Categories
Fitnesas ir Treniruotės

Tricepso treniruotė namų sąlygomis [Video]

Prieš savaitę naršydamas youtube’ je radau įdomų ir iš pažiūros veiksmingą pratimą tricepso raumenims namuose.  Pabandžiau, patiko, atrodo kol kas veiksmingas ir dalinuosi su jumis. Pratimas iš esmės nesudėtingas ir jį galima atlikti beveik visur. Net ir ofise ar tai vonioje. Žemiau yra pateiktas pratimo atlikimo video. Pratimo sunkumas priklauso nuo atramos aukščio ir tavo viso kūno išsitiesimo dydžio (ilgio). Taip pat pratimą galima atlikti ir treniruojantis lauke.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=6aRnAA_2DyI“ width=“560″ height=“315″]

Pradžioje nebūtina iškart taip ekstremaliai žeminti atramos aukšti. Pilnai užtenka atlikti 3-4 serijas, po 10-15 tokių atsispaudimų. Kiekvienas pagal save gali nusistatyti pakartojimų skaičių.

 

Trys viename.

Taip pat rekomenduoju į savo namų sporto programą įtraukti trijų pratimų seką kuri yra atliekama ratu. Pratimai nėra sudėtingi.3 serijos po 8-15 (pagal save) pakartojimus ir pajusite savo apleistą tricepsą.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=URCC3x2SfS8″ width=“560″ height=“315″]

Gero jums sportavimo. Jeigu turite gerų nuorodų į youtube pratimus kuriuos atlieka ir jūs namuose ar tai lauke, pasidalinkite komentaruose.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *