Categories
Motyvacija Saviugda

Tikėjimas I

Merfio dėsnis rašo: „Žmogus be tikėjimo, kaip žuvis be dviračio“. Kaip jau supratot, šį kartą apie tikėjimą. Žmonės beprotiškai vaikosi pasitikėjimo savimi, bet mano galva jie ieško visiškai ne to, o kas liečia Merfio dėsnio – tai tik juokelis.

Aš labai ilgai sukau galvą galvodamas, kodėl vieniems žmonėms pavyksta, o kitiems ne. Kartais žiūri į žmogų ir matai, kad jis gali, bet kažko jam dar trūksta. Lyg jis būtų be energijos, tartum, jo syvai yra išsekę ir žmogus atrodo visai nuvėsęs. Su juo nenori reikalų apsiimti, nes ne pasitikėjimo savim jam trūksta, o tikėjimo bendrąja prasme.

Tikriausiai visi žinote būseną, kai susigalvoji mintyse idėją ar scenarijų, kaip viskas bus. Su įkvėpimu apmastai visus pokalbius , argumentus, ateini su šypsena ir staiga pradedi blėsti. Tuo metu, kai pradedi kalbėti, jauti, kad tavo žodžiai neturi visiškai jokios galios, žodžiai lyg silpni ir jais niekas netiki. Šie dalykai vyksta dėl netikėjimo. Raktas į Jūsų sėkmę yra tikėjimas. Tikėjimas bendrąja prasme (kalbu ne apie religijas, bet gali būti ir jos).

Kai ringe kaunasi boksininkai, visada pralaimi tas, kuris pirmas praranda tikėjimą. Jis tai gali padaryti net prieš kovą. Jis jau žino, kad pralaimės. Kai tik prarandi tikėjimą, viskas pradeda čiuožti žemyn. Tada viskas ima atrodyti beprasmiška. Norisi tik pabaigti reikalą ir sprukti iš ten. Pasitaiko tokių situacijų? Štai kodėl Jūs kartais nesugebate įkalbėti savo pažįstamų domėtis saviugda ar dar kažkuo – jie tuo metu neturi tikėjimo. Jie yra bejėgiai..

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

3 replies on “Tikėjimas I”

Gerai, tikra tiesa, na ir ką dabar daryti? Kodėl tas tikėjimas dingsta ir kaip jį susigražinti? Jeigu jau atveriat problemą straipsnyje tai bent jau atsakykit į šuos klausimus. Ką įgauna skaitytojes sužinojęs tik problemą bet ne sprendimą? Ir taip dauguma net ir nežinodami nujautė jog jiems truko tikėjimo savimi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *