Categories
Vidinės problemos

Kaip Pick up’as tau gali sugadinti arba nežmoniškai pagerinti gyvenimą?

Vakar vykusiame seminare :“Greitas moters suviliojimas“ buvo išsakytos esminės mintys apie pick up‘ą, kuriomis norėčiau pasidalinti šiame straipsnyje.

Tie kas nežinote, kas per velnias yra tas pick up‘as tai trumpai sakau: „Greitas susipažinimas (santykių užmezgimas) su moterimis, bet kokioje aplinkoje ir bet kokiu laiku, nepriklausomai nuo to, kas tu esi.“ Šiai dienai yra daug mokyklų, daug krypčių pick up‘o ir vieni tai laiko šėtono išmislu, o kiti aukščiausiojo dovana. Yra tokių mokyklų kurios orientuojasi tik į moters tarpkoji, o yra ir tokių, kuriuos orientuojasi į vyriškumą, pasitikėjimą, santykių kūrimą. Kiekvienam savo kelias.

Pick up‘o pliusai:

Pliusų galima rasti labai daug. Jeigu neturėjai nei vienos merginos  arba tau seksas svetimas ir dar nepažintas dalykas, tai vieni pliusai būtu.

Vis dėl to, pagrindinis pliusas, gebėjimo bendrauti su moterimis bet kur ir bet kada yra tas, kad tu turi daugiau galimybių susirasti savo svajonių moterį ilgalaikiams santykiams ir šeimai, negu tas, kuris su merginomis susipažįsta darbo vietoje, bare ar draugų rate. Tipinis vyras realiai renkasi iš labai mažo pasirinkimo, todėl dažnai būna „ai bus gerai, nesipykstame ir tiks“. Bet po 5m. ar ankščiau, dažnai prasideda karas. Skyrybų statistika kraupi: virš 60% santuokų baigiasi skyrybomis, o tai labai aiškiai parodo, kad žmonės išsirenka ne tuos partnerius, skubėdami ir nematydami kitų galimybių. Dažnai susitaiko su tuo kas yra dabar, nors visi ženklai rodo, kad mano širdis ne to nori. Žinoma, yra ir kitų išsiskyrimo priežasčių.

Mano aplinkoje yra pavyzdžių, kurie eidavo į daugybę pasimatymų, susipažindavo įvairiuose vietose ir nesistengė įsipareigoti, jeigu nebuvo tikri dėl to ar nori tos moters visam gyvenimui. Šiai dienai, tokie žmonės  turi nuostabias šeimas ir pick up‘as tapo viena gyvenimo stotelių.

Žinoma, gebėjimas laisvai bendrauti su moterimis suteikia pasitikėjimo savimi. Pasitikėjimas atsiliepia ir daugumai gyvenimo sričių.

Jeigu turėtum daugybę aukso ir visko ko nori, bet būtum saloje kur nėra nei vienos moters, laimės mažai būtu 🙂

Minusai, kurių nepaisymas tave pražudys amžiams

Pagrindinis minusas, kai įvaldai pickup‘o meną yra tas, kad tu gali tapti šio žaidimo vergu. Dažnai taip ir atsitinka, kad vyras gerai išmanantis susipažinimo reikalus, gebantis greitai nusitempti moterį į lovą, bijo žengti rimtesnį žingsnį, neturi žinių apie santykių palaikymą, vyro pareigas ir atsakomybę. O kaip žinome, nusitempti moterį yra lovą yra daug lengviau, nei kurti šeimą.

santykiai

Kitas aspektas, dėl kurio dažnai paslysta vyrai mokindamiesi pickup‘o, tai EGO ir savi-vertės kalneliai. Įsivaizduok, esi tas kuriam niekada gyvenime nesisekė su moterimis, kuris nesugeba užkalbinti jų gatvėje, ar tai parduotuvėje, kuris sekso nusipelno tik po 3 mėn. draugystės (moterims: neatsiduokite taip greitai). Ateina diena, kai tu gauni visas žinias apie moters psichologiją, užkalbinimą, suviliojimą, seksą, pasimatymus ir visa tai išbandai praktiškai, suvoki, kad visa tai atneša nežmoniškų rezultatų.
Pasitikėjimas išauga iki rojaus vartų. Arogancija, pasipūtimas tiesiog liejasi per kraštus. Gali nebelikti jokios pagarbos ir meilės moteriai, nes visos atrodo lengvai prieinamos.  Ir dažnai, išmanančių pickup‘ą vyrų pasitikėjimas pradeda priklausyti nuo sėkmių su moterimis, tampi priklausomas nuo trumpalaikių santykių, nuo moters pritarimo ir pnš. Tampi savo žaidimo ir gebėjimų vergas, nes visos kortos dedamos ant moterų. Gali tapti pasipūtęs, arogantiškas ir tikėti, kad tavo rankose visos vaginos, bet taip nėra, nes tokioje stadijoje tu esi silpnas ir pažeidžiamas kaip niekada.
Baimė nukristi nuo karaliaus sosto yra dažnai didesnė, nei baimė kopti į sostą. Šioje vietoje turi turėti aiškų savo gyvenimo centrą, aiškias vertybes, tai kas daug stabiliau nei moterų nuomonė.

Šioje vietoje galima labai išsiplėsti ir daugiau papasakoti kaip išlikti vyrų, mylėti gyvenimą, mylėti moteris ir būti sėkmingu su moterimis nepametant galvos ir užsiimant pick up’u. Jeigu norite daugiau sužinoti tai siūlau šio renginio įrašą: „Greitas moters suviliojimas“.

Blogose rankose pickup‘as tampa blogiu, geruose gėriu. Viskas priklauso nuo žmogaus kuris tai įvaldo. Mano manymu, svarbiausia visada išlaikyti aukso vidurį ir neiti į kraštutinumus. Kiekvienas geras dalykas kurio yra per daug, gali tapti blogiu ir priklausomybe.

 Alfa vyras yra ne tas kuris yra arogantiškas, pasikėlęs ir gali nukabinti bet kurią moterį. Alfa vyras – tas, kuris pirmiausia myli gyvenimą, moteris, savo darbą ir žino ko nori iš gyvenimo ir dar moka bendrauti su moterimis.

Linkiu pickup‘o išmintį naudoti geriems tikslams ir geroms moterims 🙂

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *