Categories
Sėkmės psichologija

VIENA PAGRINDINĖ PRIEŽASTIS, kuri tau TRUKDO gauti tai, ko tu nori…

Šiame straipsnyje, atskleisiu pagrindinę priežastį, kuri tave stabdo gauti tai, ko tu nori.

Tikriausiai, tavo gyvenime yra dalykų, kurių noribet neturi. Galbūt nori idealių santykių, galbūt nori, šalia savęs turėti seksualią blondinę, galbūt nori uždirbti 7000 litų ir daugiau per mėnesį, galbūt nori apkeliauti visą pasaulį, o galbūt nori būti pasitikintis savimi visur ir visada.

Klausimas tau: „Ko tu nori jau ilgą laiką, dažnai sieki, bet neturi?“

Ar kada savęs klausei, kas tau trukdo tai gauti ar pasiekti
Greičiausiai, yra tavo amžiaus žmonių, kurie turi tai, ko tu nori, kurie yra pasiekę tai, apie ką tu svajoji.

Kodėl sunkiai sekasi uždirbti pinigus?

Gali pastebėti, kad žmonės, turintys tai, ko tu nori yra skirtingi. Vieni aukšti, kiti žemi, vieni atrodo labai gerai, kiti vidutiniškai. Jų visų išorė, skirtinga, bet rezultatas, gali būti panašus, nes jų nestabdo neigiami vidiniai įsitikinimai.

Didžiausia tavo kliūtis, tarp tavęs ir tavo tikslų yra neigiamas įsitikinimas. Dažnai įsitikinimai glūdi pasąmonėje.

Jeigu tau, jau vaikystėje tėvai sakė, kad pinigai yra uždirbami TIK sunkiu darbu, tai tokiu būtu, juos tik ir uždirbsi. Jeigu girdėjai, kad pinigai yra blogis, tai automatiškai, pasąmonė bandys jų atsikratyti, kad apsaugotu tave nuo blogio.

Kodėl dar neturi puikių santykių?

Jeigu tiki, kad su moterimis reikia VISADA elgtis geraibūti paslaugiammandagiam, tai kaip taisyklė, susirasi tą moterį, kuri tave išnaudos ir išduos su kitu tavo namuose.

 Leisk tau paaiškinti kodėl.

„Visada gerai elgtis“ – toks įsitikinimas sukuria iliuzija, kad nėra išimčių, nes VISADA yra VISADA. O žodis „gerai“, reiškia, kad ji turi gerai jaustis VISADA. Vadinasi, tu amžinai nusileisiklausysi tik jos nuomonėsbijosi kažką blogai padaryti ir todėl, būsi nuolat įsitempęs.

Nors gali pastebėti, kad sėkmingi vyrai su moterimis elgiasi įvairiai, būna šiek tiek grubūs, šiek tiek blogi, tuo pačiu paslaugūs ir mandagūs ir pnš.

Ir jiems sekasi dėl to, kad jie neturi neigiamoribojančio šablono, įsitikinimo, kuris juos stabdo elgtis laisvai. 

Jeigu nori išmokti, pašalinti neigiamus vidinius įsitikinimus, kurie tau trukdo gauti tai, ko tu nori, dalyvauk „Maksimalus Pasitikėjimas Savimi“ mokymuose.

Tam, kad pasitikėtum savimi visur ir visada, pirmiausia turi sugriauti visas sienas, kurios ir trukdo tai padaryti.

Apie mokymus, skaityk daugiau čia: http://www.alfavyras.lt/maksimalus-pasitikejimas-savimi/

By Petras P.

Pažinęs save tapsi laisvas. Tapęs laisvu būsi laimingas. Knygos "Buliaus Galia" autorius, knygos "Pažintys Internetu" bendraautorius, 90 dienų mokymų programos vyrams autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *