Categories
Motyvacija Saviugda

Tai ką būtina žinoti ieškant savo pašaukimo ir aistros !

Kiekvienas iš mūsų daugiau ar mažiau svajoja rasti veiklą kuri užpildytu gyvenimą. Mes kiekvienas giliai viduje jaučiame, jog jeigu turėtume veiklą kuri tiesiog atgaivina sielą būtume laimingi. Galėtume koncentruotis į tai ir pasiektume gerų rezultatų.

Darant tai kas patinka, tu gali pasinerti į tai, koncentruotis ir mėgautis visu procesu. Ne visiems taip paprasta rasti veiklą kuri atgaiviną širdį. Vyras atradęs gyvenimo aistrą pradeda maksimaliai koncentruotis į tai ir nebesiblaško. Moteris šalia tokio vyro jaučiasi saugi ir juo užtikrinta. Moterims reikia atgijusių vyrų kurie gyveną savo gyvenimą, kurie eina savo keliu.

Labai paprasti patarimai kurie tau padės atrasti gyvenimo aistrą, veiklą kuri tave atgaivina.

1. Nesistenk atrasti savo aistros / pašaukimo galvodamas apie tai. Mylimas darbas, veikla ateina iš širdies, iš pajautimo. Tu tiesiog pajunti jog tai yra tas ko reikia ir ko kori. Tavo kūnas tai pajunta.

Jeigu tu nuolat sėdi ir nieko nedarai, bet vis galvoji kuo tau reiktu užsiimti, kas tau patiktu, kokia galėtu būti tavo aistra tu niekada nerasi savo pašaukimo. Protas tau nepadės rasti tai ko nori širdis. Nesikoncentruok į protą, koncentruokis į širdį.

gyvenimo tikslas ir aistra

2. Būk veiksme. Nuolat bandyk įvairius dalykus, bendrauk su žmonėmis ir ateis tas momentas kai tu pajusi, jog tai, yra tai ko tu nori. Tavo kūnas tai pajus, tavo širdis atsigaus. Galbūt tavo aistra kuri tave pakeltu kas rytą yra šalia, bet tu vietoj darymo daug galvoji apie jos radimą. Galbūt tau užtektu nueiti į teatrą ir tu suprastum, jog nori vaidinti. Galbūt tau patinka šokti, bet niekada nebandei to išmokti. Veikdamas tu eini link to ko nori širdis, netgi negalvojant apie tai.

3. Apie ką tu daugiausia kalbi su savo draugais, šeima, mergina ir t.t.? Galbūt tai ir yra tavo sritis kurioje tu turėtum koncentruotis veikdamas, o ne kalbėdamas apie ją. Žmonės prisikurią daugybę istorijų kodėl jie negali vieno ir kito padaryti. Visada yra dvi žmonių grupės. Vieni mato, kad kitiems sekasi ir bando patys, kiti mato, kad kitiems nesiseka ir išvis nebando.

4. Pastebėk kas tau gaunasi įdedant mažiausiai pastangų. Tiesiog darai ir gaunasi. Dažnai natūraliai mums gaunasi tie dalykai kuriems turime minimalų įgimtą talentą. Jeigu tau kažkas gaunasi daug lengviau nei kitiem, tai galbūt tai yra tavo veikla.

Tai yra paprasti patarimai kuriuose slypi genialumas. Neieškok savo aistros protu, ieškok jos širdimi, veikdamas. Būk atvira širdimi visada.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *