Categories
Vyrų sveikatos problemos

Nešvarūs apatiniai ir vyro sveikata

Labai svarbu žinoti, kaip nešvarūs apatiniai gali paveikti vyro sveikatą. Nešvaraus apatinio trikotažo dėvėjimas ne tik nepriimtinas šių dienų visuomenėje, bet taip pat tai gali būti rimtų ligų priežastimi. Vyrai, galvojantys, kad gali dėvėti apatinius dar pora dienų, perskaitę šį straipsnį turėtų pakeisti savo nuomonę.

Kaip nešvarūs apatiniai paveikia vyro sveikatą

Nešvarūs rūbai dažniausiai – puiki terpė veistis visų rūšių mikrobams. Vieta prie kirkšnies – ypač šilta ir drėgna, tai leidžia mikrobams klestėti ir augti. Tokiu būdu nešvarūs apatiniai, kaip ir nesugebėjimas laikytis higienos gaktos srityje, gali lemti tos vietos uždegimą, grybelį ar kitą infekciją.

Užteršimas

Purvinas apatinis trikotažas gali sukelti rimtesnių bėdų nei tiesioginis kirkšnies uždegimas. Bakterijos gali patekti ir į kitas vyro kūno sritis – virškinamąjį traktą, šlapimtakius. Juk nešvarūs apatiniai organizmą gali paveikti įvairiais būdais, pvz. kai kažko ieškote purvinų rūbų (tame tarpe ir apatinių) pintinėje ir nenusiplaunate rankų.

Dažniausiai tie, kurie nesugeba laiku pasikeisti apatinio trikotažo, apskritai linkę taupyti higienos sąskaita, o higienos nesilaikymas ne tik sukelia įvairias ligas, infekcijas, bet taip pat labai silpnina imunitetą.

1 reply on “Nešvarūs apatiniai ir vyro sveikata”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *