Categories
Sekso patarimai

Priešlaikinė ejakuliacija vaistai

Priešlaikinė ejakuliacija (greitas baigimas mylėjimosi metu) dažna problema vyrų tarpe, su kuria susiduria įvairaus amžiaus vyrai. Internete gali rasti rekomendacijų (reklamos) vartoti vaistus nuo priešlaikinės ejakuliacijos.

Šiame video pasidalinsiu kokie yra viešai reklamuojami vaistai nuo priešlaikinės ejakuliacijos, kaip jie veikia ir kam iš tikro buvo sukurti ir kaip tai gali tau pakenkti.

Pagrindiniai vaistai kuriuos gali rasti internete yra du:
Climax Control – nereceptinis vaistas. Pardavimo svetainė graži, bet nėra realių tyrimų duomenų, nėra aiškus ilgalaikis poveikis, gali bet kas nusipirkti, nėra jokių vaistų kontrolės.

Priligy nuo priešlaikinės ejakuliacijos – gali būti dažnai rekomenduojamas urologų. Pats vaistas kurtas nuo depresijos kaip antidepresantas, dėl savo trumpo poveikio parduotas kitai įmonei ir paleistas į rinką kaip gydantis priešlaikinę ejakuliaciją pavadinimu priligy. Vaistas iš principo nepašalina problemos, o tik laikinai ją sutvarko išskiriant hormoną serotoniną. Vartojant šį vaistą gali sumažėti seksualinis potraukis, libido. Galima priprasti prie vaisto ir būti priklausomu kaip nuo antidepresantų.

Priešlaikinę ejakuliaciją galima pašalinti visam gyvenimui nevartojant jokių vaistų, nebent priešlaikinė ejakuliacija būtų tam tikros ligos pasekmė. Pašalinus ligą, susitvarkytu ir gebėjimas kontroliuoti susijaudinimą.

Priešlaikinė eakuliacija dažnai yra ne fiziologinis, o psichologinis sutrikimas. Susijaudinimo nekontroliavimas, įtampa, masturbacijos pasekmė, streso pasekmė, nevykusių lytinių santykių pasekmė.

Jei nori visam gyvenimui pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją peržiūrėk mokymus „Kaip ilgiau mylėtis“ kuriuose aš žingsnis po žingsnio parodau, kaip susitvarkiau priešaikinę ejakuliaciją visam gyvenimui ir padėjau jau daugiau nei 700 vyrų tai padaryti.

www.kaipilgiaumyletis.lt

 

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *