Categories
Matt Weyland Pažintys

Pickup’as – kas tai?

Kiekvienas vyras pasaulyje daugiau ar mažiau “nori“ merginų, panelių, moterų. Vienam pakanka padorios, tvarkingos, nekvailos ir jis bus laimingas, kitas nori pasakų princesės, su kuria justų ypatingą ryšį, o dar kitas nori tiesiog išpisti kuo daugiau panų. Nesvarbu, kokie dabartiniai tavo norai, mokėjimas vilioti merginas yra beveik būtina savybė, jei nori gyventi visavertį gyvenimą. To pasekoje prieš keletą metų susikūrė  iš pradžių slapta, o dabar jau vis labiau žinoma pickuperių bendruomenė (ang.: Pick-up Artist Community).

Pickup‘o istorija

Pickuperių bendruomenės pradžia siekia 1990 metus, kuomet Ross Jeffries mokė vyrus, kaip vilioti merginas naudojant NLP technikas. Vėliau atsirado kiti veikėjai, kurie sukūrė pirmuosius pickup‘o forumus. Į viešumą pickupas išėjo tik po 2005 metų, kai pasirodė knyga pavadinimu „The Game“ („Žaidimas“), vieno iš tais laikais geriausių pickuperių, joje buvo pasakojama apie jų nuotykius su nepažįstamomis merginomis visame pasaulyje, apie autoriaus transformaciją iš nevykėlio, kuris niekada neturėjo panos į ‘‘viliojimo meistrą“. Knyga yra išleista ir lietuviškai, bet nerekomenduoju jos skaityti jokiam naujokui, kodėl? Skaityk toliau.

kaip suvilioti mergina

Pickup‘as tada

Tų laikų pickup‘as buvo paremtas tam tikrų frazių kartojimu. Visiškas dirbtinumas, bet tai jiems veikė, nes tai buvo būtent jų sugalvoti metodai, istorijos, pokštai ar žaidimukai. Kitas dalykas, jog tie vyrai buvo įtikėję tuo, ką jie darė. Tikėjimo galia yra labai stipri, bet nebegalinė, todėl galiausiai jie žlugo, palikdami pamatą naujovėms. Jie įrodė, kad net vidutinės išvaizdos, nepasitikintis savimi vaikinukas turi galimybę ir gali išmokti vilioti karštas merginas. Toliau viskas vystėsi labai natūraliai link…

Pickup‘as dabar

Šių laikų pickup‘as yra paremtas ekspresija ir buvimu savimi be jokių „bet“. Kokį patarimą gauna vaikinukas šiais laikais, kai kam nors užduoda klausimą, kaip suvilioti jam patinkančią merginą? Būk savimi! Tačiau ką reiškia buvimas savimi? Paprastai kalbant – tu nesiparini, kaip kalbi su tave traukiančia mergina. Einant giliau be jokios baimės ar gėdos gali atvirai, bet taktiškai bei kultūringai išreikšti savo jausmus jai. Tu neslepi to, kad  esi vyras, kad nori su ja mylėtis nuo pat pirmos akimirkos, kai ją pamatei. Tu moki tai išreikšti jai priimtina forma, prisiimti atsakomybę už tai, kad ji irgi yra gyvas žmogus, kad tavo išsakyti žodžiai ar padaryti poelgiai jos atžvilgiu gali turėti stiprų poveikį jai, bet drauge, tu nesileidi būti valdomas jos intrigų. Tu žinai, kada ne yra ne, o kada ne yra „pasistenk labiau“.

Pickuperių moralė

Kiekvienas žmogus turi savo moralę ir ne man jį teisti. Asmeniškai esu už WIN-WIN situaciją, tai yra tokia situacija, kai abi pusės yra patenkintos bendravimu, gauna tai, ko nori, o galbūt net ir daugiau. Man bendravimo su mergina esmė yra sveikas malonumas, dalinimasis maloniomis emocijomis ir bendrai pozityvas –  ji mane patraukė, aš išreiškiu savo jausmus, jeigu ji nesako stop, aš einu toliau, bendrauju, jeigu jai kažkas nepatinka, ji kada panorėjusi gali išeiti, per prievartą jos niekas nelaiko, manęs irgi, jeigu jos elgesyje manęs kažkas netenkina, aš jai apie tai pasakau,   jeigu ji nesutinka keistis arba ieškoti kompromiso – puiku, žinau, kad čia ne tas žmogus, su kuriuo noriu bendrauti, ir nutraukiu pažintį.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams:Kaip suvilioti merginą?

[adrotate banner=“1″]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *