Categories
Video

Flirtas – Kokius Flirto Triukus Moterys Naudoja, Kad Suviliotų Patinkantį Vyrą?

Flirtas su moterimi tau patinka?

Dažnas vyras galvoja, kad nėra jokios prasmės mokytis apie moters psichologiją ir bendravimą, nes viskas turi vykti savaime. Kartais atrodo, kad aplinkiniai susipažįsta savaime, nieko nesuprasdami apie santykius ir pažintis.

Vis dėl to, vienos moterys labiau traukia vyrus nei kitos. Moterys traukia vyrus ne vien išvaizda. Šalia vienų moterų, mes vyrai jaučiamės atsipalaidavę ir pasitikintys, o šalia kitų, tenka įsitempti, nors atrodo nėra tam pagrindo.

Ar kada pagalvojai, ar moterys naudoja flirto triukus su patinkančiais vyrais?

Flirtas kurį naudoją moterys

Žemiau esančiame video sužinosi:

  • Iš kur moterys išmoksta flirtuoti?
  • Kodėl dalis moterų nemoką flirtuoti?
  • Kokius flirto triukus moterys naudoja bendraudamos su vyrais?

Žiūrėk šį trumpą video:

Ar norėtum suprasti moters psichologiją ir susirasti savo svajonių moterį?

Ar būtų vertą sužinoti visas pažinčių paslaptis, kad moterys tau negalėtų atsispirti?

Jei atsakei teigiamai, tai šie video mokymai yra skirti būtent tau!

Kaip Atrasti savo svajonių moterį ir daugiau niekada nebūti vienišu, netgi jeigu esi drovus ir bijai užkalbinti patikusią moterį mieste ar klube, kad pakviestum ją į pasimatymą yra paprasta.

Spausk čia ir sužinok, kaip lengvai suvilioti tau patinkančią moterį…

Categories
Žurnalas

Psichologas: Šv. Valentino teroras paliečia visus

Artėjant Šv. Valentino dienai psichologas Julius Tilvikas pastebi vis daugiau desperatiškų bandymų vengti vienatvės. Tiek vieniši, tiek antrąsias puses turintys žmonės savo partneriams nuleidžia reikalavimų kartelę. Pažinčių svetainės flirtas.lt duomenimis, pirmosiomis vasario savaitėmis lankytojų aktyvumas yra vienas didžiausių metuose.

„Prieš vasario 14 d. sulaukiame žymiai daugiau naujų bei sugrįžtančių narių nei įprastai, ir šis pakilimas dar tęsis kelias savaites. Filmai, pokalbiai ir porelės gatvėse – viskas vienišiams primena, kad jie gyvena vienatvėje. Pažinčių svetainėse jie atranda bendraminčių, kurie jaučiasi taip pat. Duodami ir gaudami dėmesio žmonės lengviau išgyvena šį laikotarpį, kai yra kone verčiami turėti antrą pusę“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Jam pritaria psichologas J. Tilvikas: „Ši diena diktuoja: „neturi antros pusės – esi nenormalus.“ Norėdami būti „normaliais“ ne tik vienišiai, bet ir turintys poras linksta į kraštutinumus, susikuria iliuziją ir įsivaizduoja tokius santykius, kokių iš tiesų nėra. Jie save teisina: „geriau būti su bet kuo, bet tik ne vienam.“

Pasak jo, ieškoti antros pusės – normalu. „Bandyti puoselėti santykius su žmogumi, su kuriuo niekas nesieja – kelias į disfunkcinius santykius. Poroms turėtų būti svarbiau ne datos ir šventės, o tai, kas jie yra, ko tikisi iš partnerio ir kodėl apskritai yra kartu. Lygiai taip pat nebrandu antros pusės ieškoti vien tam, kad vasario 14 d. nesijaustume vieniši“, – aiškina J. Tilvikas.

Jei būtų vienišas ne savo noru, psichologas sau primintų, kad ši diena jam nėra svarbi. „Kai kiti švenčia gimtadienius ar vestuvių sukaktuves – manęs tai neliečia, aš tiesiog gyvenu. Taip pat ir Šv. Valentiną švenčia tie, kurie turi, ką švęsti, o jei neturi ką švęsti, tai ir nešventi“, – sako psichologas.

„Kurti naujus santykius reiktų su žmogumi, su kuriuo iš tikro norite būti ir kuris lygiai taip pat stipriai nori būti su jumis, kuris pakylėtų jus ir kurį pakylėtumėte jūs. Tai turi būti žmogus, su kuriuo būdami kartu galėtumėte augti ir kaip pora, ir kaip atskiros asmenybės. Būti vieniems yra žymiai geriau negu būti su kažkuo vien tam, kad nesijaustume vieniši“, – teigia J. Tilvikas.

Jeigu nori kitą valentino dieną būti su mylimu žmogumi, dalyvauk pažinčių ekspertas mokymuose

vk.alfavyras.lt/pazinciu-ekspertas

Categories
Pasimatymų patarimai Žurnalas

Kaip susitvarkyti su merginos atstūmimu?

Ne kiekviena mergina, kurią tu kabinsi sutiks tave išskėstomis rankomis. Bus merginų, kurios reaguos šaltai ar šiurkščiai dėl priežasties – „kalės skydas“. Tai terminas, naudojamas aprašyti įsigytam merginos gynybiniam/apsauginiam mechanizmui, kurį ji įgavo nuo vaikinų, kurie ją bandė kabinti netinkamu būdu. Atsakas į tavo kabinimą gali būti – nulis reakcijos; pagrindinė priežastis “ Aš turiu vaikiną.“; arba pačiu blogiausiu atveju tave ji gali pasiųsti.

Taigi, ką daryti tokioje situacijoje? Labai paprasta. Tu turi išlaikyti savo ramybę (nesileisk išmušamas jos atsakymo iš vėžių) ir niekad nebandyk jai atsakyti šiurkščiu ar įžeidžiančiu komentaru. Jei reaguosi į jos šiurkštumą bet kokiu būdu – tu tapsi panašus į tūkstantį kitų, kurie jau bandė ją kabinti. Iš kitos pusės – atsakydamas šmaikščiu/juokingu būdu – tu tapsi išskirtiniu iš visų kitų, kuriems taip ir nepavyko, bei atrodysi pasitikintis, linksmas ir įdomus. Jei ir po viso to ji dar bus „kalė“ – nešvaistyk laiko, nes matomai ji arba turi tūkstančius priežasčių, kodėl nenori bendrauti su tavim, arba tiesiog jos „kalės skydas“ tau yra per kietas.

Atsakymai į jos „svarbius pasiteisinimus“

Štai tau keletas sąmojingų atsakų, kuriuos gali naudoti panašiose situacijose:

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu. Tik vieną? Tai taip nesaugu. Štai ką mes dabar darysime. Tu būk
su manim ir aš tau padėsiu susirasti dar keletą. Ar aplink mus yra
bent vienas vertas tavo dėmesio?

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu: Tau gerai… Aš suprantu, kad tai tau reiškia daug, bet juk tai
per daug asmeniška, kad kiekvienam sutiktam tai sakytum?

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu: Aš tenorėjau su tavim pasilabinti, o tu jau krauni visas savo
problemas ant mano pečių.

Ji: Dink (ir panašūs išsireiškimai, skatinantys tave pasitraukti iš
jos asmeninės erdvės).
Tu: Nedažnai išeini į žmones? ;D

Keletas taisyklių:

Taisyklės, kurių žinojimas tau būtinas:

1. Kabindamas merginą NIEKADA nepirk jai išgerti. Tu nemoki jai už tai, kad ji tau skiria savo dėmesį;

2. Neklausinėk jau senai nuobodulį keliančių klausimų, kaip antai: „koks tavo vardas, ką dirbi, iš kur tu?“ Koks skirtumas? Ji jau buvo paklausta viso šito ne vieno vaikino, kuris ją kabino.

3. Nebijok jos kabinti, jei grupelėje, kurioje ji yra, stovi ir vaikinų. Dažnai tai gali būti tiesiog broliai, draugai ar kolegos.

4. Jei kabini visą grupę, nenukreipk viso dėmesio į ją vieną. Prisimink, jog jei laimėsi jos draugių simpatijas, ją laimėsi taip pat. Merginos labai vertina savo draugių nuomonę. Taigi nukreipk didžiąją dalį savo dėmesio į jos drauges ir priversk jas visas juoktis.

5. Visad pasakyk, kiek laiko tu turi. Tik tai daryk įterpdamas į bendrą pokalbio kontekstą: „Deja, bet aš galiu likti tik minutėlei, kadangi turiu grįžti pas savo draugus.

6. Niekad nepradėk pokalbio atsiprašinėjimu. Frazės, kaip „Atsiprašau, atleisk “ verčia tave jos akyse bailiu ar mėme, kuris nieko nepadarė, bet jau atsiprašo.

7. Niekad nekomentuok merginos svorio ar kitų, tavo požiūriu, jautrių jai vietų.

Pora pratimų:

I. Eidamas į gatvę ir matydamas patrauklią merginą, panaudok šiuos ledlaužius“ :
„Sveika, man reikia tavo pagalbos. Einu į aklą pasimatymą su mergina
ir labai dėl to pergyvenu.Ar turi kokių man patarimų, kad
nesusimaučiau? “

II. Vienas iš geriausių pratimų dėl akių kontakto – žiūrėti visoms moteriškos lyties atstovėms į akis, kurias tik sutiksi. Bet kurioje parduotuvėje, kurioje tik būsi – laikyk akių kontaktą su kiekviena moterimi, kol ji pati nepatrauks savo žvilgsnio nuo tavųjų.

TheGame.lt

Categories
Moterys ir seksualumas

Kodėl verta turėti gražių draugių?

Ko gero dauguma jūsų pasakytų, kad būti gerais draugais su patrauklia mergina nėra tai ko jūs norite. Jūs juk norite susitikinėti su ja, traukti ją seksualiai. Tiesa?
Bet palaukite..
Gal būt visa tai nėra taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Jūs nenorite būti tik draugais su mergina, su kuria norite santykių. Jūs norite būti draugais su mergina, kuri yra panaši į jūsų trokštamą.
Draugystė su patraukliomis merginomis yra tai ką daugelis turėtų praktikuoti ir štai dėl ko:

1 Bendravimas
Susidraugavus su mergina, kuri yra panaši į jūsų trokštamą, jūs mokotės dalykų, kurių trokšta jūsų geidžiama mergina. Daugeliu atveju, tai yra būdas pažinti jos pomėgius, užsiėmimus, mąstymą ir tai leis jums mokintis ramiai ir su pasitikėjimu. Jūs tarsi pro maža skylute pažvelgiate į jos vidinį pasaulėlį ir tuo pačiu mokotės pasitikėti savimi tarp tokio tipo merginų.

2 Investicija
Jei jau jūs esat jos draugas, ji nuoširdžiai ir be pavydo norės, kad patiktumėte kitoms merginoms. Juk ji tik draugė. Ji padės jums susirasti panašių merginų, patars kaip ištaisyti keletą stiliaus ar išvaizdos trūkumų, kurie tikrai jums pagelbės. Galbūt net radikaliai pakeis jūsų stilių į gerąją pusę.

3 Lengvai pasiekiamas vaisius
Pabandykime paanalizuoti. Jei jūs turite draugių, kurios yra karštos ir seksualios, jos taip pat turės draugių, kurios yra tokios pat. Tai reiškia, kad tavo draugė pati suras tau naujų merginų. Tu susitiksi su jos draugėmis ir ji stengsis jus supažindinti iš gerosios pusės. Ji bus jūsų pusėje ir jūs iš to gausite naujų pasimatymų.

4 Socialinis statusas
Jeigu ji ir nepadeda jums tiesiogiai susipažinti su kitomis gražiomis merginomis, vistiek egzistuoja socialinis statusas. Jei jūs pamatote jums patinkančią merginą ir su ją užmezgate pokalbį, pirmas įspūdis kurį jūs sudarote yra tas, kad jūs jau esate apsuptas gražių merginų, o tai reiškia kad tu turi kažką dėl ko jos su tavimi būna. Nori tu to ar ne merginos akyse esi identifikuojamas kaip aukštesnę vertę turinti vaikinas. Ir jos drąsiau bei smalsiau su tavimi susipažins.

5 Komfortas tarp moterų
Jei tu nuolat leidi laiką su merginomis tu pradedi prie jų jausti komfortabiliai. Nėra nieko panašiau į gerą savijautą, kaip tiesiog jaustis gerai, o ne vaidinti ar kitaip tobulinti tik savo kūno kalbą. Kai tu jausies visiškai atsipalaidavęs tarp moteriškos lyties tau tai tik padės jų susirasti dar daugiau.
Draugystė su patrauklia mergina yra tarsi super wingmanas ir tai yra daug geriau nei turėti tiesiog wingmaną.

Tad jei jau patekote į draugo zoną, galbūt jums reikia ne klausti kodėl taip atsitiko ir ieškoti būdų kaip iš jos išeiti, o tiesiog pasinaudoti tuo.

Sekmės!

Categories
Pasimatymų patarimai

Vaistas nuo priėjimo prie merginos baimės

Kiekvieną dieną į gatvę išeina daug gražių moterų. Jos keliasi valanda anksčiau prieš darbą, dažosi. Jos nori būti pastebėtos. Bet pamatęs tokia gražuolę gatvėje tu neprieini, nes turi priėjimo baimę.

Kodėl taip atsitinka? Baimės be pagrindo nebūna. Dažniausiai vyrai neprieina dėl to, kad bijo būti atstumti aplinkiniams girdint. Bijo, kad juos pasmerks bei pasijuoks. Aš tau pasakysiu nuoširdžiai tai gali būti, nėra jokių garantijų. Bet tu gali sumažinti tikimybę patekti į tokias nejaukias situacijas atrodydamas tvarkingai. Kuo gražiau atrodys tavo drabužiai, plaukai bus švarus, tuo maloniau panelėms bus su tavimi bendrauti. Joms irgi patinka naujos pažintys.

Įsivaizduok, kad esi panele ir prie tavęs gatvėje prieina tvarkingas vaikinukas, išsiskiria tarp minios, šypsosi. Pasako, kad tavo akytėse yra kažko paslaptingo. Argi tu nenorėtum duoti savo numerį būtent tokiam vaikinui? Man atrodo tu ne tik norėtum duoti jam savo numeri, bet ir naktimis nemiegotum. Svajotum apie tobulą pasimatymą

Daugumą panelių mielai su tavimi norės pabendrauti, vien dėl to, kad tu krenti į akis. Net jeigu tu ir nepatikai, jos tikrai pastebės, kad turi gerą stilių. Tad išvaizda tikrai rupi. Bent jau dėl to, kad pirmą, ką pamato panelė tai tavo apranga, laikrodis, batai. Pažiūrėk į veidrodį ir pagalvok, ar tu sau patinki? Pastebėk, ką tau reikėtu pakeisti? Gal pasportuoti daugiau? O gal išmokti šypsotis? Patobulinti savo kūno kalbą? Keisk kas tau nepatinka, palik tai kas tau patinka.

Ar tu turi aistrą gyvenime? Dar vieną iš priežasčių kodėl, tu neprieini – tu neturi įdomaus gyvenimo. Bijai, kad negalėsi sudominti panelę savo vidumi. Turėdamas įdomia veiklą, tu išvengsi būti nuobodžiu. Pasakodamas dalykus, kurie tau patinka su blizgesiu akyse, tu sugebėsi sudominti ne vieną merginą. Niekam neįdomu bendrauti su vaikinu be interesu. Su įdomia veikla gyventi linksmiau, įsivaizduok koks tu busi laimingas eidamas per gatvę bei galvodamas aš daug ką sugebu padaryti, aš moku tą ir tą.

Kai tu sau patiksi tiek vidumi, tiek išore. Prieiti prie tavo svajonių moters nebūs problema. Todėl tobulink save visuose srityse, kuriuose tik įmanoma pasikeisti. Sėkmės!

Išvados:

– Vidus + Išorė = Tu . Tavo socialinis ratas yra tavo (vidaus bei išorės) atspindys.

– Būk tvarkingas, atrodyk gražiai, švariai. Naudok gerus kvepalus, dezodorantą. Nusipirk gražų laikrodį. Nublizgink batus.

– Pasikelk savo savivertę, tobulink savo vidų. Pradėk sportuoti, užsiimk tuo kas tau patinka. Didink savo socialinį ratą. Skaityk įdomias knygas.

Už straipsnį dėkojame vyrų bendruomenei TheGame.lt

Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Evoliucinis patrauklumo pagrindas

Evoliucinis patrauklumo pagrindas

Visus žmones nuo paauglystės periodo (kartais anksčiau) ima dominti klausimas: kaip patikti priešingos lyties atstovui? Kodėl kitam tai pavyksta geriau nei man, o jis nieko konkretaus negali man patarti? Kadangi esu vyras, kalbėsiu iš vyro tribūnos, tačiau, moterys, jei tai skaitote, tęskite  .

Kiekvienas esame taręsi su draugais ar net ieškoję aiškinimo knygose bei internete: kaip gauti moterį, kurios noriu? Dažniausiai pasitaikantys patarimai visada tokie patys: būk malonus, nuoširdus, pakviesk susitikti, gražiai apsirenk ir susišukuok, turėk gumos, nupirk gėlių, paruošk vakarienę, šypsokis ir t.t. Tačiau šie patarimai nesusistematizuoti, jie neatsako į klausimą: KODĖL? Kodėl, po velnių, aš turiu pirkti gėlę ar šukuotis prieš eidamas į pasimatymą? Išduosiu paslaptį: teisingai gundydamas moterį, gali nesilaikyti nė vieno šių patarimų, nes patrauklumas kyla iš kitur.

Į patrauklumą pažvelgsiu iš visai kitos, gilesnės pusės, kuri siekia giliausius mūsų pasąmonės sluoksnius, tebesančius mumyse nuo pat gyvybės atsiradimo.

 

Pradžia

Nusikelkime 4,6 mlrd. metų atgal, kai mūsų planetoje atsirado pirmoji gyvybė. Aiškumo dėlei, įvardinkime ją paprasta bakterija (nesileisiu į viroidų, nukleonų ir įvairių baltyminių struktūrų begalybę, kurios egzistavo iki tol). Bakterija neturėjo nervų sistemos, todėl nesugebėjo mąstyti, jausti ar regėti. Tačiau vienas dalykas jai buvo aiškus: reikia IŠGYVENTI (kuo ilgiau) ir DAUGINTIS (kuo gausiau). Tai yra du svarbiausi terminai mūsų gyvenimuose, į kuriuos remiasi visi mūsų veiksmai (įskaitant gundymą).

Bakterija ėmė maitintis, kad išgyventų, bei dalytis pusiau, kad pasidaugintų ir pratęstų gyvybę Žemėje. Jos dauginimuisi partnerio nereikėjo, palikuonis atsirasdavo iš tos pačios ląstelės. Tai buvo pirmoji gyvybė – pati primityviausia jos forma.

Bėgant metams atsirado naujos rūšys su nauju dauginimosi mechanizmu – lytiniu. Tai tobulesnis būdas, leidžiantis gyvybei geriau prisitaikyti prie kintančių aplinkos sąlygų ir užtikrinantis rūšies išlikimą. Lytiniam dauginimosi būdui, kaip žinia, reikia dviejų skirtingų lyčių partnerių. Čia ir prasideda gundymo pagrindai bei atsiranda patrauklumo sąvoka.

 

Giminės pratęsimo svarba ir lytinio partnerio pasirinkimas

Šioje skiltyje kalbėsime apie primityviai mąstančių gyvūnų lytinio partnerio pasirinkimo ypatybes.

Jau išsiaiškinome, kad svarbiausias kiekvieno gyvo organizmo tikslas yra išgyventi ir daugintis arba, kitaip sakant, išgyventi, kad pasidaugintų ir paliktų savo rūšies palikuonių. Jei to nepadarys, jo genai nebus perduoti kitam individui ir pražus, o tai yra baisiausias scenarijus gyvai būtybei, įskaitant žmogų (dažniausiai tik pasąmoningai suvokiamas). Kodėl senmergės yra pačios pikčiausios mokytojos?  . Atsakymas paprastas: jų pasąmonė nepatenkintadėlneįvykusio giminės pratęsimo, genai pasmerkti pražūti, o nepasitenkinimas perkeliamas ir išliejamas bjauriai elgiantis su mokiniais*. Tai teigiu su visa pagarba neištekėjusioms moterims ir nelaikau jų primityviai mąstančiais gyvūnais, tiesiog šis pavyzdys arčiausiai mūsų.

* Plačiau apie pasąmonės iškrovos būdus galite paskaityti psichoanalitikų C. Jung‘o, A.Adler‘o, S. Freud‘o darbuose.

Visi gyvūnai besidauginantys lytiškai renkasi partnerį. Kodėl tai svarbu? Juk kiekvienas gyvūnas nori ne tik pratęsti giminę, bet ir padaryti tai kuo kokybiškiau: palikuonis turi būti tvirtas, nepasiligojęs, ir lytiškai aktyvus tam, kad išgyventų kuo ilgiau ir pats susilauktų kuo kokybiškesnių palikuonių. Tik palikuonių KOKYBĖ užtikrina ilgą rūšies išlikimą.

Evoliucijos eigoje susiklostė tokia tvarka, kad PATELĖ RENKASI PATINĄ. Pastarasis turi patelei pademonstruoti savo privalumus ir įrodyti, kad būtent su juo, o ne su kitu patinu, ji susilauks sveikų ir stiprių palikuonių. Patinas rodo savo jėgą, gražią išvaizdą, sugebėjimą vadovauti kitiems patinams. Patelei toks partneris atrodys tinkamas pratęsti giminę ir kartu gyventi, nes jis yra stiprus (sveikata), gražus (sveikata), vadovauja kitiems (aukštas socialinis statusas, leisiantis patelei saugiai gyventi ir auginti palikuonis po vado sparnu). Šio partnerio VERTĖ yra aukšta. Svarbiausiai mokėti ją pademonstruoti.

Daugelio gyvūnų rūšių bendruomenėse randame aukštos vertės demonstravimo pavyzdžių. Tarkime, povų patinai šoka poravimosi šokį, demonstruodami savo jėgą, grožį ir grakštumą, tikėdamiesi patelei parodyti aukštesnę vertę nei tai padarys kitas patinas. Vilkai kaunasi iki mirties, kad sužavėtų patelę savo jėga ir pratęstų rūšies giminę. Panašiai elgiasi ir žmonės, tačiau ne visi sugeba tai padaryti tinkamai.

 

Gyvūniška (o ne dieviška) žmogaus prigimtis

Šia skiltimi įrodysiu, kad žmogus yra gyvūniškos prigimties, t.y. gyvūnas. To mums prireiks toliau gvildenant patrauklumo esmę ir stengiantis ją suvokti.

Sutarėme, kad pagrindinis gyvybės tikslas šiame pasaulyje yra išgyventi ir daugintis. Dabar Jums pateiksiu įrodymų, jog jis yra pagrindinis ir žmonių tarpe. Raktas į šio teiginio suvokimą bus ŽMOGAUS POREIKIAI.

Pagal visuotinai pripažintą amerikiečių psichologo Abraham Maslow poreikių hierarchiją žmogaus poreikiai yra skirstomi į penkis lygius. Pateikiu juos nuo bazinių iki aukščiausiųjų iš apačios į viršų. Galite tai įsivaizduoti kaip penkiaaukštį pastatą.

 Savęs realizavimo: moralė, kūrybingumas, spontaniškumas, problemų sprendimas, išankstinių nusistatymų neturėjimas, faktų priėmimas.

Savivertės:  savivertės jausmas, pasitikėjimas savimi, pasiekimai, pagarba iš kitų.

Meilės, socialinio ryšio: draugystė, šeima, seksualinis intymumas.

Saugumo:  kūno, uždarbio, resursų, sveikatos ir nuosavybės saugumas.

Fiziologiniai: kvėpavimas, maistas, vanduo, seksas, miegas.

Šioje poreikių hierarchijoje matome, jog žmogų nuo gyvūno skiria vienintelis lygis – penktasis „Savęs realizavimo“ poreikis. Kita vertus jis nebus pasiektas, jei žmogus nepatenkins pirmųjų keturių poreikių lygių – pastatas kyla nuo apačios. Todėl žmogui, norint realizuoti save tenka pereiti per keturias gyvūnams būdingas poreikių pakopas. Visų keturių lygių poreikiai telpa į gyvūniškąją egzistencijos esmę: išgyventi ir daugintis. Konkrečiai visi jie išvardyti apačioje.

 

IŠGYVENTI                                                                         DAUGINTIS

Kvėpavimas                                                                             Seksas

Maistas                                                                                       Šeima

Vanduo                                                                                      Seksualinis intymumas

Miegas

Kūnas

Uždarbis

Resursai

Sveikata

Nuosavybė

Draugystė

Šeima

Savivertė

Pasitikėjimas savimi

Pasiekimai, pagarba iš kitų

 

Penktasis poreikių lygis yra tik aukštesnio žmogaus centrinės nervų sistemos išsivystymo padarinys. Kūrybingumą ir norą rūpintis kitais žmonėmis taip pat sukuria mūsų smegenys, tik esant patenkintiems baziniams poreikiams ir tai nėra dvasiškumo ar dievybės apraiška. Todėl esminio skirtumo tarp žmogaus ir gyvūno egzistencijų nebelieka.

Categories
Pasimatymų patarimai Vyriškumas

Pasąmoninis kazanova (II dalis)

Praeitoje dalyje aprašėme flirto metu esantį akių kontaktą, nudelbtą žvilgsnį, plunksnų puikumą, delnų gestą ir moters teikiamus iššūkius. Šioje dalyje parodysime padėties įtaką mūsų pasitikėjimui ir susidomėjimui, keletą subtilesnių flirto technikų, geidulingų ženklų bei kaip viską užbaigti, kai susidomėjimas atslūgsta.

 

Padėtis rodo pasitikėjimą ir susidomėjimą

Stovėjimas (ar sėdėjimas) tiesiai vienam priešais kitą yra ryškus traukos ženklas, nes šitaip jūs, kalbant tiesiai, apnuoginate ir atsukate į kitą savo pažeidžiamą pusę. Paprastai kalbėdami būname pasisukę vienas į kitą 45 laipsnių kampu, nes stovėti tiesiai yra per daug intymu.

Visi gyvūnai žino, kad ši pusė yra labiausiai saugoma. Jei stovima pasisukus tiesiai vienas priešais kitą, vadinasi, arba žmogumi labai pasitikimaa, arba rodomas susidomėjimas. Dėl tos pačios priežasties gali atrodyti grėsminga, kai kas nors artinasi tiesiai iš priekio. Stovėdami per arti ar užsikvempę virš pašnekovo, pasirodysite nemaloniai įkyrūs, o ne nuolankiai pažeidžiami.

Kad atsisukus tiesiai į žmogų šie nemaloniai pasijuto, suprasite, jei jis ims liesti kaklą, apykaklę ar grandinėlę, jei ją nešioja. Jums tai ženklas fiziškai atsitraukti ar pakeisti pokalbio temą, nes dabar stovite per arti, arba kalbate apie ką nors, kas verčia pašnekovą nepatogiai jaustis.

 

Subtilesnė flirto technika

Kai kalbatės stovėdami vienas prieš kitą, flirto technika tampa kur kas subtilesnė. Galite pasinaudoti proga ir pasekti nesąmoningą pašnekovo elgesį. Ar susidomėjimą išduoda jo išsiplėtę vyzdžiai? Ar jis tiek atvėrė savo kūno kalbą, kad taip jūsų neliko tokių kliūčių kaip rankos ar kas nors kita?

Pažiūrėkite, ar jis remiasi į žemę abiem kojomis ir nesirengia išeiti. Dabar galite griebti tų santykio plėtojimo metodų, kurių negalėjote panaudoti, kai stovėjote toliau vienas nuo kito. Jei viską darote gerai, netrukus pradėsite kūno kalba sekti ir vadovauti vienas kitam.

Sakykime, jūsų pokalbis tęsiasi ir po kurio laiko susėdate ant sofos ar blogiausiu atveju ant kėdžių. Čia galioja tos pačios taisyklės. Jūs ir toliau šalinate tarpusavio kliūtis. Negerai sėdėti užkėlus koją ant kojos, nors tai ir patogi poza, bet koja irgi yra kliūtis. Abi pėdos turėtų remtis į grindis. Dar viena kliūtis, kuri dažnai pašalinama šioje stadijoje, yra akiniai. Juos arba padedame į šalį, arba kilstelime ant kaktos.

Kaip žinote, susidomėjęs žmogus yra budrus, kupinas energijos ir jums kalbantis sėdi palinkęs į priekį. Jei pašnekovui patinka jūsų draugija, jo rankos ir kojos turėtų būti ramiai padėtos ir atpalaiduotos, o ne užsiimti smulkiais darbeliais ar belsti į grindis. Atkreipkite dėmesį į arti veido laikomas rankas.

 

Geidulingi signalai

Dar vienas ženklas, jeigu jis nebuvo parodytas iki šiol, yra diskretiški prisilietimai prie savęs ar tokių dalykų kaip taurė vyno. Pagal tai, kaip plėtojasi judviejų santykiai, tai gali rodyti, kad pašnekovas jaučiasi suvaržytas ir jam trūksta pasitikėjimo savimi.

Tada, tikėtina, jis taip pat liečia sau kaklą, o jo žvilgsnis klaidžioja. Bet jei santykiai geri, minėti judesiai yra ne kas kita kaip nesąmoningas simboliškas glostymas, nukreiptas į jus. Su tokiu elgesiu susijęs ir ko nors dėjimasis į burną. Šį kartą nekalbame apie traškučius ar sumuštinius su sūriu.

Pradedame čiulpti ir kramtyti alyvuoges, ledo gabalėlius, šokoladą ir ką nors kitą, ką galima geidulingai vartyti tarp lūpų, taip pat lyžtelėti (lūpas, o ne alyvuoges). Gali skambėti juokingai, bet aš nejuokauju. Kas sakė, kad mūsų pasąmonės technikos įmantrios?

To nereikia, nes liktų mūsų nepastebėtos. Žiūrėti į savo dėmesio objektą, kai šis valgo ar geria, mūsų pasąmonei beveik nepakeliamai gašlu.

Lyg viso to dar nepakaktų, nusprendžiame šiek tiek atlaisvinti drabužius ir atsipalaiduoti. Atlaisvinamas kaklaraištis, prasegamos marškinių sagos, nusivelkamas švarkas ar megztukas, moterys mielai nusiauna batus, paleidžia plaukus ar bent jau supa ant kojos basutę.

Iš tikrųjų darome ne ką kita, o pradedame pamažu nusirenginėti. Net nepagalvojate nieko kita, išskyrus tai, kad jaučiatės labai maloniai. Ką tik rimtai pradėjote poravimosi šokį.

 

Kai susidomėjimas išblėsta

Grįžkime prie jūsų ir sofos (ar kėdžių). Jeigu jau pavargote nuo savo pašnekovo ir supratote, kad pakaks, neabejotinai žinote, kaip pasikeitė jūsų elgesys. Paprasčiausiai imatės veiksmų, priešingų tiems, kurie atliekami kuriant santykį.

Sugrąžinamos kliūtys: užsidedate akinius, apsivejate save rankomis (pavyzdžiui, laikydami kokius nors daiktus), po kėde sukryžiuojate kojas (taigi pėdos jau nebesiremia į žemę) arba uždedate vieną ant kitos. Kūnas įsitempia. Nutraukiamas akių kontaktas.

Klasikinė elgsena – susidomėti nematomų dulkių valymu ar krapštyti nuo drabužių nesamas dėmes. Gana greitai kitas asmuo atsikelia ir sako pastebėjęs žmogų, su kuriuo turi pasikalbėti, atsiprašo ir dingsta.

Kai grįžtate prie savo draugų ir jie pasidomi, kur buvote dingęs, atsakote, kad kalbėjotės su nepažįstamu žmogumi. Ir viskas. Neprisimenate, kad visą pusvalandį šokote „sexy yes – sexy no“.

 

Pabaigai

Viskas, ką aprašiau, vyksta be jokių žodžių. Kaip jau supratote, galima kuo puikiausiai parodyti tokį elgesį nebūnant itin diskretiškam ir tuo pačiu metu išoriškai plėtoti kasdienišką pokalbį.

Tik pagalvokite, kaip būtų efektyvu, jeigu jūsų žodžiai sutaptų su veiksmais. Pasimokykite santykio plėtojimo ir nežodinio bendravimo gudrybių ir nebus įmanoma jums atsispirti.

Viskas gali vykti daug ilgiau, žinoma. Visai kaip su dviem kolegomis darbe – visi puikiausiai žino, jog kažkas vyksta, kad ir kaip atkakliai juodu tai neigtų. Kiekvienas susidūrimas prie kopijavimo aparato yra mažytė apnuogintų riešų, išsiplėtusių vyzdžių, lūpų drėkinimo ir susitikimų tiesiai vienam prieš kitą serija.

Tai gali vykti ilgų ilgiausiai – jei daugiau nieko nenutinka, labai tikėtina, kad tai tęsis dar ilgai. Mes, žmonės, esame socialūs gyvūnai. Kad gerai jaustumės, mums svarbu gauti kitų pripažinimą ir patiems pripažinti kitus gaujos narius. Nebūtinai turi būti kas nors daugiau.

Vitalija Čižauskaitė

Šis tekstas yra paremtas Henriko Feksuso parašyta knyga „Minčių skaitymo menas„, kurią Lietuvoje išleido „Alma Littera“ leidykla.

 

Categories
Vyriškumas

Ką apie mane pagalvos…

Dažnai būna taip, kad vaikinai bijo kitų nuomonės. O būtent, ką apie jį pagalvos aplinkiniai, kai pamatys ir išgirs jį kalbinantį merginą? Tokia baimė yra todėl, kad jis bijo apsikvailinti, bijo, kad iš jo pradės juoktis aplinkiniai. Bet ar tikrai jie juoksis? Norėčiau aš pamatyti žmogų, kuris rodytu pirštu į tą, kuris pažindinasi gatvėje.

Ar iš tikrųjų tau taip svarbu, ką apie tave pagalvos? Juk tu žmonių tu gal net nesutiksi daugiau gyvenime. Bet kartu, gali atsitikti taip, kad tu nesutiksi ir tos merginos, prie kurios nepriėjai vien dėl to, kad bijojai aplinkinių nuomonės. Išeina taip, kad tu geriau nieko nedarysi, ir visai nepažįstami tau žmonės, nepamatys tavęs prieinančio prie merginos (nors čia nieko blogo nėra).Bet kartu tu prarasi galimybę susipažinti su puikia mergina, kuri taip ir nesužinos, koks tu esi iš tikrųjų, koks tu linksmas ir šaunus, nepamatys tavo sugebėjimų, kuriais tu galėtum ją nustebinti. Ir viskas vien dėl to, kad tau rupi, ką pagalvos aplinkiniai? Man atrodo, kad pranašumas akivaizdus, jeigu rinktis, tarp pažinties su puikia mergina ir aplinkinių nuomone.

Tuo labiau, kad niekas nieko blogo nepasakys. Iš tikrųjų, aplinkiniai mano visai atvirkščiai. Įsivaizduok, kad tu pamatai, kaip vaikinas prieina prie merginos ir pradeda ją kalbinti. Tu pavydėtum jam, tu galvotum, koks jis drąsus vaikinas, jis nebijo prieiti prie nepažįstamos merginos. Taip ir aplinkiniai, visada teigiamai žiūri į tokius vaikinus, kurie yra drąsūs, pasitikintis savimi ir nebijo prieiti prie merginų. Ir ne tik aplinkiniai vaikinai pavydės, pavydės ir merginos, kurios irgi norėtu būti užkalbintos. Ir jos tikrai norėtu atsidurti kalbinamos merginos vietoje.

Aš manau, kad perskaičiuos šį straipsnį, tokio klausimo – “Ką apie mane pagalvos aplinkiniai?”, daugiau neturėtu kilti. Nes tu žinai, ką tu darai, tu pasitiki savimi ir džiaugiesi naujomis pažintimis su puikiomis merginomis.

Sėkmės!

Categories
Pasimatymų patarimai

Ženklai, rodantys merginos susidomėjimą tavimi

Tikriausiai pastebėjote, jog merginos retai kada parodo atvirą susidomėjimą vaikinu ir dažniausiai siunčia sunkiai pastebimus susidomėjimo ženklus. Na, o vaikinų tarpe dažnas pasižymi tuo, kad turi prastą uoslę pastebint ir atpažįstant tuos subtilius ženklus. Taigi, sudėjus šiuos du reiškinius dažnai gaunasi taip, kad vyrukams tampa neaišku kaip jiems sekasi gundyti sutiktą gražuolę arba “kodėl ta mergina čia trainiojasi aplinkui..?”..

Tad išvardinsiu jums dažniausiai pasitaikančius susidomėjimo ženklus, kurios žinodami galėsite lengviau pastebėti kada ir kaip intensyviai mergina yra susidomėjusi jumis. Be ja, turėkit omenyje, kad merginos dažniausiai pačios nesupranta ir nepastebi savo siunčiamų ženklų. Daugumą jų skleidžia nesąmoningai (tai kyla iš pasąmonės):

– Bendraudama su tavimi, ji savo kūnu atsisuka tiesiai į tave palinksta link tavęs.

– Laiko stiprų akių kontaktą, dažnai droviai nuleidžia akis žemyn. (Jei dar nepriėjai prie jos – tempk subinę ir susipažink, ji ką tik tau siuntė pakvietimą prieiti)

– Noriai bendrauja su tavimi, stengiasi palaikyti pokalbį. (Tu jau reikiamam kelyje, draugužį!)

– Krizena/kikena bendraudama su tavimi, juokiasi, šypsosi.

– Prieina ar prisėda prie tavęs arčiau. (Stiprus ženklas)

– Dažnai žvilgčioja į tavo lūpas. (Ji jau galvoja apie bučinius su tavimi, stiprus ženklas)

– Stengiasi gerai atrodyti priešais tave. (Siekia tau patikti savo išvaizda, stiprus ženklas)

– Liečia tave esant progai. (Gan stiprus ženklas)

– Žaidžia su savo plaukais, glosto juos. Liečia ir glosto savo kaklą.

– Paklausia tavo vardo bei domisi kita asmenine informacija.

– Dažnai sako komplimentus, pagiria įvairias tavo savybes ir pan. (Gan stiprus ženklas)

– Ji tiesiogiai arba netiesiogiai pasidomi ar turi merginą.

– Ji vadina tave mergišiumi, širdžių ėdiku ir pan.. (Reiškiasi tu jai patikai, suviliojai ją. Stiprus ženklas)

– Ji pristato tave savo draugėms ir draugams (Tu jai patikai, ji jau galbūt galvoja apie tave kaip apie būsimą vaikiną. Stiprus ženklas)

Štai dažniausiai pasitaikantys susidomėjimo ženklai. Bendraudamas su ja pastebėjai 2-3 ženklus? Puiku! Tu reikiamam kelyje, ženk sekantį žingsnį!

PUA Lifestyles

Categories
Pasimatymų patarimai

Kaip suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą ? Pirma dalis

Šiame straipsnyje aprašysiu vieną iš savo nuotykių, kaip man pavyko suvilioti merginą. Visas merginas, kurios yra linkusios visą tai labai kritikuoti, prašau net neskaityti . Vyrams – kantrybės skaitant. Tai kaip man pavyko suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą?

Visą tai prasidėjo gatvėje. Daili, ilgakojė, aptemptomis juodomis kelnėmis pantera elegantiškai judino klubus į abi puses. Jos grožis gatvėje išsiskyrė. Iš vidaus ji spinduliavo puikią nuotaiką. Eidama  per sankryžą ji pažvelgė į manąsias akis. Jos akys, tokios tamsiai rudos ir didelės, virš jų aukšti, gražiai išpešioti antakiai. Man  šiurpuliukai nubėgo per kūną. Dievinu šį jausmą.

Vidury sankryžos, degant žaliam šviesoforo signalui, atsigręžiau į ją. Ji ėjo su draugu. Tai mane truputį stabdė, bet tas jos žvilgsnis vedė mane iš proto. Šūktelėjau garsiai: „atsiprašau“ ir su šypsena veide priėjau prie jų abiejų.

Tai pasirodo buvo jos pusbrolis. Pagyriau pusbrolio batus. Jie iš ties šauniai atrodė. Dailiai brunetei pasakiau: „pagalvojau pasigailėsiu, jeigu neprieisiu ir nesusipažinsiu, aš  Šokėjas“ (rimtai ir drąsiai padaviau ranką).

Tą akimirką jaučiau jų abiejų šiltą manęs priėmimą. Tai turbūt atsitiko todėl, kad pasielgiau drąsiai. Kuris dabar eitų prie merginos, kuri eina su vaikinu?

Išsitraukiau nieko nesakydamas telefoną iš kišenės su užrašu 86 ir padaviau tai merginai. Ši nusišypsojo ir įrašė. Kodėl taip  atsitiko? Kodėl ji man užrašė savo numerį praktiškai nepakalbėjus visai ?

Tai buvo vien neverbalinis komunikavimas. Neverbalinis komunikavimas  –  kūno kalba, mimikos, nežodiniai signalai. Elgiausi kaip alfa vyras. Tiesi laikysena, lėta eisena, atpalaiduotas veidas, maža šypsena veide, drąsus ir rimtas pasisveikinimas. Visą tai merginai kėlė pasitikėjimą.

Gatvėje užkalbinantis vyras – rimtų ketinimų, klube – nerimtų. Štai čia buvo pats pirmasis ir pusę darbo atliekantis žingsnis. Žingsnis, vedantis ten, kur aš noriu.

Merginoms patinka drąsūs ir „kitaip“, nei visi kiti, elgiantys vaikinai.  Tai praskaidrina joms dieną. Iš kitos pusės, man net padėjo jos pusbrolis. Prieidamas prie jos, esančios su vyru, įrodžiau, kad esu stipresnis už baimę.

Kas toliau? Grižęs namo, kitą dieną radęs laisvesnio laiko, atsidariau savo užrašų lobyną, kuriame – „sudominimai pasimatymui“.  Šiame užraše buvau užsirašęs pasimatymų vietas. Ką aš mėgstu veikti, kur aš norėčiau nueiti su mergina. Kitais žodžiais tariant – pasimatymo meniu. Pats automobilio neturiu ir kišenėje nesimėto šimtinės, tad  teko gerai pasukti galvą, kaip čia ką darytume. Būtent tais momentais, kai trūksta idėjų ir galva nedirba, šis užrašėlis – mano auksas.

Pakviečiau merginą pavartyti savo gimtinės Kanados (šalis pakeista) nuotraukas ir pažiūrėt video, kaip mokinu šokti vyrus. Iš merginos gavau sms „skamba viliojančiai . Na ką, ruošiamės nuotykiams :).

Susitikome 15 minučių kelio nuo mano namų. Nuotaika puiki, aplinkui  tamsu, pučia lengvas šiltas vėjukas. Iš ties gražus žiemos vakaras. Išsitraukiau iš rankinės nuotraukas. Jose – ežeras, kalnai, mano senelio kaimas, mano pirmasis dviratis,  valtis ir t.t. Papasakojau merginai dalį savo vaikystės ir t.t.

Žavingoji ilgaplaukė papasakojo apie savo vaikystę, kelionę į Vokietiją. Parodė telefone keletą nuotraukų. Pokalbio metu mezgėsi lengvas flirtas, keletą pabaksnojimų ir labai aštrus akių kontaktas.

Štai mano namai netoli, o aš jai net nesakiau, kad mes einame link „liūto karaliaus uolos“. Einant pro mano namus pasakiau, kad labai noriu į tualetą. Laikydamas akių kontaktą, ramiu balso tonu pasakiau: užeikime trumpai pas mane, pažiūrėsime tau maršrutą ir aš tave palydėsiu į stotelę. Tai merginai sukėlė pasitikėjimą ir ji sutiko eiti pas mane į namus.

O taip, mano mini planiukas- kaip suvilioti merginą veikia. Žingsniuojame link mano namų. Mano viduje ugnis vis kaista.  Aš jau įsivaizduoju, kaip liečiu jos vidines šlaunų puses ir užpakaliuką .Mmmmm.

Aš net visai pamiršau nueiti į tualetą. Kai atsigėrėm arbatos, tada prispyrė reikalas. Įjungiau šokių mokymų video. Panelė juokėsi, kaip aš su vyru šoku.

Nuėjau į virtuvę ir pašildžiau savo pirmą kartą gamintą kiaulienos guliašą. Dėdamas dvi šakutes žinojau, kad reikia merginą pamaitinti.

Kai abu buvom sotūs, uždėjau savo rankas ant jos pečių ir pradėjau labai švelniai masažuoti.  Truputį merginą įsitempusi buvo, iš lūpų „ištekėjo“ pašaipūs  žodžiai: „o, jau masažai“. O man kėlė tai juoką . Antroje dalyje papasakosiu, kaip man sekėsi vilioti merginą.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą