Categories
Tadas rašo

Viskas, kas mus stabdo, tai…

Ką norėtum turėti?

Ką norėtum daryti?

Kuo norėtum būti?

Taip, kas tai?

Kas tau trukdo?

Kodėl tu to neturi? Kodėl tu to nedarai? Kodėl tu neesi tai, kas nori būti?

Būk sąžiningas su savimi, nes tikrai yra kažkas, apie ką pagalvojus, apima jausmas, kad tai atneštų puokštę laimės, kažkas, ką nori turėti, daryti ar būti. Kas tai ir kodėl tai nėra tavo? Kas tau trukdo?

Surimtėjam. Ar tai dėl „Aš negaliu“ jausmo? Aš negaliu to padaryti. Aš negaliu to turėti. Aš negaliu tuo būti. Iš eilės atsiranda daugybė pasiteisinimų: Aš negaliu, nes toks gyvenimas, toks esu, man nepavyks, per mažai pinigų, tokia ekonomika, per mažai laiko, niekas man nepadeda, niekas to nepadarė, visiem nepasisekė, man nepasiseks, per senas, per jaunas, per mažai išsilavinęs, per daug išsilavinęs, nežinau kaip, nežinau nuo ko pradėti, neturiu tai, ko reikia, nepadariau to iki šiol, tai nepadarysiu ir dabar, per vėlu… O koks tavasis pasiteisinimas? Mes galime būti labai kūrybingi su savo „Aš negaliu“.

Pažiūrėk, dabar patikrink – už kiekvieno „Aš to negaliu“, už kiekvieno pasiteisinimo slepiasi mūsų sena gera draugė – baimė. Matai? Tai baimė tave stabdo. Baimė yra tik jausmas. Jis tavo ir juo galima atsikratyti. Iš tikrųjų, juo reikia atsikratyti arba jis liks visam laikui ir niekada nepereisi į turėjimą, darymą ar būvimą. Tai balastas, kuris trukdo tau judėti pirmyn.

Ko reikia, kad pasiektum savo svajones? Tai prasideda nuo apsisprendimo – „Aš galiu. Aš galiu tai padaryti. Aš galiu tai turėti. Aš galiu tuo būti.“

Pastebėjai, kaip skiriasi savijauta? Sustok. Pasakyk sau keturis kartus „Aš negaliu“. O dabar pasakyk sau keturis kartus „Aš galiu“. Pastebėk, kad „Aš negaliu“ yra nemalonus jausmas, žema energija. Tai apgailėtinas, kupinas nevilties, pralaimėjimo, vienišumo jausmas.

O kaip jauteisi sakydamas „Aš galiu“? Jauteisi daug geriau ar ne? Jautei ryžtą, drąsą? Ar „Aš galiu“ buvo stipri energija?

Žaidimas baigtas, kai sakai: „Aš galiu“. Tai padaryta. Taip, gali reikti atlikti tam tikrus veiksmus iki finišo, bet tai padaryta, kai sakai: „Aš galiu“. Kai tvirtai sakai „Aš galiu tai turėti“, pastebėk – tai jau įvykęs faktas. Tu jau turi tai. Pastebėk, kaip visos aplinkybės išsidėsto tau palankiai kas kartą, kai sau tvirtai pasakai: „Aš galiu tai padaryti“.

Visi kas siekė, pasiekė. Visi kas darė, padarė.

Kiekviena sėkmė prasideda nuo tvirto sau pasakymo, „Aš galiu“. Kiekviena tavo sėkmė prasidėjo tik nuo to.

Taigi, už kiekvieno „Aš negaliu“ ar pasiteisinimo yra baimė, kurią galima lengvai pašalinti. Nes tai tik jausmas, nes jis tavo. Ir jį pašalinę, pereiname į „Aš galiu“ zoną.

Nes taip – tu gali.

============================

Paulės atsiliepimas po savaitės paleidinėjimo meditacijos audio įrašų naudojimo:

Manau pagrindinis laimėjimas – dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį. Ačiū labai.

Paulė M., 30m., konsultantė

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA.

By Tadas R.

Paleidinėjimo meditacijos audio programos kūrėjas Meditacija.
Nuolat medituojantis ir to mokantis kitus žmones.

3 replies on “Viskas, kas mus stabdo, tai…”

Žinok tik jau parašęs komentarą užėmečiau akį į autorių :] tada pakuitęs radau, kad rekomenduoji release technique ;] Pats kurį laiką žaidžiau su eft, prieš kokius metus perėjau prie sedonos, vienas kolega rekomenduoja release pasidomėti :] Dar kelis kart teko TAT išmėginti. Galiu drąsiai pripažinti, kad kažkada ir pats tikrai elgiausiai daugumoje naujų situacijų kaip visiškas molis, bet naujos žinios ir praktikos davė savo ;]

Taip, visas gyvenimas, tai tik apsisprendimas. Atsistoti ir eiti i tualeta, tai tik apsisprendimas, buti turtingam ar vargsui, tai tik apsisprendimas, buti sekmingam ar ne tai irgi tik apsisprendimas. „As galiu tai“ tai irgi tik apsisprendimas. Apsisprendimas yra pasakymas sau kad padarysi tai ka sugalvojai, ir padarai tai iki galo nepaisant nieko. Jeigu zmogus negali priimti tokio sprendimo ir metosi, tai uz viso sito slypi tik baime, kuri niekuom nepadeda, o atvirksciai kuria iliuzija galvoje, kad kazkas blogo atsitiks ir pan. Gerai jeigu jautiesi didesnis uz savo baimes ir jos tau netrukdo… Taciau asmeniskai man, savu laiku, toks pasakymas, kad leisciau jausti adrenalina tikrai nebutu niekuom pagelbejes, kai baime sukaustydavo ir elgdavausi kaip molis paprastose situacijose, kai nezinojau nei ko noriu is gyvenimo, nei kur link einu… 😉

Jeigu atsitinka kazkas ko nenorim, tai 95% to priezastis bus del to tureta baime ar nerimas – isorinis pasaulis yra tik musu vidinio pasaulio atspindys.

Del to, kad baimei, kaip ir bet kokiam kitam jausmui, sakyti Taip tai pilnai sutinku, ji tada mazeja ir nyksta, labai lengvas ir paprastas budas.

Pats A.Karalius paleidineja jausmus, tik kiek zinau jis ne Release Technique, o Sedona mokesi. Sios abi technikos yra paliktos L.Levensono ir labai nedaug skiriasi viena nuo kitos.

Įdomiai čia su tuo aš galiu… :] Nepasakyčiau, kad jo kartojimas veikia. Kaip pasakė A.Karalius kažkada – jeigu eidamas į toletą kartotumėt aš galiu, aš galiu, aš galiu, tai turbūt apsisysiotumėt dar iki durų 😀 O kas veikia? Atsostoji ir eini. :] Visi mėgina nugalėti baimę, ją panaikinti. O kam? Leiskit baimei būti, sakykit baimei taip, jauskit tą adrenaliną kuris užplūsta, jauskit, kad darot kažką svarbaus savo gyvenime ;]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *