Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Ar tu turi, šias 8 savybes, kurių moterys ieško vyruose?

Vyrai ir moterys – kartu panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Visi mes augom panašiomis sąlygomis, panašiomis aplinkybėmis, bet vyrų ir moterų mąstymas bei požiūris į priešingą lytį visiškai skiriasi. Dažnas vyras, savęs nekartą yra paklausęs: „Kodėl aš nepatinku merginom? Ko jos iš manęs nori, tikisi?“. Galbūt yra vyrų, kurie klausia šito būtent dabar. Tuo tarpu, moterys iškelia sau klausimą: „Kodėl aš negaliu rasti sau tobulo vyro?“.
Vienaip ar kitaip, problema slypi abiejose pusėse. Vyrai nesupranta moterų poreikių, nesugeba perprasti jų mąstymo, moterys – nežino ko ieško, ko nori ir neįvertina to, ką gali duoti mainais. Vyrai, šiuo metu į viską žiūri per miglą, nežinodami nuo ko pradėti ir kokių savybių ugdymas merginom yra patraukliausias. Jie ekspermentuoja: bando vieną, vėliau ir kitą būdą. Tačiau vistiek rezultato nėra. Todėl atskleisiu pačias svarbiausias vyro savybes, kurių ieško moterys. Šių savybių ugdymas tau netik išsklaidys miglą kely, bet ir atneš tavo taip norimus rezultatus su moterimis.

 

Vyriškos Savybės

1. Vyriškumas. Būtent šiuo laiku, tai bene didžiausia moterų tema apie vyrus. Turbūt, ne kartą teko girdėti tokį visuomenės moterų išsireiškimą: „Vyrai jau nebe tokie vyriški. Vyriškas vyras tampa retenybe“. Tačiau… Kiekviena moteris turi tam tikrus, jai vienai būdingus poreikius. Moterų poreikiai tiesiogiai ar netiesiogiai ir sukuria vyriškumo sąvoką. Moterų daug, jų poreikiai skiriasi, todėl aiškiai padėto taško apie vyriškumo sąvoką nėra.

Pavyzdys: Moteris, gyvenanti be vyro, tačiau turinti kelis vaikus, vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą išlaikyti šeimą. Kadangi jos poreikis yra vyras, tinkantis auginti šeimai.
Štai kitas pavyzdys: moteris, neturinti šeimos. Ji vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą siekti užsibrėžtų tikslų ir nepriklausomybę. Kadangi jos poreikis yra vyras, visiškai nepriklausantis nuo kitų nuomonės ir siekiantis savo tikslų.  Todėl vyriškumo suvokimas priklauso nuo pačios moters. Tačiau atskleisiu dažniausiai merginų įvardijamas vyriškumo savybes.

Vyriško vyro bruožai:

 • Žodžio laikymasis;                                               
 • Nuomonės turėjimas;
 • Nepriklausantis nuo nieko;
 • Turintis savigarbą;
 • Gebantis sutramdyti moterį;
 • Siekiantis tikslų;
 • Ištikimas;

 

Nevyriško vyro bruožai:

 • Nuolatiniai verkšlenimai;
 • Pasyvumas;
 • Priklausomybė nuo kitų nuomonės;
 • Melavimas;
 • Neištikimybė;
 • Žodžio laužymas;
 • Meilikavimas;
 • Brandaus elgesio nebuvimas;

 

2. Gebėjimas priimti sprendimus. Moterys ieško vyro, kuris sugebėtų išlaikyti ir puoselėti šeimą. Geriausias kandidatas į šią rolę yra vyras, gebantis priimti sprendimus. Kodėl? Būtent todėl, jog sprendimų priėmimas kloja daug stipresnius pamatūs šeimai. Įsivaizduokit situacija:

 1) Vyras, turintis šeimą: žmoną ir kelis vaikus, dirba prastai apmokamą darbą. Šeimos pajamos vos išgali sudurt galą su galu. Vyras, matydamas, kad šeimai trūksta kažko, kad jo šeima nelaiminga, jis apmąsto visas galimybes ir priima šiai problemai sprendimą: ieškoti kito darbo ir kurį laiką persikraustyti gyventi į mažesnes patalpas. Šiuo laiko tarpsniu šeimai dar sunkiau, tačiau po kurio laiko vyras randa geriau apmokamą darbą ir grįžta į ankstesnę savo gyvenamąją vietą. Vyras nepabūgo priimti sprendimo, kuris savo ruoštų pakeitė šeimos socialinę padėtį.

2) Vėlgi ta pati situacija. Tačiau šiuo atveju vyras negeba priimti sprendimų. Matydamas, jog šeimai sunku, jis apsvarsto visas galimybes ir nusprendžia nieko nedaryt, mat rizika gali daug kainuoti. Vyras ir toliau gyvena kaip gyvenęs. Blogos gyvenimo sąlygos atsiliepia santykiams, kurie laikui bėgant nutrūksta. Todėl gebėjimas priimti sprendimus yra labai svarbus dalykas santykiuose.

vyriskumas 

3. Žinojimas ko nori iš gyvenimo. Visa tai yra susiję su tikslo turėjimu ir kryptingu gyvenimu. Vyras, turintis tikslą ir jo siekiantis, moterims pasąmonėje perduoda ryžtingo, turinčio valios ir kantrybės bei atsidavusio gyvenimui vyro įvaizdį. Ryžtas, valia, kantrybė ir atsidavimas yra pagrindinės savybės ant kurių klojami santykiai.

 • Ryžtas – kuria ateitį santykiams.
 • Valia –  palaiko ryžtą ir neleidžia pasiduot.
 • Kantrybė – padeda išgyventi sunkumus.
 • Atsidavimas – kryptingas šeimos santykių ar jos ateities puoselėjimas.

Todėl niekas kitas geriau, nei tikslo turėjimas ir nuolatinis jo siekimas, negerina šių, velniškai svarbių gyvenime, savybių.

4.  Pagarba. Absoliučiai jokia save gerbianti moteris, niekada neprasidės su vyrų, kuris negerbia jos. Pagarba, viena iš pagrindinių savybių, kuri leidžia mums išlikti civilizuotiems žmonėms. Ji koja kojon žengia su pasitikėjimu. O pasitikėjimas kitu, atveria platesnes galimybes gyvenimui, šeimai, darbui, santykiams… Šios savybės ieško ne tik moteris, jos pritaikymas kasdieniame gyvenime yra ne mažiau reikalingas.

5.  Dėmesys tik vienai, vienai merginai. Kiekviena moteris nori jaustis ypatinga, gerbiama ir savaip išskirtinė. Niekas geriau jai šių savybių nesuteikia, nei – ištikimybė. Neištikimybė yra viena iš dažniausiai nesėkmingai besibaigiančių santykių priežastis. Moteris tai suvokia, todėl kiek įmanoma bando to išvengti. Todėl ištikimas vyras yra vienas iš tų variantų, kurį moterys renkasi daug negalvojus.

 

6.  Nenuspėjamas. Tai gebėjimas nustebinti moterį, kai ji mažiausiai to tikisi. Žaismingumas kertasi su ištikimybe. Neištikimi būna ne tik vyrai, bet ir moterys, ne paslaptis. Tačiau kaip apsaugoti moterį nuo neištikimybės?

 vyras

Ištikimas vyras + nenuspėjamas = Laimingi santykiai.

Ištikimas vyras – vyras, gerbiantis moterį ir santykių esmę.

Netikėtumo jausmas – būtent tai apsaugo moterį nuo neištikimybės. Nenuspėjamas vyras neleidžia santykiams virsti kasdiene rutina. Jis juos pagyvina, atgaivina ar nudažo kitomis spalvomis. Priešingu atveju, kada vyras yra nuspėjamas, moteriai vėliau ar ankščiau pasidarys nuobodu. Laikui bėgant, ji pradės svarstyti apie idėją išbandyt ką nors naujo, patirt ką nors kitokio, kas būtų priešingą susiklosčiusiai rutinai. Kieno pasekoje, moterį priveda prie neištikimybės.

Todėl netikėtumo jausmo sukūrimas yra išties vertinga savybė, kurios ieško moterys. Kadangi būtent šios savybės dėka, mergina apsaugo pati save ir santykiai nevirsta rutina.

 

7. Pasitikėjimas savimi. Šioji savybė praktiškai neatsiejama sėkmingo socialinio gyvenimo dalis. Stipriai pasitikinčiam savimi žmogui, daug lengviau susirasti darbą, sukurti šeimą, užmegzti santykius su aplinkiniais ar net pradėti verslą. Kodėl? Savimi pasitikintys vyrai retai kada abejoja, jie užtikrinti tuo ką daro ir tai ką pasieks.
Jie niekada nemenkina savo gabumų, talento ar savo savi-vertės. Dažniausiai tokie vyrai daro ir sako tai ką galvoja, kas jiems sutaupo daug laiko ir padeda greičiau įgauti kitų žmonių pagarbą, o vėliau ir pasitikėjimą. Pasitikėjimas savimi yra skirstomas į dvi rūšis: Išorinis ir vidinis pasitikėjimas.

 • Išorinis pasitikėjimas savimi – tai labai nepastovus pasitikėjimas, kuriam įtaką gali padaryt bet koks žmogus. Paprastai šitokį pasitikėjimą savimi žmogui sukuria socialinis ir materialinis pradas – socialinis statusas, pinigai, materialūs daiktai.  Lygiai taip pat kaip pinigai, vieną dieną turi daug, kita – mažai, taip pat svyruoja ir pasitikėjimas.
 • Vidinis pasitikėjimas savimi tai labai pastovus ir stiprus pasitikėjimas savimi, kuriam įtakos praktiškai neturi niekas. Toks pasitikėjimas savimi susiformavo tik per patirtis socialiniame gyvenime. Kuo daugiau esi patyręs, tuo daugiau žinai. Kuo daugiau žinai, tuo labiau pasitiki savimi. Todėl šį tipą išugdyti paprastai reikalauja labai daug laiko.

 

8.  Humoro jausmas bei gebėjimas bendrauti. Moterys ieško tokio vyro su kuriuo nebūtų liūdna. Nesvarbu koks gražus ar seksualus vyras bebūtų, jeigu jis nemokės prieiti prie moters ar su ja bendrauti, visada bus surūgęs, ankščiau ar vėliau jų santykiams ateis galas. Humoro jausmas tiek pat svarbus moteriai kaip ir netikėtumo jausmas, kadangi būtent šios savybės ir išlaiko moters susidomėjimą ilgesniam laikui ir neleidžia santykiams virsta nuobodžia rutina.

Išvada: Šios 8 savybės yra bene dažniausiai ieškomos merginų, vyruose. Visų šių savybių komplektas atneš ne tik norimus rezultatus su moterimis, bet ir padės sukurti tvirtus ir sėkmingus santykius. Tiems, kam tikrai įdomu, kokiu principu mąsto ir priima sprendimus moterys ar norite detalesnės informacijos, stipriai rekomenduoju šį produktą: „Moters psichologija“. 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

1904 metų rusų karininko Garbės Kodeksas

 

1. Nežadėk, jei nesi tikras, kad galėsi ištesėti. 
2. Laikykis paprastai, be pozos. 
3. Būtinai skirk ribą, kur baigiasi pagarbus mandagumas ir kur prasideda padlaižiavimas. 
4. Nerašyk laiškų ar raportų įniršęs. 
5. Mažiau atvirauk, nes pasigailėsi. “Liežuvis mano – priešas mano”. 
6. Nelėbauk – savo “šaunumo” neįrodysi, o save sukompromituosi.
7. Neskubėk būti atviras su žmogumi, kurį nepakankamai pažįsti. 

8. Neturėk finansinių reikalų su draugais. Pinigai visada gadina santykius.
9. Nepriimk asmeniškai kandžių pastabų, sąmojų, patyčių, sakomų tau pavydumui, kas dažnai pasitaiko gatvėse ir kitose viešose vietose. Išlik aukščiau to. 
10. Jeigu apie kažką negali pasakyti nieko gero, tai nesakyk ir nieko blogo, net jeigu tai ir žinai. 
11. Neatmesk jokio patarimo. Išklausyk jį. Juk teisė – vadovautis juo, ar ne – priklauso tau. Nebijok pasinaudoti naudingu kito patarimu – tai ne mažesnis menas, nei patarti pačiam sau. 
12. Karininko jėga ne aistrų proveržiuose, o nesudrumsčiamoje ramybėje. 
13. Saugok artimos tau moters reputaciją, kas ji bebūtų. 
14. Gyvenime būna situacijos, kai reikia priversti nutilti savo širdį ir vadovautis protu. 
15. Paslaptis, kurią tu atskleidei tiktai vienam žmogui, jau nebėra paslaptis. 
16. Visad budėk ir neatsipalaiduok. 
17. Stenkis, kad ginčo metu tavo žodžiai būtų minkšti, o argumentai tvirti. Stenkis ne įveikti priešininką, o jį įtikinti. 
18. Viešuose maskaraduose karininkams šokti nedera. 
19. Kalbėdamas venk gestikuliacijos ir nekelk balso. 
20. Jeigu atsidūrei aplinkoje, kur yra žmogus, su kuriuo esi susipykęs, tai sveikinantis su visais yra priimta paduoti ranką ir jam, tuo atveju, suprantama, jeigu kitaip neįmanoma neatkreipti į tai svečių arba šeimininkų dėmesio. Rankos padavimas nesukels bereikalingų apkalbų, o juk jūsų tai niekaip neįpareigoja. 
21. Niekas taip nepamoko, kaip savo klaidos suvokimas. Tai viena iš pagrindinių saviugdos priemonių. Neklysta tik tas, kas nieko nedaro.
22. Kai du žmonės pykstasi – visada kalti yra abu. 

23. Autoritetas įgyjamas specialybės ir tarnybos išmanymu. Svarbu, kad pavaldiniai tave gerbtų, o ne bijotų. Kur baimė – ten nėra meilės, o yra slaptas priešiškumas ar nedraugiškumas. 
24. Nėra nieko blogiau už neryžtingumą. Geriau neteisingas sprendimas, negu svyravimas ar neveiklumas. Praleistos akimirkos nebesugrąžinsi. 
25. Tas kuris nebijo nieko, yra galingesnis už tą, kurio bijo visi. 
26. Sielą – Dievui, širdį – moteriai, pareigą –Tėvynei, garbės – niekam.

Dalinasi: Revoliucija – Visapusiškas tobulėjimas

Originalus šaltinis: http://bashny.net/t/en/98879

 

Categories
Dokumentika

National Geographic – Alfa Vyrai

Situacijos kuriuose pasireiškia alfa vyro savybės. Vieni vyrai tam tikrose situacijose elgiasi pasyviai, o kiti aktyviai. Vieni pasipriešina, o kiti priima kito vyro stipresnį dominavimą.

Galima daug ko pasimokyti iš šio video, bei pastebėti save iš šono, kaip galbūt ir tu elgiesi tam tikrose situacijose.

Taip pat, atkreipkite dėmesį koks elgesys duoda rezultatus, o koks ne.

Categories
Karjeros patarimai

Kaip žinoti, jog nori gyventi būtent tokį gyvenimą kurio sieki?

Daugeliui iš mūsų, atrasti save reiškia rasti kažką, ko gyvenime būtų verta siekti. Tai paprastai apima tiek karjerą tiek gyvenimo būdą. Tai sprendimas, kurį priėmę pasirenkame kelią kuriuo eisime visą likusį gyvenimą.

Problema, su kuria daugumai tenka susidurti yra tokia: mes esame linkę priimti nepakankamai apgalvotus sprendimus. Nors ir neturime pakankamai informacijos ir realių žinių apie gyvenimą, priimame sprendimą lemiantį mūsų gyvenimo tikslus, nors nesame tikri, ar tai iš tiesų padarys mus laimingais.

Mes pernelyg dažnai tikime, kad tam tikras gyvenimo būdas ir yra toks, kokio mes iš tikrųjų norime. Tačiau dažnai, jeigu turėtume visą informaciją, pamatytume, kad tas kelias kuriuo mums atrodo jog norime eiti, iš tiesų mums visiškai nepatinka ir netgi prieštarauja mūsų prigimčiai. Mes priimame sprendimą, remdamiesi tik savo nuomone apie tą gyvenimo būdą, neturėdami jokių žinių ar patirties.

Šią klaidą aš dariau augdamas ir kartojau ją vėl ir vėl. Buvau pasinėręs į keletą visiškai skirtingų industrijų nors man dar net nebuvo sukakę 30 metų. Giliai širdyje buvau svajotojas, įsivaizduodavau koks puikus ir tobulas bus gyvenimas pasirinktoje srityje.

Galiausiai, atkakliai dirbdamas pasirinktoje srityje, po tam tikro laiko tarpo prieidavau išvadą, kad mano įsivaizduojamas gyvenimo būdas negali būti pasiektas man tęsiant veiklą pasirinktoje srityje, nors tam tikru metu maniau, kad tai yra mano tikrasis pašaukimas. Tada pereidavau kitur. Tada, dar kitur… Na, manau jau supratote, ką norėjau pasakyti.

Tai ką dariau praeitą dešimtmetį, nebūtinai yra blogai. Kai kuriems iš mūsų tiesiog reikia daugiau laiko tam, kad surastų tą sritį, kuri jiems kelia alkį. Kaip ten bebūtų, aš būčiau sutaupęs labai daug laiko, jeigu būčiau padaręs kelis dalykus, pirma, būčiau labiau patyrinėjęs sritį kurios dalimi planavau tapti. Antra, turėti pakankamai drąsos viską mesti vos tik supratus, kad pasirinkta industrija nėra skirta man.

Šiek tiek patyrinėti savo pasirinktą sritį, pamatuoti vandens temperatūrą prieš šokant į jį, ne tik itin svarbu renkantis savo gyvenimo kelią, bet ir norint jame tapti sėkmingu. Jeigu nori tapti sėkmingu bet kurioje srityje, turi pažinti ją nuo a iki z. Privalai žinoti tos srities istoriją, o jeigu dirbi tarptautiniu lygiu, turi pažinti ir šalies kurioje dirbi istoriją.

Turi suprasti tos šalies kurioje nori tapti sėkmingu verslo etiką. Tu privalai susipažinti su visais kabliukais ir mažais dalykais taip pat gerai, ar netgi geriau, negu pažysti save patį. Privalai visiškai pasinerti į savo pasirinktą karjerą, taip giliai, kad net galvos nesimatytų.

Taip pat privalai susipažinti ir su tos industrijos kurios dalimi tapti nori gyvenimo būdu. Turi žinoti visus tokio gyvenimo pliusus ir dar svarbiau, minusus kuriuos sutiksi eidamas pasirinktu keliu. Jeigu tau patinka pliusai, bet jau dabar supranti, kad sunkiai galėsi suvirškinti minusus, neversk savęs tapti to pasaulio dalimi.

Žinoma, toks giluminis patikrinimas negali vykti per atstumą: teks pasiknisti šiek tiek giliau. Tačiau prieš išsitraukdamas kastuvą, surink visą informaciją, kurią gali gauti iš išorės. Nėra efektyvu iš pradžių tapti industrijos dalimi ar priimti tam tikrą gyvenimo būdą, o tik po to daryti išvadas, kurias galėtum susidaryti ir nebūdamas viso to dalimi.

Internetas yra nuostabus įrankis siekiant pažinti ir suprasti bet kurią industriją į kurią ruošiesi pasinerti, prieš iš tiesų tai padarant. Kai iškasi visą įmanomą informaciją kurią gali gauti iš lauko, tada galėsi įžengti į saldainių parduotuvę ir pradėti lukštenti popierėlius.

Šnekėkis su žmonėmis kurie dirba toje industrijoje. Užduok jiems klausimus, klausimus į kuriuos tau Google neatsakytų. Užmegzk ryšius, kurk pažinčių tinklą. Surink tiek informacijos kiek tik įmanoma. Jeigu nuspręsi, kad tai ta sritis kurios ir ieškojai, nesustok mokytis. Jeigu nori tapti sėkmingu, turi ir toliau mokytis savo srities ir gyvenimo subtilybių. Visada būk alkanas naujos informacijos, ji suteiks tau pranašumo prieš varžovus. Susijunk su savo aistra.

Kita vertus, jeigu tam tikru momentu suprasi, kad kelias kuriuo eini šiuo metu nėra tas, kuriuo eiti turėtum. Liaukis ėjęs, pasižiūrėk į žemėlapį ir išsiaiškink kuriuo keliu turi eiti toliau. Nesijausk blogai dėl to, kad meti kryptį, kuriai paaukojai kad ir kelerius metus.

Kur kas išmintingiau yra pripažinti, kad pasiklydai. Mesk viską ir rask kitą kelią, kuriuo turi pasukti vietoj to, kad ir toliau eitum kryptimi, kuri kaip ir pats supranti neveda tavęs ten kur tu nori atsidurti. Ėjimas klaidinga kryptimi ne tik kainuos tau laiko, bet ir galimybes. Suprasti sandorio sąlygas yra pats svarbiausias dalykas jį sudarant.

Tokie pasirinkimai dažnai reikalauja aukų. Jeigu tu aukojiesi dėl kažko, ko prie savęs nelaikysi nes tavo tikslai arba pasaulio suvokimas pasikeitė, yra viena. Aukotis ir suprasti, kad tau nepavyko priimti teisingo sprendimo, bet nesiliauti eiti tuo keliu, vietoj to, kad pripažintum, jog sprendimas neteisingas ir tavo auka veltui. Tai tiesiog kvaila.

Parengė  Justinas Ragaišis pagal | Elite.

Categories
Pažintys

Apie žmogiškuosius „žaidimus“

Sveiki vyrai! Kaip sekasi pasitikti pavasarį?.. Tikiuosi, kad puikiai, nes tai, apie ką ketinu šiandien kalbėti, privers jus pasijusti dar puikiau ir panerti į „Alfa“ apmąstymų jūrą. 😉

Pradėsiu nuo to, kad… nežinau, kaip Jums, tačiau man jau atsibodo laikraščių antraštėse matyti tokias naujienas kaip kad „Pavydus vaikinas savo merginos gerbėją paliko vos su keliais dantimis“ (suprask, košei valgyti užteks), arba „Po kivirčo dėl merginos abu vaikinai klubą paliko ne šiaip TAXI, bet greitosiomis…“ Nors kiek blaivos sąmonės žmogus nuoširdžiai nustebtų „Wtf, su šituo pasauliu kažkas ne taip…“. O kadangi nei viena iš viršuje esančių naujienų nėra mano svajonių antraštė pagrindiniame žinių portalo puslapyje, kviečiu panagrinėti pagrindines V/V bei V/M „nesusikalbėjimo“ priežastis. Moterys, nepykit, čia visas rastas į jūsų daržą. J (vis tiek mes jus mylim. O kartais net labai… )

 Kas yra transakcinė analizė? Kodėl mums tai svarbu?

Transakcinės analizės pradininku pagrįstai galime vadinti žymų JAV psichoanalitiką Eric Berne.

Labai svarbu apibrėžti pagrindines sąvokas :

Transakcija – tai bendravimo vienetas. Tarkime, eidami į parduotuvę jūs susitinkate šunį bevedžiojančią kaimynę. Net ir esant šalčiausiems santykiams su ja (arba nesant jokiems), jūs pasakot „Labas“, nes to reikalauja jūsų socialine aplinka (arba galit pasisveikint su jos rodžeriu… Gal jam tai patiktų?.. )

Kai jūs stovite stotelėje, laukdami išganingojo troleibuso, o netoli jūsų lūpas blizginasi žavi brunetė (arba… brunetas!), jūs savyje patiriate TRANSAKCINĮ STIMULĄ – norą užkalbinti. O tai, ar gausite TRANSAKCINĮ ATSAKĄ(telefono numerio pavidalu) priklausys nuo to, kaip sėkmingai atliekat praktiką ir kaip atidžiai skaitote straipsnį. 😉

Štai priėjome prie ŽAIDIMO. „Žaidimas – tai transakcijų seka, turinti slaptą motyvaciją(„žabangų“/gudrybių schemas)“. „Žaidimų“ užuomazgomis galime vadinti ir koduotas transakcijas. Štai jums pavyzdys, kurį mes tikrai dažnai naudojame(dažniausiai naudojančiam – prizas! 😀 ) :

V – Sveika, ką ryt veiki?.. Malonu buvo užvakar su tavim stotelėj susipažint. Gal varom kavos?..

M – Nežinau… Galim. 😉

Socialiniu lygmeniu vyras siūlo damai kartu su juo išgerti kibirą kavos. Kaip džentelmeniška! Na, dama nieko prieš. Kaip manote, kodėl?.. Gal todėl, kad jai namie kava baigėsi?.. Ar kad ji tokios neįperka?..

Nagrinėjant psichologiniu lygmeniu, vyro pasiūlymą “išgerti kavos” galime traktuoti kaip “Tu man patinki. Noriu tave pamatyti.” Arba bent jau mažų mažiausiai tai reikštų kavos puodelį jo namuose kokią…septintą valandą ryto, kai abu po nakties viena akim rankioja savo likusių rūbų nuolaužas…

Logiškai mąstant – tą patį galima pasakyti ir apie moters atsakymą. Tačiau čia svarbu atminti vieną momentą – MOTERYS Į PASIMATYMĄ EINA NEBŪTINAI DĖL TOS PAČIOS PRIEŽASTIES,DĖL KURIOS EINI TU. Taip, gal ji tiesiog nori kavos. O gal tu vairuoji prabangų automobilį, o ji kaip tik savaitę normaliai nevalgė. Hm.. O gal tavo vyresnis brolis žinomas TV prodiuseris?.. Kaip tik toks, koks jai patiktų… Aukštas, su stilinga barzdele…

Pažiūrėkime, kaip skiriasi moters ir vyro bendravimas einant “tiesioginiu” keliu (nuo vyro į moterį) :

V : Sveika, tu man užvakar žiauriai patikai. Klausyk, rytoj noriu su tavim susitikti. Susitinkam.

Kokie galimi atsakymai?

M1 : “O gal ne?…”  😀 / “Ne”. (tiesioginis atsakymas NE)

M2  : “Žinai, gal ir  nieko būtų, bet rytoj turiu susitikti su savo drauge. Mat ši atvažiuoja iš Vokietijos/Belgijos (arba šiaip čigonų taboro).” Maža to, ji užsimena turinti vaikiną, brolį, sesę, šunį ar žiurkėną, kuris vakar mirė ir dėl to ji patirianti klinikinę depresiją. Po trumpos pauzės ir tavo nerišlaus “Hm…” ji priduria, jog jai pats laikas pabūti vienai… (Šis koduotas atsakymas “Ne”, galimas ir pirminiame, jau anksčiau minėtame variante). Po mandagaus atsisveikinimo šios brunetės vardas tavo telefone iš “Nataša. Tiesiog super! 9-“ per kvalifikuojamas į “NEATRAŠYTI“.

M3 : Taip, susitinkam. Kada? (Ji sako “Taip”. Praktiškai tiesiogiai 😀 )

 

Čia aš pabrėžiu skirtumus tarp merginos “Taip”, nes tikrąjį “TAIP” tu gali žymiai dažniau išgirsti sakydamas tiesiai šviesiai, ko iš merginos nori. Jei ji ateis į pasimatymą, tau nukris visa našta nuo pečių, nes juk tu jau žinosi, ko ji atėjo, ar ne?..

Kalbant apie pasimatymus, siūlau Jums visada naudoti tik tiesioginį variantą. Dėl dviejų priežasčių. Pirmoji – jūs nieko neprarandat. Jūs protingai tvarkot savo laiką ir finansus, todėl jei tik moters veide pastebite nors menkiausią abejonę – būkite malonūs, neaukokit to gėrio, kurį turite savyje, vardan nežinia ko.  Judėkit į priekį. Ji nežino ką praranda (tai mes tuoj aptarsime). Ir antroji priežastis – tai vienintelis būdas susirasti emociškai “sveiką” ir stiprią merginą, kuri sugeba gyventi ir bendrauti be manipuliacijų.

Žinoma, jūs man galite sakyti : “Betgi ji gali pasijusti kaip k… kai viskas taip tiesiogiai”. Atsakau : Taip, gali. O ko jūs bijote? Visuomenė daro viską, kad ji taip jaustųsi ir dėl savo “nemoralaus”elgesio jaustų kaltę bei gėdą. To pasekmė – vyrai nesupranta moterų, o moterys dar labiau nesupranta vyrų. Ką jau kalbėti apie ant viešojo transporto kabančias internetinių pažinių portalų reklamas, besiplečiančias briliantų ,rubinų ir safyrų rinkas, prabangių restoranų asortimentą bei (praėjus visus anksčiau minėtus etapus) vyrų vizitus anoniminių alkoholikų “užsiėmimuose”. Supraskite, valdyti laimingų ir savimi patenkintų žmonių neįmanoma. Ir blizgučiais jų nepapirksi. Dėl to siūlau mums visiems KONSTRUKTYVIU ELGESIU kastruoti brangakmenių rinkas, kartu eliminuojant sovietines, destruktyvias, bendravimo formas.

 

                                      Seksualiniai “žaidimai”

Tai “žaidimai”, kurių tikslas realizuoti,sublimuoti(“transformuoti”) arba įveikti iškreiptus seksualinius impulsus. Žaidimai, kuriuos ketinu aprašyti, žaidžiami nesąmoningai, kopijuojant šeimoje matytus bendravimo modelius. Beje, dažniausiai tai priskiriama moterims. Panagrinėjam?..

Žaidimas  “Rapo”

 1. Pirmojo laipsnio “Rapo” populiarus tam tikrose socialinėse grupėse, kuriose vyrauja NEĮPAREIGOJANTIS BENDRAVIMAS. Šio žaidimo esmė – lengvas flirtas. Pavyzdžiui, mergina prie baro siunčia vyrui neverbalinius signalus, jog yra laisva, ir kviečia jį prisijungti prie jos draugijos. Jos tikslas – patenkinti savo EGO suviliojant šį auksinį riterį ir gaunant gerą dozę komplimentų. Po pusės valandos bendravimo mergina pajunta, jog jai su kaupu “pasisekė” ir vaikinas ja “susidomėjo”. Po kelių akimirkų ji mandagia arba nemandagia forma jį “pasiunčia velniop” ir eina ieškoti naujos “aukos”. Nenuostabu, kad dauguma vaikinų lieka taip ir nesupratę “Wtf, taigi… viskas buvo super, o ji dabar dingo, neatrašo į sms…”

Neišsigąskit. Tai tik žaidėja. Next…

1. Antrinė “rapo“ variacija pagrįsta tuo, jog moteris pasitenkinimą gauna ne flirtuodama, o galėdama ATSTUMTI vyrą, kas jai suteikia seksualinės galios pojūtį. Ji triumfuoja matydama pasimetusį vyrą. Vyrai, ar neteko susidurti praktikoje, kai moteris tyčia bando jus pažeminti?.. Sveikinu. Jūsų iškreiptos grimasos suteikė jai nesibaigiantį orgazmą… 😉

2. Trečiojo laipsnio(„kubinis“) „rapo“ yra žiaurus žaidimas, kuris neretai baigiasi pagrindiniuose šalies dienraščiuose, teismo salėse, ligoninėse ir grioviuose. Šio „žaidimo“ esmę sudaro moteris, kuri suvilioja vyrą, seksualia (savo malonumui) su juo suartėja, o vėliau „skundžiasi“, jog buvo išprievartauta to „niekšo“… Beje, ar žinojai, kad klube jos dažnai pameluoja dėl savo amžiaus?.. Kaip manai, ar prokuroras atsižvelgs į tai, kad tu nežinojai, kad ji nepilnametė?..

Tęsinys  kitame puslapyje—>>

Categories
Vyriškumas

Katinų poravimosi ypatumai pagal Alfa Katiną

Man besilankant kaime, močiutė nusprendė papasakoti katinų poravimosi ypatumus. Nebuvau sužavėtas jos pasirinkta tema, bet mėginimas atsisakyti šio puikaus pasakojimo nebūtu davę jokių rezultatų, tad leidau jai pasidalinti šiomis ypatingomis žiniomis.

Katėms kaip ir moterims būna „morčius“. Jos pradeda rujoti ir ieškoti sau tinkamo patino. Sodyboje gyvenančiai katei, kaip tik ir prasidėjo patino ieškojimo metas. Žinoma, kandidatų tikrai netrūko ir visi paskui ją lakstė.

Kas įdomiausia, ta miela balta katytė nuolat kambaryje gyvendavo su ryžiku, tikrai išvaizdžiu katinu. Prasidėjus morčiui ryžikas lakstė paskui ją, nuolat miaukė, nei sekundei nepaliko jos ramybėje. Jei tik ji kur nors eidavo, ryžikas iškart paskui bėgdavo ir vėl kniaukdavo. Gainiojosi ryžaplaukis katinas po visą sodybą patelę, bet ji jam taip ir nedavė ( praeitų metų palikuonys, taip pat neturėjo ryžiko genų). Močiutei, net gaila darėsi žiūrėti į jo pastangas ir tokį beviltišką elgesį.

Gamta yra tobulai sukurta ir joje galima rasti daugybė analogiškų situacijos kurios vyksta ir tarp žmonių.

Po kurio laiko kieme pasirodė kitas katinas iš tolimos sodybos. Velniai rautu, neaišku, kaip jis pajuto, jog čia yra rujojančių patelių. O baisus kaip velnias tas katinas. Nupešiotas, nudraskytas, tikras valkata. Bet išorė buvo labai apgaulinga. Jis atėjo į sodybą ir priėjęs prie patelės visada ramiai sėdėjo. Nei garso neišleido. Tiesiog sėdėjo. Tuo metu patelė visaip raitėsi ir neaišku kokį ten ritualą atlikinėjo. Jis nebuvo toks pat katinas kaip sodyboje gyvenantis ryžikas, jis buvo kantrus ir užtikrintas. Nei garso neišleido nuo to laiko kai pasirodė kieme.

Po kurio laiko baltoji patelė išsirietė, jis priėjo ir atliko vyriškus reikalus. Taip pat be kalbų.

Šis pasakojimas tiesiog fantastiškai atskleidžia alfa vyro ir beta vyro skirtumus. Pirmasis katinas nuolat bėgiojo ir lakstė paskui patelę. Inkštė net. Dažnai vyrai taip pat susikuria didžiausių iliuzijų apie „svajonių“ moterį ir bėgioja paskui jas kažko tikėdamiesi ir laukdami. Alfa katinas kaip ir alfa vyras tuo tarpu visada buvo kantrus, pasitikintis savimi ir net neketino čia burnos aušinti. Alfa katinas žinojo, jog reikia išlaukti, o ne zyzti ir kniaukti pusė dienos.

Mano močiutė puikiai užbaigė šį pasakojimą. Laukinėje gamtoje kaip ir gyvenime. Moteris užknisa tie vyrai kurie nuolat kažko reikalauja, amžinai zyzia ir bėgioja paskui.

Buk vyras medžiotojas, o ne vyras zyzla.

Categories
Vyriškumas

Gykai yra naujieji Alfa Vyrai

Visų žinomas tipas – futbolo komandos kapitonas, šokių vakaro karalius ir turintis daugiausia perspektyvų būti geriausiu. Visos merginos rikiuojasi į eilę norėdamos jam pačiulpti, o vaikinai nori būti jo draugu.

Jis visa tai turi – išvaizdą, populiarumą, atleto sugebėjimus. Mes visi manėme, kad jis taps kurios nors iš Fortune 500 kompanijos vadovu, uždirbančiu septynženkles sumas ir gyvenančiu turčiaus gyvenimą.

Bet kodėl nutiko taip, kad savo nugalėtojo kelionę jis baigė kaip degalų pilstytojas vietinėje degalinėje, gyvendamas virš savo tėvo garažo? Nes jis pasiekė savo piką PER ANKSTI.

Tokie žmonės, kaip aprašytas aukščiau, užauga su jausmu, lyg viskas jam nukrenta į rankas – jis niekada neturėjo sunkiai dirbti, kad ką nors gautų, taigi manė, kad po aukštosios mokyklos baigimo geriausios įmonės išsirikiuos prie jo durų ir bandys visais būdais privilioti jį pas save. Mažai jis žinojo ir apie tai, kad kol jis žaidžia beer-pongą‘ą, gykai vaikšto į darbo pokalbius ir užima gerai apmokamas vietas mieste.

Atitinkamu laiku teko susitikinėti su daugybe vyrų – asmeninių trenerių, sportininkų, verslininkų, modelių. Bet galiausiai ištekėjau už gyko. Kai kurios merginos alpsta nuo raumenų ar sportiškumo. Mano silpnybė – gykai. Atvesk man vyrą, kuris gali koduoti, išvardyti periodinę elementų lentelę ar parašyti kompleksinę excel‘io formulę ir aš tuojau pat būsiu jo.

Pažiūrėkit į Steve‘a Jobes‘ą, Mark‘ą Zuckerberg‘ą ir Bill‘ą Gates‘ą – gykai tampa naujaisiais Alfa vyrais ir tam yra priežastys:

Intelektualumas

Nesvarbu, ką tu pažįsti, svarbu ką tu žinai. Aišku, tavo socialinis ratas ir pažintys gali tau padėti patekti į darbo interviu ar susipažinti su atitinkamu žmogumi. Tačiau tai viskas. Tavo tolesnė sėkmė priklauso nuo tavęs paties.

Darbo vietoje IQ reiškia daugiau, negu tavo pažintys, o intelektas labiau praverčia kelyje į sėkmę. Kai tik pradedi dirbti, atsiduri ten, kur tave nuveda tavo sugebėjimai ir yra tiesioginis ryšys tarp intelekto ir kylančios algos dydžio. Taigi, kuo protingesnis esi, tuo daugiau pinigų uždirbsi. O kas yra protingesnis už gyką?

Intelektas yra didelis afrodiziakas moterims – protinis stimulas santykiuose toks pats svarbus, kaip ir fizinis.

Nuovoka technikoje

Dabar visi turi iPhone, iPad, Android ar Blackberry prilipusius prie savo rankų visą laiką, todėl blanksta įvaizdis, kad tuo užsiima vien gykai.

Atsiranda naujas įsitikinimas, kad gykai yra šaunūs. Tai lemia ne tik tai, kad jis dabar daro dalykus, ant kurių laikosi naujoji visuomenė – jų intelektas ir patirtis technologijose dabar yra įvertinta tokiuose dalykuose, kaip „Apple Genius Bar“.

Kada nors teko matyti iš proto besikraustantį suaugusį vyrą, nes jų iPhone išsikrovė ir jie nebegali pasitikrinti savo emai‘o ar gauti priėjimo prie feisbuko? Jie yra ties isterijos riba ir tampa visiškai priklausomi nuo gykų pagalbos. Tik pažiūrėkit, kaip viskas apsisuko…

Kuklus ir sąmojingas

Gykai turėjo sunkiai dirbti, kad patektų ten, kur dabar yra – jie turėjo ištverti ne vienus metus psichologinio ir fizinio smurto iš „kietųjų“ mokykloje ir socialinį atmetimą kone kiekviename žingsnyje. Poreikis nugalėti šias kliūtis privertė juos išmokti vertinti tai, ką jie pasiekė savo darbu ir jie retai ima dovanojamus dalykus. Tai visiška priešingybė aukščiau aprašytiems idiotams.

Gykai niekada neatsiprašinėja už tai, kokie jie yra – jie turėjo ilgus metus atstūmimo iš kietųjų vaikų mokykloje, kuris įsisuko giliai į jų galvas. Jie tiksliai žino, kas tokie yra ir jie lieka tam ištikimi. Galiausiai, merginos nori būti su kažkuo, kas yra pakankamai sąmojingas ir vertina save tokį, koks yra, o tai reiškia ne ką kitą, kaip ir tokį patį vertinimą merginai.

Gykai yra puikūs meilužiai

Nepaisant mažesnės patirties lyginant su populiaresniais vaikinais, gykai iš esmės yra geresni lovoje dėl jų mažo susireikšminimo, smalsumo ir noro mokytis. Jie puikiai supranta, kur yra vedami ir turi mažiau savivokos. Jie daug atviresnį įvairių naujų dalykų išbandymui, o tai yra puikus dalykas abiems pusėms.

Taigi, visiems save pripažįstančiais gykais sakau – jūsų laikas atėjo! Buvimas gyku duoda naudos ilguoju laikotarpiu – šiais laikais, kai kiekvienas verslas paremtas kažkokia kompiuterine sistema, aš sakau, kad ilgi metai kompiuterinių žaidimų ir kitos veiklos su technika pastato jus į patį eilės priekį tarp kandidatų atsidurti tose įmonėse. Tai, kad gali gerai spirti futbolo kamuolį nėra pakankama norint išlaikyti verslą aukštai.

Parašė Trophy Wife vertė Linas V.

Categories
Vyriškumas

Mano istorija. Nuo Beta – prie Alfa. 2dalis

Aš iš geros širdies jam rekomendavau puslapį, porą knygų persiunčiau, kur jis vėliau išpasakojo grupiokėms. Aš tuo metu nebuvau Alfa, nors ir buvau pasikeitęs  nemažai, nes man vis dar rūpėjo kitų žmonių, ypatingai moterų nuomonė apie mane. Tai buvo Beta. Aš neturėjau stipraus pasitikėjimo savimi. Jis nebuvo tikras. Jis buvo suformuotas tik iš sėkmingų priėjimų. Bet aš vis dar neturėjau finansinės nepriklausomybės nuo tėvų, aš vis dar nebuvau laisvas nuo draugų, kurie mane galėjo įtakoti.

Universitete prasidėjo apkalbos apie mane. Nuoširdžiai pasakysiu, jog man labai nemalonu būdavo važiuoti į universitetą ir žiūrėti į jų akis. Jų akyse aš buvau keistuolis. Bet tai tik plaukė vis dar iš mano Beta mąstysenos ir nepasitikėjimo savimi. Bet aš važiavau ir rankų nenuleidau.

Antrame kurse aš jau pradėjau „lipti iš bandos“. Aš persikrausčiau iš bendrabučio į butą. Tai reiškė, jog nuo šiol aš jau nebepriklausomas nuo bendrabučio gyvenimo ir bendrabutyje supančių žmonių bei draugų. Tiesą bute gyvenau su praktiškai man nepražystamais dviem bičais. Kiekvienas turėjome po atskirą kambarį. Man teko didelis kambarys su dideliu balkonu. Turėjau didelę lovą ir žinojau, jog dabar be problemų galėsiu parsivesti merginą „pasportuoti“ :).

Man jau buvo netoli 20, o aš vis dar nebuvau ragavęs kas yra seksas. Man reikėjo keistis. Jeigu gyvensi su tokiais pačiais veiksmais, kaip ir seniau, gausi tokius pačius rezultatus, kokius gaudavai ir seniau. Laikas keistis.

Aš jau mokėjau prieiti, sudominti, gauti kontaktus. Pasimatymuose dar buvau silpnas. Atvirai pasakius, pasimatymuose man prasilaužti padėjo „ieškojimas šokių partnerės“. Ką tai reiškia? Įsivaizduojate aš dabar mokinu žmones šokti salsą, o pirmame kurse aš net nenutuokiau kas tai per dalykas. Vyrai kalbėjo, jog vyras mokantis šokti salsą tampa ypatingai patrauklus moterims.

Neva salsa išmokina liesti, vesti, valdyti moterį, nuo ko ji stipriai jaudinasi. Vyras išmoka moterį jausti. Šie lietimai greitina eskalaciją ir visą moters ir vyro interaciją (nuo susipažinimo pradžios iki santykių). Taigi, norėdamas tapti patrauklesnis moterims, aš užsirašiau šokius, bet prieš tai man teko susirasti partnerę. Ir likau nustebęs.

Kiek gražių, turinčių puikią figūrą merginų ieško šokių partnerių, o kiek mažai vyro tenori šokti.. Ir tie kurie nori, jau dažniausiai būna įkopę į 30+ amžių. Aš buvau jaunas dvidešimtmetis tarp gražių merginų ir vyresnių dėdžių. Mes visi tiek aš, tiek tie vyrai turėjome statusą, nes mūsų buvo mažuma, o moterų daug.

Taigi aš atradau savo pirmąją gyvenimo aistrą – tai buvo šokiai. Aš pajutau savo sugebėjimus. Šokdami klube su draugais mes matėme kaip kiekvienas juda. Draugai sakė, kad aš kažką turiu daryti su šokiais. Aš jau buvau priartėjęs dideliu žingsniu prie Alfa Vyro, nes aš jau turėjau savo gyvenimo aistrą, kas mane vertė kurti, realizuoti save. Šokiai man suteikė saviraišką ir vertė mane jaustis žymiai patrauklesniu moterims. Šokiai tapo mano stiprioji dalis. Šokiai mane difirencijavo (išskyrė) iš kitų vyrų. Aš mielu noru išmokinau keletą savo draugų šokti ir pajutau savo gebėjimą kitą to išmokinti.

Vieną dieną manęs grupiokė universitete paklausė: „Šokėjas, kodėl tu pradėjai šokti?“, aš jai atsakiau „Jei vyrai žinotų, koks afrodiziakas moterims yra šokiai, kiekvienas imtų ir pradėtų juos mokintis“. Juk mes viską darome dėl moterų ir kad patys būtume laimingesni savo gyvenime. Ne retas vyras galvoja, jeigu laiminga bus moteris šalia jo, jis ir pats bus laimingas ją matydamas tokią.

Nors aš jau turėjau savo gyvenimo aistrą ir buvau dideliu žingsniu arčiau Alfa Vyro, bet aš vis tiek nejaučiau stipraus pasitikėjimo savimi. Jaučiausi kažkas mane dar varžė. Tai buvo kambariokai, su kuriais aš kartu gyvenau ir universitetas. Kodėl kambariokai? Kai gyveni ne su savo chebra, nenuostabu kad nesijausi ir pakankamai gerai. Šį reikalą išsprendžiau sueidamas kartu su Pauliumi – emexu gyventi. Kadangi mes buvome geriausi draugai ir daug pasiekę, kritę ne po vienos merginos atstūmimo jautėme tarpusavio stiprų ryšį.

Paulius gyveno tuo metu bendrabučio tipo bute ir vertėsi papildų pardavinėjimu. Vargiai parduodavo kelis paildus per dieną. Būdavo dienų kai jis visai nieko neparduodavo. Vyras stengėsi ir judėjo link Alfos.

Kai suėjome kartu su Emexu gyventi, aš jau buvau antrojo kurso antroje pusėje. Trečiame kurse gimė keli mano nedideli projektukai. Man suėjimas gyventi kartu su emexu atsipirko šimtus kartų, nors mama persikėlimui į kitą butą buvo prieš. Kadangi jo nuoma buvo brangesnė, o aš neturėjau savo pajamų, mama sakė: „Už ką tu susimokėsi žiemą, kai „pareis“ šildymo sąskaitos?“ Aš mamos neklausiau ir išėjau gyventi.

Emexas turėjo savo šiokį tokį biznį, kuris jam nešė pajamas, o aš neturėjau nieko. Paulius tuo metu man pasakė: „seni, pinigai yra uždirbami, užkalsi tuos pinigus ;)“. Prasidėjo vienas kito palaikymas, raginimas, skatinimas. Taigi atsirado mano nedidelės pajamos ir aš vis tapau po truputį nebepriklausomas nuo tėvų. Tačiau iš kitos pusės, nuo mobilizuotos energizos ir pasinėrimo į „patrauklų vyrą“, aš apleidau universitetą. Trečiame kurse aš pradėjau nusirašinėti nuo telefonų. Auditorijose sėdėdamas ir jausdamasis laisvu, nesuvaržytu vyru aš pakeldavau ranką egzaminu metu, pakviesdavau dėstytoją ir paprašydavau persėsti kitur, neva man nepatogu čia sėdėti, nes kliba kėdė. Tikroji priežastis buvo – toje vietoje aš papraščiausiai negalėjau nusirašyti. Nuoširdžiai pasakysiu, tiesiog aš nebeturėjau noro mokintis savo specialybę, nes man už viską gyvenime buvo įdomiau išmokinti žmogų ir realizuoti save.

Dėstytojo paprašius aš persisėsdavau į kitą vietą, kurioje aš nusirašydavau. Naglas elgesys veikė. Tačiau lazda turi savo galą. Trečiojo kurso pabaigoje aš kibau ant taikomosios matematikos egzamino VGTU. Kurie ten studijavo, žino apie ką aš kalbu. Tai VGTU kirvis. Aš pamačiau, jog veltui leidžiu pinigus žmonėms, kurie man padėdavo rašyti egzaminus. Veltui perku darbus. Aš vis tiek to nedirbsiu. Paklausiau, ką veiksiu po universiteto? Aišku kad padėsiu vyrams.. Aš statybose nedirbsiu.

Trečiojo kurso pabaigoje aš mečiau universitetą prieš tėvų ir draugės valią. Kadangi mergina manęs nepalaikė, išsiskyriau ir su ja. Ir žinote ką 🙂 ? Vyrai, aš pradėjau justi viduje nerealų jausmą – laisvę. Man tėvai buvo pasakę: „nebestudijuoji – nefinansuojam tavo gyvenimo Vilniuje“. Aš gerbiau tėvus ir sutikau su jais.

Prisipažinsiu, pirmus mėnesius aš taupiau ant maisto, valgiau bulves, makaronus, ryžius. Į savaitę leisdavau nusipirkti šokoladą. Pas mane įsijungė taupymo ir uždirbimo rėžimas. Kadangi nuoma man kainuodavo apie 600Lt per mėnesį su komunaliniais mokesčiais + maistas. Pravalgydavau apie 500Lt, nes sportuodavau, čia jau su papildais + šokių seminarai ir kitos išlaidos. Man reikdavo per mėnesį bent 1800Lt kad „neičiau į minusą“.

Alfa Vyro sėkmę lemia pasiruošimas. Sėkmė gyvenime neegzistuoja. Egzistuoja pasiruošimas. Jeigu dirbi, pasiruoši, tau pasiseks. Pasisekė ir man. Didelių pinigų neuždirbų, bet svarbiausiai pagaliau aš tapau nepriklausomas nuo tėvų, nuo draugų, nuo bendrabučio, nuo universiteto. Aš esu visiškai nepriklausomas!

Ir iš visos širdies noriu pasakyti, jog tai nuostabiausias jausmas. Tu viduje žydi, augi su kiekviena diena. Manęs tėvai iš pradžių nepalaikė šioje veikloje, dauguma žmonių į šią veiklą žiūrėjo skeptiškai, Panelės žurnale apie mane parašė „šmeižiantį“ straipsnį, nors mano duotas interviu buvo visai kitoks. Žurnalistai, dėl norimų parduoti žurnalų skaičiaus kuria dramą, kas yra įdomu žmonėms, žinote vyrai :).

Po metų, mane pradėjo palaikyti tėvai ir džiaugtis jog esu laimingas dirbdamas šį darbą. Susiskambiname su tėvais per skype su kamera ir rizename, džiaugiamės :).  Jeigu Alfa Vyras neatranda savyje saviraiškos, realizacijos, dirbdamas samdomą darbą ir neturėdamas Alfa statuso, jis anksčiau ar vėliau pradės merdėti ir tai pajaus šalia jo esanti moteris. Toks vyras šalia jos numirs ir jie išsiskirs. Vyrui jo gyvenimo kryptis yra būtina. Alfa Vyras kuria.

Myliu visą pasaulį, dar labiau myliu žmones kurie palaikė, myliu vyrus su kuriais po mokymų ligi šiol palaikome ryšius ir bendradarbiaujame ir ačiū emexui už palaikymą ir „verslo žinias“. Be tavęs žmogau, aš būčiau daug silpniau judėjęs. Visiems vyrams linkiu kuo greičiau nerti iš Beta kailio į Alfa.

Visiems vyrams noriu rekomenduoti padaryti Alfa pratimą:

 1. Susirašyti žmonės, kurie Jūsų gyvenimui yra aukščiau hierarchinėje sistemoje. Žmonės, nuo kurių esate priklausomi, žmonės kurių yra svarbi nuomonė ir prie kurių jūs negalite elgtis ir jaustis laisvai taip kaip norėtumėte.
 2. Tuomet sprendimus, kaip „perlipti“ juos ir iššokti iš hierarchijos ir tapti laisvu, nepriklausomu vyru.

Mano knyga: ”Kaip suvilioti merginą

Categories
Vyriškumas

Mano istorija. Nuo Beta – prie Alfa. 1Dalis

Iki 19 metų aš buvau pabučiavęs gal 3 merginas ir neragavęs kas yra seksas. Atvažiavau iš mažo miestelio į Vilnių studijuoti. Negaliu pasakyti, jog aš buvau kažkoks labai nepasitikintis savimi vaikinas. Bent aš taip maniau. Tačiau iš šono aplinkiniams atrodė kitaip.

Tiek Jurbarke tiek Vilniuje būnant Beta vaikinu, man nedavė jokių rezultatų. Aš vienai savo bendrabučio kaimynei ir siurblį paskolindavau, ir daiktus jos pasaugodavau, pavaišindavau pietumis, bet žinai, ką aš daugiausiai gavau? Bučkį į skruostą. Aš buvau tik draugas jai, o aš negalėdavau atitraukti akių nuo jos.

Aš neturėjau pasirinkimo tarp moterų. Pirmame kurse iš neturėjimo pasirinkimo aš buvau įsisvaigęs į dvi grupiokes. Kadangi studijavau statybos inžineriją VGTU universitete, kurį mečiau trečiam kurse, ne paslaptis jog techniškųjų mokslų universitete yra daugiau vaikinų nei merginų. Ir šis skirtumas ypač ženklus statybos fakultete. Mes savo grupėje turėjom dvi paneles.

Faktas tas, kad jos jau turėjo statusą. Aš apie tai visiškai nenumaniau, tuo metu būdamas psichologiškai silpnas. Statusą tu gali rinktis, arba tu turi statusą arba moteris. Tai priklauso nuo tavo pasirinktos aplinkos. Įsivaizduok auditoriją, kurioje 50 karštų merginų, ir dabar aš tave ten vieną įleidžiu. Kas turi statusą ir ant ko kas kabinsis? Aišku kad tu ir bent viena iš jų ant tavęs pasikabins. Mes savo gyvenime renkamės vietas, kur „kabinti“ merginas. Tik deja kvaili vyrai renkasi vietas, kuriose jie neturi statuso. Tą padariau ir aš.

Spėk ar gavau rezultatų? Atspėjai, ne, aš negavau. Tą grupiokę ankščiau pasiėmė kitas grupiokas, kuris buvo pranašesnis už mane, nes aš nežinojau kaip elgtis, kai grupėje žmonių yra kitas Alfa Vyras.

Universiteto laikais aš neturėjau tokių rezultatų kokių norėjau ne tik su moterimis. Finansiškai aš buvau priklausomas nuo tėvų. Tiesa, turėjau 5000Lt sąskaitoje, kuriuos laikiau banke, nes nežinojau kur investuoti. Pas mane nebuvo visiškai verslo mąstymo. Aš augau su tėvais, kurie visą gyvenimą dirbo samdomus darbus ir nieko nekūrė. Bet esu labai laimingas, kad buvau mylimas ir rūpinamasis mamos ir patėvio. Ačiū jiems.

Alfa Vyras su kiekviena diena auga ir stengiasi išlipti iš hierarchijos, atitrūkti iš bandos, tapti nepriklausomu nuo kitų žmonių, nuo žmonių, kurie gali įtakoti jo gyvenimą. Alfa supranta, kad jis turi prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, išeiti „iš tėvų“ ir gyventi „ant savo šiknos“.

Studijų laikais aš taip pat dar buvau priklausomas nuo savo grupiokų. Man ypatingai rūpėjo jų nuomonė apie mane. Aš giliai širdyje norėjau, jog jie mane laikytų vyriškų vyru, gerbtų, norėjau būti lyderis, o ne nuošalyje. Norėjau jog manimi domėtųsi merginos. Galų gale norėjau labiau pasitikėti savimi, aš norėjau keistis.

Ir štai po pirmojo kurso, vasaros atostogų metu, mano būsimasis geriausias draugas Paulius, emexas – Kultūrizmas.net svetainės moderatorius, gal kai kurie iš jūsų jį žinosite, skaitė po medžiu knygą ir vartė įdomią informaciją apie moteris. Pats Paulius iš tikrųjų norėjo taip pat pasikeisti. Jis nepasiimdavo iš gyvenimo tai ko norėjo. Eidamas į pasimatymą negaudavo rezultatų, kokių norėdavo. Ši situacija jį privertė sprendimo ieškoti internete.

Viskas prasidėjo, kai šiltą vasaros liepos mėnesio dieną emexas parodė man video, kaip vyrai prieina gatvėje ir susipažįsta su moterimi. Man tai buvo nesuvokiama. Kaip tai galima: „ką ten priėjus sakyti?“ O jeigu atstums?“ Pasirodysi kaip koks mulkis.. Nepatikėjau aš juo, numojau ranka.. Bet po parodymo video, kaip bičas prieina prie dviejų merginų gatvėje ir po 10 minučių jis sėdi su viena iš jų parke ir „laižosi“ aš negalėjau nesusidomėti ir pradėti „plačiau“ domėtis šiuo reikalu.

Pradėjome su Pauliumi kartu domėtis šia literatūra ir svarbiausia ką perskaitėme, ėjome ir taikėme praktikoje. Tai vyko kiekvieną vasaros dieną. Mažame miestelyje Jurbarke mes apsukdavome porą ratų aplink Jurbarką ir užkalbindavome merginas. O Dieve, kokia būdavo didžiulė baimė prieiti. Man net užsikirsdavo liežuvis.

Priėjimas po priėjimo, baimė vis mažėjo ir mažėjo. Tai buvo man drąsos ugdymas. Mano pasitikėjimas nesustabdomai augo, kai aš pradėjau gauti rezultatus. Mano tėvai po truputį pradėjo manęs neatpažinti. Aš net jiems papasakodavau istorijas, kaip mes susipažindavome su merginomis. Jie juokėsi, o mama sakė „aš niekada negalvojau, kad mano sūnus užsiims tokiu dalyku“..

Po vasaros grįžus į universitetą manęs jau nebeatpažino grupiokai. Aš buvau jų akyse „keistuolis“. Mano kūno kalba buvo kitokia. Aš buvau pakeitęs stilių, laikyseną. Štai koks aš buvau.

Sportavau štanginėje, nes tai buvo pagrindas laikysenai ir vyriškumui. Tačiau universitete dėl pasikeitimų aš buvau keistuolis. Vienas grupiokas, pamatęs kaip aš „Artistuose“ elgiuosi priėjęs prie merginos, kitą dieną paklausė: „Šokėjau, ką skaitei?“..

Ieškokite II dalies.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Saviugda Vyriškumas

Kantrybė. Alfa Vyro savybė

Viena iš vertingiausių šiuolaikinio vyro savybių yra kantrybė. Berniukas visada nori gauti viską greitai, zyzia, verkšlena, kad tik gautų tai, ko užsigeidė. Dažnai mažo berniuko atvaizdą galime pamatyti ir suaugusiame vyre. Užsigeidžia daikto, savaime aišku, jau didesnio nei vaikystėje ir verkšlena, kad nėra pinigų, blogos sąlygos ir pnš.

Kantrus vyras neverkšlena. Jis tiesiog ramiai ir užtikrintai juda savo noro, tikslo link. Ir jam nesvarbu, kad dabar kažko nėra, nes jis žino, kad atėjus laikui jis tai gaus. Kantrybė gelbsti įvairiuose situacijose, todėl jos ugdymas turi būti kiekvieno tikro vyro sąraše.

Kantrus vyras santykiuose

Čia daugiausia yra daroma klaidų ir nesusivaldoma. Aš nekalbėsiu apie tai kaip vyrai smurtauja prieš moterį, nes tokio individo negaliu vadinti vyrų, ką jau kalbėti apie sėkmingą alfa vyrą.

Moterys gerbia ir myli kantrius vyrus. Toks vyras spinduliuoja ramybe ir pasitikėjimu. Jis yra užtikrintas savimi. Joms nereikia kažkur skubančio ir verkšlenančio berniuko. Juk moterys nekantrumo įsikūnijimas, kam jai dar vienas toks nekantruolis?

Štai seka, kurios metu kantrybės nebuvimas išauga į pyktį ir griauna jūsų santykius, ne tik su moterimi, bet ir aplinkiniais.

Informacija -> priėjimas (jūs ją priimate) -> neišlaukimas (kantrybės nebūvimas, skubėjimas daryti išvadas) -> užsipuolimas (atsakas į padarytas išvadas) -> konfliktas -> konfliktas -> susiprotėjimas (šiuo metu yra viskas išsiaiškinama iki galo) -> atsiprašymai. Galutiniame rezultate pas jūsų moterį lieka nuoskauda dėl jūsų skubėjimo.

Kantraus vyro reakcija:

Informacija -> priėjimas (jūs ją priimate) -> analizavimas ir RAMUS kalbėjimas su partnere-> daromos išvados -> daromi atitinkami veiksmai pagal išvadas.

(šias sekas savaime aišku galima tobulinti ir smulkinti)

Pavyzdys iš gyvenimo

Turiu puikų vienos draugės pavyzdį, kurį man ji pasakojo su pasimėgavimu. „Vyras stovi prie apelsinų krūvos ir juos renkasi kalbėdamasis tuo metu telefonu. Kelioliką apelsinų nurieda ant žemės, o jis ramiai sako:“ Vėliau perskambinsiu“. Ir surenka apelsinus“. Nekantrus vyras būtų 3-4 kartus nusikeikęs, pasikasęs galvą ir tada pradėjęs rinkti apelsinus, bei dar keliskart parodytų savo žargono išprusimą.

Tikslų įgyvendinimas

Visi turime gyvenime tikslų. Vieni didesnius, kiti mažesnius. Turime ir ilgalaikių, ir trumpalaikių tikslų. Bet, deja, ne visi mes jų pasiekiame. O tai viena iš priežasčių – kantrybės stoka. Kai norime greito rezultato, mes negauname jokio rezultato.

Ar žinote patarle, „neskubėk ir būsi pirmas“? Aš galiu pasakyti, kad ji yra absoliučiai teisinga ir ja vadovaujantis galima pasiekti puikių rezultatų, tiek gyvenime, tiek sporte, tiek versle. Visur.

100 m. bėgimas. Ar vadovaujantis šia patarle jį galima laimėti? Taip. Iš tiesų tik ir vadovaujantis šia patarle galima laimėti.

Visi mato tik rezultatą, tai yra laiko tarpą per kurį bėgikas nubėgo distancija. Bet niekas nemato to ilgo ir kantraus laiko tarpo, kai jis treniravosi, kad pasiektų tokių rezultatų. Čempionais tampa tie, kurie prieš varžybas visą laiką kantriai, užtikrintai darbavosi treniruočių metu. Neskubėk treniruotis, daryk viską kaip turi būti, o ne lėk galvą pametęs ir ateis tavo aukso medalis greičiau, negu gali tikėtis.

Kaip ją ugdyti?

Kantrybė yra tolygi ramybei. Kuo jūs būsite ramesni, tuo jūs labiau pasižymėsite kantrybe. Dažnai ramybę lygina su snobizmu, lėtumu ir t.t. Bet tai toli gražu ne tie patys dalykai. Būdami kantrūs jūs nepasidarysite lėti, jūs tapsite užtikrinti ir ramūs.

Pirmas puikus kelias į ramybę yra meditacija. Po meditacijos, bet kokia informacija žmogus priima labai ramiai ir santūriai. Jeigu po meditacijos jus paliktų mergina, patikėkite manimi, jūs tai priimtumėte labai ramiai.

Aš jums nerašysiu apie meditavimo būdus, nes jų yra begalė,  bet duosiu elementarų pratimą, kurį galėsite atlikti ir dabar.

Atsisėskite, galite ir lotoso poza. Užsimerkite. Ir lėtai bei giliai įkvėpkite ir taip pat lėtai iškvėpkite. Tiesiog jauskite kaip jūsų protas ir kūnas nurimsta su kiekvienu iškvėpimu. Kažkas jūsų viduje „spardysis“, nes bus sunku nusiraminti, bet jūs ramiai įkvėpkite ir iškvėpkite. Stenkitės apie nieką galvoti, tiesiog visą savo dėmesį skirkite kvėpavimui. Pajuskite į jūs įeinantį orą. Jauskite ramybę savo viduje.

Kitas būdas yra joga. Jogos pratimų nėra tikslo aprašinėti, bet jų nauda didžiulė. Darant jogos pratimą jūsų dėmesys tuo metu būna būtent į jo atlikimą, į raumenų įsitempimą ir svarbiausia – į kvėpavimą. Kuo ilgiau tai praktikuojate, tuo labiau sugebate valdyti savo dėmesį, o dėmesys – tai jūsų mintys. Valdai savo mintis – valdai save ir savo gyvenimą.

Kiti paprasti ir kasdieniški dalykai ugdantys kantrybę:

 • Kas ryta pasiklokite lova.
 • Pavalgę išsiplaukite indus.
 • Tegul jūsų aplinka būna tvarkinga.
 • Daiktai tegul būna visada savo vietose, batai, megztinis, paltas ir t.t.
 • Kas rytą darykite mankštą.
 • Leiskite sau pabūti gamtoje nors truputi, tai nuramina protą.
 • Ir daugelis kitų.

Ugdykite savo sugebėjimą išlikti ramiems, tada sugebėsite išlikti kantrūs tada, kada to labiausiai reikia. Moterys myli kantrius vyrus. Kiti vyrai pavydi jiems kantrybės. Geriau būti tuo, kuriam pavydį ir kurį myli, negu tuo, kuris tokiais žavisi.

Petras Paserpskis