Categories
Pasimatymų patarimai

Nepulk įpareigoti merginos

Neseniai susipažinai su mergina. Nuostabaus grožio ilgaplaukė, dailia aptempta suknele veda tave iš proto. Stengiesi susilaikyti, išlieki ramus. Tau bežiūrint į šią laukinę afrikos ilgakoję stirną, vidinis balsas kužda apie rimtus ketinimus su ja.

Priešais save matai moterį, su kuria galbūt norėtum sieti ateitį ar netgi sukurti šeimą. Nesąmoningai tau iš lūpų išsklinda žodžiai: „ką manai apie mūsų tolimesnį bendravimą“arba „ką manai apie rimtus įsipareigojimus“ ir t.t. Pradedi perdaug žvelgti į ateitį.

Pradžioje bendravimo žvelgimas į ateity su mergina yra didžiulė daroma vyrų klaida. Papasakosiu gerą pavyzdį. Visai neseniai šia tema kalbėjome su Gintare. Mergina pasakojo, kaip buvo pasimatyme su 25 metų vyru. Aukštas, tamsių plaukų, sportiškas, Gintarės skonį atitinkantis vyras tikrai buvo patrauklus. Vaikinas užsiima verslu, vairuoja prabangų automobilį. Namuose stovi prabangiausi baldai. Į namą „sukišta“ keletas milijonų. Vyras vertas dėmesio.

Tačiau merginai pabendravus su juo, nuvykus pas jį į namus, jis pradėjo rodyti savo turtus. Gintarė jaučiasi įsitempusi. Vyras geros markės, nesinori bet ką iš lūpų leptelti. Pradingsta visas malonumas, kai priešais ją esantis vyras žiūri į ją kaip į busimą jo moterį. Jis tarsi stato jai įsiparegojimus, visiškai pamiršdamas visų pirmą atpalaiduoti merginą ir gerai leisti laiką.

Gintarė greitai neapkentė tokios įtampos. Neatsakė į jo skambučius. Pagrindinė šio vyro klaida buvo, jog jis puolė įpareigoti Gintarę. Jam nereikėjo vežtis jos pas save į namą ir kaip kokiam šeichui rodyti iš kur parkeliavo ši sofa ar paveikslas. Jis nesimėgavo bendravimu su mergina, į ją žiūrėjo, kaip į būsimą šių namų šeimininkę.

Šioje situacijoje protingiau būtų buvę, neįpareigojančiai nuvažiuoti su Gintare suvalgyti ledų ar pasimėtyti sniego gniužtėmis. Bet tik nepulti vežti namo.

Kita vyrų klaida, po pasimatymo merginai rašinėti tokias žinutes, kaip „o ka tu manai apie mūsų tolimesnį bendravimą?“, „ar norėtum pavakarieniauti kartu su mano tėvais“ ir t.t. Rašinėjimas tokių žinučių juos veda į pražūtį.

Pradžioje bendravimo yra svarbu būti atsipalaidavusiam ir tik gerai leisti laiką su mergina. Mėgautis bendravimu, flirtu. Pravartu eiti į pasimatymą ten, kur tau pačiam smagu.

Didžioji dalis vyrų į pasimatymą eina dėl merginos. Eina ten, kur realiai jiems nėra smagu. Kavinės ir restoranai būna tik dėl merginų, vietoj to, kad nueiti pažaisti tenisą kartu.

Pradžioje susipažinimo turi atsispindėti tavo nepriklausomumas. Vyras turi būti nepriklausomas. Jis neturi parodyti, kad jam žūtbūt reikalinga moteris . Kaip Gintarė pasakojo, tegul vyras ir toliau rūpinasi savo reikalais, bet nepamiršta manęs.

Netgi bendravimo pradžioje pravartu yra parodyti blogiuko elgesį. Pamenu, kaip velnio akimis, merginai pasakiau „mes rimtai nedraugausime“. Tai jai sukėlė šypseną ir juoką. Pradžioje bendravimo patartina geriau rodyti nerimtus ketinimus. Tada ir seksas ateina greičiau 🙂 .

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Laimė

Draugystė

Didžiuliame name, skirtingose laiptinėse, gyvena du nepažįstami žmonės: muzikantas ir inžinierius. Inžinierius visą laiką namie kažką konstruoja ir kelia triukšmą, o muzikantas groja. Inžinierius negali pakęsti grojamos muzikos, o muzikas nepakenčia, kad jo „koncertams“ trukdo kaimyno grąžtai.

Draugystė
Draugystė

Vieną dieną muzikantas, išlipęs iš mašinos, pamatė, kad jam „leidžia“ ratą ir pirmą kartą gyvenime ėmėsi jį pakeisti. Tuo tarpu didžiuliame kieme aplink savo automobilį sukosi inžinierius. Pamatęs kaimyno vargą, pasišovė jam padėti. Kaimynai susidraugavo, bet nežinojo, kad tai jie vienas kitą erzina už namų sienų. Susitikę kieme ir visada gražiai pasišnekučiuodavo, o namuose klaikiai nekęsdavo savo „nepažįstamo“ kaimyno.

Ir štai vieną didžią dieną muzikantas ruošėsi iškilmingam koncertui, o inžinierius, pasiskolinęs iš draugo galingą grąžtą, buvo sumanęs įsirengti naują rozetę sienoje ir gręžė didžiulę skylę… Muzikantas įsijautęs putė trimitą iš natų, tuo tarpu inžinierius, pasitelkęs pneumatinę funkciją, atakavo sieną ir svajojo apie naują rozetę. Šiek tiek užsisvajojęs jis netyčia išgręžė sieną kiaurai ir pamatė „priešą“ muzikantą, o muzikantas jį. Abudu ieškojo žodžių, bet nežinojo ką sakyti, nes nesuprato draugai jie ar priešai. Kas jie tokie vienas kitam?

Jie ir draugai, ir priešai vienu metu, bet ką tai mums sako? Jeigu gali būti priešas, gali būti ir draugas, ir atvirkščiai. Ką reiškia draugas ar priešas? Draugas esi tada, kada vienas kitam daugiau pritari negu nepritari, o priešu tampi, kai imate vienas kitam nepritarti. Draugystė yra neigiama sąvoka, nes į ją įtrauktas įtampos elementas – pritarimas. Užtenka vieno prastesnio pokalbio ir neigiamos mintys ima suktis net apie patį geriausią draugą!

Jeigu esi draugas, tu esi šiek tiek supančiotas ir negali elgtis laisvai. Tu jau turi šiokį tokį įsipareigojimą – pritarimo vienas kitam sąlygą, kurios nesilaikant gali tapti priešu – t.y. nepritarti vienas kitam. Tad ar įmanoma draugauti be sampratos apie draugystę?

Jeigu nueisite prie ežero ir sakysite „vanduo“, atėjęs anglas sakys „water“, rusas sakys „voda“. Tai kuris dabar teisus, pavadindamas vandenį? Tiesa yra tokia, kad vanduo yra, ir tiek. Jo neįmanoma apibūdinti! Gali ištarti milijoną žodžių apie jį, bet Jūs nežinosite kas tai tokio, jeigu nesate jo matęs, lietęs ar gėręs. Tas pats yra su draugyste ir žmonėmis. Žmonės yra ir tiek. Jie yra ir yra kokie yra, kam ant jų uždėti minčių pančius?

Įsivaizduokite… prieina žmogus prie dviračio ir kad spirs dviračiui sakydamas:
– Ot, trantas! Neskrenda! Taip, jis važiuoja, bet neskrenda! – Ir tada dar kartą spiria, ir dar.
Kitas žmogus prieina prie jo ir sako:
– Ei, žmogau, čia gi dviratis! Jis tik važiuoja, jis niekada neskraido!
– O! – sušunka žmogus. – Dabar aš suprantu, čia juk yra tai, kas yra, ir nieko daugiau. Aš tik buvau išsigalvojęs, kad jis gali skristi, – ir jo pykčiai baigiasi.

Kiekvieną kartą, kai žmogus galvoja apie kitą ar pyksta, jis bando priversti dviratį skraidyti. Jis būna išsigalvojęs, kad tas žmogus yra kažkas kita, nei jis yra. Žmonės tiesiog yra. Jie yra, kas yra. Jūs juos galite vadinti draugais, priešais, asilais, vandeniu, „water“, „voda“, širdelėm, bet išties, visi šie pavadinimai reiškia viena ir tą patį – iliuziją apie juos. Nereikia nustoti kalbėti, bet turėkime viduje gilų žinojimą, kad jie tiesiog yra, kas yra, ir nieko daugiau neišsigalvokite. Bus labai lengva gyventi, nes tai yra tikrasis priėmimas žmonių tokių, kokie jie yra.

Liudas Vasiliauskas
Laimingi.lt