Categories
Pažintys

Pažintys Internetu. Kaip priversti moterį atrašyti į pirmą žinutę pažinčių portale?

Skirta tiems vyrams, kurie dažnai nesulaukia merginos atsakymo pažinčių portaluose.

Kai vyras nesulaukia atsakymo į pirmą žinutę pažinčių portale, jam gali atrodyti, kad su juo kažkas negerai. Žinoma, kartais vyrai kaltina moteris, kad jos nežino ko nori…

Yra keletas priežasčių kodėl moterys tau neatrašo, visos šios priežastys išvardintos knygoje „Pažintys Internetu kurią gali rasi čia: www.pazintysinternetu.lt

Bet dabar noriu tau išduoti vieną paslaptį, kaip aš priverčiau 10 iš 20 merginų man atrašyti, netgi tada kai jos mane ignoravo.

Reikia suprasti, kad jeigu mergina tau neatrašė, su ja nebeturi jokių šansų susipažinti gyvai, todėl neturi ką prarasti…

Visoms merginoms, kurios man neatrašė į pirmą žinutę aš parašiau:

Tik atvirai.  Kaip reikėjo tave užkalbinti, kad sakytum, va šitas tai super vyras? Arba pagal kokius tu kriterijus renkiesi vyrus?

Ir ką tu manai? 

Pusę merginų, kurios man neatrašė į pirmą žinutę, atsakė į šią žinutę. Dauguma jų pradėjo pačios su manimi bendrauti, klausinėti ir manimi domėtis. Susitikti užsinorėjo kelios merginos… Pamatė, kad nesu kažkoks seksualinis manjakas ar beviltiškas laimės ieškotojas….

Priežastys dėl kurių moterys man neatrašė buvo įvairios ir kartais net skaudžios…

Norint internetinių pažinčių pagalbą susirasti norimą moterį arba nueiti į pasimatymą su tau patinkančia mergina, perskaityk knygą „Pažintys Internetu„. Knygoje rasi dėl kokių priežasčių moterys neatrašo, kaip bendrauti, kaip paruošti savo profilį, kad ji pati tau parašytu pirma.

P.S. Viena mergina minėjo, kad man neatrašė tik dėl to, kad aš jai nepasakiau labas 🙂

Knyga „Pažintys Internetu“ patiko tuo, kad joje pateikti konkretūs pavyzdžiai. Paaiškinimai kaip ir nuo ko pradėti. Ko vertėtų vengti bendraujant.Visa ta informacija kuri pateikta knygoje padėjo pagerinti rezultatus bendraujant. Ir nedaryti tų klaidų kurios buvo pateiktos. Martynas 26 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *