Narystė į uždarą pick up’o bendruomenę (forumą) Vyrams.

Kas yra TheGame.lt?

Didžiausia ir vienintelė išlikusi iki šių dienų pusiau uždara pick up’o bendruomenė Lietuvoje. Pick up’as tai gebėjimas pakabinti merginą bet kurioje aplinkoje ir bet kuriuo laiku. Tai buvimas pasitikinčiu ir užtikrintu vyru. Vyrų, kurio nori visos moterys. Nuo 2007m. forume yra sukaupta daugybė informacijos santykiais su moterimis, viliojimo, kūno kalbos, vidinių baimių, pasitikėjimo savimi temomis. Čia vyrai dalinasi patirtimi ir patarimais kaip efektyviau bendrauti su moterimis.

 

Ką gauna TheGame.lt narys?

  • Mato beveik visa forumą, išskyrus VIP skiltį, o tai neįkainojama informacija.

  • Gali rašyti ir skaityti dienoraščius.

  • Sulaukia patarimų iš kitų narių.

  • Gali susirasti žmogų su kuriuo galėtu išeiti į gatvę ar tai klubą ir praktikuotis kalbinant ir bendraujant su moterimis.

  • Gali vesti savo tikslų ataskaita ir gauti palaikymą iš kitų narių.

Ką mato narys ir ne narys?

Ne narys mato štai tokį forumą:

Ne narys mato štai tokį forumą.

Narys mato forumą štai tokį:

Narys mato forumą štai tokį
Ir dar šiek tiek…

Taip pat Narys gali skaityti Dienoraščius:

Vyrų dienoraščiai apie kabinimą ir ne tik.
Tai bendruomenė kurioje nariai palaiko vienas kitą. Skatina tobulėti ir augti. Kas mes nariai išsikelia asmeninius tikslus ir metų gale juos peržiūri taip kiekvienas gali fiksuoti savo asmeninį augimą ir tobulėjimą. 

 

 

Ar man verta būti nariu?

Norint tobulėti bendravimo su moterimis, lyderystės, asmenybės augimo srityje jums tikrai nebūtina būti nariu. Narystė jums suteiks greitesnį progresą, galimybę mokytis iš kitų klaidų, bei bendraminčius, kurie visa tai jau praėjo. Šioje bendruomenėje daugybė žmonių pradėjo savo tobulėjimą, susirado daug pažinčių ir paspartino savo progresą.

 

Ką man duos bendruomenė?

Ji jums nieko neduos jei nieko nenorėsite
Bet jei nuspręsite, kad norite, gausite gera „spyrį į šikną“ ir palaikymą.
Susirasite aktyvių žmonių, kurie ne vien sėdi ir skaito, bet eina ir veikia.

 

Bendruomenė:

Nuo įkurimo 2007-05-23 sukaupėme didelę patirtį, bei aktyvių ir įdomių žmonių, kurie mielai padeda vieni kitiems ir dalinasi savo pastebėjimais bei patirtimi. Stengiamės palaikyti darną ir gerbti vieni kitus. Neignoruojame jaunimo ir nesmerkiame vyresnių, nes tobulėjimui amžius nėra rodiklis. Jei manote kitaip, nemanau, kad šį bendruomenė jums.

 

Tu gali viską.

TheGame.lt – tobulėjame, kad mūsų moterys jaustųsi mylimos ir laimingos, nes vyro tikslas, kad moteris kuri su juo susipažįsta būtu laimingesnė ir geresnė vien būnant šalia vyro kuris žino ko nori, kuris turi tikslus ir jų siekia. Kuris gerbia savo moterį ir leidžia jai jaustis tiesiog moterimi.


Atsiliepimai:

(Atsiliepimai netaisyti, todėl paliktos šypsenėlės)

Mindaugas (23) – Sveikintina, kad yra toks puslapis. Siulyciau svarbiausia organizuoti daugiau susitikimu realioje erdveje. Cia pats svarbiausias dalykas. Bet kuriuo atveju prisiskaityti pamokymu galima. O realiai daznai neisdristama praktikuoti. Daugeliui sunku zengti pirmuosius zingnius. Buna tokiu situaciju, kai vienam nedrasu eiti praktikuotim, o ir draugu nera, kurie noretu prisideti. Tad manau, kad reiktu daugiau susitikimu, kuriu metu galima prigalvoti ivairiausiu zaidimu, uzduociu.

Tomas (19) – Seip per daug ispustas reikalas sakyciau..uztektu tik forumo ir straipsniu viska viska ismesciau lauk 🙂 puikus budas tobulet, siekt savo tikslu. informacijos trukumas, nes cia informacija kaip pradinukams, yra keletas ir tikrai laaabai geru straipsniu, bet dauguma pavirsutiniski. didelis pliusas uz tai kad judama bent kazkiek 🙂

Tomas (18) – Viskas idealu.

Artūras (23) – Asmeniskai man tai sita svetaine tenkina tai, ko as is jos noriu ir ka tikiuosi rasti. Labai super, kad nuolat atsiranda nauju straipsniu, galima padiskutuot su chebra forume, taip pat malonios ir tokios smulkmenos kaip dizaino atnaujinimas.

Negaliu pasakyti, ko truksta. Man nieko netruksta. Gal tik reiktu paziureti, kokie tinklapio tikslai ir ar visas procesas eina link tu tikslu.

Andrius (24) – Pats puslapis savo straipsniais kur kas pranašesnis už O. Lapino, G. Navaičio ir kitų straipsnius, nes skeliama iš peties tų žmonių, kurie viską išbandė savo kailiu ir b.biu kaip sakant 🙂 Tas tikrai didesnė vertybė ir ačiū jums už tai.
Pagarbiai,Andrius

Romas (23) – Daugiau galetu buti apie speed seduction. Alfavyras geras zurnalas, manau galetum pletoti toliau ir nedidink jo menesio apimties, priesingu atveju nespesiu perskaityti menesio begy 🙂

Aidas (21) – reiktu daryt daugiau konkursu, kad chebra varzytusi, pvz ne tik per neta, bet ir gyvai, ypac gerai, kai atsils oras, kad tipo koki savaitgali ar kada susitinka ir eina prikolint, px, kad ten nesiseka kabint mergu, bet vien jau kazko darymas, bandymas iseis labai i gera.

Mindaugas (19) – geras tinklapis … daugeli uzvedantis ir dar uzvesiantis ant amzino tobulejimo kelio…

Marius (23) – Nepatinka dizainas.

Vladas (18) – vieta kur buriasi vyrai,kurie turi ka pasapsakoti ir kuom pasidalinti.

Aras (22) – gal šiek tiek trūksta įvairesnių video, bet šiaip viskas super 😉

Tadas (21) – geras puslapis vyrams.

Jaroslavas (17) – Super tinklapis , daug ko ismokinote :). Seip aciu Visai THE GAME grupei !!! Saunus nariai , kad dalinasi patirtimi su kitais :)… Taip ir toliau vyruciai !!!!

Nerijus (17) – Viskas yra gerai.

Rolandas (18) – Pradeda jaustis sumaištis. Labai daug naujokų, labai mažai patyrusių. Dauguma diskusijų naudingos tik visiškiems naujokams. Kai čia apsilankiau pirmą kartą, tada šita vieta buvo mano biblija, kažkoks stebuklas, bet dabar, tai viskas labai kartojasi, labai retai būna kokia nors gilesnė ar brandesnė tema. Gal reiktų kažkaip dalinti forumą į atskiras dalis, na tiesiog padaryti konkretesnį, kad nebūtų balaganas ;] Sėkmės jums;] Darykite ką darote , tik nenusistovėkite. p.s. peržvelkite Natural game forumą (Zan Perrion), gal įkvėps naudingų idėjų ;]

Dainius (20) – Puikus portalas suteikiantis dauk naudingos informacijos.

Gytis (23) – Manau, kad reikėtų skyrių dienoraščiai nespaminti su Liudo klausimais atsakymais, o dėt ten vien tik Field Reportus.

Mindaugas (19) – Tai lb geras tinklapis. Jeigu kiekvienas tinkamai vartos čia pateikta informaciją – taps laimingesnis. Aš tapau. Sėkmės Jums.

Artūras (23) – Asmeniskai, man visko cia gana, na nebent straipsiu dazniau galetu ideti tokiu smagesniu, kaip kad bendravimo etika, „kas kam pirmas ranka turi paspaust, ar direktorius ar darbuotojas“ ats. Direktorius visada turi rodyt pavyzdi 🙂

Karolis (19) – pastaruoju metu sumazejo rasomu straipsniu, manau reiktu daryti thegame meet’us, geriausia klubuose.

Kaip tapti nariu?

Ateidamas į bendruomenę tu turi įnešti į ją savo indėlį, taip prisidedi prie jos augimo.

Šiuo metu yra vienintelis būdas tapti nariu, tai:

30 Lt – vienkartinis narystės mokestis.

Atsiskaitymas tik bankiniu pavedimu į nurodyta sąskaita po registracijos užpildymo.

[contact-form-7 id=“4086″ title=“TheGame.lt narystė“] Kodėl tai mokama? Žmogus mokėdamas įneša įnašą į bendruomenę, surinkti pinigai yra skiriami svetainės išlaikymui ir informacijos įsigijimui.

Dėmesio!

Narystės mokestis proporcingai auga prisijungiant vis daugiau narių, nes automatiškai kokybė ir informacijos kiekis svetainės viduje didėja ir taip atrenkami nariai kurie išties nori investuoti ir tobulėti, nuo tų kurie tik dar galvoja tai daryti.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *