Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškumas

10 požymių, jog esi remtinas (nesavarankiškas)


Kiek pasikalbame su draugėmis, mums pats didžiausias košmaras – inkščiantis, nesavarankiškas ir nuolat paguodos ieškantis vyras.

Išskyriau pastabas detaliau. Skaityk, kokių 10 dalykų turėtum vengti kaip velnias kryžiaus.

Pasimatymas artėja į pabaigą, mane vyriškis palydi iki durų. Jau turėtų pakštelti į lūpas ir palinkėti geros nakties ir…iš jo lūpų išsprūsta kvailas, nepasitikėjimą parodantis klausimas: “Ar tau patiko mūsų pasimatymas?”

Jis man skambino vakar – neatsiliepiau. Šiandien skambino dar kartą ir klausė, ar tikrai negalėjau atsiliepti. Tai pats geriausias būdas mane atstumti nuo savęs!

Rašai man kas kelias valandas. SMS žinutės su vos keliais žodžiais – palik šį būdą nesubrendusiems.

Kažkas tau paskambino iš nežinomo numerio ir jau skubi man skambint, klausdamas, ar tai buvau aš? Palik man erdvės!

Sutinki su viskuo, ką aš sakau. Nagi, būk vyras – pasakyk man kartais ne, prieštarauk man. Parodyk, jog aš galiu sekti tavo pėdomis.

Linksminuosi su draugėmis, įspėjau tave, kad paskambinsiu iškart, kai tik galėsiu. Bet kurgi – skambinai man jau kelioliką kartų. Aš susitikusi su merginomis, ne vaikinu. Tau nėra dėl ko jaudintis. Parodai, jog nepasitiki ne tik manimi, bet ir savimi.

Žinau, jog susitarei penktadienį su draugais išgert bare alaus. Aš noriu pažiūrėti filmą ir prašau, kad pakeistum planus. Tu taip ir padarai. Be reikalo, man neįdomu, jog galiu tave pasiekti 24 valandas per parą.

Stengiesi išpildyti kiekvieną mano norą, patenkini visus prašymus, atleidi bet kokią nuodėmę. Neleisk man lipti tau ant galvos.

Niekada man nemeti iššūkio. Žinau, jog su tavimi ir tavo nuomonėmis niekada nebus sunku. Darosi nuobodu. Parodai, jog esi „mamyčiukas“.

Turėk planų. Neklausinėk manęs nuolat, ką aš suplanavusi rytojui ar savaitgaliui. Nuolat veik!

Mielieji, mums neįdomūs vyrai, kurie yra reiklūs, t.y. reikalauja dėmesio, rūpinimosi ir planuoti gyvenimą už juos.

Vilioju.lt