.
 • Kada moteris labiausiai tobulėja ir auga? Kada vyras labiausiai tobulėja? Tai esminiai skirtumai kurie leidžia tiek vyrui, tiek moteriai augti. Nes vyrai pasąmoningai primeta savo taisykles moterims ir vietoj to, kad jos augtų pradeda širsti ir prasideda chaosas.

Investicija į save 16.00

uzsisakyti

Video Trukmė: 2h 18min.

 

Lektorius Petras Paserpskis „Šios žinios padeda gyventi iš atsipalaidavimo būsenos. Kai tu pradedi suvokti kokią vietą tu kaip vyras užimi santykiuose su moterimis ir ko moterys nori iš tavęs kaip vyro – gyvenimas tampa daug lengvesnis ir malonesnis. Santykiai su moterimis yra labai svarbi gyvenimo dalis kurią susitvarkius pagerėja ir kitos.“ AlfaVyras.lt įkūrėjas

Mūsų niekas nemoko bendrauti su moterimis. Mes neturime natūralaus instinkto kuris mums pasakytu kaip elgtis su šia puikia būtybę. Todėl visko tenka išmokti patiems.

Kodėl išvis verta pažintį moters psichologiją?

Kuo labiau pažinsi moterį tuo su ja tau bus maloniau ir paprasčiau bendrauti. Mažiau darysi klaidų, labiau suprasi moteris. Moterys tave labiau gerbs, pasitikės tavimi.

Didžiausia vyrų klaida yra nesidomėjimas moterų psichologiją.

Šis seminaras skirtas vyrams, kurie nori labiau pažinti ir suprasti moteris. Šios žinios turi galios. Su šia galia pakeisi savo santykius kardinaliai.

Esantiems užsienyje

Jei esi užsienyje ir netinka nė vienas Lietuviškas apmokėjimo būdas, galima mokėti ir per PAYPAL. Paypal sąskaita yra info@alfavyras.lt, vesdamas parašyk pastabose už ką vedi pinigus. Nurodyk, kad norėtum seminaro įrašų apie moters psichologiją.

Primenu, kad įrašai prieinami elektroniniu variantu, todėl juos galima stebėti iš bet kurios pasaulio vietos!

Petras Paserpskis, AlfaVyras.lt

Mob. nr.: +370 645 34369

El. pašto adresas: petras@alfavyras.lt

uzsisakyti

 

Dėmesio! Svarbu. Mokėjimo saugumą užtikrins mokejimai.lt. Po apmokėjimo į jūsų el. paštą iškart bus atsiųsti prisijungimo duomenys prie video seminaro. Kontaktai iškilus problemoms: Info@alfavyras.lt arba +37065601928

Dažniausiai užduodami klausimai

Per kiek laiko aš gausiu įrašą?
Priėjimą prie video gausite iškart.

Ar apmokėjimą galiu atlikti bet kurią savaitės dieną ir bet kuriuo paros metu?
Taip, apmokėjimą galite atlikti bet kurią savaitės dieną, bet kurio paros metu, kad ir vidury šeštadienio nakties. Jūsų apmokėjimas bus gautas ir užregistruotas iš karto. Taip pat, kelių minučių bėgyje jums bus atsiųsti prisijungimo duomenys.

Ar apmokėjimas yra saugus?
Jūsų mokėjimą aptarnaus didžiausia Lietuvoje mokėjimų surinkimo įmonė mokejimai.lt. Jūsų apmokėjimas yra visiškai saugus.

Kaip galiu žinoti, kad tikrai gausiu šį video seminarą po apmokėjimo?
Šio video seminaro gavimą garantuoja AlfaVyras.lt portalas, bei mokėjimai.lt patirtis atsiskaitymų srityje.

 

Po šio seminaro vyrai įgauna daug daugiau pasitikėjimo savimi ir vyriškumo ! To moterys ir ieško vyruose.

 

uzsisakyti[/fusion_text][/two_third][one_third last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

Atsiliepimai

Netaisyti

 

Vytautas, 22m. Kaunas
Turbūt kiekvienas vyras siekia darnių santykių su savo moterim, todėl geresnis moters pažinimas ne tik suteikia pačiam pasitenkinimą, bet ir padeda lengviau bendrauti. Kaip Petras pats sako: šios žinios turi galios. Šios minties vedamas ir apsilankiau seminare, kuris buvo prasmingas. Tad užtikrintai galiu rekomenduoti ir kitiems.

 

Labai patiko seminaro vedimas. Toks paprastas ir aiškus. Laikas žiūrint video labai greitai praėjo. Išgirdau daugybę dalykų apie kuriuos niekada ankščiau nebuvau pagalvojąs. Labai gerai supratau ko moterys tikisi iš vyrų ir kodėl vieniems vyrams sekasi, o kitiems ne. Paulius 25m.

 

Pamačiau pagrindines klaidas kurias dariau pradedant santykius. Beklausant pasijaučiau kaip paskutinis nevykėlis, kuriam atsivėrė akys. Juokas net ima. Išgirdau daugybę įdomių dalykų apie kuriuos niekada nebuvau susimastęs, super seminaras. Edgaras

 

atsiskaitymas

 

Apibendrindamas, galiu pasakyti, kad buvo labai verta ateiti ir išklausyti. Plius čia tos tokios paskaitos, atrodo, kad įkrauna tos vyriškos energijos – kaip vis kartoji, kad vyrams reikia pabūti tarp vyrų, kad pasisemti tos vyriškos energijos. Tai va tose paskaitose tvyro nemažai tos vyriškos energijos. 😀 Bent visus tuos tris kartus, kiek buvau tavo paskaitose, išėjęs jaučiausi kažkokia energija užsipumpaves. 😀

Per pirmą paskaitos dalį, iki pirmos pertraukos, kaip ir nieko naujo neišgirdau, tačiau antrojoje dalyje pradėjau nugirst vis daugiau ir daugiau dalykų, smulkmenėlių, kuriuose galiu būti geresnis. Tai čia iš viso padarė paskaitą labai vertinga. Tačiau šį dalyką dar vainikavo pokalbis apie moteriškų testų problema, aš tokių testų nepatyriau arba tie testai man buvo savaime išlaikomi ir jų net nepastebėjau. Tai girdėta informacija gali būti labai naudinga. Ypač, va kai buvo tas pavyzdys apie uždirbtus 100 tūkst. litų ir kaip žmona tau į tai atsako „ar parnešei pieno?“. Pabandžiau save įsivaizduot save tokioje situacijoje, tai tikėtina, kad bent jau viduje būčiau užviręs, neaišku, kiek būčiau parodęs.

Dar šiek tiek aiškiau pasidarę, kodėl man kai kurie dalykai – rimtesni, filosofiniai, kelia daugiau džiaugsmo ir noro išsiaiškinti, kodėl taip yra. O kai draugei savo atradimus papasakoju, ji tiesiog pasako „nu jo“. 😀 Mane tai pastoviai stebindavo, tik tiek, kad nuostaba ir užsibaigdavo.

Dar ten yra visokių smulkmenų, kur galėčiau būti geresnis arba tiesiog vertų pasvarstyti apie jas man pačiam. Bet gal kiekvienos ir nebepasakosiu. Gintautas

 

Rekomenduoju visiems vyrams tavo seminarus, kurie siekia asmeninio tobulėjimo. Nereikia vaidinti, kad esam visažiniai. Jei apsimetinėsim, tai apgaudinėsim ne ką kitą, o save patį, Tad vyrams siekiantiems aiškumo savo gyvenime, ieškantiems kaip patobulėti, pažiūrėti į save ir aplinkinius kitais kampais, būtinai apsilankykit rengiamuose seminaruose! Nerijus S.

 

“Man patiko, Petras yra labai išraiškingas ir moka gerai pateikti informacija. Žygimantas 23 Vilnius

 

Pavyko pastebėti tai kas būtent buvo gerai mano elgesyje, ir tai ką dariau blogai ir reiktu keisti. Vilnietis

[/fusion_text][/one_third][/fullwidth][fusion_text][/fusion_text]

2 replies on “Moters Psichologija”

Peržiūrėti galima neribotą kiekį kartų, nes įsigytas video lieka visam laikui. Parsisiųsti į kompiuterį jo negalima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *