Categories
Sekso patarimai

Vyrų klaidos sekso metu (I)

Kai kurios vyrų pastangos lovoje moterims kelia veikiau atgrasumą, nei malonumą. Kur dažniausiai stipriosios lyties atstovai suklysta?

Bučinių vengimas. Jeigu vyras vengs moters lūpų bei nesistengs paklajoti po šios erogenines zonas, tai privers ją jaustis daiktu, kuriam mokama už valandas. Aistringas bučinys prieš seksą yra kone svarbiausia preliudijos dalis.

Jos krūtų spaudimas. Kai kurie vyrai su jomis elgiasi kaip namų šeimininkės, siekiančios išsiaiškinti, ar melionai yra pakankamai sunokę. Tai viena didžiausių klaidų, nes su šiais moters pasididžiavimais reikia elgtis itin švelniai, o ne apėmus nevaldomai aistrai juos gniaužyti kaip papuola.

Spenelių kandžiojimas. Kartais vyrai juos dantimis paima taip, it ketindami atskirti nuo viso kūno. Ši vieta yra viena jautriausių, todėl ir elgtis su ja reikia atsargiai: švelniai laižyti, čiulpti. Žinoma, šelmiškai sugriebti dantimis juos galima, tačiau viskas neturėtų panašėti į šuns žaidimą su kaulais.

Sugriebus pirštais spenelius, juos sukioti. Tai – viena didžiausių klaidų. Komentarai čia nebeegzistuoja, tiesiog reikia imt ir nustot taip elgusis: skausminga ir nė kiek ne malonu.

Kitų kūno vietų ignoravimas. Moteris nėra greitkelis su trimis sustojimais: kairė krūtis, dešinė krūtis ir galiausiai geidulingoji kertelė. Dažniausiai kitos kūno vietos yra ignoruojamos, todėl derėtų pradėti kreipti dėmesį ir į jas.

Mažos dovanėlės palikimas. Prezervatyvo laikymasis ant pasididžiavimo – vyro atsakomybė. Jis šį užsidėjo, jis ir turi pasirūpinti, kad jis netyčia nenusmuktų.

Klitorio atakavimas. Jį stimuliuoti reikia itin švelniai, nes tiesioginis spaudimas yra labai nemalonus ar net skausmingas.

Nerangus moterų nurenginėjimas. Jos nekenčia atrodyti kvailai, todėl ir nurengti negalima jos nuogai, ant galvos palikus tik užstrigusį megztinį. Moters nurengimas turėtų panašėti į elegantišką dovaną, o ne į vaikų žaidimą.

Būti vaginos apsėstam. Nors didžioji dauguma vyrų nesudėtingai randa klitorį, tačiau kai kuriems – jis vis tik neatpažįstamas arba tiesiog ignoruojamas. Nereikia visada koncentruotis tik į pačią vaginą. Prieš tai reikėtų pakankamai dėmesio skirti klitoriui ir tik po to švelniai pirštais įslysti moters vidun.

Per stiprus masažas. Jeigu vyras yra pasiruošęs savo moteriai padovanoti erotinį masažą, turėtų atsiminti, kad ne visada stipriau – vadinasi ir maloniau. Kiekvienas stiprumas ar šiurkštumas, jeigu to trokštama, vis tiek turi proto ribas. Po tokio masažo neturėtų likti mėlynių ar įbrėžimų.

Pirmiausiai nusiimti kelnes. Nes vyras niekada neatrodys gerai, likęs tik su apatiniais ir kojinėmis. Visada prieš nusirengiant visų pirma reikia nusiimti pastarąsias.

Skubėjimas. Kai tik penis galiausiai atsiduria moters vaginoje, vyras neturėtų skubinti paties veiksmo. Net jeigu moteriai ir patinka greitas bei stiprus seksas, iš pradžių viskas vis tiek turėtų prasidėti lėtai, švelniai ir jautriai.

Per stiprus seksas. Jeigu vyro klubo kaulų sąlytis su moters šlaunimis ar pilvu būna per stiprus, tai sukelia skausmą, o šią sekso sesiją dar primena ir po to likusios mėlynės.

Per greitas užbaigimas. Tai – kiekvieno vyro baimė. Tačiau iš tikrųjų nemalonu, jeigu viskas užsibaigia sulig pirmuoju patekimu į karščiausią moters kertelę. Jeigu jau taip atsitinka, vyras tiesiog privalo pasirūpinti, kad ir dama patirtų malonumą.

Per ilgai trunkantis seksas. Kai kurie vyrai, gebantys valandą ar ilgiau be perstojo užsiiminėti seksu neužbaigdami, galvoja kad yra galiūnai. O iš tikrųjų tai didesnio malonumo neteikia. Toks, rodos, niekada nesibaigsiantis seksas, tampa nebeįdomiu, moterys pradeda laukte laukti pabaigos, neskubėdamos apžiūri, kokiais tapetais išklijuotos sienos, kokios rankenos įtaisytos duryse – prarandamas bet koks susidomėjimas intymumu, jaudulys.

Pliaukšėti savo pilvu į moters pilvą. Tai visai ne erotiškas garsas.

Moters neįspėjimas prieš baigiant. Spermos skonį mėgsta ne visos, be to, ne visoms tokia pabaiga apskritai priimtina, todėl užsiiminėjant oraliniu seksu tiesiog būtina informuoti damą apie artėjantį orgazmą.

Siūlyti moteriai mylėtis idiotiškomis pozomis. Kai kurioms joga lovoje yra priimtinas reikalas, tačiau kitų fizinės galimybės to neleidžia, todėl jokio spaudimo čia neturėtų būtų.

Ieškoti moters prostatos. Pasitaiko ir tokių kuriozų. Vyrai amžiams ir paskutinį kartą turėtų atminti, kad moterys prostatos neturi, todėl ir į analinę stimuliaciją reaguoja visiškai kitaip nei pastarieji.

Nesirūpinimas moters orgazmu. Vyras turi pabaigti savo darbą: jam derėtų bandyti įvairiausius metodus, kol suras tinkamiausią.

Moters suspaudimas. Paprastai vyrai sveria daugiau už moteris, todėl reikėtų būti atsargesniems būnant viršuje.

Dėkojimas. Niekada negalima dėkoti moteriai už tai, kad ši su vyrų pasimylėjo.

Sekso metu versti ją ilgą laiką būti viršuje. Paprašyti moters mylėtis tokia poza yra viena, tačiau visą laiką įpareigoti ją būti atsakingai už viską – visai kas kita. Vyras turėtų suteikti jai ir poilsio minutėlių.

Neva atsitiktinis analinis seksas. Tai – tik kvaili pasiteisinimai, jog vyriškas pasididžiavimas netyčiom įslydo į moters analinę angą, ar tai įtakojo alkoholis. Prieš imantis analinio sekso, būtina pasiklausti, ar moteriai tai priimtina.

Parengta pagal Scribd.com

Categories
Sekso patarimai

Mažos moterų orgazmo paslaptys

Vyrai, norėdami suteikti savo moteriai didžiausią įmanomą malonumą, dažnai daro daug klaidų. Kaip iš tikrųjų reikėtų elgtis, kad mylimoji patirtų stiprų, šlapią, garsų ir iki pat sielos gelmių sujaudinantį orgazmą?

Didžiausia klaida, kokią vyrai daro lovoje, yra nusiteikimas būtinai suteikti partnerei didžiausią įmanomą malonumą. Jie imasi įvairiausių technikų, ypatingai stengiasi, tačiau dažnai užmiršta pačius paprasčiausius dalykus. Kame slypi moterų orgazmo paslaptys?

  • Nusiteikimas. Kai gulamasi į lovą su vieninteliu tikslu – kad moteris turi patirti orgazmą – tai griauna jo pasiekimo tikimybę. Dažniausiai vyrai stengiasi išbandyti ant savo partnerės visas žinomas technikas, kad tik ši užkoptų į aukščiausią malonumų viršūnę. Tačiau toks išankstinis nusiteikimas būtinai pasiekti tikslą yra labai blogas, užfiksuojantis jį kiekvieno galvoje, sukuriantis spaudimą, kad orgazmas privalo būti patirtas. Moteriai tai sukelia augantį stresą, nerimą, kas tik dar labiau sumažina arba iš viso atima bet kokius seksualinio išsilaisvinimo šansus.
  • Stresas. Kai stresas ir partnerio spaudimas yra per dideli, moteris taip ir lieka nepatenkinta. Tikslo, kad ji būtinai turi patirti orgazmą, pastatymas į pirmąją vietą bei jo nepasiekimas galiausiai suteikia nusivylimą abiem partneriams. Paradoksalu, tačiau, kad būtų išvengta tokios situacijos, prieš gulant į lovą visiškai nereikia galvoti apie orgazmo pasiekimo moteriai būtinybę. Tik taip galima sulaukti didžiosios palaimos. Vietoj tikslo siekimo, vyras turėtų didesnį dėmesį skirti paties proceso malonumui.
  • Bendravimas. Kas tinka ir patinka vienai moteriai, nebūtinai bus priimtina ir kitai. Išsiaiškinti šiuos aspektus yra privalu, o tai geriausia padaryti bendraujant. Verbalinė komunikacija yra pati aiškiausia. Tačiau jeigu mylimajai nedrąsu kalbėti, ypatingai jeigu klausiama tokiu momentu, kada vyro galva yra tarp jos šlaunų, tada reikia atidžiai stebėti neverbalinius ženklus. Rankų suspaudimų, kūno atsako dėka nesudėtingai galima atpažinti, kam pritariama, o kam – ne. Kalbėjimasis su partnere ilgainiui atneša daugiau malonumo ir garantuoja dažnesnius ir stipresnius orgazmus.
  • Skubėjimas – viena didžiausių vyro klaidų. Jeigu jis gali patirti orgazmą labai greitai, tai moteriai reikalingos kur kas ilgesnės preliudijos. Tik taip galima tikėtis, jog ši pakankamai susijaudins, visiškai atsipalaiduos ir galiausiai pasieks orgazmą. Beje, proceso metu, kiekviename įžangos žingsnyje vienokios ar kitokios stimuliacijos intensyvumas turėtų augti.
  • Susijaudinimas.Tik pakankamai susijaudinusi, moteris gali pasiekti orgazmą. Vyras turėtų atrasti tai, kas konkrečiai partnerei padovanoja didžiausius kūno šiurpulius ir malonumo bangas. Galima atlikti tokius veiksmus, kaip, pavyzdžiui, braukimas ranka šalimais karščiausiojo taško esančiomis kūno vietomis – vidinėmis šlaunų pusėmis, užpakaliu, klubais. Kiekvieną sekundę moteris tampa vis drėgnesnė ir iki skausmo laukia, kol galiausiai vyras į ją įsiskverbs. Tai – pats geriausias metas seksualinės energijos išlaisvinimui.
  • Atsipalaidavimas. Kad moteris galėtų patirti orgazmą, ji privalo būti visiškai atsipalaidavusi. Vyras turėtų pasistengti, kad iš galvos, būtų pašalinti visi mylimąją kamuojantys rūpesčiai. O tokių gali būti nemažai. Klausimai, kaip atrodo jos kūnas, ar patirs orgazmą bei kiti panašūs, dažnai verda moterų galvose. Tačiau dėka partnerio žodžių, prisilietimų, veiksmų, jie, kad ir laikinai, bet gali ištirpti. Abiejų žmonių galvose turi likti tik mintys, susijusios su seksu, o kūniška meilė – būti visiškai atpalaiduota ir laisva.
  • Duoti, o po to gauti. Vyrai, prieš trokšdami malonumo sau, visų pirma jį turi suteikti moteriai. Tai duos papildomos naudos kiekvienam. Stipriosios lyties atstovai gali patvirtinti, kad net ir oralinis seksas jiems būna geresnis tada, kai jį suteikia jau orgazmą patyrusios moterys. Taigi, ir su pačiu seksu yra tas pats.
Parengta pagal Askdanandjennifer.com

Categories
Sekso patarimai

Kaip pasimylėti mašinoje?


Kadangi šiandien daugelis, vos perkopę 18 metų, turi savo automobilius arba juos drąsiai ima iš tėvų – pagunda mylėtis joje yra didžiulė. Trumpa instrukcija, kad šis „procesas“ praeitų sklandžiai.

Pirmas žingsnis:

Pasirūpink, jog kilimėliai būtų išdulkinti, mašinos sėdynės švarios ir po jomis nesivoliotų dvokiančių maisto likučių. Patikėk, šie mažmožiai gali rimtai pakenkti.

Kai kurie žmonės, norėdami labiau suteikti akimirkai romantikos, mašinoje susistato uždegtų žvakių. Nors tai ir gražu, tačiau nerekomenduojama. Netyčia gali padegti mašiną ar bent sugadinti jos interjerą. Be to, gerb tiek savo, tiek merginos privatumą. Net mažutė švieselė ir atokioje vietoje traukia „nelaukiamus“ svečius.

Antras žingsnis:

Nepasirodyk vėpla – pastatyk mašiną ten, kur nepasibelstų į langą policija dėl to, kad pažeidėte kažkokias taisykles. Ir…nepamiršk išjungti mašinos lempų.


Trečias žingsnis:

Nuspręskite, kur mylėsitės. Priekinės sėdynės žavios, tačiau nepatogios dėl vairo. Nebent turi galimybe jas atlenkti visiškai iki gulsčios padėties. Galinė sėdynė – daug erdviau, tačiau mažiau įdomu.

Ketvirtas žingsnis:

Neplanuok kruopščiai, tačiau pagalvok, kur mesite drabužius. Nemeskite ant žemės – vėliau bus sudėtinga rasti ir, kaip būna dažniausiai, nesmagu vilktis, mat šie būna nešvarūs.

Penktas žingsnis:

Pasirinkite pozą. Tinkamiausia, kai vyras sėdi, o moteris iš viršaus. Būkite atsargūs su pavarų svirtimi! Mylėkitės.

Šeštas žingsnis:

Apsirenkite. Būtinai parvežk savo gražuolę namo.

SLAPTA vinis: net 80 procentų jaunų žmonių „išbando“ mylėjimąsi mašinoje.

www.vilioju.lt

Categories
Sekso patarimai

40 klaidų kurias daro vyrai mylėdamiesi


Visi susiduriame su vienokiomis ar kitokiomis problemomis, kai iš merginos veido galim spręst jog nebuvom nuostabūs lovoje. Todėl pateikiu jums 40 klaidų, kurių nereiktu kartoti.

1)Iš pradžių nesibučiuojama.
Vengiat jos lūpų ir neriat tiesiai į erogenines zonas verčia ją pasijust lyg jūs mokėtumėt už valandą ir būtumėt pasiryžę atsidulkinti už visus pinigus. Aistringi bučiniai geriausiai tinka preliudijai.

2)Pučiat per stipriai į ausį.
Pripažinkit, kažkur išgirdot, kad merginoms tai patinka. Taip bet tarp erotiško pūtimo ir pūtimo lyg norėtumėt užpūst visas žvakutes per savo 50-etį didelis skirtumas.

3)Nesiskutate.
Vis užmirštat, kad jums prie barzdos pritvirtinti šeriai, kurie vis brauko jūsų partnerės veidą. Kai ji sukioja galva į šonus tai nėra aistra tai vengimas.

4)Spaudot jos krūtis.
Dauguma vyrų elgiasi kaip namų šeimininkės tikrindamos ar prinokęs melionas. Glamonėkit ir glostykit jas.

5)Kandžiojat jos spenelius.
Kodėl vyrai prisitvirtina prie spenelių lyg norėdami pripūst drauge pro krūtis? Speneliai labai jautrūs. Vedžioti liežuviu per juos – gerai, galvoti kad tai šuns žaislas – negerai.

6)Sukiojat jos spenelius.
Baikit sukiot jos spenelius tarp pirštų lyg ieškodami radijo stoties kalnuotoj vietovėj. Susitelkit ties visa krūtimi, o ne viena dalimi.

7)Ignoruojat kitas kūno dalis.
Moteris ne greitkelis su trim posūkiais apviliu rytuose ir vakaruose, ir žemutiniu tuneliu. Yra daug vietos kur galite bučiuot, glamonėt ar glostyt. Taigi kreipkit daugiau dėmesio ir į kitas vietas.

8)Įstriginat ranką
Prastas miklumas apatinių srityje gali reikšti įsipainiojusius pirštus į kelnaites. Jei norite būti tokie agresyvus paprašykit, kad mergina juos pati nusiimtų.

9)Paliekat jai nedidelę dovaną.
Prezervatyvo „utilizavimas“ vyro reikalas. Jūs nešiojot, jūs išmetat.

10)Atakuojat klitorį.
Tiesioginis spaudimas labai nemalonus, todėl švelniai glostykit aplink klitorį.

11)Sustojat pertraukėlei.
Moteris, antraip nei vyrai negali grįžti ten kur baigė. Todėl jei sustosit merginos susijaudinimas greitai dings. Nesustokit bet kokia kaina.

12)Nemokšiškai ją nurengiat.
Mergina nemėgsta atrodyt kvailai, bet pagalvokit kaip ji atrodo nuogu juosmeniu su užstrigusiu megztiniu ant galvos. Nurenkit ją kaip elegantišką dovaną, o ne vaikišką žaislą.

13)Užtempiat jos apatinius.
Švelnus glostymas per apatinius labai seksualu, bet užtraukimas kelnaičių kaip per filmą „Kaukė“ tikrai neseksualu.

14)Esat apsėstas vaginos.
Beveik visi vyrai randa kelia iki klitorio be žemėlapio, juk vagina ten pat kaip ir pas kitas. Kai jūs tik nusileidžiant žemyn ir pradedat kišt vogtus pinigus į kaminą tai gali būt ne tik nemalonu bet ir skausminga. Skirkit daugiau dėmesio klitoriui ir zonai aplink jį ir tik po to įslyskit ir stebėkit merginos reakcija.

15)Masažuojat per stipriai.
Norit suteikt jai malonumą masažuojant, atpalaiduot. Puiku. Rankos ir pirštai tinka, alkūnės ir keliai nelabai.

16)Per greitai nurengiat.
Neverskit merginos nusirengti tol kol ji nepasiruošus. Kitaip teks laukt. Ilgai laukt.

17)Pirmiau nusiimate kelnes.
Vyras su kojinėm ir apatiniais atrodo „nuostabiai“. Nusiimkit pirmiau kojines.

18)Per greitai einat prie reikalo.
Priėjus prie reikalo nepradėkit pumpuot, kaip koks nors agregatas iš fabriko. Mergina gali pasijust kaip konvejeris, kurį sukonstravo jums. Pradėkit švelniai ir iš lėto.

19)Mylit ją per stipriai.
Jei daužysit savo masyvius kaulus i merginą skausmas prilygs dviejų savaičių jodinėjimui ant žirgo sukoncentruotam į kelias sekundes.

20)Baigiat per greitai.
Didžiausia vyrų baimė. Bet jau taip atsitiko ir iššovėt per anksti turėkit atsitraukimo planą, kaip patenkinsit merginą.

21)Baigiat labai vėlai.
Gali pasirodyt,kad mylėtis valandų valandas neužbaigiant yra sekso dievo ženklas,bet jai tai tik nutirpusios vaginos ženklas. Bent jau nusipirkit įdomių plakatų,kad mergina turetų ką paskaityt kol jus vaidinsit maratonininką.

22)Per švelniai atliekat oralinį seksą.
Nesielkit kaip didelis katinas prie lėkštes pieno.Nerkit ten visa galva ir sukit liežuviu aplink jos klitori.

23)Stumiat jos galvą žemyn.
Vyrai tai daro kol jos akys atsiduria ties peniu ir tikisi,kad tai pereis į oralinį seksą. Visos moterys to nekenčia.Jei norit,kad ji pasinaudotų savo burna-naudokitės savo.

24)Neįspėjat jos prieš baigdami.
Spermos skonis kaip jūros vandens sumaišytu su kiaušinio baltymu. Ne visi jį mėgsta.Kai ji atlieka oralinį jums įspėkit prieš baigdami,taip ji galės imtis reikiamu veiksmų.

25)Judat per oralinį.
Nejudėkit.Mergina atliks visus reikalingus judesius. Jūs tiesiog gulėkit ir jokiais būdais negriebkit jai už galvos.

26)Mokotės etiketo iš porno filmų.
Filmuose su prierašu xxx gali pasirodyt,kad moterims patinka kai baigiat ant jos. Realiam gyvenime tai tik daugiau skalbimo arba prausimosi.

27)Verčiat ją „jot“ per amžius.
Prašant jos būti viršuj nieko blogo, bet gulėti kol ji padarys visą sunkų darbą negerai. Rūpinkitės ja ir ji nesijaus kaip laivo kapitonė.Leiskit jai pailsėt.

28)Norit užsiimt analiniu ir apsimetat,kad taip įvyko atsitiktinai.
Taip vyrai užsitarnauja pasiklydėlio reputaciją.Jei tikrai nori ten įkišti,pirmiau paklausk jos. Ir negalvok,kad „Aš buvau girtas“ yra atsiprašymas.

29)Fotografuojatės.
Kai vyras sako „Ar galiu tave nufotografuot?“ mergina išgirsta žodžius „___ ,kad parodyčiau savo draugams. „Bent jau leiskit jai saugot jas.

30)Esat neišradingas.
Išradingumas-viskas nuo tapymo ant jos nugaros iki medaus užpylimo ant jos paskui viska nulaižant.Vaisiai,daržoves,ledai arba plunksnos išradingumo ženklas.Karštas vaškas arba permanentiniai dažai netinka.

31)Pliaukšit savo pilvu į ją.
Turbūt nėra erotiškesno garso. Seksualu kaip riaugėjimo konkursas.

32)Pastatot ją kvailoj pozoj.
Jei ji nori užsiiminėti joga lovoje,puiku,bet ji nėra gimnastė,nesitikėkit daug iš jos. Paklauskit savęs ar jums reikalinga sekso partnerė su patemptomis sausgyslėmis.

33)Ieškot jos prostatos.
Įsiminkit tai:analinė stimuliacija maloni tik vyrams,nes jie turi prostata. Merginos jos neturi.

34)Švelnūs įkandimai.
Labai erotiška ir seksualu įkast partnerei į kaklą jei tai darot atsargiai. Nei viena mergina nenori nešiot šaliko ar skarelės iki savaitės galo.

35)Šaukdami sakot ką daryt.
Nerėkit padrąsinamai,kaip treneris su megafonu. Tai tikrai neužveda merginų.

36)Keikiatės.
Tai skamba kaip vienišo rašytojo 900-oji teksto eilutė. Jei jai patinka tai ji jum leis žinot apie tai.

37)Nesirūpinat jos orgazmu.
Tu privalai baigt darbą iki galo. Daryk jį tol kol atliksi viską tinkamai.

38)Spaudžiat merginą.
Taip jau gamta padarė,kad vyrai sveria daugiau nei moterys,todėl jei atsigulsit ant jos per stipriai ji pamėlinuos.

39)Klausiat ar ji baigė.
Tu tikrai turėtum žinot kada ji baigė. Dauguma moterų skleidžia garsą,bet jei tikrai nežinai-geriau neklausk.

40)Dėkojat jai.
NIEKADA nedėkokit merginai už seksą. Tavo miegamasis ne restoranas.

www.TheGame.lt