Categories
Vyriškas patarimas

Patinka viena mergina ir nežinau ką daryti.

Mūsų klausia: Yra tokia ne itin komfortabili situacija: patinka viena mergina (su kuria mokausi ištisus 12 metų vienoje mokykloje, bet nė kart nepapuoliau į jos klasę), tačiau niekaip nerandu būdų Ją užkalbinti, pasikviesti ją į pasimatymą. Ji beveik gražiausia mergina mokykloje, o aš, švelniai tariant „čiut už velnią gražesnis“. Ji pastoviai vaikšto su keliomis geriausiomis draugėmis, jau nekalbant apie būrį klasiokų, su kuriais ji leidžia pertraukas, arba „langus“. Skaičiau Jūsų patarimus, ir žinau, kad elgiuosi negerai, kad nieko nedarau, bet nežinau nuo ko pradėti – nei numerio neturiu, nei „labas“ nepasakau susitikęs. Tačiau per FaceBook nesivaržau pasilabinti, šiek tiek pakalbinti. Tik ji atsako į mano klausimus, ir viskas. Nieko daugiau. Nesudominu jos net per internetą. Gal jūsų patarimų archyvuose yra koks nors geras, naudingas patarimas, kuris padėtų man? Dėkingas iš anksto.

Mes atsakome:

Sveikas,

Tu tiek laiko apie ją kuriai iliuzija, jog mano manymų užkalbindamas ją pamatysi, kad iš jos nieko gero arba realybė toli gražu neatitinka tavo susikurto paveikslo. Per tą laiką, kol svajojai ją užkalbinti ir t.t. Galėjai tapti tokiu, kurį jį pati norėtu užkalbinti. Todėl nebešvaistyk laiko nesąmonėm ir įdėmiai klausykis.

Tu ieškai sprendimo būdo išorėje. Kaip užkalbinti, ką sakyti ir t.t.  Sprendimas yra viduje, tavo mąstyme, tavo pasaulėžiūroje ir tavo suvokime apie moteris.

Nėra tos vienintelės ir nepakeičiamos merginos. Tai iliuzija. Laimės ir gyvenimo džiaugsmo tarp jos kojų nėra. Čia faktas kaip blynas. Todėl nustok apie ją kurti iliuzijas. Kol tu mąstai apie ją, galėtum būti su kitom ir rinkti patirtį ar ką tu tik nori jų atžvilgiu.

Tavo vidinė būseną atspindi tavo išorę ir kūno kalbą. Leisk sau būti užtikrintu tuo ką darai ir kuo gyveni.

Pradėk nuo paprastesnių dalykų ir palengva kilk aukščiau. Nes dabar tu elgiesi taip, jog norėtum ant penkto aukšto namo užšokti stovėdamas ant žemės. Statyk laiptus ir lipk. O ne šokinėk kaip pasimetęs vyras.

Nesiblaškyk. Vyrui svarbu žinoti ko jis nori iš gyvenimo ir to siekti. Kai tu kažko sieki, pas tave atsiranda ir pasitikėjimas ir užtikrintumo jausmas. Kurį pastebį moterys ir automatiškai nori to vyro kuris yra užtikrintas ir pasitikintis savimi.

Pradėk kalbinti ir bendrauti su įvairiomis merginomis. „Treniruokis“ su jomis. Tuo pačiu turėk aiškią savo gyvenimo vizija. Nedaryk moters svarbesnė už savo gyvenimo vizija. Jei turi darbo, eini ir darai, ji palauks. Jeigu nelaukia, tai ne tavo problema. Tu žinai ko nori ir to sieki. Moteris nori tapti tavo gyvenimo dalimi, o ne kad tu ją padarytum savo visu gyvenimu ir varvintum dėl jos seilė, kaip vilkas per multikus.

Čia yra pagrindiniai dalykai. Susikurk įdomų gyvenimą. Susikurk save tokį, kokį nori matyti ateityje ir tokios problemos kaip šį išnyks, nes tai net ne problema, o iliuzija.

Sėkmės tobulėjant.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

4 replies on “Patinka viena mergina ir nežinau ką daryti.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *