Categories
Moterys ir seksualumas

Mitas apie “skonio reikalą”

Ar teko jausti meilę ir neapykantą žmogui vienu metu? Ar buvo nutikę taip, kad Jūs žmogų mėgstate, bet jis su jumis elgiasi „šuniškai“? Kas gi po velnių vyksta, kad jis Jums vis tiek patinka?

Kaip manote, jeigu į kambarį įeina graži mergina, ar Jūs turite pasirinkimą – patiks ji Jums ar ne? Turiu naujienų. Pasirinkimo nėra. Ji Jums patinka arba ne. Pasąmonėje Jums patinkančios moters „paveikslėlis“ jau seniausiai sudėliotas. Logika su tuo neturi nieko bendro – ne kartą „gavau ragų“ nuo merginos ir ji man vis tiek patiko, gal net dar labiau nei kurios kitos.

Moterys kaip ir vyrai, taip pat neturi pasirinkimo tik jas traukia visiškai skirtingi „daikčiukai“ negu vyrus. Pastaruosius traukia išvaizda, ji gali kalbėti „pievas“, „vėjus“, vietoje savo vardo sakyti „miau“ ir ji vis tiek patinka, jeigu ji graži. Su moterų potraukiu vyrams yra kitaip. Jeigu vyras kalbės „pievas“, „vėjus“ ir dar vietoje vardo pasakys „miau“ bus visai įdomu (darant tai žaismingai), bet jeigu jis tai darys kaip „bato aulas“, tai jam tikrai neišdegs.

Moterį žavi vyro charakteris, savigarba, pasitikėjimas savimi ir t.t. O tai yra kai kas, ką mes galime keisti. Jeigu Jūs suformuosite patrauklų charakterį ir mokėsite reikiamu laiku paspausti reikiamą jungiklį moters jausmuose – ji neturės jokio pasirinkimo ir jaus Jums nenumaldomą trauką. Nesvarbu kokia Jūsų fizinė išvaizda, kiek Jūs turite pinigų, kaip Jūs apsirengęs. Gal teko matyti merginą su “negražiu vyru” ir žiūrint į jį galvoti “kas čia per nevykėlis”? Ji neturi pasirinkimo, nes jai patinka jame ne fizinis grožis. Būtent dėl šios priežasties griūna moterų susikurti idealai – susirasti jauną, gražų, turtingą, švelnų ir t.t. Patys žinote, kuo baigiasi tokios paieškos.

Jaučiant trauką visiškai nebūtina patikti logiškai. Jeigu patiksi logiškai, tai greičiausiai būsi „geras draugas“, iš kurio „pareigybių“ kelio beveik nėra, nebent tu ekspertas. Na, o šiaip tereikia gero jausmų kokteilio, neužmiršti įmaišyti dėmesio, ir tu tampi ponas tranas.

“Attraction isn’t a choise” David De Angelo

Daugiau informacijos gali rasti knygose:Kaip suvilioti mergina?“ ir „Moters svajonė – Alfa Vyras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *