Categories
Galia ir pinigai Santykiai ir Seksas

Moterys, pinigai, karjera ir kiti niuansai.

Nenoriu nieko įskaudinti, įžeisti ar kažką nuvertinti. Tiesiog, tai yra pastebėjimai, kurie yra realūs ir patvirtinti faktais. Šį kartą pasakosiu apie tai, kokia turėtų būti moteris vyrui, apie pinigus, karjerą ir kitus niuansus. Galite pagalvoti, jog tai mano nelaimingos meilės tuščiažodžiavimai ar pasisakymai  žmogaus, kuris reikalauja dėmesio.

Pažįstu daugelį porų, kurios gyvena tam, kad gyventų be karjeros ir kitų pasiekimų. Vyras atrodo “prispaustas”, o moteris nepatenkinta lytiniu gyvenimu. Daug porų mano, kad myli vienas kitą, o po kelių metų pastebi, kad tai kankynė. Visad į moterį  žiūrėjau kaip į žmogų, kuris skirtas vyrą iškelti į aukštumas ir  padėti užlipti karjeros laiptais greičiau, nei jis pats gali įsivaizduoti.  Man moteris asociuojasi su grožiu, gėriu, švelnumu, sėkme, šypsena, laime.. Galėčiau vardinti ir vardinti.
Esu girdėjęs daug istorijų apie sėkmingus verslininkus, kurie, padarę pasaulinę karjerą 80% pokalbio pasakoja apie savo moterį, kaip ji padėjo jam visko pasiekti. Visada sakiau, kad nebūsi sėkmingas, jei turėsi daug moterų, tiesiog jos švaisto tavo laiką ir energiją, kurią gali panaudoti visai kitur, o turėdamas tą vienintelę, vyras pats netiki, kad jam taip sekasikad ir ko besiimtų. Moteris, kuri yra patenkinta ir vyro vidumi ir išore jį įsimyli, tada ir prasideda stebuklai. Moteris atiduoda jam visą savo šilumą, gėrį, harmoniją, meilę ir dar motyvuoja kiekvieną vyro žingsnį, kad ir ką jis bedarytų, palaiko kiekviename gyvenimo etape, o vyrui tada visai nerūpi kitos, jo galvoje tik jo moteris, ta vienintelė, ir jo karjera, daugiau jam nieko nereikia.
Vyrui ypatingai svarbu kuo jis užsiima ir koks jo statusas aplinkoje, o aš manau, kad didelę dalį sukuria antra pusė. Tokiu atvėju jis gali atiduoti visus iki vieno pinigus , atiduoti rūbus ir nuogas vaikščioti vien todėl, kad jo moteris jam suteikė tiek daug. Bet ne visos moterys yra tokios. Kaikurios turi nuoskaudų iš praeities ir nejaučia pasitikėjimo, o jei nėra pasitikejimo, tai nėra ir palaikymo. Tuomet vyras jaučiasi blogai ir nenori jokių santykių. Seksas yra ne esmė, per jį pilies nepastatysi, kaip sakau aš. Turėti galybę moterų ir jom visom dalinti dėmesį irgi nėra esmė.
Labai tikiuosi, kad po šios rašliavos bent kas nors pakeis savo mąstymą ir bus laimingi, o kažkam sujauksiu mintis. Moterims linkiu būti labai moteriškom, nebūti karjeristėm, o tokius paversti savo vyrus. Vyram palinkėčiau sutiktį tą tikrąją moterį, kuri jus iškels aukštai aukštai. Turiu patarimą – nedraugauk su mergina, jei nematai jos ateityje kaip savo žmonos. Sėkmės ir harmonijos!

7 replies on “Moterys, pinigai, karjera ir kiti niuansai.”

Vyras – medziotojas
Karjera – mesa
Viskas teisingai! Aiskiai ir suprantama, jauniems vyrams butina isiklausyti i si patarima.

butu geras straipsnis kokiam 1950 m. gan nepopoliariam konservatyviam sustabarejusiam laikrasty geriausiu atveju ne tik kad nepritariu viskam kas cia parasyta strapsnis per daug kvailas kad gaisciau ant jo laika

Silpnokas straipsnis. Net nepavadinciau ji straipsniu tiesiog pamastymu… i dienorasti ar i bloga tiktu toks dalykas.

Super teisingai parašyta! Daug panų švaisto jėgas ir neduoda to malonumo kurį galima gauti su viena(žinoma tokia, kuri yra 110% tai ko tikiesi iš moters) moterimi

O kodėl karjera yra tai, dėl ko turėtų gyventi kieviena pora (ar bent jau kiekvienas vyras)? Čia šiaip klausimas pamąstymui, nes manau kiekvienas gyvenime prieis tokį momentą, kai pradės galvoti, kad karjeros siekimas irgi yra savotiškas laiko ir energijos švaistymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *