Categories
Pasimatymų patarimai

Pasimatymai. Kaip elgtis pasimatymuose?

Pasimatymai yra vienas svarbiausių veiksnių, kuriant laimingus santykius. Be jų nieko nebus. Tačiau tik retas vyras sugeba tinkamai juose elgtis. Sutinki merginą, apsikeiti kontaktais, paskiri pasimatymą, susitinki.
Atrodo viskas klostėsi puikiai: buvo maloni atmosfera, geras pokalbis, abu puikiai leidot laiką. Tau, žinoma, pasimatymas patiko, atrodo sutikai savo išrinktąją ir tiesiog nekantrauji su ja susitikti dar kartą. Kitą dieną tu jai rašai žinutes, skambini, o ji – ignoruoja.
Po kelių valandų, ar net kitą dieną ji atrašo, jog buvo „užsiėmusi“. Po šios žinutės, vėl jokio signalo iš jos pusės. Tu susinervini, skyri jai dar daugiau dėmesio, tačiau viskas tas pats.
Po kelių dienų ji atrašo kažką panašaus: „Su tavim tikrai buvo smagu leist laiką, bet aš neįsivaizduoju ateities su tavim, tačiau mes galim likti draugais“.   Pažįstama situacija?

Jei tau nutiko kas nors panašaus, vadinasi netinkamai elgeisi pasimatymuose ir kažkur susimovei. Tačiau nenusimink, aš tau išduosiu svarbiausias savybes, kurios tavo pasimatymus pavers sėkmingais!

Savybės, kurias privalai sau įsidiegt:

 • Suplanuoti pasimatymo eigą;
 • Nuolat dominuoti;
 • Nuolat ją liesti;
 • Turėti savo taisykles;
 • Išlaikyt patrauklią kūno kalbą;
 • Išlaikyt emocinį pokalbį;
 • Išnaudot Escalation (pastūmėjimo) langūs;

 Suplanuoti pasimatymo eigą (žinoti ką veiksit, kur eisit):

Nėra nieko blogiau, nei vyras atėjęs į pasimatymą su mergina ištaria frazę:  

„Ką nori veikti?“ Vyrai iš prigimties yra lyderiai. Kaip manai kodėl vyrai vadinami stipriąja lytimi? Dar Senovės istorijoj vyrai buvo svarbiausia šeimos grandis, kuri nuolat aprūpindavo šeimą maistu, teikė apsaugą. Ką jau kalbėt apie seksą.. Jie ji gaudavo kada norėdavo, jiem buvo neįdomi silpnosios lyties nuomonė.
Bet… Šiuolaikinėje visuomenėje, vyrai praranda savo galią, kurią po truputį perima moterys. Tačiau neveltui yra toks posakis: „Moteris nežino ko nori“. Jis iš emės yra pagrįstas faktas. Būtent dėl šios priežasties, vyrų giminė neturi užleisti kontrolės moterims, kadangi pasekmės gali būti nekokios.
Todėl jeigu jau gimei vyrų, tai susitaikyt su lyderystės našta. O tavo kaip lyderio pareiga yra suplanuoti pasimatymą, jo veiklą ir trukmę. Įsidiek taisyklę: niekada nevykti į pasimatymą, be mini plano.  Pasiruošimas yra 80proc. sekmės.
Planuodamas pasimatymą turi vengti brangių ir formalių vietų. Labiausiai patartina, jog pirmieji pasimatymai būtų kuo pigesni ar nemokami. (Apie tai rašysiu vėliau).

 Nuolat dominuoti:

Dominuoti, tai reiškia nuolat ją vęsti, vęsti ten, kur esi suplanavęs pasimatymą. Dominavimas yra viena iš pagrindinių vyriškumo savybių. Dažnai paklausus merginų: koks yra tavo svajonių vyras? Jos dažnai atsako: jis turi būt VYRIŠKAS. Todėl be dominavimo gali pamiršt apie vyriškumą.

Dominavimo pavyzdžiai:

 • Vedimas iš vienos vietos į kitas;
 • Nori bučiuotis, nelauki iniciatyvos iš jos pusės. Tu net neįsivaizduoji, kaip merginas veža, kai suemi jų rankas ir priremi jas prie sienos. Tuomet užmezgi akių kontaktą ir po truputį judi link lūpų. Neretai gali pajaust, kai padidėja jų pulsas.
 • Kai einat per gatvę, paimk ją už rankos ir per ją pervesk. Atrodo juokinga, bet jas tai veža.
 • Daryk tai, kas tuo metu tau šauna į galvą, nekreipk dėmesio į jos laužymuosis. Pvz: Aš nekoks šokėjas. Vienam pasimatyme susitikau su šokėja mergina, tačiau ji turėjo baimę šokti prieš aplinkinius žmones. Mes sedėjome parke, aš atsistojau, paėmiau ją už rankų ir sakau: stokis. Jai atsistojus ištariau frazę: parodyk kelius judėsius.
  Ji smarkiai laužėsi, pastoviai tardama žodį – „ne.“ Aš paėmiau ją už liemes, priglaudžiau prie savęs ir tyliai ištariau frazę į ausį: „Pastaruoju metu aš visiškai nesuprantu šio žodžio.“ Po tos frazės ji su manim pašoko. Vėliau dar padėkojo, kad padėjau įveikt aplinkinių žmonių baimę.
 • Nelauk iniciatyvos iš jos pusės. Pirmas žingsnis visada tavo.

Nuolat ją liesti:

Pasimatymai

Lietimai yra bene svarbiausias veiksnys, neleidžiantis tau patekti į draugų zoną. Jų dėka tu pradedi bendrauti neverbaliniu būdu, kuris daro žymiai didesnį poveikį merginoms ir užmezga seksualinį ryšį.Seksualinis ryšys visiškai atjungia merginų loginį mąstymą ir užveda jas ant emocinio.

Yra trijų rūšių lietimai:

 • Socialiniai lietimai. Jie labiausiai paplitę socialiniam gyvenime ir yra dažniausiai naudojami žmonių. Pvz: lietimas pečių, nugaros, rankų. (Visi formalūs lietimai).
 • Intymesni lietimai. Šie lietimai yra mažiau paplitę visuomenei, negu socialiniai lietimai, tačiau vis dar plačiai naudojami. Pvz: lietimai kojų, liemens, klubų, pilvo. Tu negali priėjęs prie naujos merginos iš kart naudoti šiuos lietimus, kadangi atrodysi kaip ligonis… Norint prieiti šiuos lietimus, pirmą privalai pereiti pirmąjį socialinių lietimų barjerą.
  Kai jau mergina yra pripratus prie socialinių lietimų, gali po truputį liest šią zoną, tačiau vos tik mergina pradės siųsti signalus, jog jai nejauku ar ji dar nepasiruošus – nustok. Gryžk prie socialinių lietimų ir vėliau bandyk dar kartą.
 • Intymiausieji lietimai. Šie lietimai mažiausiai paplitę šiuolaikinėj visuomenei. Tu retai pamatysi šių lietimų pavyzdį gatvėje. Kadangi visuomėje yra nepriimtina jų naudoti viešose vietose. Pvz: lietimas krūtų, lytinių organų. Ši lietimų tipą pasiekti yra sunkiausia. Žinoma, daug kas priklauso nuo merginos.
  Šiuos lietimus gali pradėt naudoti, perėjęs pirmąjį, o poto ir antrąjį lietimų barjerus. Tačiau to neužtenka. Merginos paprastai nepasirašo tokiem lietimams viešose vietose, todėl turi jas atsivesti į imtymesnę vietą, kurioje beveik nebūtų žmonių.

Paprastai, eiliniam pasimatyme pirmąjai tipui paprastai reikia nuo 10-30min, kol ji leisis pereinama į antrąjį lietimų tipą. Antrąjame barjere reikia apie 15min, tada būtinai turi pereiti į trečiąjį, kitaip merginai pradės kristi susidomėjimas. (Apie tai rašysiu kitame straipsnyje). Laikas priklauso nuo tavo įgūdžių ir merginos.

Turėti savo taisykles ir jų laikytis:           

Tu esi Vyras, todėl privalai susikurti savo taisykles, kurių pastoviai laikysies. Taisyklės turi apimti tavo charakterį, gyvenimo būdą ar nubrėžti ribas kitų žmonių elgesiui su tavim.

Pvz:

 Charakterio taisyklė: niekada nekartoti to pačio žodžio ar jų junginio daugiau kaip 2 kartus. Šita taisyklė išmokis kitus labiau įsiklausyti į tave. Jei jie nesuprato ar neišgirdo, ką pasakei pastaruosius du kartus, vadinas jie nesuinterisuoti klausytis ir suprasti, ką nori pasakyt. Tai kodėl turi kaip ąsilas vėl tai kartot? Neišgirdai, nesupratai – tavo problemos. Kas norės išgirs.

Gyvenimo būdo taisyklė: niekada nelaukti vėluojančio žmogaus ilgiau kaip 10min, be rimtos priežasties. Šitokiu būdu jiems parodysi, jog tu esi žmogus, turintis labai aukštą savigarbą, kuris tikrai nesiruošia aukoti laiko dėl kito. Vieną kartą pavelavęs žmogus, gaus pamoką kitam kartui, kad tu esi ne žaislas ir tikrai nesiruoši žaisti žaidimo pagal kitų taisykles.

Elgesio taisyklė: nutraukti bet kokį ryšį su žmonėmis, kurie tave žemina. Kam tau aukoti laiką tam, kas tavęs neįvertina ir galų gale dar pažemina. Arba pradėti visiškai ignoruoti tokius žmones.

Taisyklės nebūtinai turi būti tokios, kiekvienas galit susikurt tokias, kurių norit. Taisyklių turėjimas ir jų laikymasis yra velniškai patraukli savybė moterims.

Išlaikyt patrauklią kūno kalbą:           

prisilieitmaiKūno kalba yra išties svarbus faktorius pasimatymuose. Būtent jis išduoda tavo esamą būsena tuo metu. Kaip tu jautiesi: susinervinęs, išsigandęs, susižavėjęs, pasimetęs ir t.t. Viskas atsispindi tavo judesiuose.
Tavo tikslas merginai perteikti atsipalaidavusio ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį.

Patarimai:

 • Sedėk tiesiai, nesikuprink;
 • Atlošk pečius ir pats atsilošk nuo merginos, niekada į ją nepasilink.
 • Nekryžiuok kojų ar rankų;
 • Išlaikyk akių kontaktą;
 • Užimk kuo daugiau vietos. (Nereikia ten prasiskiest velnias žino kiek. Užtenka vieną koją išties truputį plačiau, ir dešinę ar kairę ranką uždėt ant kitos kėdės ar daikto.) Atrodysi atsipalaidavęs ir vyriškas;
 • Nevartok nervingų judesių, tokių kaip: žadimas su pirštais ar šiaip su kokiu daiktu, kojų kratimas ir t.t. Išlik ramus ir atsipalaidavęs;
 • Naudok lėtus lietimus, judėk lietai ir užtikrintai. (Lėtai reiškia, truputį liečiau nei įprastai. Nereikia ten kaip matricoj judėti, atrodysi kaip klaunas.);

Šie patarimai padės tave perteikti kaip savim pasitinkinčiu ir apsipalaidavusiu vyru, merginai. Jeigu ką nors dariai ne taip, nenusimink, svarbiausia, kad atradai savo silpnąsias vietas.

 Išlaikyti emocinį pokalbį:           

Emocinis pokalbis vienas svarbiausių faktorių, kuris atpalaiduos merginą ir atjungs loginį mąstymą. Be šio pokalbio praktiškai neįmanoma pereiti į antrąjį lietimų etapą ar pereit su merginą į fiziną kontaktą. Emocinią būseną pasiekt merginai nėra labai sunku, tiesiog privalai į pokalbį įtrauki šiuos dalykus:

 • Pasakoti istorijas, pilnas emocijų;
 • Turėti gerą humoro jausmą. (Tačiau ji naudoti privalai tik kad mergina atsipalaiduotų ir pereitum į antrąjį lietimų barjerą. Tuomet turi nustoti juokaut ir pradėt kurt seksualinį ryšį, ir eit link trečio lietimų etapo. Humoro jausmas yra didžiausias priešas, kuriant seksualinį ryšį, kuris vėliau virs spąstais, kurie neleis judėti toliau. Todėl juokauk tik tam, kad atpalaiduotum merginą.) ;
 • Vengti loginių temų. Merginom tiesiog neįdomu kalbėti apie fiziką, mašinas ir t.t. Susitaikyk su tuo ir pradėt keist savo pokalbio temas. Loginiai dalykai ne tik kad neįjungia emocinio mąstymo, bet ir įtraukia tave į nuobodylų sąrašą.

 Išnaudot escalation langus: 

bučiniai          

Escalation langas (pastumėjimo langai. Lietuviškai ne kaip skamba, todėl išlaikysiu anglišką pavadinimą.) Šio lango dėka, gali visiškai atsikratyt draugų zonos etiketės. Tai yra langai, kurių metu turi žengti žingsnį pirmyn. Kaip sakant, tai yra merginos lūkesčių išpildymas.

Pvz: jūs kalbat, pokalbis labai emocinis, smagus. Tu ją lieti, ji – tave. Tačiau jauti, kad toks pokalbis niekur neveda, tada pradedi svartyti ar laikas bučiniui. Merginos galvoje sukasi begalės panašių minčių: ar jis mane pabučiuos? kodėl jis manęs nebučiuoja ir t.t.. Mergina turi lūkesčių, šiuo atveju – nori  bučinio, kurį turi jai duot, antraip patenki į draugų zoną ar išvis tave praspirs...

Tu negali susitikęs su mergina, kuri tau patinka, tiesiog kalbėtis. Turi judėti pirmyn. Todėl vos tik pajunti, jog laikas bučiuotis – ją bučiuoji, kadangi tai yra jos lūkestis, ji irgi to nori.

 Jeigu pradėjai naudoti trečiojo tipo lietimus ir jie tau veikia, vadinas ji tave prisileido prie savęs ir jos lūkestis yra seksas, kurį jai privalai duoti. Jei tinkamai išnaudoji ir nepraleidi escalation langų, merginai susidomėjimas tavimi didės kosminiu greičiu.
Tačiau pradedantiesiams tikrai sunku atskirti tokius langūs, kada turi žengti žingsnį. Paprastai tai ateina su patirtim, kai esi praleidęs daug laiko su moterim ir esi išsiugdęs intuiciją.

 

Tačiau… Šie langai gali būt negailestingi, jeigu nemoki su jais susidorot. Tu sutinki su nauja mergina, abu smagiai leidžiat laiką, atrodo viskas puiku, tačiau kitą dieną viskas pasisuka 180laipsnių ir iš niekur nieko ji pradeda tave ignuorot.
Pažįstama situacija? Tu keli sau klausimus: kas ne taip, kodėl viskas taip staigiai pasikeitė? Atsakymas tik vienas: pražiopsojai escalation langą. Galbūt užvedei ją ant emocijų, tačiau nejudėjai pirmyn – nedavei sekso ar pabijojai žengti žingsnį.

Pavyzdys iš mano patirties:

Susitikau su nauja mergina, puikiai leidom laiką. Buvau suplanavęs pasimatymą iš anksto, viskas kaip sviestu tepta. Visiškai dominavau, vedžiau, kalbėjau tik emociniais dalykais. Viskas čiki piki. Pasimatymo įkarštį buvo fizinis kontaktas – būčiniai, tačiau pavyko pasiekt antro tipo lietimus, kadangi aš daug laiko neturėjau, privalėjau vykti namo.
Atsisveikinau, ir suplanavau pasimatymą po trijų dienų. Dieną po pasimatymo gavau iš jos žinutę, kad ji smagiai praleido laiką ir nekantrauja susitikt dar kartą.

Atėjo antrojo pasimatymo diena. Viskas vyko kaip pirmąjam pasimatyme (tik aišku skirtingose vietose), tačiau šį kartą pasiekiau trečiojo tipo lietimus. Iš jos akių aiškiai matėsi jos lūkestys – seksas. Atėjus pasimatymo pabaigai, aš ją palydėjau link namų.
Prie jos durų mes dar labiau įkaitom, jaučiau kaip greitėjo jos pulsas. Tuo metu aš buvau mažiau patyręs, escalation langai buvo dar visiškai nauja sąvoka. Aš ją dar kartą apkabinau ir išėjau. O ji stovėjo prie durų ir lydėjo mane savo akimis.

Po geros paros parašiau jai žinutę, tačiau sulaukiau neigiamo atsakymo. Esą ji turi kitą ir nori nutraukti mūsų santykius. Vieną dieną atrodo viskas puiku, tačiau kitą – viskas apsiverčia aukštyn kojom.
Ką aš blogai padariau? Pražiopsojau escalation langą – neišpildžiau merginos lūkesčio, kieno pasekoje gavau smūgį per ego, likau atstumtas.

Tikiuosi vyrai supratot, ką norėjau pasakyt. Escalation langai yra bene svarbiausi dalykai naujų santykių lipdymui ar pasimatymams, su kuriais tiesiog būtina išmokt susidorot.

Išvada:

Jeigu esi nesėkmingas santykiuose, tau niekaip nesiseka, pritaikyk šias 7 savybės savo pasimatymuose ir net neatpažinsi, kaip viskas gali pasikeist į teigiamą pusę. Žinoma, tai užtruks. Pradžia bus sunki, atrodysi keistai tiek sau, tiek aplinkiniams.
Tačiau vos tik įsisavinsi šias savybes ir nustosi apie jas galvojąs, viskas taps natūralu ir tu tapsi daug, daug kartų SĖKMINGESNIS SU MOTERIMI!

Jei ko nors nesupratai ar kyla klausimų, aš visada pasirengęs Jums padėti.

Knyga kuri suteiks daugiau žinių: Kaip suvilioti merginą

6 replies on “Pasimatymai. Kaip elgtis pasimatymuose?”

Džiūgu, jog išsakei savo nuomonę, anonime. Visų pirmą, turi taikyt visus šiuos modelius visumoje, norint gauti rezultatą. Antra, „escalation langai“ yra netaikomi, – jie yra pastebimi. Trečia, moterys nėra jau tokios skirtingos kaip tamsta sakai, paprasčiausiai, pas tave žinių apie moterų suvokimą stygius.. Beto rekomenduoju perskaityt išnaujo straipsnio temą, kadangi sunkiai supratai. Temos pavadinimas: „Kaip elgtis per pasimatymus?“, o ne – „Kaip būti Chamais?“… Ketvirta, tu man kažką sakai apie rašybą, pats rašydamas be lietuviškų raidžių?.. Penkta, čia yra įvadas, pradinė informacija vyrams, kūriant savo viliojo būdą ir išbandant kas geriausiai tinka jiems.
Jei kils daugiau klausimų parašyk: sporteffort@gmail.com
Mielai atsakysiu

Gerb. Vyrai,

Tikiuosi, kad Jus kalbate nerimtai snekedami apie straipsnio informatyvuma ir saunuma. Nemanau, kad galima suvilioti mergina pagal kazkuri viena modeli ir taikyti tuos pacius kazkokius „langus“ ir kitokius budus visoms Jusu sutiktoms merginoms. Visos moterys/merginos yra skirtingos ir jas suzaveti galite ne ismoktais patarimais, o tik savo charizma ir budami savimi, o ne apsimesdami chamais ir naudodami svetimus viliojimo budus.
Dar noriu kreiptis i sio „saunaus“ straipsnio autoriu ir paprasyti, kad pries publikuodamas straipsni butum malonus ir patikrintum rasybos bei skyrybos klaidas, kurias cia net sunku suskaiciuoti.

Per daug ištemptas, bet labai informatyvus. Labiausiai patiko escalation langai, visiškai naujas dalykas. Dabar tik suprantau kame čia problemos buvo. Dėkui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *