Categories
Žurnalas

Uždaras vyrų klubas

Nuolat bendraujant su vyrais ir juos konsultuojant, pastebėjau, kad dauguma vyrų gyvena be jokios aiškios krypties ir tikslų. Dažnai dvejoja priimant sprendimus, išnaudoja mažą dalį savo galimybių ir tiesiog plaukia pasroviui. To pasekmėje pasitikėjimas savimi blėsta, santykiai su priešinga lytimi prastėja, mažėja energingumas ir atsiranda vis daugiau apatijos gyvenime…

 
Kai vyras neturi konkrečių tikslų ir vizijos, kur nori atsidurti ir ką nori nuveikti šiame gyvenime, jis tampa pasyvus stebėtojas laukiantis kažko…
 
Žinoma, dalis vyrų aria kaip arkliai, užsiima verslu, siekia tikslų, realizuoja juos, bet vis tiek jaučiasi nelaimingi, kartais ir suserga, apima depresija.
 
Pasyvus – pasroviui plaukiantis ir aktyvus jėga pilį užimantys vyras pažeidžia pagrindinį dėsnį. Ten kur neskiri savo energijos, ta sritis degraduoja. Vienas vyras uždirba pakankamai didelius pinigus, sportuoja, bet dvasiškai, emociškai degraduoja. Tuo tarpu kitas dvasiškai, emociškai tobulėja ir auga, bet nuolat jaučia stresą dėl pinigų.
 
Kiekvieno vyro gyvenime turėtu būti:
  • Aiškūs tikslai ir vizija, bei kryptingas judėjimas link to.
  • Gebėjimas laisvai bendrauti su moterimis ir vyrais.
  • Gebėjimas pažinti savo emocijas, jas reikšti ir valdyti, nes tai padeda spręsti konfliktus, daugiau uždirbti, laisviau bendrauti ir geriau jaustis pačiam.
  • Gebėjimas valdyti savo laiką ir jį išnaudoti tinkamai.
  • Nuolatinis tobulėjimas ir savęs pažinimas, nes pažinęs save, pažinsi kiekvieną žmogų.
  • ir t.t.
 
Todėl
 
Jau greitai startuos naujas AlfaVyras.lt projektas „Uždaras Vyrų Klubas„, kuris skirtas tikrai ne visiems!
 
Klube vyks interaktyvus mokymai internetu, galbūt ir susitikai gyvai. Taip pat bus sesijos internetu kurių metu atliksime įvairias praktikas ir konsultacijas.
 
 
Jei nori pats pirmas sužinoti daugiau apie vyrų klubą, galimybes, kaip viskas vyks ir sąlygas spausk čia ir užsiregistruok!
 

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *