Categories
Pažintys

7 kraupios klaidos rašant merginai pirmą žinutę internetu. 4 klaida tave šokiruos.

Ar tau yra buvę, kad mergina neatrašė į pirmą žinutę pažinčių portale, nors pažintys internetu yra lengviausias būdas pakviesti merginą į pasimatymą?

Ar tu žinojai, kad kiekvieną dieną, patraukli mergina sulaukia apie 30 – 50 žinučių pažinčių portale?

Vadinasi tavo žinutės paskęsta tarp konkurentų ir ji neatrašo tik dėl to, kad pirmiausia atrašo kitiems…

Todėl šiame straipsnyje aš tau atskleisiu 7 kraupias klaidas, rašant pirmą žinutę pažinčių portale, kurias pašalinus, sulauksi dvigubai daugiau dėmesio, atsakymų ir pasimatymų.

 

Kodėl rimtiems vyrams moterys neatrašo?

Štai, vieno vyro, rimtas pasiūlymas:

„Labas, kaip suprantu pagal anketą, domina ilgalaikis, rimtas bendravimas. Ir mane tai domina, todėl būtų malonu pabendrauti. „

Rimtas bendravimas skamba įpareigojančiai, viduje sukelia įtampą. Vaikystėje, kai mes nusikalsdavome, mums sakydavo „reikia rimtai pasikalbėti“…

Įsivaizduok, kad mieste prieini prie nepažįstamos merginos ir sakai jai „noriu rimtai pabendrauti“. Kaip tu manai, ar tai sudomins merginą?

Linksmas nereiškia kvailas ir negalintis turėti rimtų santykių. Štai Mantas Katleris, Radistai, jie linksmi, be tuo pačiu turi santykius, kai kurie ir žmoną bei vaikus.

Pagal elitedaily.com linksmas vyras yra patrauklesnis moterims, nes jos galvoja, kad su tokiu vyru nebus nuobodu, nebus nejaukių pauzių pokalbyje.

Linksmesnis vyras į viską žiūri lengviau, šalia tokio vyro moteris labiau atsipalaiduoja, jis nedramatizuoja situacijų, geriau sutars su jos draugais, labiau pasitikės savimi.

Netgi jeigu mergina anketoje parašė, kad ją domina ilgalaikis bendravimas, pirmiausia ją reikia sudominti, kad ji atrašytų.

Kodėl komplimentai gražu, bet neveiksminga?

Dalis vyrų dažnai mėgsta sakyti komplimentus ir tame nėra nieko bloga. Komplimentai duoda naudos tada, kai mergina nėra ypatingo grožio ir jai gyvenime niekas to nesako.

Pasitaisysiu, visos moterys yra gražios, bet ne visos skiria sau pakankamai dėmesio.

Patrauklios moterys susilaukia daugybės dėmesio, todėl joms komplimentai yra laiko švaistymas, nes tu darysi tai, ką daro kiti 97 % vyrų norėdami atkreipti į save dėmesį.

Kita vertus, vyras, kuris nelaido komplimentų NUOTRAUKAI, bet meta jai iššūkį, tampa daug patrauklesnis jos akyse.

Pvz. Ar tu visada atrodai taip kaip nuotraukose…? (ji nesupranta, ar gerai, ar blogai, todėl paklaus ką turi omenyje)

Pvz. Labas, man reikia tavo nuomonės. (tu jau sukeli susidomėjimą)

Moterys kaip ir vyrai siekia to, ką sunkiau pasiekti. Skaniausiai obuoliai auga aukščiausiai.

Ar ir tu užduoti tokius klausimus moterims internetu…?

Moterys dažnai gauna štai tokias žinutes:

„Labas, kaip laikais? Gal norėtum susipažinti?“
„Sveika, pabendraujam?“

Ar kada nors pagalvojai, kodėl moterys retai atrašo į tokias žinutes, ir jeigu atrašo pokalbis vis tiek nutrūksta?

Moteris visada ieško labiausiai pasitikinčio vyro, kuris turėtų savo charakterį.

Ar tu žinai, ką apie save pasakai moteriai, kai jai rašai „ar norėtum susipažinti?”?

Greičiausiai galvoji, kad taip atrodai mandagus ir džentelmenas. Iš tiesų, tu parodai, kad savimi nepasitiki ir tau reikia leidimo, kad su ja galėtum pabendrauti.

Bet ar tau reikia jos leidimo, kad su ja bendrauti? Iš tikro tai ne.

Tad kam to klausti?

Tokia žinutė moters nesudomina ir sunkiai pralaužia ledus. Jei moteris atsakys taip. Ką tu darysi? Uždavinėsi neįdomius klausimus į kuriuos jai atsibos atsakinėti?

Neprašyk moters leidimo, nes tai atrodo nevyriška, o geriau suteik jai progą su tavimi susipažinti.

 

Kodėl moteris atbaido vyrai, kurie iškart praneša, kad domina tik rimti santykiai?

Štai pavyzdys „Labas, gal norėtum kurią dieną į teatrą ar pasivaikščioti gamtoje? domina rimti santykiai.“

Dažnai moterų anketose gali pamatyti užrašą „domina tik rimti santykiai“ ir jos tai rašo todėl, kad daugelis vyrų iškart kalba apie antrą galą… Tai būdas atbaidyti tokius vyrus.

Bet kai vyras kviečia susitikti ir parašo, kad domina tik rimti santykiai, ką tai sako apie vyrą ir kokią žinutę iš tiesų jis parašo?

Kas po velnių yra tie rimti santykiai? Vedybos, vaikai? Neaišku, nes kiekvienas skirtingai tai supranta.

Pagalvok, mergina ieško vyro, bet, kad tokį surastų, jai reikia pabendrauti, nueit į keletą pasimatymų ir tik tada nuspręsti ar vyras tinkamas santykiams ar ne. Ar ji norėtu būti su tuo vyrų ar ne.

Bet jei vyras iškart sako, kad domina tik rimti santykiai, ją atbaido bet kokie įsipareigojimai dar prieš susipažįstant, nes ji tavęs nepažįsta.

Moteris visada yra atsargesnė pažintims vien dėl to, kad evoliucija taip sukūrė moters psichologiją ir fiziologiją, kad ji nesusižavėtu pirmu pasitaikiusiu vyrų, bet pirmiausia jį pažintų ir įsitikintu ar jis tinkamas santykiams. Nes neplanuotas nėštumas su netinkamu vyrų moteriai būtų sunki našta.

Tam, kad pažintys taptu rimtais santykiais, nereikia apie tai šaukti ir rėkti, tai taps savaime, kai abudu nuspręsite.

Kodėl neverta iškart kviesti susitikti?

„Labas, einam kada arbatos?“

Ir tam tikrais momentais tai gali suveikti, jeigu turi gražias nuotraukas. Bet tai išimtis, vienkartinė sėkmė, bet ne taisyklė. Tam, kad susitiktum su mergina tau reikia pereiti kelias bendravimo stadijas.

  1. Sudomintį merginą, kad ji norėtu tau atrašyti.
  2. Sukurti ryšį, kad ji norėtu susitikti.
  3. Bendravimą perkelti telefonu, skybe arba facebook. (nebūtina, bet labai rekomenduoju, nes tai artimesnis bendravimas)
  4. Pakviesti susitikti.

Jeigu tu kvieti merginą iškart susitikti, ką tai reiškia?

  1. Tavo standartai maži, nes tau svarbu tik jos grožis, nes visiškai nieko apie ją nežinai ir jau kvieti susitikti.
  2. Tu kvieti visas merginas iš eilės, nes tau svarbu, kad nors viena sutiktu, o tai parodo, kad neturi standartų.
  3. Tu net nesistengei su ja pabendrauti, vadinasi skubėsi ir į lovą įsitempti.

Mažas berniukas negali iškart tapti vyrų, jam reikia pereiti tam tikrus brendimo etapus, taip ir bendravime internetu.

P.S. Pažinčių svetainėse nereikia ilgai susirašinėti ir skirti tam laiko, užtenka 2-4 kokybiškų žinučių, kad mergina norėtų susitikti.

Vietoj aukščiau nurodyto klausimo, man asmeniškai puikiai veikdavo „Labas, kavos ar arbatos?“. Aš duodu pasirinkimą be pasirinkimo (NLP technika naudojama pardavėjų), ir  man nesvarbu ką pasirinks, nes tikslas susitikti.

Kodėl tau nereikia žinoti, ko ji ieško pažinčių svetainėje?

Štai žinutės pavyzdys:

„Labas, ko ieškai šiame pažinčių portale?“

Skamba kaip iš serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“. Juk ir taip aišku, kad ji ieško dviejų dalykų.

  1. Antros pusės, todėl užsiregistravo į pažintis internetu.
  2. Dėmesio trūksta ir nori prastumti laiką. (gali turėti vaikiną)

Ar tau reikia moterų, kurios ieško dėmesio? Ne. Tavo tikslas orientuotis tik į tas moteris, kurios ieško realių pažinčių, nori vyro ir nuotykių bei aišku kažko daugiau…

Per kelias žinutes pats suprasi, kokio tipo tai moteris, todėl nešvaistyk pirmos ir pačios svarbiausios žinutės niekams.

Ar veikia vieno žodžio žinutės?

Labas. Arba tiesiog šypsenėlė 🙂

Veikia tik tokiu atveju, jei mergina neturi ką veikti ir nesulaukė nieko geriau. Tu turi labai geras nuotraukas ir ji tau atrašė tik dėl to, kad tu nuotraukose atrodai jos skonio, esi tinkamo amžiaus ir ūgio.

Kitu atveju iš tokių žinučių gali nieko nesitikėti, nes moters tai nesudomins, vien dėl to, kad tokių tinginių, kurie tingį ką nors parašyti yra apie 10-20 %.

Aš žinau vieną atvejį, kaip vaikinas nusiuntęs šypsenėlę gavo atsakymą ir prasidėjo įdomus bendravimas su mergina. Jie tapo pora. Bet tai retenybė…

Kita vertus, nėra viskas taip beviltiška internete, kaip gali atrodyti iš šio įrašo. Nes moteris eina į pasimatymus ir dažnai, bet ne su visais.

Pirma žinutė yra pati svarbiausia, nes nuo jos priklauso ar tau mergina atrašys ar ne, o jei ji neatrašys, jūs niekada ir nesusitiksite.

Vis dėl to, jei mergina neatrašė į pirmą žinutę yra būdas, kaip „priversti“ į ją atrašyti ir ištaisyti klaidą ir apie tai rasi knygoje „Pažintys Internetu“ kuria rasi paspaudęs čia..

Internetinės pažintys lengviausias būdas nueiti į pasimatymą su mergina, bet čia kaip ir vairavime, reikia žinoti taisykles ir principus, kaip suvilioti merginą internetu…

Knygą „Pažintys Internetu“ rasi paspaudęs čia…

 

2 replies on “7 kraupios klaidos rašant merginai pirmą žinutę internetu. 4 klaida tave šokiruos.”

Staipsnis kaip barankos skylė… arba nedėkingo tėvo priekaišas, kad vėl susimovei. Vat „7 žinutės į kurias merginos visada atsako“ butu vertingiau. net litų galetum paprasyti 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *