Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškas patarimas

Po galais, amžinai išblėsta susidomėjimas mergina. Ką daryti?

Sveiki, turiu tokią problemą, kurią ne taip jau ir seniai suvokiau. Anksčiau maniau, jog tai natūralu ir daugeliui būdinga, kaip vyriškosios padermės atstovams – patinams. Taigi, paprastai tariant negaliu susikoncentruoti ties viena mergina santykiuose, nes aplinkui tiek pagundų į kurias paprasčiausiai negaliu nekreipti dėmesio. Ir tada atrodo išblėsta susidomėjimas mergina, kuri patiko bei traukė. Ir taip jau ne pirmą kartą. Atsiranda noras bendrauti su kita mergina, siekti jos, bet sąžinė neleidžia išduoti ar mesti jau esamą draugę. O pastaroji tikrai šauni, bet nesuprantu, kodėl leidžiu sau ją prarasti taip lengvai. Galėčiau būti principingas sau, bet naiviai tikiu, jog jeigu tai būtų ta vienintelė, tiek daug pagundų aplink paprasčiausiai nekiltų. Kadangi jau anksčiau supratau, jog esu ganėtinai išrankus moterims, tai galbūt per greit nurašau žmones dėl smulkmenų ir dedu viltis į naujas pažintis ieškodamas geresnio varianto? Puikiai suvokiu, kad elgiuosi kaip savanaudis egoistas, bet juk kiekvienas siekiam geriausio, gyvenam tik kartą šį trumpą gyvenimą. Ko gero tai kažkoks kompleksas ir be psichologo neišsiversiu, bet duokit vyrišką patarimą. Ačiū!

Atsakymas:

Aš tau duosiu viena puikų patarimą kurį man davė viena puiki moteris. Bet pirmiausia pagalvok, kokia tavo gyvenimo prasmė? Kaip matau, turi daug laisvo laiko siekiant kitų moterų, vietoj to, jog realizuotum save ir įgyvendintum savo tikslus. Gal tu apskritai nesi apsisprendęs dėl santykių reikalingumo ir dar nori būti laisvas ir neįsipareigojąs. Nieko baisaus nenorėti ilgalaikių santykių. Tobulėk, realizuok save, o pajutus, kad tavo gyvenimą aplankė ta moteris su kuria tu iš tiesų nori būti, leisk sau su ja būti.

Kitas dalykas. Išmok ne siekti moters, o leisk jai kartais tavęs siekti, net kai jau yra santykiai.  Nors vyras ir yra aktyvusis pradas, bet leidžiant moteriai jo geisti ir siekti sukuriama harmonija. Nes jeigu tu „pasiekei merginą“ tai aišku tau nebeįdomu, nes niekas tavęs nebesiekia.  Santykių kūrimas ir palaikymas nuo paprasto susipažinimo  labai skiriasi. Kaip diena ir naktis. Susipažinti ir pasimylėti čia juokų darbas palyginti su santykių kūrimu ir išlaikymų.

O dabar puikus patarimas kurį aš gavau:

Aplinkui yra daugybė pagundų. Gali visada rasti geresnę, gražesnę, šaunesnę, linksmesnę ir t.t. Bet jeigu apsisprendei būti su tuo žmogumi tai būk. Čia yra tik apsisprendimas būti. Pagundų visada bus. Ypač kai moterys pamato vyrą santykiuose, nesąmoningai įsijungia radaras kuris skelbią, jog jeigu jis turi merginą, vadinasi jis turi kažką gero ir naudingo, todėl galima jo siekti. Pagundų visada bus, svarbu nuspręsti būti su tuo žmogumi arba ne. Nes aš netikiu pasakomis, jog rasi tokį idealą, jog viskas iki kiekvieno atomo tiks ir patiks. Pradžioje kol yra susižavėjimas tai taip ir yra. Paskui ateina kiti etapai, kuriuose pradedame matyti trūkumus. Trūkumai buvo ir anksčiau, bet ignoruojame juos, nepastebime. Ir jeigu santykiai nepraeina etapų po euforijos atoslūgio nes nėra tam kantrybės, tai tu tiesiog ieškai dar vienos euforijos kuri irgi praeis. Pasaka be galo…

Santykių pradėjimas ir jų palaikymas, bei puoselėjimas yra skirtingi dalykai. Santykius yra žymiai sunkiau išlaikyti, negu pradėti. Ir dauguma vyrų kurie gerai sugeba santykius pradėti, gali lengvai bendrauti su moterimis susiduria su šia problema. Nes pamato, kad santykiuose galioja jau kitos taisyklės, nei prieš santykius.

Ir atsimink vieną patį svarbiausią dalyką kurį kartoju visiems ir nuolat. Turi mylėti pirmiausia save, kad galėtum mylėti kitą ir duoti jam meilės. Jeigu tu nemyli savęs tai ką jai gali duoti? Kai neturi nei cento, ką gali duoti kitam? To ko neturi, negali ir duoti. Todėl dažnai žmonės santykiuose ieško meilės. Meilės nėra tarp moters krūtų, jį yra tavyje. Pamilk save, priimk save ir galėsi kitą mylėti ir neieškoti meilės išorėje kur jos nė velnio nėra.

Sėkmės tobulėjant.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.