Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Kaip moteriai parodyti, kad ji žinotu kas čia BOSAS santykiuose?

Sveiki,mano mergina vis kartoja man,kad nesu jai autoritetas,kad ji nori mane gerbti už kažkokius poelgius,kuriuos atrodo jai ir taip darau: Dovanoju nuolat gėles, esu rūpestingas, mylintis, saugantis ją nuo visko, bet ji vis kartoja, kad esu nevyriškas, mėme, kad ji nesijaučia saugiai su manimi kaip su asmenybe(nors visad kartoja, kad myli) ir norėčiau sužinoti ką aš blogai darau, ko reikia siekti man. Ypač ji man akcentuoja, kad manęs nebijo kaip žmogaus, galėtų padaryti kvailystes ir jaustųsi gerai, kadangi aš nekeliu grėsmės jausmo, tad kaip sudrausminti merginą ir kaip atsakyti į jos klausimą, o ką tu man padarysi jeigu dabar susitiksiu su kažkuo arba susirašinėsiu,su kuo norėsiu.

Norėčiau sužinoti būdų kaip priversti merginą bijoti, kad bijotų daryti kvailystes, nes kai pakeliu balsą, tai mes nuolat susipykstam dėl to ir nežinau kitokių būdų. Ačiū už atsakymą iš anksto.

Atsakymas

Labai geras klausimas.

Reikia labai atskirti sąvokas autoritetas ir padlaižys. Autoritetas turi tikslą, žino ko nori, siekia savo tikslų. Padlaižys daugiausia savo laiko ir apmastymų skiria siekdamas įtikti merginai. Norėti patikti merginai nėra blogai, blogiau yra viską sureikšminti ir verčiantis per galvą stengtis dėl jos.

Ji nori tave gerbti ne už tai, kad dovanoji jai gėles, nes tai labiau rodo tavo jausmus jai. Ji nori tave gerbti už tai kuo tu užsiimi gyvenime. Jeigu tu paskui ją bėgioji kaip ciucikas, tai už ką jai tave gerbti? Už tai, kad esi priklausomas nuo jos sijono? Už tai, kad jai paliepus, tu net nedvejojant viską darai? Moterims patinka turėti tokių vyrų savo draugų rate, kurie viską daro, perką, vežioja jas ir t.t., bet joms nepatinka būti tokiems vyrams įsipareigojus.

Vyras yra veiklos simbolisKovotojas, ieškotojas, išradėjas ir atradėjas. Jeigu tu neturi gyvenime tikslų, laiką leidi užsiimdamas nenaudingais dalykais, taip kaip gali tave moteris gerbti? Už ką? Vyras save realizuoja už santykių ribų  t.y. karjera, tikslai, pripažinimas ir t.t. Todėl, leisk sau siekti daugiau nei vien jos sijono. Mylėk, bet neprisirišk prie moters. Gyvenimas trumpas ir nėra laiko nesąmonėm. Gyvenk su Aistra

Kitas aspektas. Jinai tavęs neturi bijoti. Kai santykiuose vienas turi bijoti kito, tai jau nieko pozityvaus juose nėra. Apskritai, jinai tavęs “nebijo”, nes žino, kad bet ką padarius tu jai atleisi ir vis tiek būsite kartu. Jinai paverks, atsiprašinės, o tu tuo tarpu parėksi ir vėl viskas bus taip pat. Ji tai jaučia ir žino, kad taip viskas būtu, jeigu ji nueitu, kad ir į šoną. Ir aš net tuo neabejoju, jog viskas taip būtu. Nes tu per daug prie jos prisirišęs, gyveni jos gyvenimą, o ne savo. Gyvenk savo gyvenimą.

 

Konkretūs patarimai:

  • Turėk savo tikslą ir siek jo. Moteris negali būti tikslas ir ji nenori būti tavo tikslas. Ji nori keliauti kartu su tavimi.
  • Turėk savo aiškias vertybes. Ką tu vertini? Kas tau yra svarbu? Ir jų laikykis.
  • Turėk savo ribas paremtas vertybėmis. Jeigu jinai tave išduoda ir tavo vertybė yra ištikimybė, o tu  nusileidi, tai tas pats, kas save badytum peiliu ir tikėtumeis būti laimingas ir patenkintas. Turėk ribas ir vertę, neleisk niekam kakoti tau ant galvos.
  • Nebijok išsiskirti jeigu to reikia. Ji ne vienintelė, ypač tai taip šneka su tavimi.
  • Nesureikšmink moters. Tau svarbiausia save realizuoti, esi jaunas vyras. Realizuok save. Kai moteris mato, kad vyras kažko siekia, tobulėja, auga kaip asmenybė, ji nori šalia tokio vyro būti. Nes vyras siekdamas savo tikslų spinduliuoja vidiniu pasitikėjimu. Toks vyras turi savo nuomonę. Jam patinkanti spalva nėra tokia pati kaip merginos, skaniausias patiekalas nėra toks pat kaip jos. Užteks norėti įtikti. Norėk būti savimi geriausiu kokiu tik gali būti.
  • Jeigu nori geresnės merginos,  būk pats geresnis. Tobulėk skaitant, ir praktikuokis darydamas vėl ir vėl.

Neklausk ką reikia daryti, klausk savęs kokiu man reikia tapti žmogumi, kad būčiau gerbiamas?

Tai elementarūs pagrindai ir tikiuosi jie tau bent jau kažkiek padės.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškumas

Diagnozė – mamytės sūnelis. Ar vis dar esi mamytės sunelis?

Moterims patinka, kai vyrai kalba apie motinas ir jomis rūpinasi. Pagaliau, vyrai, kurie su motinomis išlaiko gerus santykius, geriau supranta ir savo merginas. Tačiau…Vyras, kuris apie savo mamą kalba pernelyg daug, gali susilaukti diagnozės – mamytės sūnelis. O tokių vyrų moterys ypač vengia. Kodėl? Pateikiame keletą priežasčių.

Moterims patinka vyrai

Taip, kaip vyrai fantazuoja apie seseles arba ilgaplaukes blondines, taip moterys – apie gaisrininkus, policininkus ar kitus vyrus, kurie atrodo stiprūs ir visada apginantys savo moterį. Tačiau, jei seksualus gaisrininkas dėl kiekvienos merginos, su kuria permiegojo, tarsis su mama, moterims tai tikrai nepatiks, nes jos mėgsta nepriklausomus vyrus, kurių neįtakoja mamyčių nuomonė. Jau nekalbant apie tai, kad mamyčių sūneliai pildo kiekvieną savo gimdytojų norą ir dažnai be jos pritarimo nedaro jokio rimtesnio žingsnio, ypač tai tinka kalbant apie merginų pasirinkimą. Juk jei merginai yra 12 metų ir mama jos neišleidžia į pasimatymą – viskas gerai, tačiau jei taip pat atsitinka su vaikinu, kuriam virš 20 – visiškai blogai ir kvepia blogais santykiais. Tad vaikinai – jei jums ne 12 metų, elkitės kaip vyrai.

Moterys nori būti Nr.1

Jei moteris dalijasi su vyru viena lova, ji turbūt nenorės būti jam antra…po mamos. Žinoma, normalu, kad vyras savo mamą visada pasveikins gimimo dienos proga, tačiau jei tokie sveikinimai tampa per dažni – mergina jaučiasi nustumiama į šoną. Ir netgi gali būti, kad ji stengsis prilygti mylimojo mamai, gamins tokius pat skanius patiekalus…Tačiau mergina niekada neatstos mamos ir tai vaikinas turi suprasti. O jei mama išsikviečia savo sūnų tuomet, kai jis turi romantišką vakarienę su savo meile, santykių atšalimas tikrai ateis greit, jau nekalbant apie lėkščių daužymus.

Moteris nėra vyro tarnaitė

XXI amžiuje vis daugiau porų buities darbus dalijasi kartu. Ir nors moterys nesitiki, kad vyras taps misteriu švaruoliu ar virėju, jo pagalba būtina. Tačiau kai kurie vaikinai įsigudrina maistą gamintis ir plautis drabužius pas mamas, tad gyvendami su moterimi jie to paties tikisi ir iš jos. Žinoma, kartais padeda grasinimai, kad viską nuveš išskalbti mamai, nes jokia mergina nenori matyti savo apatinių, plaunamų uošvienės skalbimo mašinoje.

Privatumas

Dar vienas aspektas, dėl kurio merginos nemėgsta mamyčių sūnelių, tai privatumo trūkumas, nes mamyčių sūneliai joms dažniausiai papasakoja visas paslaptis. Viena mergina pasakojo istoriją, kaip kartą gavo dovanų kuponą apsipirkti apatinių parduotuvėje, kuri priklauso mylimojo mamai. Viskas buvo puiku iki tol, kol rūpestingoji motinėlė nepasakė: „Tik nepirk medvilninių apatinių, nes Viktoras jų nemėgtsa“. Mergina buvo ne juokais supykusi, kad apie tai, kad jos vaikinas nemėgsta medvilninių apatinių, sužinojo tik iš mylimojo mamos. Žinoma, vyras niekada neturėtų būti priverstas pasirinkti tarp mamos ir merginos, tačiau jis privalo išlaikyti tinkamą atstumą, kad dvi jo gyvenimo moterys nesijaustų nuskriaustos. Ką daryti, norint išlaikyti tinkamus santykius su dailiąja lytimi, netapti mamytės berniuku ir taikiai gyventi tie su mama, tiek su mergina? Keletas patarimų:

Parodyk, kad tu nebe berniukas

Pirmas dalykas, kurį vyras turi išmokyti mamą, tai parodyti, kad jis nebe berniukas ir sukurti naujus santykius, kurie leistų mamai suvokti, kad tu esi suaugęs. Tad jei mama tave vis dar vadina berniuku – tikrai laikas susirūpinti ir išmokyti savo gimdytoją elgtis su tavimi kaip ne su mažu vaiku. Juk mama ir taip žino, kad tu ją myli ir dėl jos padarytum viską…ir tas žinojimas yra didelė problema. Mama suvokia, kad tu nemoki pasakyti Ne. Tad net jei mama ir apsiverks išgirdusi, kad tau nebereikia globos ir nuolatinių skambinėjimų, kai negrįžti naktį, po kiek laiko pripras. Ypač jei papasakosi, kokia svarbi tau yra naujoji mergina. Tokia pat svarbi kaip ir mama. Ir nieko baisaus pasakyti savo mamai, kad planuoji romantišką išvyką su mergina ir kad jai nereikia paruošti sumuštinių kelionei.

Nepamiršk merginos

Kiekvieną kartą, kai dėl mamos tu atšauki susitikimą su mergina, įsitikink, kad vėliau su savo mylimąja praleisti daugiau laiko. Niekada neleisk merginai pasijusti antrai po mamos ir neparodyk, kad mamos žodis visada bus aukščiau už jos.

Nebūk mamos berniukas

Jei esi mamos sūnelis, visada išlieka galimybė, kad mama manys, jog nėra tinkamesnės moters už ją. Ir jei ji pasakys, kad motina niekada nesudaužys savo sūnui širdies, o mergina lengvai tai padarys – pats metas susimąstyti, ar norite visą gyvenimą likti senbernis, nes labai reta mergina apsikęs gyventi su vaikinu, valdomu mamos. Sėkmės! Parengta pagal Askmen.com

Categories
Motyvacija Straipsniai

Dabar augimas vyks sparčiausiai

Šiandienos dienai, kai visi aplinkui rėkia apie patys žinote ką, man asmeniškai kyla tik šypsena, nes žmonės pagaliau atsikratys vieno dalyko, kuris nuo pat pradžių buvo klaidingas – požiūris, kad kažkur kitur, nei pas tave patį yra tavoji, išsvajotoji laimė. Šitą perskaičius galite likti skeptiškais ir šiai dienai skepticizmas yra priimtinas, aš jį suprantu, nes po tokių godumo erų, žmonės natūraliai ima vieni kitais nepasitikėti. Skepticizmas yra savaime suvokiamas, bet prašau išlikite žmogiški, o ne ciniški tik dėl vienos priežasties – Jūsų. Kai žmogus  tampa ciniškas, jis nustoja augti. Ciniškumas „atjungia“ jo vidinį pasitenkinimą gyvenimu, nors tas ironiškas ir sarkastiškas juokas visada taip gundo apkalbėti kitus ar pašiepti.

Jei klaustumėte, kaip juokauja velnias tai atsakyčiau, kad sarkastiškai. Sarkazmas yra su baimės prieskoniu ir turi dvilypį efektą. Pradžiai apie baimę. Jeigu žmogus juokauja sarkastiškai kitam į akis, greičiausiai jis bijo kažką pasakyti tiesiai šviesiai ir nenori įvardinti to tiesiogiai, todėl mes stebime tokį juoką, kai velniukas juokiasi, bet nesugeba pasižiūrėti į akis. Panašiai kaip teroristas išdidžiai sprogdina kitus žmones galvodamas, kad yra teisus, bet slepiasi po kauke. Kaukė simbolizuoja baimę. Visur kur yra baimė, yra ir vergija jai.

Sarkazmo pirmasis efektas yra susijęs su smagiu juoku, kito žmogaus ar organizacijos sąskaita. Kitaip sakant, vienas laimi, o kitas pralaimi. Svarbi tema, bene pati  svarbiausia yra charakterio branda. Charakterio branda yra susijusi su garbingu, sąžiningu, aukštų vertybių elgesiu. Berniukas nuo vyro skiriasi ne amžiumi, aš pažįstu ir Jūs taip pat pažįstate daug berniukų ar „vaikų“, kuriems yra per penkiasdešimt metų. Jie elgiasi taip, kad kažkas pralaimi, o jie tuo metu laimi. Sarkazmas, taip pat, yra vienas vaikiškų dalykų.

Kitas baisus efektas yra sarkazmo grąža. Ši, savuoju ruoštu yra siaubinga. Tikriausiai žinote, kas yra scenos baimė. Taigi, ši scenos baimė neatsiranda iš niekur. Ji yra iš ten, kur žmogus pridaro kiaulysčių kitiems, nes kitaip.. ko jam bijoti prieš sceną? Matote, mes esame labai empatiški (mes puikiai įsijaučiame į kitus žmones). Tie kurie nesugeba įsijausti į kitus žmones, psichologijoje yra vadinami psichopatais. Tokie žmonės gali žudyti ir nieko nejausti, visiškai. Mūsų empatiškumas, mums duoda suvokimą, ką kiti galvoja apie mus, kai mes, pavyzdžiui, esame „ant scenos“. Jeigu mes daug tyčiojamės, apkalbinėjame, teisiam, pašiepiam kitus, mūsų scenos baimė labai stipriai kyla į viršų. Galite prieštarauti, bet mano praktika rodo būtent tai, nes kai tik žmonės baigia velnio mintis apie kitus, jie prieš sceną atsipalaiduoja, pradeda juokauti, baimė ištirpsta.

Mes žengiame į labai neaiškų finansinį laikotarpį, kuris mus pamokys labai senai aprašytų dvasinių dalykų. Mes tiesiog atsiskirsime nuo materializmo, dabar būtent tas ir vyksta. Žmonės pradės suprasti (tie kurie ir toliau ieškos), kas gi išties yra ta mūsų laimė. Kur ji yra? Aš tik spėju, bet materialinė paklausa labai kris, kris tie dalykai, kurie teigia, kad „turėdami daiktą Jūs būsite laimingi“ ir tai tik į naudą, savuoju ruoštu turėtų smukti visi tie dalykai, kurie žmones apgaudinėja. Melas turi išnykti. Kaip gali būti, kad alkoholis, kurį medikai pripažįsta kaip nuodą yra skelbiamas „geriausia, ką turime“ Lietuvoje. Sunku patikėti, iki kokio purvo tai nusirito. Pažvelkite į sėkmingos tautos idėją, kuri taip sparčiai dabar plinta ir propaguoja žmogiškųjų vertybių kilimą. Taigi, plokite rankom, ateina didžiulis vidinis augimas, po jo mes būsime daug stipresni ir nusikratę melagingų iliuzijų.

Liudas Vasiliauskas

www.laimingi.lt