Categories
Stilius ir Mada Straipsniai

Stiliaus patarimai vyrams


Keletas stiliaus patarimu jums:

Tinkantys drabužiu dydis. Kad ir turėtumėte gražiausią megztinį, Versace pasididžiavimą, tačiau jis jums gražiai netiktų, nes būtų per didelis ar per mažas, su juo jūs tikrai gražiai neatrodytumėt. Visų pirma, renkantis drabužį yra jo dydis. Drabužis turi būti tarsi pasiūtas jums.

Stiliaus karalius – paprastumas. Jūs norite atrodyti gražiai, tačiau nepersistenkite, nes atrodysite kaip klounas. Niekada nenešiokite daugiau kaip trijų aksesuarų ir daugiau kaip trijų spalvų.

Kitaip pažvelk į formalius drabužius. Formalūs drabužiai neturi būti nuobodūs. Pasirinkite spalvingus marškinius ar kaklaraištį ir priderinkite prie savo stiliaus.

Niekada nenuvertinkite detalių. Mes, vyrai, į detales nekreipiame tiek dėmesio kiek moterys. Tačiau detalės, tokios kaip gražus šalikas, nosinaitė švarke ar kaklaraiščio mazgas, daro labai didelę įtaką mūsų įvaizdžiui.

Investuokite į porą tikrai gerų batų. Pirmas dalykas į kurį moterys atkreipia dėmesį yra batai. Nusipirkite brangius, tačiau gražius ir ilgalaikius, kuriuos nešiosite ne vieną ir ne du sezonus, ir visada juos prižiūrėkite.

Aklai nesilaikykite firmos logotipo. Prieš pirkdami drabužį pagalvokite ar jį perkate nes jis puikiai jums tinka, atspindi jūsų stilių, ar todėl kad jis madoj. Pagalvokite, ar pirktumėte jį jei ant jo nebūtų garsios firmos logotipo.

Eksperimentuokite su savo stiliumi. Geriausia mokytoja yra patirtis. Nebijokite, keiskite stilių, eksperimentuokite.