Categories
Motyvacija

Kodėl pasirinkus tinkamą aplinką galima pasijusti daug geriau?

Jeigu Tu nori pagerinti santykius su moterimis,  nori pradėti daryti tai ką iš tiesų myli, nori gerai jaustis, pradėk būti aplinkoje kur tai jau vyksta.

Kuo daugiau žinosi informacijos kuri skatina veikti, kuri atgaivina, tuo daugiau jos pasidalinsi su kitais. Moterys jaus tavo energiją, tavo nusiteikimą, tavo vidinį džiaugsmą. Ieškok tos kompanijos, tos aplinkos kuri tave skatina judėti į priekį.

Būdamas aplinkoje, kur žmonės Tau nuolat sako, kad tu esi niekam tikęs, Tu po kurio laiko pradėsi tuo tikėti, pradėsi elgtis kaip nevykėlis, pradėsi galvoti kaip nevykėlis, pradėsi bendrauti su moterimis kaip nevykėlis, pradėsi valgyti kaip nevykėlis, nes tu patikėsi, kad toks esi. Jeigu būsi aplinkoje kurioje žmonės vieni kitus skatina savo darbais judėti į priekį, po kurio laiko tu pajusi, jog ir tu gali daug daugiau. 

Tu negali pasirinkti šeimos, bet tu gali pasirinkti draugus, aplinką kurioje praleidi daugiausią laiko. Darbą gali pasirinkti. Tu turi daug pasirinkimų, nors kartais gali ir atrodyti, kad neturi nei vieno.

Apie Vyrų Klubą

 

Categories
Matt Weyland Motyvacija Saviugda

Ar tavo aplinka neleidžia tau tobulėti?

Atsakyk sau į klausimą: ar mano aplinka padeda man būti geresniu visose gyvenimo srityse, ar atvirkščiai, tempia mane žemyn?Faktas yra tas, kad jeigu tu nori tapti kažkuo daugiau negu dabar esi, tavo aplinka turės pasikeisti ir ne kartą. Čia kalbu ne tik apie tobulėjimą pickup‘e, bet ir bendrai gyvenime. Aplinką skirstome į kelias pagrindines grupes:

 

Tavo draugai

Sena patarlė byloja: „Su kuo susidėsi, tokiu ir pats tapsi“. Visų pirma tavo geriausi draugai yra tie, su kuriais praleidi daugiausiai laiko: šventi gimtadienius, naujuosius metus, varai kartu į klubą. Kokie jie? Jie neturi būti turtingi, gražūs ar gimę būti sėkmingi. Jie turi būti energingi, kupini kūrybingumo, pozityvumo ir noro veikti. Su tokiais žmonėmis tu augsi kelis kartus greičiau, jie tau padės, kai tau bus sunku, tu padėsi jiems, kai jiems bus sunku, jūs tobulėsite kartu.

Bet kas bus, jeigu tavo pažįstami yra negatyvus, užsidarę pokyčiams žmonės? Jie iš visų jėgų temps tave žemyn. Jie laikys tave savo lygyje ir neleis tau kilti aukštyn. Jie juoksis iš tavo idėjų, visada suras kokią nors priežastį, kodėl tai jiems netinka ar nepatinka, kodėl, jų manymu, tai nepavyks, dažniausiai įdėdami nulį pastangų, kad išbandytų tai patys ar nors pamėgintų suprasti. Faktas yra, kad geriau neturėti jokių draugų negu turėti draugus, kurie tave varžo. Jeigu paleisi senus pažįstamus ir pradėsi keistis, nauji ateis greičiau negu manai, o bendravimo kokybė bei nauda bus kelis kartus didesnė.

Pateiksiu savo asmeninį pavyzdį: kai sužinojau apie pickup‘ą ir pradėjau lankytis seminaruose, kursuose ir konsultacijose, labai nutolau nuo kai kurių draugų dėl tam tikrų mano pasikeitimų mąstyme, bendravime bei elgesyje. Prasidėjo mano asmenybės transformacija, laikui bėgant pats nutraukiau beveik visus kontaktus su senais pažįstamais. Gimtadienio dieną buvau pasveikintas vos dviejų artimiausių draugų ir šeimos. Akivaizdu, kad nebuvau labai mėgstamas ir populiarus. Praėjus metams per  sekantį gimtadienį mano mobilusis telefonas netilo visą dieną. Visi skubėjo mane pasveikinti. Iš pradžių negalėjau suprasti, kodėl, bet susimąsčiau ir labai nustebau supratęs, kad per tuos metus, kai „nukirtau“ kontaktus su visais senais pažįstamais, užmezgiau daugiau artimų pažinčių negu per visus praėjusius savo gyvenimo metus. Taip jau yra, kad jeigu padarai gyvenime vietos naujiems žmonėms, tai jie su laiku pasirodys, reikia tik eiti savo keliu ir nesustoti, net jeigu yra sunku.

Pastaba: Nesureikšmink pažinčių. Niekada nepažinsi žmogaus 100%. Žmonės ateina ir išeina.Neprisirišk, bet bendraudamas duok visą save. Elkis taip, kaip nori, kad su tavim elgtųsi, bet jeigu matai, kad tavęs netenkina bendravimas pasakyk tai, jei žmogaus elgesys nepasikeis, nutrauk pažintį.

draugu ratas

Tavo šeima

Dauguma tėvų myli savo vaikus ir nori jiems kuo geriausio, bet ne retai išreiškia tai taip, kad sugadina vaikui gyvenimą. Draudimai, moralai, įrodinėjimas savo gyvenimo tiesų. Visa tai gali siaubingai pristabdyti tavo tobulėjimą. Daug kas priklauso nuo tavo tėvų bei jų požiūrio. Vieni kuo puikiausiai priims tiesą ir net parems tave, jeigu paprašysi. Kiti net parodžius jiems realų tavo savotiškų veiklų rezultatą (pripažinkime, kad aktyvus nepažįstamų merginų viliojimas ir domėjimasis, kaip tą geriau daryti, yra šiek tiek keistas) ignoruos tai ir toliau aiškins, kaip, JŲ manymu, tu turėtum gyventi SAVO gyvenimą. Mano atveju geriausiai suveikė taktiškas atvirumas. Žinojimas, ką sakyti, ko ne, ir svarbiausia – kaip sakyti.

Taigi, būk pasiruošęs, kad tavo šeimai nepatiks tai, kad tu pradėjai daugiau laiko skirti antros pusės radimui nei kad mokslams. Ir gali susilaukti žiauriausių kuriozų iš jų pusės. Suprantama, šita problema beveik dingsta, jeigu pats save išlaikai.

seima

Tavo būstas

Čia viskas gana akivaizdu. Jeigu turi savo butą ar bent kambarį, kur tavęs niekas be leidimo netrukdys, tavo tobulėjimo galimybės didėja kelis kartus. Kalbant apie pickup‘ą, tu gali parsivesti panelę pažiūrėti filmo, praleisti kartu naktį ar išgerti vyno. Gali tobulėti sekso srityje, nes žinai, kad niekas neįsiverš į kambarį. Kalbant bendrai apie tobulėjimą, tau tiesiog niekas atsiprašant nepis proto, ką tu turi daryti, su kuo, kada ir kaip.

Grįžtant prie pickup‘o, jeigu tavo būstas yra toli nuo klubo, kuriame kabini merginas, tau bus žymiai sunkiau jas ten parsivesti. Jau pats grįžimas taksu ar mašina kainuos daugiau. Nebent tau patinka važiuoti 6 ryto autobusu. Todėl ne visada pigesnė nuoma apsimokės realybėje. Nuoma su kitais žmonėmis yra geras variantas, bet turi atsižvelgti į tu žmonių gyvenimo būdą. Ar jis panašus į tavo, kad vėliau nebūtų konfliktų ar nesusipratimų. Rajono saugumas irgi svarbu, mažai kokia mergina norės su tavim varyti filmo pažiūrėti į tavo būstą, esantį rajone, kuriame neseniai kažką nužudė ar išprievartavo.

P.S. Šeimos ir draugų nepakeisi, todėl nesistenk. Žiūrėk, kur pats gali pasikeisti, kad tau geriau sektųsi gyvenime. Pasikeisk pats ir judėk į priekį. Gyveni sau, ne kitiems.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]
Categories
Motyvacija

Kontrolierių ydos

Kiek su Jumis malonu būti ir kiek jaučiate savyje komforto, yra tiesiogiai proporcinga tam, kiek Jūs norite kontroliuoti aplinką. Jeigu mėgstate kontroliuoti visus smulkius ir didelius įvykius savo gyvenime, tai Jus labai apsunkina.

Perdėtas kontrolės jausmas paprastai būna čia:
Norite, kad neliktų kamščių?
Matant vaikus žaidžiančius, rūpinatės, kad jiems nieko nenutiktų?
Pernelyg įsijaučiate į kitų žmonių nuotaikas ir bandote jas keisti?
Perkalbinėjate žmones, keičiate jų nuomones?
Norite, kad į Jus visi palankiai žiūrėtų?
Perdėtas tėvų rūpestingumas…

Ko aš nesakau, yra tai, kad Jūs neturite būti abejingi savo vaikams ar nesiderėti perkant bei spjauti į savo sutuoktinio savijautą. Aš to nesakau. Tiesiog suvokite, kad tai vyksta ir pasitikite tai taip, kaip yra. Tai yra, tai akivaizdu. Paleiskite kontrolės norą. Visada galite atskirti perdėtą kontrolės norą savyje pagal šį raktą – bloga savijauta. Jeigu imate kankintis, norėdami kontrolės, vadinasi, net kūnas Jums signalizuoja, kad tokio dalyko Jums reikia tiesiog atsisakyti ir priimti situaciją kitu būdu. Viską galima spręsti ramiai, be dramos.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt