Categories
Ilgalaikiai santykiai

Kaip po daugybės moterų išdavysčių ir nesėkmingų santykių pradėjau iš tikro savimi pasitikėti.

 

Turbūt pradėsiu nuo to, jog turėjau ilgametę merginą, su kuria praleidau virš 5 metų.

Santykių pradžioje aš buvau nepriklausomas, savimi pasitikintis ir merginų dėmesio nestokojantis vaikinas, tačiau su kiekvienais metais mano statusas keitėsi vis į blogesnę pusę. Pasidaviau merginos manipuliacijoms ir „susirgau“ gerojo vyruko sindromu, dėl kurio teko patirti ne vieną išdavystę.

Kas kažkiek laiko vis ateidavo ta diena, kuomet mano mergina susižavėdavo kitu, charizmą ir nepriklausomybe spinduliuojančiu vaikinu, nors manyje tas savybes bandė užgožti ir jai tai puikiai pavyko. Aš tapau emociškai silpnesnis jos atžvilgiu, o ką daro tokiais atvejais geras vyrukas? Na žinoma jai atleidžia ir su viskuo susitaiko.

Kiekviena mano merginos „simpatija“ anksčiau ar vėliau įstatydavo jai ragus, o ji buvo užtikrinta, kad visuomet turės pas ką sugrįžti t. y. pas mane. Tokia situacija tęsėsi praktiškai visą santykių laikotarpį. Vienintelis dalykas kuris mus abu tenkino tai intymūs reikalai (ir tikrai žinau, kad tai nebuvo pagrindinė priežastis eiti pas kitus), kurie buvo tikrai puikūs, bet emocinė būklė tragiška.

Vieną gražią dieną nusprendžiau apversti gyvenimą aukštyn kojomis ir sukaupęs visas tuometines savyje tūnojusias jėgas santykiams padėjau tašką. Buvo sunku, galvojau pasaulis sugriuvo, nes moterį laikiau aukščiau savęs, tikėjau, kad tik mergina gali padaryti mane laimingu ir daugybė kitų klaidų, kurias darė niekas kitas kaip tik aš.

Ir vėl išsiskyriau

Po išsiskyrimo praėjus 3 sav. atsirado kita mergina. Jau kurdamas su ja tam tikrus ryšius nekartojau kai kurių praeities klaidų. Pradžioje pasirodė nebloga visomis prasmėmis, bet laikui bėgant išlindo daugybė jos savybių, kurios man tikrai nepatiko, tačiau aš vis tiek buvau su ja.

Kodėl buvau su ja? Priežasčių labai daug: galvojau, kad be merginos šalia aš jausiuosi vienišas; niekaip negalėjau pamiršti buvusios, nors buvo praėję jau 6 mėn. Ir tada man toptelėjo tokia mintis: „O kodėl aš esu su žmogumi, su kuriuo iš tikro aš nei noriu būti, nei sieti savo ateities su juo?“. Ir tada pradėjau ieškoti atsakymo…

Tikiuosi dar nenusibodo skaityti apie viską juodomis spalvomis? Jeigu ne, tai toliau bus šviesiau…

Atsakymo pradėjau ieškoti nutraukęs antrus santykius, juos nutraukti buvo lengva, nes viduje niekaip negalėjau pamiršti pirmosios. Bet dabar ne apie tai. Visiškai atsitiktinai prisiminiau FB matytą nuorodą į Alfa vyro mokymus, kadangi pagalvojau, jog nekenktų pasimokyti kaip tapti reikalingu, o ne tas kur reikalauja. Atsidaręs ir „palaikinęs“ puslapį pamačiau visai neseniai įkeltą webinaro apie gero vyruko sindromą video įrašą. Aš jį peržiūrėjęs supratau, kad paskutinius metus aš ir buvau 90 % tuo vyruku.

Taip pat po video peržiūros suvokiau, kad vis dėlto ne mergina, o aš pats kaltas dėl visko kas nutinka mano gyvenime. Man labai patiko tavo dėstymas, psichologija, manieros ir tikslas padėti, o ne pasipelnyti iš žmonių.

Paprastai aš esu labai skeptiškas tokių internetinių triukų atžvilgiu, bet tavo atveju buvo perteikta su jausmu, jog tai tinkamas žmogus iš kurio galima semtis išminties. Kaip ir kiekvienas „save gerbiantis lietuvis“ youtube.com peržiūrėjau nemokamus tavo video, kurie paliko dar stipresnį įspūdį apie tavo, kaip santykių eksperto kompetenciją. Tai buvo kertinis „arkliukas“ dėl kurio nusprendžiau įsigyti „Pažinčių ekspertas“ mokymus. Ir tikrai nepasigailėjau !!!

Dabar trumpai aprašysiu, ką man davė tavo „Pažinčių ekspertas“ mokymai:

 • Pradėjau maksimaliai savimi pasitikėti (šiuo metu dauguma žmonių manęs neatpažįsta
  (gerąja prasme), sako kad šiuo metu tiesiog degu aistra gyventi);
 • Esu užtikrintas tuo ką sakau ir ką darau, jei žengiu kokį žingsnį, abejonėms nebelieka
  vietos;
 • Merginas laikau lygias sau ir tai žiauriai joms patinka, nes jos atvirai pasisako, kad yra
  pavargusios nuo to didelio būrio apsimetėlių ir perdėtos bachūrų vaidybos;
 • – Kai bendravime su merginomis pabrėži savo tikslų siekimą, jos tiesiog išsilydo tavo
  akyse, nes pajaučia perspektyvų parterį;
 • – Intymumo sukūrimas tapo kaip niekad paprastas;
 • Tapau nepriklausomas nuo merginų, pats sau fainas, o bendravimas su merginomis
  tiesiog teikia teigiamas būsenas (emocijos valdo ne mane, o aš valdau emocijas);
 • Taip kaip anksčiau „reikalavau“ dėmesio iš merginų, taip dabar tas dėmesys ateina
  savaime.

Trumpas nutikimas:
Bendrauju su viena mergina, pirmiausia patenkinu savo poreikius ir darbus, o tik tuomet skiriu laiko jai. Rezultatas: ji be galo manimi susidomėjusi. Su ta pačia mergina bendravome savaitės pabaigoje ir ji pasakė, kad penktadienį važiuoja į savo gimtinę pas tėvus. Na galvoju pabandysiu jai užmesti kažką kategoriško ir sakau:

–Tai gerai ryt nuvarom į klubą pasišoksim, pasilinksminsim ir galėsi šeštadienį važiuoti į namus.

Pasakiau su maksimaliu užtikrintumu, tarsi tai būtų man įprastas dalykas. Tą vakarą ji tik  šyptelėjo, bet nieko neatsakė. Aš, kaip ir tu mokei, nepasimečiau ir pakeičiau pokalbį apie kitus dalykus, tarsi nieko nebūtų nei pasakyta nei padaryta. Jau penktadienį, man bedirbant apie pietus ji parašo: „Labas, tai kelintą mes šiandien varom į klubą?“.

Tuomet aš supratau, kad ji net nesuabejojo manimi, tik tikrino kokia mano vertė ir kaip aš reaguosiu į jos reakciją. Galutiniame rezultate mes linksmai ir puikiai praleidome vakarą bei „kažkodėl“ jos namuose abu likome be
miego. Visai nieko blogo nenutiko, jog į namus ji sugrįžo šeštadienį. Ir čia tik vienas iš keleto nutikimų!

Be Tavo mokymų, psichologijos, perteiktų žinių ir patirties nebūtų tokių gerų rezultatų.

Turbūt ir toliau kaltinčiau merginas, kad jos susideda su blogiečiais nematydamos „tikrojo gėrio“, nemokėčiau prisiimti atsakomybės už savo veiksmus, emocijas, sprendimus ir pan. Taip ir būčiau daugumai merginų tas gerasis draugelis, be galimybės jų akyse pavirsti tikru vyru.

Galingas ginklas „Pažinčių ekspertas“ mokymai. Didelį pliusą dedu už tai, jog jų metu nemokini kaip užsidėti kaukę, o mokini kaip tinkamai perrašyti savo „programinę įrangą“, jog moterų tarpe taptum vertingu vyru, o vyrai sektų paskui tave.

Ačiū tau, Petrai, už sukauptas ir perteiktas žinias !

Peržiūrėk visus mūsų turimus mokymus ir produktus paspaudęs čia… ARBA iškart gauk visus mokymus, už vienų mokymų kainą paspaudęs čia…