Categories
Pažintys

Kaip Susirasti Merginą Vyrui su Negalia?

Vyrui su negalia, susirasti merginą dažnai būna sudėtingiau ne tik dėl neįgalumo, bet ir dėl nepasitikėjimo savimi. Vis dėl to, tai padaryti įmanoma ir būtina skirti tam laiko ir dėmesio.

Yra ne vienas pavyzdys, kaip vyras su negalia  susiranda žmoną ir sukurią šeimą. Tai reiškia, kad bet kuris vyras gali susirasti merginą ir nereiktu nustoti tai daryti.

Vyrui su negalia, pirmiausia reikia koncentruotis į tuos dalykus, kuriuos jis gali pakeisti ir kurie priklauso nuo jo.

Apie tai ir daugiau kalbu video, kurį rasi žemiau:

Video „Kaip susirasti merginą vyrui su negalia?“ sužinosi:

  • Kokias klaidas daro vyrai su negalia norėdami susirasti merginą?
  • 2 žingsniai, ką daryti, kad susirastum merginą?

Egzistuoja gamtoje kompensacijos dėsnis, kuris leidžia išlaikyti balansą. Tai reiškia, jeigu vyras nėra genetiškai apdovanotas išvaizda, jėga ar kitais jėgos ir greičio parametrais, jis gali lavinti kitas savybes. Kaip pvz. protą įgaudamas naujų įgūdžių, kurie padėtų užsidirbti ir realizuoti save.

Būtent galimybė pasirūpinti savimi ir moterimi, bei pagrindinės žinios apie moters psichologiją, bet kuriam vyrui leis pritraukti tinkamą moterį į savo gyvenimą.

Kita vertus, jei vyras pasiduoda, nebesimoko ir nieko nebesiekia pagal tai, kokias jis galimybes turi, jam moterį bus sunkiau susirasti. Bet ne dėl neįgalumo, o dėl neveiklumo.

Todėl, pirmiausia pagalvok, kaip galėtum pagerinti savo gyvenimo kokybę?

1. Kaip galėtum užsidirbti daugiau? Tai gali padaryti tik 3 būdais. Parduodamas produktą, parduodamas paslaugą arba pritraukdamas investicijas. Pasidomėk interneto marketingu, programavimu, rašymu ir pnš. paslaugomis iš kurių galėtum užsidirbti.

2. Lavink įgūdžius, kuriuos gali lavinti pagal savo galimybes. Viskas yra išlavinama. Įgūdis reikalingas pinigams uždirbti.

3. Kai pradėjai daryti pirmus du žingsnius, tada laisvalaikį skirk psichologijos studijavimui, nes tai padės suprasti moteris ir save.

4. Niekada nesuleisk rankų, nes neturi ką prarasti, todėl visada verta eiti iki galo!

Jei tu dar esi ir mažai bendraujantis intravertas, tai šis video „Patikrinti Žingsniai, Kaip Mažai Bendraujančiam INTRAVERTUI, Susirasti Savo Svajonių Moterį?skirtas būtent tau.

Spausk čia ir peržiūrėk video skirtą intravertams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *