Categories
Motyvacija Saviugda Sėkmės psichologija

Visada ruoškis 120%

Dažnai gyvenime gauname užduotis. Kiekvienas žmogus pagal savo specialybę, pareigas darbe, lytį, ir t.t. Labai svarbu tinkamai atlikti tas gyvenimo parengtas užduotis, ne nuo to kaip jūs jas atliksite priklauso visas jūsų gyvenimas, jūsų ateitis.

Taigi jei pasiruošite 80%, jūsų negirdės niekas.

Jei pasiruošite 100%, jus išgirs 60%.

Jei pasiruošite 120%, jus išgirs visi 100%.

Šita taisyklė galioja absoliučiai visiems. Jei mama bus pasiruošus vaiką auginti tik 80%, ji nesugebės išauginti sėkmingos asmenybės. Deja, dažniausiai mūsų mamos būna pasiruošę gerokai mažiau nei 80%.

Lygiai taip pat galioja verslininkui norinčiam sukurti sėkmingą verslą. Lektoriui norinčiam pravesti sėkmingą paskaitą, dainininkui norinčiam sėkmingai pasirodyti scenoje, darbuotojui norinčiam sėkmingai atlikti jam paskirtus darbus.

Mūsų švietimo sistema mūsų moksleivius ir studentus paruošia mažiau negu 80%, todėl tik žinantys šią taisyklę šviečiasi ir ruošiasi patys papildomai, kad užpildytų trūkstamą žinių spragą. Ir tik tokių žmonių būna tik 3%. Todėl ir girdime posakius, kad tik 3% žmonių yra sėkmingi, 3% valdo 97% pasaulio pinigų ir t.t.

O ką daryti norinti sėkmingai pasiruošti? Pirmiausia reikia prisiminti frazę „Mokytis visą gyvenimą“. Niekada nebūna taip, kad žmogus jau viską išmoko. O dauguma galvoja atvirkščiai: baigiau universitetą tai man darbą su kelių tūkstančių litų alga jau valstybė turi duoti ant lėkštutės.

Mama jaučiasi turinti moteriškus instinktus ir galvojau, kad to visiškai pakanka užauginti sėkmingą vaiką. Galiausiai papuolusi į konfliktinę situaciją su vaiku, puola ji mušti. Aišku galite pulti sakydami, kaip be rykštės užauginsi vaiką? Jei kyla tokia mintis, tai jūs jau esate vienas iš tų, kuris dar nepasiruošęs plėsti savo giminę.

Ir taip galima pateikti dar n pavyzdžių, bet tikiuosi, kad supratote, kad viskam reikia pasiruošti 120%. Tada jūsų laukia tikra sėkmė kiekvienoje srityje.

Arnoldas Kubiliūnas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *