Categories
Vyriškumas

Skirtumai tarp blogiuko ir šikniaus

Jokia paslaptis, jog moterys mieliau renkasi blogiukus, o ne jų priešingybes – geruosius vyrus. Yra begalė knygų, filmų ir pilną istorijų apie šį fenomeną.

Tačiau yra subtilus skirtumas tarp blogiuko ir eilinio nepraustaburnio. Moterys nori blogiukų, kodėl? Nes jeigu jis ko nors užsimano, eina ir pasiima.

Jis visur dominuoja ir jam nusišikti ką apie jį kalba kiti. Jis nesimėto ir dažniausiai būna savo grupės lyderis. Blogiukas įkūnija jėgą ir to pasėkoje jo moteris jaučiasi stipri taip pat.

Svarbu paminėti, jog blogiukas neatkalbinėja tavęs, neverčia tavęs jaustis beverčiu ar gėdytis savęs – jis, ne šiknius.

Vyras kuris verčia tave tokiu jaustis yra tiesiog šiknius. Yra nemažai panašumų tarp blogiuko ir šikniaus, pagrindinis – jiems abiem nerūpi ką žmonės apie juos šneka, jie tiesiog daro tai ką jų manymu reikia daryti.

Šiknius dažnai būna suvokiamas kaip galingas, vien dėl savo dominuojančių bruožų. Skirtumas tas, kad jam tiesiog nerūpi ar kas nors bus užgautas jam šnekant – jis sako ką galvoja. Priežastis, kodėl jam niekas nerūpi yra ta, jog jis viską pasiryžęs padaryt savo būdais ir metodais, arba tiesiog dėl to, kad jis yra šiknius kuriam nerūpi kitų žmonių jausmai – įskaitant ir jo merginos.

Bet dauguma merginų interpretuoja jo elgesį maždaug taip:  “jis taip man rodo savo jausmus”, ir mano “jis mane be galo myli” – na, ne. Bet kuris, kuris tave myli niekada tau neleis abejoti savim arba jaustis neužtikrintai norint kažką pasiekt.

Tačiau abi lytys yra kaltos, jog sukūrė tokią klaidingą nuomonę. Dauguma vyrų visiškai nenutuokia, ką reiškia būti blogiuku ir dažniausiai mąsto taip “Man viskas pochui“ ir tuo visiems giriasi. Tai reiškia, kad jiems visiškai nerūpi kiti žmonės. Realybėje viskas turėtų būti šiek tiek kitaip, jam neturėtu rūpėti ką kiti įžvelgia juose, kaip interpretuoja jo veiksmus ar kaip kiti gyvena savo gyvenimus. Jis tiesiog būna džiunglių karalius.

Su pirmaisiais merginos dažniausiai susitikinėti pradeda jau vidurinėje ir studijuodamos, todėl neretai jau visos turi susidariusios “blogiuko“ įvaizdį – visi vyrai kiaulės. Bet kadangi jau nėra kur dėtis, nes visi vyrai vienodi, tai jos ir toliau susitikinėja (arba miega) su šikšniais, kurie nejaučia jokios pagarbos moterims.

Skirtumai išryškėją, kai viskas krypsta link šeimos. Kadangi šikniui viskas vis vien, jis apie tai daug negalvoja. Tačiau santykiuose dalyvauja du žmonės ir vien sekso neužtenka, moterys pradeda galvoti ar verta tai tęsti. Jeigu ji jaučiasi nuvertinta, nepripažinta, atkalbinėjama arba tiesiog mažai palaikoma – metas skirtis. Turėti savo orumą ir būti vienam, ar vienai yra daug geriau,  negu turėti santykius kuriose orumas yra trypiamas.

Vyrai leiskite sau būti blogiukais ir džiunglių karaliais, o ne šikšniais manančiais, kad yra pasaulio viršūnė.

Moterys leiskite sau kartais tiesiog atsimerkti, nusiimti apdrabstytus akinius ir pamatyti, kad esi tiesiog su šikšniumi ir nė velnio tu iš jo neišspausi saldžių sulčių.

Mantas Matusevičius  parengta  pagal elite daily

AlfaVyras.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *