Categories
Sėkmės Istorijos

O kodėl ne pirmas?

Ar susimastote, kad kartais daugiau laimės ir džiaugsmo į širdį atneša tikslo siekimas – lipimas slidžiu paviršiumi ir atsigręžimas atgal pažiūrėti kiek jau daug nueita, nei buvimas kalno viršūnėje iškėlus vėliavą. Ta akimirka trunka pernelyg trumpai ir į atmintį retai kada įstringą, nes dažniausiai atmintyje „vaidenasi“ visas tikslo siekimo progresas ir sunkus darbas. Ir tai suteikia malonumą, nes žinai kaip sunkiai dirbai ir ką pasiekei.

O kas svarbiausia, tai neužmigti ant laurų ir tęsti kovą. Reikia išsikelti sau naujus iššūkius, nes tik taip gali tobulėsi. Viskas yra orientuota į pati tave, niekas neužkels ant pjedės stalo už ačiū, tam turi dirbti ir mylėti savo darbą. Štai puikus pavyzdys  vieno įžymaus žmogaus. Tai trumpa motyvuojanti istorija kuri yra paremta tikrais faktais. –  Buvo toks JAV prezidentas Ronaldas Reiganas, kuris po universiteto baigimo buvo laikomas vienu iš 50 protingiausių JAV žmonių pagal intelekto koeficientą, ir kai jis atėjo į pokalbį dėl darbo, prasitarė: esu vienas protingiausių žmonių Amerikoje. O darbdavys jam atsakė, vienas iš 50? O kodėl ne pirmas? Tai tik dar kartą įrodo, kad visada turi siekti maksimumo!

Straipsnį atsiuntė Armantas. Dėkojame jam.

3 replies on “O kodėl ne pirmas?”

Taip, visada turi siekti paties aukščiausio, o pasiekus – ieškoti kitų sričių, kur taip pat gali save realizuoti, arba taip pat siekti aukštumų… 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *