Categories
Sėkmės psichologija

Vienintelis žmogus kuriuo tu gali pasitikėti esi tu pats.

Būkime sąžiningi. Žmonės nėra pati protingiausia rūšis žemės planetoje. Mes kartais darome kvailus dalykus, kvailai kalbame ir kvailai mąstome. Bet vienas iš bukiausių mūsų atliekamų dalykų yra pasitikėjimas kitais žmonėmis. Mes nesuprantame, kad pasitikėti galima tik savimi.

Mes tai darome kasdien to net nesuprasdami. Pasikliaujame kitais žmonėmis tam, kad jie mus padarytų laimingais, kai rizikingai bandome siekti meilės. Tačiau mes nesuprantame to fakto, kad visų pirma turime būti laimingi dėl savo pačių gyvenimų ir dėl savęs pačių kaip asmenybių, tik tada kiti žmonės galės praturtinti mus dar labiau.

Žmonės bijo pasižiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, jie bijo priimti tiesą apie save ir savo gyvenimą: jie renkasi lengviausią kelią, ir ieško kito žmogaus nuo kurio galėtų priklausyti laimė ir apskritai gyvenimas.

Tokie žmonės nesuvokia, kad tokiu būdu daro sau meškos paslaugą. Tai vyksta taip dažnai, kad to beveik neįmanoma sustabdyti. Pasikliaudami kitais, o ne savimi ir tikėdamiesi, kad įvyks stebuklas greičiausiai taip ir liksite apgailėtinais bestuburiais visą likusį gyvenimą. Jums reikia atsibusti ir pakvėpuoti grynu oru.

Niekas už ačiū dėl jūsų ir piršto nepajudins. Niekas nepadės tada, kai jums to labiausiai reikės. Jūsų draugai dings taip pat greitai, kaip nuo jūsų nusigręš tie žmonės kuriuos mylėjote. Žmonija taip bijo likti viena ir žiūri į tai kaip į tokį negatyvų dalyką dėl to, kad mes nežinome kaip savimi pasitikėti ir nuo savęs priklausyti. Štai kodėl mes panyrame į depresiją ir manome, kad mūsų gyvenimai taip ir liks beverčiai.

Privalote pradėti save pažinti, pradėti suprasti kas jūs esate iš tikrųjų ir pasitikėti savo priimtais sprendimais, nes galiausiai, juk jie ir formuoja jūsų likimą. Mes leidžiame savo nesaugumo jausmui ir kitų žmonių apkalboms užimti tokią didelę vietą savo gyvenime, kad net nesuvokiame, jog šie dalykai negali turėti su mumis nieko bendro. Tai yra tik nuomonės, o liūtas juk niekada nesiklauso ką mano avys.

Yra vienas dalykas kurį jūs visi turite išmokti, lengvuoju ar sunkiuoju būdu, ankščiau ar vėliau, bet visi suprasite, kad pasitikėti galite tik savimi. Visi turi savų tikslų ir nesvarbu, kokie artimi jie jums bebūtų, kai jums jų reikės jie gali pranykti taip pat greitai kaip ir pasirodė jūsų gyvenime.

Gyvenime bus etapų, kai pasieksite visišką dugną, kai jausitės vieni, bet vietoj to kad prarastumėte protą ir pradėtumėte galvoti, kad esate beverčiai, jūs turite skirti laiko sau ir suprasti, kad jums artimiausias asmuo esate jūs pats. Taigi, kodėl nesuprantate kaip reikia tvarkytis su savimi, su savo problemomis ir kasdienėmis jus supančiomis situacijomis tam, kad pasiektumėte gyvenime sėkmę ir laimę.

Kai gyvenate priklausydami nuo kitų, jūs jiems duodate galią valdyti tai, ką valdyti teisę turite tik jūs vienas: savo gyvenimą. Mano senelis visada man sakydavo, „Niekada neleisk kitam žmogui skolintis dviejų dalykų, merginos ir mašinos, o kai priklausai nuo kitų, tu leidi jiems skolintis savo gyvenimą“.

Paimkite savo gyvenimo vadžias į rankas ir supraskite, kad jūs esate savo gyvenimo vedliai – ne kas nors kitas. Nėra auksinio kelio kuriuo jūs turite sekti, nėra saugių slėptuvių – taigi liaukitės jų ieškoti ir jomis pasitikėti.

Liaukitės ieškoti auksinių patarimų ar kokios nors slaptos sėkmingo gyvenimo formulės. Kai einu gatve, viskas ką matau tai apgailėtini veidai tų žmonių, kurie negali jausti savo gyvenimui didesnės neapykantos negu jaučia dabar… tai yra todėl, kad jų laimė visiškai priklauso nuo kitų žmonių. Jie savimi nepasitiki ir yra pririšti prie savo nelaimingo gyvenimo, nes nepažysta savęs, neturi pasitikėjimo savimi ir galios patys priimti sprendimus.

Pabaigoje, viskas priklauso nuo savęs pažinimo. Tu, tik tu ir niekas kitas negali suprasti ar pasiekti to ko tu nori gyvenime. Vienintelis žmogus kuris pasitiks jus tunelio gale būsite jūs pats. Vienintelis žmogus nuo kurio galite priklausyti ir kuriuo galite pasitikėti esate jūs. Tol kol to nesuprantate, jūs gyvensite pilną klausimų, o ne atsakymų gyvenimą. Sprendimas kas valdys jūsų gyvenimą priklauso tik jums. Rinkitės atsakingai.

Parengė Justinas Ragaišis pagal elite daily

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *