Categories
Sekso patarimai

Moterų orgazmo paslaptys

Dažniausia klaida, kai kalbama apie moterų orgazmą, yra tai, kad per daug dėmesio skiriama vien tik judesių technikai, pamirštant apie tinkamą nusiteikimą/požiūrį bei strategijas kulminacijai pasiekti.

Jūsų abiejų požiūris ir nusiteikimas gali padidinti arba sumažinti galimybes partnerei pasiekti orgazmą. Koks yra tas „tinkamas“ ir „netinkamas“ požiūris?

Netinkamas požiūris

Dauguma vyrų pradeda mylėtis tik su viena mintimi galvoje: „suteikti partnerei orgazmą“. Nors skamba prieštaringai, tačiau toks nusiteikimas nieko gero nežada… Kai tik įeinate į kambarį su vieninteliu tokiu tikslu, jūs „pasėjate“ lūkesčius abiejų galvose. Tokiu atveju jausite spaudimą, kad TAI turi būtinai įvykti. Sekso metu tai neabejotinai pridės neigiamo streso ir nerimo, dėl kurio bus vis sunkiau ir sunkiau partnerei pasiekti orgazmą. Galiausiai abu liksite nusivylę ir, jeigu tai pasikartos keletą kartų, yra tikimybė, jog partnerė šį nerimą jaus kiekvieno užsiėmimo metu.

Tinkamas požiūris

Štai ir paradoksas…

Jeigu norite, kad partnerė pasiektų kulminaciją, – mažiau galvokite apie orgazmą, o vietoje to daugiau dėmesio skirkite proceso malonumui.

Svarbiausia susitelkti į tai, kad partnerei būtų malonu ir patogu…tuomet orgazmas įvyks netikėtai.

Jeigu jau susidorojote su netinkamu požiūriu ir jo sukeltomis emocijomis, tuomet yra dar keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Bendravimas. Kadangi kiekviena moteris yra unikali – ta pati judesių technika visoms netiks. Norėdami sužinoti, kas jūsų partnerei patinka labiausiai, sekso metu turėtumėte pradėti bendrauti. Tai galite padaryti dviem būdais: tiesiog paklausti jos apie tai, kurie judesiai jai maloniausi, arba, jeigu partnerė drovisi kalbėti, – daryti tai neverbaliniu bendravimo metodu, pavyzdžiui suspaudžiant ranką, kai judesiai yra malonūs ir panašiai…

Judesiai. Vyrai labai dažnai pradeda per anksti judėti per greitai. Jiems tai veikia puikiai: užtenka sujaudinti, stimuliuoti ir baigta. Tačiau moteris tam dar gali būti nepasiruošusi. Joms viskas turi vykti palaipsniui. Stebėkite partnerę ir laukite ženklo, kada ji nori didinti tempą!

Nebūkite nuspėjamas. Nepulkite iš karto partnerei liesti intymiausios vietos, kitaip sakant – eikite tiesiai per aplinkui! Šiek tiek erzinant partnerę, jūs tarsi padedate kauptis jos seksualinei įtampai, kuri orgazmo metu būna išlaisvinama. Pavyzdžiui, kol dar tik keliaujate link intymiausios vietelės, jūs tai galite padaryti liesdami partnerės vidines šlaunų dalis, klubus, pilvuką ar užpakaliuką.

Verta paminėti tai, kad kol jūs erzinsite partnerę ir kursite seksualinę įtampą, jūsų susijaudinimas taip pat didės, todėl tai bus išbandymas jums nenukrypti nuo tikslo ir daryti viską reikiamu tempu.

Relaksacija. Partnerė, kad galėtų patirti orgazmą, turi būti patogiai įsitaisiusi ir atsipalaidavusi. Jeigu ji mintyse galvoja apie savo problemas darbe ar labai jaudinasi dėl savo kūno išvaizdos ir panašiai, tuomet partnerio pareiga yra padėti jai pamiršti viską aplinkui ir visiškai atsipalaiduoti. Vienintelė įtampa, kurią ji turi jausti – seksualinė!

Ir tik po to, kai suteiksite daug malonių pojūčių partnerei, galite tikėtis to paties atgal. Netikite? Palyginkite feliacijos kokybę prieš partnerei patiriant orgazmą ir po jo… Liksite nustebinti!

Tinkamiausios sekso pozos

Nors, kaip jau minėjome, nėra vienos technikos, kuri tiktų sujaudinti visas moteris, vis dėlto yra keletas pozų, kurios tinkamiausios, kad jūsų partnerė patirtų orgazmą.

Pozos, kai partneris viršuje: Kėdė, Atvirkščias žokėjas, Misionierius, Pergalė ir panašios. Jose reikėtų stengtis, kad jūsų ir jūsų partnerės gaktos sritys liestųsi, o judesiai labiau primintų šlifavimą/gludinimą (ne vien tik įkišt-ištraukt). Taip suteiksite daugiau stimuliacijos varputei (klitoriui).

Pozos, kai partnerė viršuje: Atvirkščias misionierius, Didieji Grįžulo Ratai, Kauboja, Pjūklas,Pašėlęs rodeo ir panašios. Viskas tas pats, kaip ir tose, kur partneris viršuje, tik šiose partnerė galės kontroliuoti greitį bei ritmą. Ne gana to, pasirinkus tinkamus kampus bus stimuliuojamas G-taškas.

Pozos iš galo: Varlės šuolis, Buldogas, Šuniuku, Šuniuku stovint, Finišo linija ir panašios.  Šiose pozose skverbimosi metu partnerė gali ranka stimuliuoti sau varputę (klitorių). Tokia stimuliacija pagreitina orgazmo prasiveržimą.

Visospozos.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *