Categories
Vyriškas patarimas

Ko iš manęs nori mergina ir ar tęsti santykius?

Sveiki, pradėsiu nuo to, kad susipažinau su mergina klube, mes pašokom, pabendravom, mūsų bendravimas tesėsi iki pat šešių ryto, teko nuo centro lydėti namo, po to karto buvom dar kartelį susitikę, ilgai vaikščiojom, bendravom. Kas yra svarbiausia, kad abu galim bendrauti įvairiom temom, nejaučiam jokių tabu, turim net bendrų pomėgiu, jai patinka bėgioti krosus, man tai pat, jai patinka dviračiai, man tai pat, man patinka Lana del rey dainos, jei tai pat, Sakyčiau tiesiog, kad idealu, vienas kitam tinkam. Bet nutiko tai, jog ji mane atstūmė, pasiteisinimas tiesiog toks, kad ji man nepajuto nieko per tą laiką kiek mes bendravom. Aišku tai nutiko sms žinutėmis, aš parašiau „Aišku, kaip nori“, bet kas keisčiausia ji pati man atsiuntė žinutę su klausimu ar aš pykstu ant jos, bet sekančią dieną tiesiog atrašiau trumpai jog ne. Tada grubiai tariant po savaites ėjau namo ir ji man parašė žinutę kurioje ji rašė palinkėjimą nakčiai ir turbūt nesitikėjo, kad aš atrašysiu jai, tada vėl kokias dvi valandas prabendravom. Esme tokia, žinau, kad mes patinkam vienas kitam, žinau tikrai, kad ji man patinka. Bet aš jos nesuprantu ko ji iš manęs nori, jei nori buti draugais, tada butu pasiūliusi man tapti tik draugais, o dabar ji tvirtina, kad daugiau tokiu vaikinu kaip aš nėra, tik vienetai. Ką man daryti tokioje situacijoje?

Sveikas,

Panagrinėkime tavo situacija.

Bet nutiko tai, jog ji mane atstūmė… Aišku tai nutiko sms žinutėmis“ – Jeigu ji tave atstūmė sms žinutėmis, tai greičiausiai kažkoks ir pasiūlymas buvo sms žinute, tai ji padarė iš esmės gerai. Aš nelabai suprantu apie kokį čia atstūmimą kalbi, bet greičiausiai pasiūlei būti daugiau nei šiaip draugai ir dar žinute. Aš galiu klysti, bet jeigu taip yra tai pirma tavo klaida. Siūlyti draugauti ar šiaip ką siūlyti sms žinute nedera vyrui. Išvis nieko siūlyti nereikia. Leisk viskam vykti įdedant minimaliai pastangų.

Jeigu tu vis dėl sms žinute pasiūlei jai draugauti, tai dabar žinok. Nereikia skubėti merginų įpareigoti. Ne visos nori rimtų santykių iš karto, gal ji norėjo su tavimi tiesiog gerai praleisti lovoje nuogi, bet tu jai draugauti siūlai. O gal jai išvis rimtų santykių nereikia, o tik gerai praleisto laiko. Dažnai vyrai paskuba kažko imtis, nes merginai iškelia aukščiau visų savo norų ir tikslų. Moteris ne tikslas. Nereikia skubėti merginų įpareigoti. Tegul viskas vyksta savaime ir po kurio laiko rodant iniciatyvą santykiai užsimezga natūraliai, o ne su klausimu.

Kitas dalykas. Jeigu tu pasiūlei pasimylėti, aš tik spėju kaip vieną iš galimų variantų. Tai taip irgi nereikėtu daryti. Moteriai reikia emocijų, o ne skaičių, datos, vietos ir laiko, kad to norėtu.

„po savaites ėjau namo ir ji man parašė žinutę kurioje ji rašė palinkėjimą nakčiai ir turbūt nesitikėjo, kad aš atrašysiu jai“ – Ji visiškai tikėjosi, kad tu jai atrašyti, kitaip net nebūtu rašiusi. Senas kaip pasaulis būnas leisti vaikinui parašyti ir pradėti pokalbį, taip gaunasi, jog ji kaip ir jaučiasi nepradėjusį pokalbio, o tik palinkėjusiu netikėtai po savaitės saldžių sapnų. Netikėtai ėmė ir palinkėjo labos nakties nesitikėdama bendravimo J

“Bet aš jos nesuprantu ko ji iš manęs nori“ – Pirmiausia pagalvok ko tu pats iš jos nori? Santykių nori? Kaip suprantu jūs visai neilgai pažystami, tai kam ją įpareigoti? Gal ji nori tiesiog gerai leisti laiką? Tai jeigu ir tu nori gerai leisti laiką tai ir leisk laiką gerai su ja. Jeigu tu nori mylėtis su ja, tai ir leisk sau mylėtis su ja, jeigu ir ji to nori. Bet nebūk tas kuris skuba įpareigoti ir pririšti jos prie pavadžio, kad tik tavo viena ji būtu. Būk toks vyras dėl kurio ji pati norėtu tavęs. Moterys labai jaučia kai vyrai prie jų prisiriša ir tampa lengvai manipuliuojami, todėl siek savo tikslų.

Jeigu jau taip stipriai nori santykių ilgalaikių, ko ji nenori dabar, tai tada ir negaišk laiko. Tik žinok, kad retai gera mergina skuba įsipareigoti per kelias savaites vien dėl to, kad abiems patinka bėgioti. Tam reikia laiko ir noro. Beje, gal ji turi kokį vaikiną apie kurį tu nežinai. Yra daugybė variantų, bet ką aš akcentuoju, tai jokio spaudimo ir skubėjimo. Tiesiog mėgaukis bendravimu, susitikimais. Tai suteikia vertės tau kaip vyrui. Ir nedaryk jos tikslu, kai ją turėsi laimingesni nebūsi, tavo laimė priklauso tik nuo tavęs. Santykių tikslas tik sparčiau tobulėti, vienas kitą palaikyti.

 

Tikiuosi, bent kažkiek užvedžiau ant kelio.
Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.