Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: Jupiteris Jautyje


Seniai buvau kaime, tačiau atsimenu vieną gyvūną, kuris mielas ir naudingas. Visą dieną vaikšto, skabo žolytes, ryte būna pamelžiamas, vėliau gulinėja laukuose, keleta kartų pamūkia ir taip kiekvieną dieną. Koks paprastas gyvenimas! Manau, kad kai kurie žmonės tikrai norėtų atsidurti karvytės vietoje. Mūūūū. Bet kol esame žmonėmis galime būti kažkuo daugiau. Ar kas nors iš žolės gali padaryti tokius stebuklus kaip – pienas, varškė, sviestas, grietinė? Ko galime pasimokyt iš karvės? Teisingai – praktiškumo. Jeigu ką nors ir galime padaryti iš žolės tai nebent trąšas, arba gardžiai pasijuokti. Ar kas nors sąžiningai gali visą dieną išsėdėti neprataręs nė žodžio, tik žiaumodamas žolę? Jeigu galite vadinasi esate labai kantrūs, bet ar galite būti tokie dosnūs, jog galėtumėte atiduoti save, kad kiti galėtų pavalgyti? Būtent to mus moko karvė. O šiandien apie labai artimą karvei astrologijos ženklą – Jautį.

Jaučio ženklas apdovanotas – praktiškumo, dosnumo, kantrumo, piktnaudžiavimo savybėmis. Piktnaudžiavimo? Taip žmogus negali visą dieną gulėti ant žolės ir šildytis saulutėje, nebent kai turi laisvo laiko. Tačiau Jaučio ženklas turi polinkį tam – pataikauti savo silpnybėms, ieškoti malonumų. Atrodytų kas čia blogo – ieškoti malonumų, tačiau žmogus į šį pasaulį atėjo ne tik mėgautis juo, bet ir pažinti save. Delfų orakule puikavosi užrašas – ‘pažink save’. Šv. Augustinas sakė – pažink save ir pažinsi Dievą. Ar tik man vienam atrodo, kad mes čia atėjome kažkam daugiau, nei tik nešti savo naštą ir mėgautis malonumais? Tačiau dažnai spjauname į visus ieškojimus ir tiesiog stengiamės atsipalaiduoti. Atsipalaiduokite ir šiandien. Taigi pagrindinė Jaučio yda yra pernelyg didelis malonumų vaikymasis. Ir šiaip jis nėra tas ženklas, kuris domėtųsi dvasiniais dalykais, jam kur kas svarbiau yra praktiškas požiūris į gyvenimą, pinigai.

2011m. birželio 4d. į jaučio žvaigždyną įskrido Jupiterio planeta ir ten bus visus metus. Plėtimosi, augimo planeta atsirado praktiškame, žemiškame ženkle. Ko galime tikėtis? Panagrinėkime visas tai liečiančias sritis.

Pinigai. Ar mums svarbūs pinigai? Labai. Požiūris į pinigus yra praktiškas, įgyvendinami ilgalaikiai planai. Svarbiausia taisyklė – būti dosniems. Jautis sužiba visu savo grožiu, kai yra dosnus (1pav.). Kaip žinote iš draugų, arba esate matę filme Secret – ką mąstote tą ir gaunate, kokie esate tokius žmones ir pritraukiate. Ar norite gailėti pinigų, būti godūs ir susilaukti tokių pačių žmonių akiračio? Tuomet ir patys liksite be cento, bet jeigu būsite dosnūs, tuomet pritrauksite dosnius žmones… Visiems visko užteks.

Religija. Turėsime šiek tiek prisiversti domėtis religija, kadangi už viską bus svarbesni pinigai. Dabartiniame pasaulyje kuriame gyvename – žmonėms svarbiausias dalykas yra pinigai. Domėjimasis religija dabar yra etiniame lygmenyje. Filosofinis Jupiteris yra prispaustas materialaus Jaučio, kuris jį išnaudoja įgyvendinti aiškioms materialioms vizijoms. Pamoka šiuo metu yra nepamiršti aukštesnių tikslų. Galime tapti tikrais Jaučiais, bet pamenate užrašą orakule? Geriau jau jis būtų prikaltas mums prie kaktos. Tačiau situaciją gelbėja Jupiterio aspektas su Neptūnu, kuris suteikia jautiškam praktiškumui galimybę duoti/dovanoti kitiems… Tai galime daryti pinigais, žemės ūkio darbais, meniniais gabumais ir visaip kaip tik sugebame… Jupiteris Tauro ženkle mums nori priminti, kad komfortiškas gyvenimas be prasmės yra tuščias.

Publikavimas. Ši padėtis yra palanki publikavimui. Žmonės susidomės ilgalaikiu publikavimu. Kas jau publikuoja savo straipsnius, rašo knygas – laukite darbų arba atlygio pagausėjimo. Tai nereiškia, kad Juozas Erlickas staiga pradės rašyti knygas apie tai kaip tapti milionieriumi, tačiau gali būti jog publikuotojai, leidėjai su malonumu priims naujas knygas. Taip pat publikavimas bus stabilus, jeigu vedate savo blogą, arba rašote straipsnius. Jei jau esate išleidę kažkokių knygų, arba straipsnių tuomet jie susilauks didesnės paklausos. Prasiplės skaitytojų ratas, daugiau žmonių jus perskaitys. Rašant straipsnius būsite kantrūs, bei stengsitės įdėti kuo daugiau širdies. Taip pat rašytojams padidės kūrybinis įkvėpimas, bent jau tol kol jupiteris bus jaučio pirmoje dekadoje.

Menas. Palankus metas dirbti su moliu, medžiu viskuo iš ko galite padaryti formą.

Atrodo tiek ir tenorėjau pasakyti. Taigi visiems linkiu dosnumo, darbštumo ir prisiminkite kas prikalta prie kaktos.

Categories
Ilgalaikiai santykiai Sekso patarimai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas IIII

Ir paskutinė trijulė, kuria ir baigiu ženklų ir sekso temą yra: Ožiaragis, Vadenis, Žuvys.

Kas gi veža šiuos ženklus?

Ožiaragis

Tai žemės elemento ženklas. Ožiaragiai yra santūrūs, rimti. Jų galvoje sukasi mintys apie mokslą, profesiją. Nors išore jis gali būti ramus, tačiau viduje siaučia aistros, kurių jis nemėgsta demonstruoti.

Po 40 metų ožiaragiai nusimeta santūrumo kaukę. Ne itin romantiški.

Kaip patenkinti Ožiaragius?

Jų nenustebinsite nei romantika, nei seksu. Seksą prisimena tik tiek kiek reikia ir ne daugiau. Jeigu jau susitikote su Ožiaragiu, tai pirmiausia stenkitės pašalinti santūrumą. Kai pamatysite jį dingstant, susitikimą reiktų pagyvinti tauriais alkoholiniais gėrimais. Čia tam, kad jie atsipalaiduotų ir negalvotų, jog pinigai svarbiau nei meilė.

Vandenis

Oro ženklas. Vandenius sujaudins viskas kas nauja ir neįprasta. Progai pasitaikius jie visuomet maištaus ir pasipriešins. Jei Šaulys santykiuose ieško idealo, tai Vandeniams to visiškai nereikia, jie netiki idealais. Jie visuomet ieško naujų pažinčių. Vyrai dažnai nusileidžia savo standartams ir renkasi lengviausią grobį.

Kaip patenkinti Vandenį?

Nežiūrėkite į Vandenį tik kaip į seksualinį instrumentą, parodykite kad jūs gerbiate jo protą ir individualumą. Jie nori išbandyti viską kas nauja. Turite nepamiršti, kad Vandenis mano, jog yra kitoks negu visi.

Žuvys

Šio ženklo žmonės idealistai. Rasti tokį žmogų, kokio jos ieško – neįmanoma, todėl net nesistengia. Pastoviai ieškodamos dvasingumo dažnai sugadina seksualinius santykius dėl savo šaltumo. Žuvims patinka ‘vergo-šeimininko’ santykiai, jos nori būti valdomos valingo kariško žmogaus.

Kaip patenkinti Žuvis?

Bendraujant su šio ženklo žmonėmis reikia apsimetinėti ir leisti į seksą žiūrėti santūriai ar net abejingai. Daugelis moterų Žuvų yra frigidiškos su vyrais elgiasi gudriai, valdingai, šiurkščiai, įžeidžiančiai šitaip norėdamos kompensuoti savo požiūrį į aistrą. Vyrai – romantiški, stengiasi suteikti malonumą savo partnerei.

Tiek apie ženklus ir seksą.

p.s. rašykite jei turite įdomių klausimų.

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas II

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas III

Linas

www.idomiai.lt

Categories
Ilgalaikiai santykiai Sekso patarimai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Ką išmoksi ant pečių nenešiosi. (Lietuvių liaudies patarlė)

Iš pradžių, kam gi skirtas šis straipsnis? Jį gali skaityti skeptikas, aklas tikintysis, praktikas ir šiek tiek nusimanantis apie tai ką rašysiu.

Jei esi skeptikas – nesiūlau patikėti tuo ką rašau, gali tuoj pat išjungti straipsnį, arba perskaitęs padaryti vieną dalyką – šias žinias pritaikyti praktiškai, juk tai vienintelis dalykas kuriuo tiki, ar ne?

Jeigu esi antro tipo žmogus, tuomet patarčiau tikėti tik tuo kas veikia. Kad ir kaip stipriai tikėtum, jog galima žengti žingsnį rankos pagalba to padaryt neišeis. Ir paskutiniu atveju, tik noriu priminti keletą dalykų, kuriuos ir taip puikiai žinai.

Dar noriu pridėti, jog tai ką čia parašysiu nebūtinai turi atitikti jus, geriausia būtų, kad skaitydami aprašymus pamirštumėte save ir susitelktumėte į kitus žmones. Aprašymai gali jums netikti, jeigu daug laiko skiriate asmeniniam tobulėjimui, tokiu atveju praktiškai galite priskirti bet kokio ženklo savybes, elgesį sau ir būti išmokę juos. Jei kažkokiu būdu ši informacija apribos jus ar kitą žmogų – negailėdami meskite šalin ką sužinojote – vadinas jūs puikiai susitvarkote be astrologinių žinių. Mano tikslas nėra įtikinti savo teisumu, verčiau suteikti turimas žinias, tiems kam šiuo metu jos reikalingos.

Kaip nustatyti žmogaus ženklą? Labai paprastai:

Avinas(03.21-04.20);

Jautis(04.21-05.22);

Dvyniai(05.23-06.21);

Vėžys(06.22-07.22);

Liūtas(07.23-08.22);

Mergelė(08.23-09.22);

Svarstyklės(09.23-10.22);

Skorpionas(10.23-11.22);

Šaulys(11.23-12.21);

Ožiaragis(12.22-01.20);

Vandenis (01.21-02.19);

Žuvys (02.20-03.20).

Iš kart ir pradėsiu nuo pirmojo ženklo – Avino.

Kas šiek tiek domėjosi astrologija, iš karto pasakys, kad šis ženklas yra ugnies. Ugnis yra greičiausias, aktyviausias elementas.

Šio tipo žmonės yra karštakraujai, jų egoizmas jaučiamas ir lovoje, todėl netgi pačiame santykių įkarštyje gali trūkti dvasinio pasitenkinimo.

Seksas yra labai greitas, tačiau santykiai ištvermingi. Netgi antras, trečias kartas iš eilės būna toks pats aistringas, kaip ir pirmas.

Emocijos reiškiamos šūksniais, dejonėmis. Moterys susijaudinusios pamiršta visuomenei priimtiną ledi vaidmenį ir imasi vyro vaidmens. Taip pat būdingas agresyvumas.

Išsirinkę partnerį, tiek vyrai, tiek moterys jį ‘atakuoja’, kartais kukliai ir laipsniškai, o kartais be jokio įspėjimo.

Kaip patenkinti Avinus?

Avinai pasirenka žmones, kurie pritartų jų ketinimams, bei palaikytų juos siekiant užsibrėžto tikslo versle, ar meilėje.

Kadangi jie nori visada būti pirmi ir nugalėti, duokite jiems laisvę. Nepamirškite pagirti jų drąsos ir pasakyti meilių žodelių.

Kitas ženklas – Jautis.

Šie žmonės mėgsta glamonėtis ir būti glamonėjami. Kadangi tai žemės elemento ženklas, sekse Jaučiai pasirenka pasyvų vaidmenį, laukdami kad žmona imtųsi aktyvių veiksmų. Jeigu ji to nesupranta, jis ieškosi kitos merginos. Šiems žmonės finansiniai sunkumai turi įtakos lytiniam gyvenimui. Turėdamas daug pinigų jis nesidairo į moteris, bet vos tik jų pritrūksta – ieškosi užsimiršimo sekse. Moterims Jaučiams patinka brangūs, gražūs papuošalai, automobiliai, bei aplinkinių pavydą keliantys daiktai. Vienas įdomus dalykas – kuomet Jaučio tipo moterimi žavimąsi, ji tampa abejinga seksui. Vadinas praktiškai šis veiksmas nėra efektyvus. Vyrui tai negalioja.

Kaip patenkinti Jaučius?

Jaučio požiūris į seksą gali tapti pernelyg kasdieniškas, rutiniškas, kuomet su partneriu nesieja tikri jausmai, arba tiesiog įkyri bendravimas su vienu ir tuo pačiu partneriu. Tokiu atveju Jautis nesivaržydamas paprašo kieno nors telefono numerio, arba susipažįsta su nauju žmogum. Šiuo atveju reiktų iš kart išsiskirti.

Trečiasis ženklas – Dvyniai.

Šių žmonių seksualinis elgesys svyruoja, tai būna karštas, tai šaltas. Visa tai priklauso nuo jų mąstymo proceso, jeigu jie turi įdomių interesų, jie bus aktyvus, jeigu juos kamuoja nuobodulys – nesitikėkite nieko gero. Seksualinius partnerius Dvyniai vertina visų pirma pagal protingumo lygį(oro ženklas). Dvyniai nėra pernelyg agresyvūs ir sutiks būti antrame plane viso bendro gyvenimo sferose, tarp jų ir sekse.

– Na tu čia, Linai, kalbėjai apie praktinį panaudojimą, bet niekur jo nematome, – pasakytų straipsnio skaitytojas.

– Ok, ok, ne viskas taip greitai.

Imkime pavyzdį su Avinu. Istorija:

„Įsidarbinau naujame darbe, kuriame reikalingas iniciatyvumas, veržlumas, drąsa. Nors man tai nebūdinga, tačiau įveikiau daug išbandymų. Stipriai pakilo mano savivertė, drąsa, praradau baimę. Super! Labai džiaugiuosi dėl savo naujo darbo. Bet problema tame, jog vaikinas susirado kitą. Avelė 25m.“

Na ir taip atsitiko, kad jos vaikinas yra Avino ženklo. Kaip gi praktiškai Avelei panaudoti šias žinias?

a) išeiti iš darbo,

b) mesti vaikiną,

c) užmušti vaikino draugę,

d) pasikarti,

e) kitas variantas.

Savo e) variantą pateiksiu netrukus. Jūsų gali būti kitoks – žymiai išradingesnis, subtilesnis ir visaip kitaip geresnis. Esmė – praktinis pritaikymas.

Žinome, kad Avelės draugas yra Avinas. Turime informacijos, jog ji susirado naują darbą, kuriame įgavo panašių savybių į savo draugo. Pataisykit, jei klystu. Santykiuose atsirado problema, Avinas negali būti pirmas, todėl ieško merginos, kuri pritartų jo tikslams, būtų nuolanki. Koks sprendimas? Labai paprasta – Avelei, grįžus namo į aptvarą, nereikia vaidinti vilko. Palaikydama vyro asmeninius siekius – jį susigrąžins.

Imame pavyzdį su Jaučiu.

„Mano žmona manęs nebemyli, mylėjomės prieš vestuves, o po vestuvių nė karto. Dovanoju jai brangias dovanas. Tačiau ji lieka abejinga. Bobas“

Vienas iš variantų būtų… Koks? Taip, nustoti pirkti jai brangias dovanas ir sumažinti duodamų pinigų kiekį.

Ir paskutinis pavyzdys – Dvyniai.

‘Nesuprantu kas nutiko su mano draugu Tviniu. Jis pasidarė žiauriai nuobodus, jau seniai nesimylėjome. Nebežinau ką bedaryt, juk aš jį myliu.’

Šiek tiek sudėtingesnis atvejis. Bet apklausus šią merginą paaiškėjo, kad jos vyras rašo scenarijus. Ir visai neseniai jam paskyrė sukurti scenarijų apie 14a. buboninį marą.

Ar ne metas jiems kartu nueiti į kokį nors labai įdomų filmą? Juk dvynių seksualinis elgesys priklauso nuo jų mąstymo.

Šiandien tiek, iki kito karto.

Linas

www.idomiai.lt