Categories
Geriausi Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Ką daryti, kai mergina tiesiog netikėtai nutraukia bendravimą su tavimi?

Aš internete perku visus jūsų video seminarus, jie tikrai yra veiksmingi ir verti dėmesio, nes gaunu nemažai naudingu žinių. Bet dabar susidūriau su viena nemalonia situacija ir norėčiau gauti iš jūsų patarimą, kaip elgtis, nes pats nežinau ką daryti, o jos prarasti nesinori..
Su viena panele pradėjau lankyti papildomas matematikos pamokos pavasarį. Visą vasarą jos nemačiau, bet rudenį abu pradėjom studijuoti Kaune,  gavau jos telefoną. Keletą savaičių lyg ir normaliai bendravom. Bet va, vakar gavau jos žinute, kad nerašyčiau jai, nes neva ji turi vaikina.. nors manau, čia tik bando manimi atsikratyti..
Kaip elgtis toliau,  stengtis užmiršti ją, ar toliau po truputi bandyti pratintis ja?

Yra pagrindiniai principai kurių būtina laikytis, kad ir kas bebūtu. 

 
Moteris nėra tikslas. Tu turi ką veikti, tu žinai ko nori iš gyvenimo ir tu žinai kur nori atsidurti po kelių metų, tad tu neturi laiko moterims kurios nenori su tavimi bendrauti, tu neturi tam laiko, nes esi užsiėmęs, sieki savo tikslų. 
 
Jeigu gavai tokią žinutę, vadinasi kažkur padarei klaidą, arba jai nepatikai, jai atsibodo su tavimi bendrauti. Tavo klaida gali būti įkyrumas. Įkyrumas yra dėmesio reikalavimas, noras įtikti, patikti.
 
Negalvok taip, kad ji čia yra kažkuo ypatinga. Jūs esate lygus, bet jeigu tu nori ją užkariauti, vadinasi ji jau geresnė už tave, tu ją laikai geresne. Laikyk ją lygia, kaip lygus su lygia bendrauja? Paprastai, jis nesistengia įtikti, patikti, jis tik bendrauja. Toks vyras dažnai žino, ko nori iš moters ir tai pasiima, jeigu nepavyksta, tai vėl gi, dėl to nenusivilia. 
 
Nesistenk jos užmiršti, nes stengimasis užmiršta, yra vis tiek galvojimas apie ją. Tiesiog koncentruok dėmesį į kitas moteris, bendrauk su kitomis moterimis, kurk vertę savo gyvenime. Nes dažnai mes įsižiūrime į tas moteris kurios mums parodo dėmesį, kurios pakelia mūsų EGO, kurios suteikia mums pritarimo, mes tiesiog prisirišame prie jų. 
 
Taigi, atsipalaiduok ir nesureikšmink jos. Taip pat pagalvok, kokias galbūt klaidas padarei? Buvai įkyrus? Galbūt rašinėjai nesąmones? Elgeisi kažkaip keistai? Per daug dėmesio jai rodei? Bendraujant su ja, lindai jai į „šikną“, kai ji su tavimi šaltai bendravo? 
 
Kaip tu manai, kokia gali būti priežastis?
Ačiū labai. Ji su manimi bendravo, nepasakyčiau, kad labai šaltai. Manau aš jai rodžiau per daug dėmesio ir buvau per daug paslaugus,  kai važiuodavome namo padėdavau  nunešti krepšius iki jos buto, pradarydavau dureles jei pirmas išlipdavau iš mašinos. Žodžiu su ja elgiausi, taip  kai su dar nei viena taip nesielgiau. Bet supratau, ką jus turėjot omenyje. Stengsiuosi tobulėti ir lauksiu jūsų kito seminaro!
 
Padėti nunešti daiktus ar atidaryti dureles nėra blogai, blogai kai tai yra daroma tam tikrai merginai, kai tau tai nėra natūralus dalykas, bet nori jai įtikti ir patikti. Tada, ji tampa kažkuo išskirtinė. Bet ką ji padarė, kad užsitarnautu tavo dėmesį? Vien dėl grožio, jos nereikia laikyti išskirtinės. 
 
Nori geriau suprasti savo klaidas?
Žiūrėk video „Moterų Magnetas
Categories
Vyriškas patarimas

Jaučiuosi negalintis laisvai reikšti savo nuomonės, ką daryti?

Sveiki, esu 12-tokas, mokinuosi gimnazijoje. Kartais mokykloje jaučiuosi susikaustęs. Manau, tai atsitinka, kuomet naglesni klasiokai „patraukia per dantį“ arba kai neišsimiegu, nepailsiu. Taip pat norėčiau išmokti nebijoti garsiai reikšti savo nuomonės, išraiškingai ir charizmatiškai pajuokauti. Aš žinau, kad tai galiu padaryti, kartais man pavyksta pajuokauti, šūkauti viešumoje, o būna, kad susikaustau ir sunkoka garsiai kalbėti darosi… Būna, kad iš vienos savijautos (stabilumo, atsipalaidavimo) iki kitos (susikaustymo) pasikeičiau per kelias minutes. Nujaučiu, kad tai susiję su mano laisvalaikiu ir mąstymu. Kaip galėčiau pasikeisti i gerąja pusę?

 

Sveikas,

Visada smagu matyti kai žmonės nori tobulėti, kai pastebi, jog kažko trūksta, kai jaučia, jog gali daug geriau elgtis ir kažką daryti.

Norint nebijoti reikšti savo nuomonės reiktu suprasti vieną dalyką. Tu bijai reikšti savo nuomonę, nes tai reikštu, jog turi išeiti iš savo komforto zonos. Tavo komfortas – kai kalbiesi su draugais, bet jau diskomfortas kai reikia kalbėti prieš visus. Tai turėtum nuolat leisti sau pajusti tą baimę, sustingimą kai ji tave užplūsta ir tiesiog žengti žingsnį. Pajauti, kad eini už savo komforto ir nesustoji. Kitas dalykas, tai, kad ir kas atsitiktu nieko baisaus nebus, pasaulis nesustos, tavęs nenulinčiuos ir nesudegins ant laužo. Mes bijome reikštis kartais dar dėl galimų pasekmių, atrodo, jog kažkas blogo nutiks. Bijome, kad mūsų nuomonei nepritars. Bet ar tu gyvensi amžinai, jog dabar bijotum dėl to, kad kažkas tau nepritars?

Tu žinai ką nori patobulinti, tai tau reikia tik medžiagos tam padaryti, nes nėra stebuklingos piliulės kurią išgėrus tu įgausi visas žinias ir įgūdžius. Pasidomėk meditacijomis, vizualizacijos pratimais, sedona, EFT metodu. Visa tai pravalys tavo blogus įsitikinimus, atlaisvėsi, mažiau rūpės ką žmonės pagalvos.

Ne dabar pagalvok. Tau rūpi, ką apie tave galvoja? Kodėl? Greičiausiai tau svarbu gauti tų žmonių pritarimą. Įsivaizduok, jog tu niekada negauni jų pritarimo, kad ir koks kietas būtumei, niekada gyvenime negauni jų pritarimo. Apie tai gali galvoti užsimerkęs ir kai pajusi sukilusias emocijas tiesiog mintyse suvok, kad tai tik jausmas kuris kylą, nieko daugiau. Jausmas kurį jauti nesi tu, tai ateina ir praeina.

Mūsų vidinė būsena nuolat kinta, nes ji nėra amžina. Todėl mes galime per kelias minutes jaustis ir labai gerai ir labai blogai. Tai reikia suvokti, jog visos emocijos kurias jauti yra laikinos, jos praeis, todėl neverta prie jų prisirišti ir laikyti jas kažkuo ypatingu ir svarbiu. Jeigu tau sekasi, tai verk, nes tuoj nesiseks, jeigu nesiseka, tai džiaukis, nes tuoj pradės sektis. Viskas kinta nuolat, tad neprisirišk prie to kas po dienos gali net neegzistuoti.

Reziumuojant. Pagalvok kokių tų norį įgūdžių, susirask visą medžiagą apie tai, audio, video, knygos ir skaityk. Daryk pratimus ir visa kitą kas dieną. Pamatysi kaip pradėsi keistis. Nes per diena nepakeisi, po mano laiško irgi, bet tu gali augti palengva ir būti tvirtu vyrų. Toks ir būk, nenorėk greito rezultato. Greituose rezultatuose būna daug netvirto plastiko.

Tikiuosi, bent kažkiek padėjau, sėkmės tobulėjant.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Tadas rašo

8 originalūs būdai atsikratyti baimių ir nerimo

 

Šiame straipsnyje tu sužinosi 8 originalius būdus kaip atsikratyti baimių, kuriuos galėsi taikyti kasdieniame gyvenime ir todėl tapsi daug sėkmingesnė ir patrauklesnė asmenybė bei gyvensi drąsesnį gyvenimą.

 

1. Briuso Lee metodas. Briusas Lee susirašydavo visas savo nerimo mintis ant popieriaus lapo. Suplėšydavo lapą į skutelius. Ir juos padegdavo. Laisvas nuo nerimo protas turi daugiau kūrybinio potencialo.

 

Baimė ir nerimas naudoja koncentraciją ir naikina kūrybingumą. Tavo du pirminiai turtai yra: tavo dėmesys ir tavo fizinė energija. Saugok ir plėtok tai.

 

2. Nerimo pupos. Tame nėra nieko filosofiško, tai grynai praktiškas metodas. Turėk su savim visada saujelę pupų ir stiklinę ar puoduką vandens. Kas kartą kai tik pagausi save nerimaujant – įmesk pupą į stiklinę su vandeniu. Vis dažniau pastebėdamas/-a save nerimaujant įgausi vis didesnį sąmoningumą. Kokia to nauda tau? Su geresniu sąmoningumu gali priimti geresnius sprendimus. Geresniais sprendimais gali gauti geresnius rezultatus.

 

3. Teiginiai. Stebėk kokius žodžius naudoji savo kalboje. Pavyzdžiui, skundimasis yra nerimo forma.  Stebėk ką kalbi ir keisk negatyvius žodžius pozityviais. Ištarti žodžiai įtakoja pasąmonę ir kuria joje įsitikinimus apie tave patį/-čią ir tavo gyvenimą.

 

Naudojama pozityvi kalba sukurs „aš galiu“ jausmą (vietoje „aš negaliu“ jausmo), proto būsena pradės keistis, mažės baimių ir nerimo, turėsi daugiau energijos ir matysi pasaulį per gaivius ir pozityvius akinius.

 

4. Dėkingumas. Moksliškai patvirtinta, kad kasdienis užsirašymas už kokius įvykius esi dėkingas/-a savo gyvenime leidžia persikoncentruoti iš baimių į mažus tavo gyvenime vykstančius stebuklus. Nuolatinė baimė neleidžia pastebėti to kas yra gerai tavo gyvenime. Pagalvok apie tai. Kad ir kur bebūtum pasaulyje, kad ir ką bedarytum, garantuoju nutinka kažkas gero dienos bėgyje, kiekvieną dieną.

 

Taigi, kiekvieną dieną užsirašyk į savo užrašų knygutę bent 5 dalykus už kuriuos esi dėkingas/-a. Daryk tai bent 40 dienų ir pastebėsi didelius pokyčius savyje. Be to, pradėsi džiaugtis mažais kasdieniais dalykais ir netik, „Wow! Aš turiu šeimą kuri mane tikrai myli“, „Wow! Aš turiu darbą kuris mane užpildo“, „Wow! Aš kiekvieną dieną valgau sveiką maistą“, „Wow! Aš turiu stogą virš galvos“ ir panašiai. Kaip mano draugas sako, „Aš buvau labai nepatenkintas, kad neturiu naujų batų, kol nepamačiau žmogaus be kojų“.

 

5. Matyk problemas kaip gerą dalyką. Vieninteliai žmonės neturintys problemų, tai mirę žmonės. Visi turime problemų, ir tai yra gerai, nes jos padeda mums augti. Jos ateina tam, kad padėtų mums augti. Jos suteikia galimybę išreikšti savo kūrybingumui ir talentui. Aplodismentai problemoms! (juokiuosi) Suprantu, kad sunku turėti problemų, tačiau jose yra daugybė turtingo augimo tiek versle tiek asmeniniame gyvenime.

 

6. Pasidaryk sąrašą savo problemų ir imkis veiksmo, kad jas išspręsti. Skamba akivaizdžiai, tačiau dauguma žmonių galvoja apie problemas, bet nesiima jokių tinkamų veiksmų, kad jas išspręsti. Jie galvoja, kad yra aukos ir bejėgiai. Norėčiau tave padrąsinti ir stumtelti, kad ir kokią problemą turi – imkis veiksmo ją išspręsti. Pusė kovos laimint prieš nerimą, yra ėmimasis jį sprendžiančio veiksmo.

 

7. Kiekvienoje problemoje matyk pamoką. Klausk savęs, „Kokia yra galimybė šioje problemoje?“. Pasidaryk sąrašą problemų, kad galėtum jas matyti ir paklausk savęs ties kiekviena, „Kokia galimybė yra šioje problemoje?“, nes pažadu tau – kiekvienoje problemoje bus didelė galimybė pagerinti verslą, santykius, gyvenimą, įgauti geresnį įsitikinimą ar pasikeisti kas esi ir augti iš baimės į vis didesnę savęs pasitikėjimo ir atsipalaidavimo zoną.

 

8. Išmok medituoti. Medituodamas/-a pagerinsi savo koncentraciją. Natūraliai būsi tai kas esi. Turėsi daugiau energijos. Jausi daug didesnį ryšį su aplinka. Džiaugsmą tu pradedi imti iš vidaus, todėl niekas negali jo iš tavęs atimti. Nei duoti. Esi tiesiog laimingas/-a, ir tuo pačiu atsidarai pozityvioms naujoms galimybėms. Sėkmė ir baimė yra du skirtingi dalykai.

 

============================

Paulės atsiliepimas po savaitės paleidinėjimo meditacijos audio įrašų naudojimo:

Manau pagrindinis laimėjimas – dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį. Ačiū labai.

Paulė M., 30m., konsultantė

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA.

Categories
Tadas rašo

Meditacija pavers tave natūraliu su moterimis!

Internetinėse platybėse radau įdomių vaizdo įrašų, kodėl vaikinai, kurie mokosi merginti paneles (PUA) turėtų medituoti. Minima keletas didelių pliusų:

1)      Pašalina negatyvias mintis ir emocijas apie save bei kitus.

2)      Tampi ramus ir atsipalaidavęs. Automatiškai labiau pasitikintis savimi.

3)      Tampa įmanoma suartėti su moterimi be  savo natūralios būsenos pumpavimo.

4)      Pagerina sveikatą, natūraliai tampame laimingesni be priežasties.

5)      Pašalina nervavimąsi iš nervų sistemos ir kūno kalbos.

6)      Paprasčiausiai padeda susikoncentruoti – eik ir pasiimk tai ko nori.

7)      Išgydo nuo turimų negatyviu įsitikinimų.

8)      Dingsta atstūmimo baimė.

 

Asmeniškai aš neįsivaizduoju lengvesnio pagalbininko prasilaužiant bendravime su merginomis. Man didžiausias pliusas, kad medituojant protas tampa tylus, dingsta praeities istorijos, savęs teisimas ir vidiniai stabdžiai.  Negalvodamas galiu eiti daryti tai ką noriu, bandyti ir tiesiog linksmai leisti laiką, nepriklausomai nuo rezultatų. Ir jeigu taip jautiesi tai automatiškai pasitiki savimi, o merginas traukia pasitikintys savimi individai, nes jie jaučiasi saugūs būdami savimi.

 

Žemiau rasite video apie meditaciją. Šių video autorius Kingy, su komanda, moko vyrus merginti merginas bet kokioje situacijoje jau daugelį metų, daro stovyklas Anglijoje, Škotijoje, Airijoje, Amerikoje, Dubajuje, Italijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Prancūzijoje ir Kanadoje. Kurių metu virš tūkstančio vyrų sėkmingai išmoko šio meno. Todėl manau verta paklausyti, ką jis šneka apie meditaciją ir jos taikymą šiame žaidime.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=QsYqwWzTcxk“ width=“600″ height=“400″] [media url=“http://www.youtube.com/watch?v=vpL26FS3xIc“ width=“600″ height=“400″]

 

Atsargiai! Nes tai gali tapti lyg į sėkmę vedantis narkotikas!

 

============================

Paulės atsiliepimas po savaitės paleidinėjimo meditacijos audio įrašų naudojimo:

Manau pagrindinis laimėjimas – dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį. Ačiū labai.

Paulė M., 30m., konsultantė

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA.

Categories
Pasimatymų patarimai Žurnalas

Kaip susitvarkyti su merginos atstūmimu?

Ne kiekviena mergina, kurią tu kabinsi sutiks tave išskėstomis rankomis. Bus merginų, kurios reaguos šaltai ar šiurkščiai dėl priežasties – „kalės skydas“. Tai terminas, naudojamas aprašyti įsigytam merginos gynybiniam/apsauginiam mechanizmui, kurį ji įgavo nuo vaikinų, kurie ją bandė kabinti netinkamu būdu. Atsakas į tavo kabinimą gali būti – nulis reakcijos; pagrindinė priežastis “ Aš turiu vaikiną.“; arba pačiu blogiausiu atveju tave ji gali pasiųsti.

Taigi, ką daryti tokioje situacijoje? Labai paprasta. Tu turi išlaikyti savo ramybę (nesileisk išmušamas jos atsakymo iš vėžių) ir niekad nebandyk jai atsakyti šiurkščiu ar įžeidžiančiu komentaru. Jei reaguosi į jos šiurkštumą bet kokiu būdu – tu tapsi panašus į tūkstantį kitų, kurie jau bandė ją kabinti. Iš kitos pusės – atsakydamas šmaikščiu/juokingu būdu – tu tapsi išskirtiniu iš visų kitų, kuriems taip ir nepavyko, bei atrodysi pasitikintis, linksmas ir įdomus. Jei ir po viso to ji dar bus „kalė“ – nešvaistyk laiko, nes matomai ji arba turi tūkstančius priežasčių, kodėl nenori bendrauti su tavim, arba tiesiog jos „kalės skydas“ tau yra per kietas.

Atsakymai į jos „svarbius pasiteisinimus“

Štai tau keletas sąmojingų atsakų, kuriuos gali naudoti panašiose situacijose:

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu. Tik vieną? Tai taip nesaugu. Štai ką mes dabar darysime. Tu būk
su manim ir aš tau padėsiu susirasti dar keletą. Ar aplink mus yra
bent vienas vertas tavo dėmesio?

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu: Tau gerai… Aš suprantu, kad tai tau reiškia daug, bet juk tai
per daug asmeniška, kad kiekvienam sutiktam tai sakytum?

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu: Aš tenorėjau su tavim pasilabinti, o tu jau krauni visas savo
problemas ant mano pečių.

Ji: Dink (ir panašūs išsireiškimai, skatinantys tave pasitraukti iš
jos asmeninės erdvės).
Tu: Nedažnai išeini į žmones? ;D

Keletas taisyklių:

Taisyklės, kurių žinojimas tau būtinas:

1. Kabindamas merginą NIEKADA nepirk jai išgerti. Tu nemoki jai už tai, kad ji tau skiria savo dėmesį;

2. Neklausinėk jau senai nuobodulį keliančių klausimų, kaip antai: „koks tavo vardas, ką dirbi, iš kur tu?“ Koks skirtumas? Ji jau buvo paklausta viso šito ne vieno vaikino, kuris ją kabino.

3. Nebijok jos kabinti, jei grupelėje, kurioje ji yra, stovi ir vaikinų. Dažnai tai gali būti tiesiog broliai, draugai ar kolegos.

4. Jei kabini visą grupę, nenukreipk viso dėmesio į ją vieną. Prisimink, jog jei laimėsi jos draugių simpatijas, ją laimėsi taip pat. Merginos labai vertina savo draugių nuomonę. Taigi nukreipk didžiąją dalį savo dėmesio į jos drauges ir priversk jas visas juoktis.

5. Visad pasakyk, kiek laiko tu turi. Tik tai daryk įterpdamas į bendrą pokalbio kontekstą: „Deja, bet aš galiu likti tik minutėlei, kadangi turiu grįžti pas savo draugus.

6. Niekad nepradėk pokalbio atsiprašinėjimu. Frazės, kaip „Atsiprašau, atleisk “ verčia tave jos akyse bailiu ar mėme, kuris nieko nepadarė, bet jau atsiprašo.

7. Niekad nekomentuok merginos svorio ar kitų, tavo požiūriu, jautrių jai vietų.

Pora pratimų:

I. Eidamas į gatvę ir matydamas patrauklią merginą, panaudok šiuos ledlaužius“ :
„Sveika, man reikia tavo pagalbos. Einu į aklą pasimatymą su mergina
ir labai dėl to pergyvenu.Ar turi kokių man patarimų, kad
nesusimaučiau? “

II. Vienas iš geriausių pratimų dėl akių kontakto – žiūrėti visoms moteriškos lyties atstovėms į akis, kurias tik sutiksi. Bet kurioje parduotuvėje, kurioje tik būsi – laikyk akių kontaktą su kiekviena moterimi, kol ji pati nepatrauks savo žvilgsnio nuo tavųjų.

TheGame.lt

Categories
Vyriškas patarimas

Išsiskyrus su mergina pasireiškė bendravimo sutrikimai. Ką daryti?

Tema:
Tobulėjimas

Vardas:
Rokas

Klausimas:
Taigi išsiskyriau su mergina po vienerių metų draugystės. Po šito įvykio pradėjau nebemokėti bendrauti su kitom merginom, nebeturiu ką pasakyti nei buvusiai nei kitom merginom. Kartais neberandu bendros kalbos net su draugais. Ir taip jau tęsiasi jau apie 3 mėn. Daznai jauciuosi labai nepatogiai ir nemaloniai, nežinau kodėl. Mano karjeros(šiuo atveju mokslo) ir sporto taurės yra pilnos, nesiskundžiu bloga sveikata ar prastais pažymiais. Gal man reikėtu tiesiog pailsėti nuo visų merginų bei draugų ir praleisti daugiau laiko su savimi?

 

Atsakymas:

Sveikas Rokai,

Mano manymu taip dažnai atsitinka išsiskyrus, ypač žmonėms kurie labai daug tikisi iš santykių ir į juos įdeda daug energijos. Gal net per daug sureikšmina tiek santykius, tiek išsiskyrimą.

Aš visada sakau, jog išsiskyrimas dėl kažkokių priežasčių tai ženklas jog kažkas buvo blogai, jog gal nutolai nuo savęs. Gal per daug susikūrei įvairių iliuzijų ir t.t.

„Gal man reikėtu tiesiog pailsėti nuo visų merginų bei draugų ir praleisti daugiau laiko su savimi?“ – Bendravimas su žmonėmis yra neatsiejamas dalykas, bet kaip ir pats minėjai dažnai mums reikia tiesiog pabūti vieniems. Pajusti ta vidinę ramybę, harmonija kuri kažkaip išsibalansavo per ilgą laiką darant įvairius dalykus.

Atgauk jėgas, ramybę, vidinį balansą ir tikiu, kad viskas susitvarkys. Svarbu judėti pirmyn ir neleisti, jog tavo emocijos imtu viršų.

Kai atgausi jėgas, vidinę ramybę labiau pasitikėsi savimi, norėsis ir pačiam bendrauti, nes po išsiskyrimų žmonės dažnai įvykius ir jausmus suka savo galvoje vėl ir vėl, ir taip gyvena tuo dar labai ilgai.

Tikiuosi kažkiek užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Kaip pradėti gyventi? Sportuoti? Tobulėti?

Tema:
Kita

Vardas:
Donatas

Klausimas:
Sveiki, žodžiu negalvojau, kad reikės kreiptis šituo klausimu, bet, kaip matote prašau jūsų pagalbos. Taigi, kvailai skambės, bet noriu pakeisti viską, taip VISKĄ savo gyvenime. Jau kurį laiką galvoju, kaip prisiversti sportuoti, kaip pakeisti bendravimą, kad turėčiau su kuo išeit penktadieniais ar šiaip darbo dienomis, o ne turėti, tik penktadieninius draugus, taip pat nebijočiau šnekėti su panelėmis, dėl mokslų, kaip ir žinau kur reikia temptis…Rašau jums eilini penktadieni kurį praleidau namie. Aišku nėra taip viskas beviltiška, turiu humoro jausmą, esu gana iškalbus, bet esu nepasitikintis savimi, bijau nusišnekėti, šnekant bijau žiūrėti į akis.. Tiesiog esu sumišęs, turbūt suprasit ką turėjau omenyje ir atsakysit, nes taip egzistuoti nebenoriu.

Atsakymas:

Sveikas Donatai,

Tikiu, kad didžiausi pokyčiai vyro gyvenime vyksta tada, kai jis pradeda jausti nepasitenkinimą dabartine situacija.

„Jau kurį laiką galvoju, kaip prisiversti sportuoti“ – nežinau kodėl, bet dauguma žmonių mano, kad norint pradėti sportuoti, reikia prisiversti. Per prievarta daryti kažką ir t.t. Nors sportas ganėtinai malonus dalykas. Bet dažnai tie kurie nori pradėti sportuoti, bet taip ir nepradeda turi viena bendrą savybę. Jie nežino dėl kokių priežasčių nori sportuoti. Neatsako sau į tokius klausimus kaip: „Dėl kokių priežasčių aš noriu sportuoti?“, „Ko aš noriu pasiekti sportuodamas?“, „Kaip tai pagerins mano gyvenimo kokybė?“, „Ar aš labiau pasitikėsiu savimi?“.

Kai daugiau mažiau žinai dėl kokių priežasčių nori sportuoti, tada gali sau išsikelti tikslą, mintyse matyti viziją kaip atrodai geriau, kaip jautiesi geriau ir nuolat tai matysi mintyse. Tai suteikia motyvacijos sportuojant. Kaip suprantu nori sutvirtėti ir geriau atrodyti, tai turėk tokia vizija ir nešiokis savyje.

„kaip pakeisti bendravimą, kad turėčiau su kuo išeit penktadieniais ar šiaip darbo dienomis“ – Pakeisk mąstymą. Pakeisk pasaulėžiūrą, praplėsk suvokimą, padidink žmonių bendravimo pažinimą. Norint išmokti bendrauti nevaržomai, reikia bendrauti. Žmonės mėgsta linksmus, pozityvius žmones. Būk toks. Nebijok pats užkalbinti, jeigu ir kas nors nepavyks, tai kas? Pasaulis tikrai nesugrius.

Kitas dalykas, tai turėk savo mėgiamą veiklą. Pastebėjau, kad žmonės labiausiai žavisi tais žmonėmis, kurie kažką daro, konkrečiai kažkuo domisi ir siekia. Dažniausiai tokie žmonės ir turi kažką įdomaus papasakoti. Todėl kurk savo asmenybę domėdamasis kažkuo, nebūk tas kuris niekuo nesidomi. Nes kai turi savo veiklą, automatiškai randi bendraminčių, bendrauji, susitinki, kas savo ruoštu leidžia tau išmokti geriau komunikuoti. Taip pat tobulėk, gali net pasidomėti kaip žmonės bendrauja, apie kūno kalba. Yra daugybė įdomių dalykų, kurie padeda praplėsti požiūrį ir pagerinti ne tik bendravimą, bet ir gyvenimą.

„taip pat nebijočiau šnekėti su panelėmis“ – Gali pasidomėti pick up’u. Bijai todėl, kad tavo mąstyme yra įsitikinimas, kad ji kažkas tokio vau. Bet mergina tai žmogus, kuri mėgsta ir nori bendrauti. Kai garbini kažką, tam ir jauti pagarbą ir bijai susimauti. Bet geriau daug kartų susimauti, nei išvis nebandyti. Gali perskaityti knygą „TheGame“, kaip tik neseniai AlfaVyras.lt atsirado straipsnis apie šią knygą ir sulaukė nemažai komentarų: http://www.alfavyras.lt/santykiai_ir_seksas/%e2%80%9czaidimas%e2%80%9d-apgavyste-ar-raktas-i-sekme/

Gali užsiregistruoti bendruomenėje kurioje kaip tik lavinamas šis įgūdis. TheGame.lt . Yra daugybė variantų, informacijos ir net žmonių kurie tuo domisi. Todėl domėkis ta sritimi kurioje nori pasitobulinti ir judėk į priekį. Kas savo ruoštu tau padės susipažinti su naujais žmonėmis ir tobulėti.

„bet esu nepasitikintis savimi, bijau nusišnekėti, šnekant bijau žiūrėti į akis..“ Viskas išmokstama ir pasiekiama. Apie nepasitikėjimą ir pasitikėjimą yra ne vienas straipsnis Alfavyras.lt ; perskaityk juos ir atsirink tai ką gali panaudoti savo gyvenime. Rink informacija ir BŪTINAI ją pritaikyk sau. Jeigu ir nusišnekėtum, kas atsitiktu? Va imi ir nusišneki. Kas atsitinka? Man rodos nieko. Geriausiu atveju visi pasijuoktu ir tiek.

Tikiuosi užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Kur galima butu iseiti kai neturi draugu?

Baidarių irklavimas

Tema:
Kita

Vardas:
Mantas

Klausimas:
Iš esmes aš turiu draugu, bet jie kaip sakant asilai, ir neišdrįstų net išeit į lauką, juos ir taip lazdavoja visi mokykloj. Mane supranta kaip normalų, bet aš nelabai su kitais bendrauju, jie jau kaip ir grupė draugų, kadangi iškart nepradėjau bendraut su jais truputį gailiuosiu, prisijungiau prie tokiu asilesnių.Tai va, tarkim neturiu normalių draugų.Kur būtų galima nueit, išeit į lauką, ką nors paveikt?Ką daryt dėl draugų?Gal nustot draugaut su tais durneliais noliferiais?

Atsakymas:

Sveikas Mantai,

Gyvenimas galima sakyti susideda iš etapu. Kas viename gyvenimo etape buvo normalu, faina, priimtina, tas kitame jau žmogaus nebetenkina ir reikia pereiti į kitą etapą.

Kaip tu manai, kas tau neleidžia prisijungti prie tų kitų grupės?

Geriausia bendrauti su visais, turėti savo nuomonę, kredo ir jos laikytis.

Jeigu turi netinkamus draugus ir nori kitokių, geriausias mano galva dalykas yra sportas. Aš pats pradėjau bendrauti būtent tada kai metus laiko tryniausi be tikslo ir ne su pačiais geriausiais. Sportas suteikia pasitikėjimo, draugų rato, pažinčių. Išmoksti siekti tikslo ir t.t.

Taip pat ir su bet kokiais būreliais ar užsiėmimais. Visi jie tau suteiks draugų, užsiėmimo, bendravimo.

Tikiu, kad gali rasti nemokamų užsiėmimų. Jeigu tokių nėra sukurk savo. Aš kalbu rimtai, jeigu kažko nori ir to nėra tavo mieste imk ir sukurk tai. Youtube pažiūrėk kaip kas vyksta toje veikloje kurios nori ir t.t.

Sėkmės tau darant tai kas tau patinka ir nesižvalgant.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Su draugus kalbu neužsičiaupdamas, bet susitikus merginą neprakalbu.

Tema:
Bendravimas
Vardas:
Andrius

Klausimas:
Ką man daryti? Jeigu aš su gerais draugai, pažystamais kalbu neužsičiaupdamas, o kai sutinku kokią nors merginą nepratariu nei žodžio.

Atsakymas:

Sveikas Andriau,

Taip gaunasi todėl, kad prie gerų draugų tu jautiesi atsipalaidavęs, todėl tavo mąstymas atsipalaiduoja, – galva dirba ir visada randi ką pasakyti. Taip pat turi visada ką pasakyti, nes tarp draugų turite kažką bendro ir apie tai visada pasikalbate.

Su mergina neturite nieko bendro ir plius ji tau yra visiškai nepažystama – todėl jeigu nesi pratęs prieiti prie merginų ir bendrauti su jomis, tavo smegenys neatsipalaiduoja ir galva ne dirba.  Kaip atsipalaiduoti?

Reikia kuo daugiau endrauti su merginomis. Eiti eiti ir eiti. Tau reikia mokėti susipažinimo su mergina schematiką. Tu niekad negali laukti kol ji tavęs pirmo pradžioje pokalbio kažko paklaus. Įdedu tau pavyzdį, kad būtų lengviau:

Neparodant ketinimų:

Vyras: Labas. J) (šypsena). Mes su draugu ketiname šį savaitgalį išvykti į kelionę. Galvojame į Palangą arba Kauną (pasirink miestus tuos, apie kuriuos kažką žinai. Todėl kad pokalbis gali išsivystyti apie juos ir jei tu nieko nežinosi apie tuos miestus – tiesiog neturėsi ką pasakyti ;D).

Moteris: Gal Palangą geriau. Ten juk kurortas.

Vyras. O tu pati mėgsti keliauti ?:)

Moteris: mhm, patinka lb.

Vyras: Kur teko nukeliauti, teko pabūti Malaizijoje ?;D (reikia atpalaiduoti merginą kuo greičiau. Visų pirma pats turi būti atsipalaidavęs). Matau apyrankę nešioji, čia iš Italijos parsivežei (pastebiu detalę – apyrankę, ją susieju su kelionių tema)

Moteris: Nea, čia kai Prancūzijoje buvau

Vyras: tada kalbi apie kelionių temas. Kaip peršokti į kitą (tavo norimą temą?)

Vyras: O tu mėgsti šokti? (tiesiog bandau spėti ir automatiškai pokalbį nukreipiu į šokių temą)

Moteris: Mėgstu J

Vyras: Salsa gal esi šokusi, Los Andželo ? 🙂

Moteris: Ne, pramoginius aš.

Vyras: čia nuo pat vaikystės, ar tai mokyklos laikų ? 🙂

Moteris: mokykloje nuo dešimtos klasės pradėjau, po to atvažiavus į Vilnių tęsiau savo šokius..

Vyras: pas mane panaši situacija. Aš…

Ir vystai pokalbį…

Vyras: na buvo malonu pabendrauti, aš jau turiu eiti, klausyk, apsikeičiam numeriais (išsitrauki iš kišenės tel.  Ir paduodi merginai su 86).

Moteris: įrašo ir viso gero 🙂

Esmė kalbėk su moterimi tokiomis temomis, kur esi stiprus.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Ką reikėtų pakeisti bendravime, kad ištaisyčiau visus santykius su klasiokais?

Tema:
Sėkmės psichologija

Vardas:
Jonas

Klausimas:
Sveiki. Turiu tokią didelę problemą klasėje. Taigi viskas nuo pradžiu. Nuo rugsėjo 1d. visi puikiai bendravome, kaip niekur nieko ir aišku pradėjo aiškėti visų veidai. Mano veidas, toks, kad mėgstų prie visų, kaip sakant prisikambinėti, kas ne taip, pasakau viską tiesiai šviesiai. Ir taip stipriai užsisėdau ant kelių klasiokių ir klasioko. Iki šios dienos aš nurimau, BET žmonės ant kurių buvau užsisėdęs, pradėjo atgalinį stumimą. Kai, tik noriu ką nors pasakyti jaučiu ironiškus pokalbius ar, net juokimasi. Taigi klausimas, ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti, kad ištaisyčiau visus santykiu su klasiokais (pacanai, taip pat sukasis nuo manęs), kad mėgtų mane visi?.
P.S Turiu humoro jausmą, daug ką prajuokina mano „prikolas:“. Atrodo dažnai keikiuosi, čia keičia ką nors? Ir dar daug kas mane laiko pasikėlusiu, nors toks nesu…
Turbūt supratot mano rašliavonę. Būčiau labai dėkingas, kad pagelbėtumęte šiuo klausimu.

Atsakymas:

Sveikas Jonai,

Žiūrint realiai, juk dabar turi tai ką kitiems davei visą laiką. Priežasties – pasekmės dėsnis suveikė kitaip sakant.

„Ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti, kad ištaisyčiau visus santykiu su klasiokais“ – Manyčiau čia tiktu labai puikus posakis. „Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi.“ Tad, dabar pagalvok, kaip norėtum, kad su tavimi kiti elgtųsi? Ir pradėk taip elgtis su kitais. Žinoma, bus sunku, nes tave ankščiau matė vienokį, o dabar tapsi kitoks, bet jeigu pereisi tą riba, kurioje vyksta kaip sakant išbandymas, galėsi vėl mėgautis puikiu bendravimu.

Turėk omenyje, kad tai nereiškia, jog tau reikia nusileisti ir būti pastumdėliu, bet žinok, kad visi yra žmonės ir elgtis reikia su visais kaip su žmonėmis. Būti tiesmukišku nėra blogai, kol tai neperauga į tyčiojimasi, net dažnai tiesmukiškumas yra gerbtina savybė, nes tokie vyrai aiškiai ir konkrečiai pasako, ką mano, be jokių nereikšmingų išvedžiojimų. Bet kitu atveju, diplomatija niekam dar nepakenkė.

„Atrodo dažnai keikiuosi, čia keičia ką nors?“ – O kaip tau atrodo? Ar tai suteikia kažkokia tai vertę? Dažnai žmonės keikiasi, nes mano, kad tai suteikia kietumo, ypač, jei aplinkiniai „pacanai“ dažnai keikiasi, o tu nenori atsilikti nuo kitų. Bet kam eiti kitų keliais, kai gali bristi savu?

„Ir dar daug kas mane laiko pasikėlusiu, nors toks nesu…“ – Pagalvok apie tai, koks tu esi? Kas tavo manymu, leidžia kitiems manyti ir galvoti, kad tu esi pasikėlęs? Gali net progai pasitaikius, paklausti žmogaus kuris mano, kad tu esi pasikėlęs. Kaip pvz. „Dėl kokių priežasčių tu manai, kad aš esu pasikėlęs?“ „Koks mano elgesys ar žodžiai priverčia tave manyti, kad aš pasikėlęs?“ Tada gausi geriausius atsakymus ir galėsi labai greitai pataisyti santykius su aplinkiniais.

Reziumė:
„…ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti…“ – Reikėtu bendrauti su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi bendrautu.