Categories
Vyriškas patarimas

Turiu merginą, kuri ketina įšeiti pas kitą. Kaip reaguoti į tai?

Tema:

Santykiai ir Seksas

Vardas:

Gediminas

Klausimas:

Tai va turiu drauge su kuria kartu jau beveik metai. Viskas tarp mūsų galima sakyti buvo idealu. Aš ją myliu, ji sako mane taip pat.Tarp mūsų buvo visko sekso,romantikos, bendravimo, žodžiu viskas čikipiki:) BET neseniai grįžo jos draugas iš užsienio, nuvažiaves pas ją iškart pasiūlė būti kartu. man ji viską pasakę mes kalbėjom ir ji jam atsakė kad nežino kaip pasielgti.Ji pradėjo pasakoti kad jie geri draugai, kad jis jau norėtu kurti šeima, kad jeigu neišlaikytu egzaminu jis turi daug pažystamu ir t.t. Ji visiškai pasikeitė.Pasikeitė jos bendravimas ir t.t. Pradėjo kabinėtis dėl menkiausio Š. Ką pasiūliutumėt daryti? kaip pasielgti?

Atsakymas:

Sveikas Gediminai,Santykiuose iš esmės žmonės tenkinta viens kito poreikius. Ką jis jai siūlo, tai saugumą. Saugumas yra pats pagrindinis žmogaus poreikis. Būti saugiu, užtikrintu, gyventi komforte. Per metus laiko matyt to taip stipriai nesukūrei. Apskritai jeigu jinai išvis būdama su tavimi svarsto kitą variantą tai matyti, kad jūsų santykiuose kažko trūksta. Bet didelis pliusas tas, kad ji su tavimi apie tai pasišnekėjo, kas savo ruoštu parodo, jog ji atvira ir didesnė tikimybė, kad ji norėtu būti su tavimi, bet jai kažko trūksta iš tavęs.

Kita vertus manau, kad jinai labai naivi, kad tiki tokiom pasakom, kad atsirado vaikinas, kuris sutvarkys, bet kokias jai iškilusias problemas.

„Pradėjo kabinėtis dėl menkiausio Š.“ – Galimas daiktas, kad jinai jau norėtu skirtis, bet juk be jokių barnių, kai viskas gerai neina išsiskirti. Nes jeigu jinai tave taip paliktu, jaustųsi labai kalta dėl to, todėl geras būdas išsiskirti, tai iššaukti konfliktą ir tada kaltę užvertus ant tavęs viską nutraukti.

Gali būti ir kita medalio pusė, jog jai kažkas iš tiesų ilgą laiką nepatiko santykiuose arba trūko, o dabar puiki proga tai išreikšti.

„Ką pasiūliutumėt daryti? kaip pasielgti?“ – Išsiaiškinti ko jinai iš tiesų nori. Ko jai trūksta čia ir bandyti tai spręsti. Taip pat siūlau nesitaikstyti su visokiomis nesąmonėmis, o geriau paleisti ją, tegul eina jeigu taip nori.

Reziumė:

Išsiaiškink jos poreikius.
Pažiūrėk ar juos iš esmės patenkini.
Jeigu ne, tai pagalvok kaip galėtum patenkinti.
Žinok kokie tavo poreikiai.
Ar jinai juos patenkina.

Labai svarbu žinoti partnerio poreikius, nes jeigu jo poreikiai patenkinti, partnerė neis pas kitą. Kaip ir vyras neitu pas kitą moterį, jeigu jo poreikiai būtu patenkinti.

Sėkmės tau.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

3 replies on “Turiu merginą, kuri ketina įšeiti pas kitą. Kaip reaguoti į tai?”

„Ne viską gyvenime galima išspręsti kumščiais – kartais į rankas reikia paimti didelę gerą lazdą.“ Filipiniečių patarlė. Manau, kad reiktų pasikalbėti su tuo vaikinu. Žiūrėk ant kiek gali daug rizikuoti, jeigu sėdėsi rankas sudėjęs, tuomet visą gyvenimą iš tavęs visi viską atiminės. Bet jeigu padarysi viską ką gali padaryti, tuomet būsi patenkintas savimi ir rasi dar geresnę merginą.

Labai dažnai vartoji žodį įtikti, nors tekste jis nei karto nebuvo pavartotas. Tad niekas čia nekalba apie įtikimą ir buvimą boba.

Tik matyt tau tokios sąvokos kaip poreikiai kelią kažkokią tai neigiamą asociaciją ir to žinojimui priskiri bobiškumo apvalkalą.

Kaip tik tavo vartojamas žodis vyras, kurį vartodamas turi omenyje vyriškas vyras ir žino tiek savo poreikius, tiek moters. Gali žinoti arba sąmoningai arba pasąmoningai, bet žino.

Siulau palikti mergina. Negalvok kaip kam reikia itikti. Ir ne tik del to, kad noredamas kazkam itikti ar patenkinti kieno nors poreikius rezultato nepasieksi. Bet dar ir del to, kad taip besielgdamas savo galvoje formuosi trizniaus mentaliteta, kuris tik ir galvoja kaip cia kazkam itikti, patikti ir isiteigti.

Gal atrodo keista, bet moteris nemegsta kai jai kazkas bando itikti. Bet istikruju cia nieko keista. Toks elgesys yra tiesiog bobiskas, o mergai bobos nereikia. Jai reikia tiesiog vyro. Kai salia yra vyras tada ir visi poreikia patenkinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *