Categories
Vyriškumas

Maksimaliai idealus vyras. Tokie dažniausiai patinka moterims


Dažnai moterys sako, kad idealų nebūna. O aš sakau kitaip partneris tiek vyras, tiek moteris gali būti maksimaliai idealus. Šiandien pakalbėsime apie vyrus, kurie patinka moterims.

Tvirtas, savimi pasitikintis – tai turi atspindėti jo eisena, laikysena, atgal atlošti pečiai ir tiesi jų linija, šiek tiek pakeltas smakras.

Toliau vyras turi domėtis įvairiais dalykais, tada su juo bus apie ką kalbėti ir toks ras būdą suvilioti kiekvieną moterį. Jei ieškosite žodžio kišenėje, tai tikrai nebus jums į naudą.

Vyras turi turėti valios. Valia vystoma nuo mažų dienų. Kai vaikas- berniukas ko nors užsimano ir verkia, kad tėvai išpildytų jo norą, o tas noras absurdiškas, pavyzdžiui numeta žaislą ir verkdamas tikisi, kad jūs ji jam paduosite atgal. Jei žaislą paduosite,iš berniuko išugdysite bevalį vyrą, o jei nepaduosite, po kiek laiko jis pasiims jį pats ir daugiau nebemėtys. Taip užgaus vyras tvirta valia. Tai labai reikšmingas vyriškumo bruožas. Vyras neturintis valios, nemoka kontroliuoti emocijų. Nemokantis kontroliuoti savo emocijų, negalės kontroliuoti moterų emocijų. Vyras nekontroliuojantis emocijų, moterų akyse atrodys nevyriškas ir sėkmės su moterimis nesulauks.

Toliau vyras turėti mokėti kontroliuoti moters norus. Pirmiausiai turi mokėti iškelti tikslus, o tada galės iškelti tikslus ir moteriai norinčiai būti su juo kartu. Toks vyras gali duoti rekomendacijų, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Taip pat pasiūlyti alternatyvų jos norams, padėti moteriai priimti svarbius sprendimus. Dar gali duoti pavyzdžių, kas bus jei ji vykdys savo užgaidas ir duoti laiko įsitikinti, bet jokiu būdu neprikaišioti, koks jis buvo teisus, kai jo prognozės išsipildys. Moteris tokius dalykus supranta pačios ir joms to kartoti nereikia. Tai tik pabrėžia jūsų vyriškumą moters akyse.

Toliau turi mokėti išklausyti moterį. Jei vyras turi mažai žinių, jis mažai ką galės patarti ar padėti sprendžianti moters problemas. Vyras taip pat turi mokėti nustatyti gyvenimo kryptį.

Dar vienas svarbus dalykas, moterys apie vyrą sprendžia pagal jo atliktus darbus, o ne pagal jo turimas žinias. „Moterys ieško vyro su didele ateitimi, o vyras ieško moters su maža praeitimi“ (V.Uspaskich).

Labai svarbus žingsnis vyro gyvenime tai dvasinis tobulėjimas. Aš asmeniškai pastebėjau, kad kai pradėjau dirbti su savimi, pradėjau pritraukti netgi vyresnes ir daugiau pasiekusias moteris už save patį. Kai vyras bus tobulas dvasiškai, žinos kelią ir turės raktą nuo sėkmės ir laimės. Taip pat tuo keliu galės vesti savo šeimą. Tobulėti dvasiškai šiuolaikiniams vyrams trukdo neišmanymas, kokią tai duos didelę naudą. Juk niekas netobulėja, kodėl aš turiu būti išskirtinis ir tobulėti? Iš tų kurie netobulėja, vieni būni paveldėję ir išsiugdę daugumą šitų savybių iš savo šeimos. Tokiems papildomai tobulėti, kaip ir nereikia. Jie ir taip sėkmės su moterimis susilaukia. Bet yra kita dalis, kuri savo dvasinius trūkumus slepia po pinigų šydu. Pasipuošia brangiais rūbais, aksesuarais, vairuoja prabangų automobilį. Tokie irgi susilaukia sėkmės su moterimis, tik kažin ar taip galima pavadinti sėkme, žiūrinti dirbančio su savimi žmogaus akimis. Nes jų sutiktos moterys būna materialistės, kurios arba labai skurdžiai praleido vaikystę ir galvoja, kad laimė piniguose, arba vaikystėje buvo labai lepinamos ir tai buvo nutraukta sulaukus pilnametystės, todėl jos ieško naujo lepinimo šaltinio, pinigų šaltinio. Galvoja, juk aš viską turėjau, man nieko netrūko ir buvau laiminga, būsiu ir dabar. Bet iš tikrųjų tai nebūna laimingi nei jų vyrai, nei jos pačios, į kairę eina abi pusės kiek akys mato. Tuo pačiu nebūna laiminga ir jų sąjunga.

Dar yra viena rūšis visiškai netobulų vyrų, kurie tik skandina savo asmenybę alkoholio taurėje ir tuo metu jaučiasi galintis viską, neturintys jokių trūkumų ir t.t., bet tai tik iki tol, kol baigiasi alkoholio poveikis. Tokie taip ir nesulaukia sėkmės su moterimis, nes mano, kad viską žino ir neturi jokių trūkumų. Jų protas per menkas suvokti savo trūkumus. Kai kurie tokie ir numiršta.

Arnoldas Kubiliūnas

Categories
Vyriškumas

Ko nori moteris iš vyro

Aplinkoje vis bendraudamas su moterimis pastebėjau, kad dabartinė moteris yra savarankiška. Pasirupinanti savo finansais, būstu, karjera ir t.t. Bet, kad ir kokia moteris būtų, jai vistiek reikia vyriškos šilumos bei, kad su ją būtų elgtasi kaip su moterimi – džentelmenai, kurie pasirupins ja ir jos laisvalaikiu, o kai reikės paims už plaukų ir juos šiektiek patemps žemyn. 🙂

Domėkis ja
Jei tau ji patinka ir domina kaip moteris, o ne tam, kad pasimylėt su ja ir palikti(Nes tokiu atveju reikėtu ieškoti skelbimų kurios parduoda savo kūna – prostitučių). domėkis ja, domėkis kuom užsiema, ką dirba, ką veikia laisvalaikiu, kokia propaguoja gyvenseną, kokios muzikos klausosi, netgi galima nueiti iki tokių klausymų kaip: „ka pusryčiams kekvieną ryta valgai ?“. Atrašyk jai sms ir į laiškus, atsakyk į skambučius, nes nera tokios kuriai patiktu laukti kol vaikinas atrašys, o juolabiau laukti tavęs ant suoliuko kaip jus veluojate. Rūpinkis ją jei jai bloga nuotaika, pasistenk ją prajuokinti ARBA suteikti džiaugsmo, kad dingtu visos kitos mintys ir liktų tik malonumasJ. Parodyk jai, kad ji tau įdomi. Bučiuok ją aistringai ir su jausmais, joms patinka bučiuotis ir galiu pasakyti, kad moterį gali užvaldyti vien bučiuodamas. Bučiuodamas liesk jos visas erogenines zonas, t.y. skruostus, lupas, antakius, kaklą, rankas, šlaunis ir t.t. Gausi labai dideli pliusą jei tesiog bučiuodamas paimsi už rankos ir spustelsi – jos tai dievina. Ir net nepastebėsi kaip ji atsidėkos už tavo rūpestį.

Pasakyk jai NE.
Kiek bendrauju su moterimis, vis jos sako, kad kaikurie neturi savo nuomonės ir klauso tik jos. Jei tave draugai pasikviete pažiūrėti kartu krepšinio varžybų ir atsigerti alaus, o mergina parašo, kad nori vakarą praleisti su tavimi ir net negalvojęs atsiprašai draugų ir skubi pas savo merginą namo kaip ji pasakė tai atsiprašau, bet busi „mamyčiukas“ ;). Turėk savo nuomonę ir tikslius sprendimus kuriuos drąsiai ir užtikrintai galėsi realizuoti. Duok jai laisvę, sugebėk pasakyti ne. Moterims patinka kovoti už jus kaip ir mums už ja.

Pašok su ja
Šokdinama moteris jaučias įpatingai ir beabejo maloniai. Pašok su ja. Nebūtina eiti į naktinį klubą ar į diskoteką(nežinau ar dar kas daro diskotekas), kad su ją pašoktum. Sėdite namie, geriate kavą ir per TV išgirstate jums patinkančią dainą, paimk ją už rankos ir pašokdink ją! Vyrai patikėkit manimi, ji bus sužavėta tuo ir atpalaiduosite ją. Kalbant apie rudens metą kuris artėja, jei už lango lyja begalo smarkiai ir šalta, o namuose šilta ir dvelkia romantika, uždegtos kelios žvakės, užleiskite lėta gražią dainą ir pakvieskite ją pašokti svetainėje.

Neleiskite jai nuobodžiauti ir VEIKITE.
Įsivaizduok, kad sėdite kartu ir nieko net nešnekate, o ji dar ir žiovauti pradėjo.
Moteris yra trapi asmenybe, kurią reikia puoselėti, garbinti, saugoti ir myleti. Jei jūs sedėsite rankas sudėję ir nieko neveiksite ir dar nešnekėsite tai galimas variantas, kad su ją paskutinį kartą ir susitinkate. Jei nauja pažintis imkites veiksmų bendravime, kaip ir minėjau domėkites ja ir galu gale VEIKITE. Pagirkite, kad jos gražus balsas ir nuostabiai šypsosi(jei iš tikrūjų šypsena graži). Jei jau pažįstami ilgiau nei viena diena, tuomet jau imkites atsakingesnių veiksmų, kodel pasakiau atsakingesniu ? nes nuo jų priklauso tolimesnis jūsų bendravimas. Ir jokiais būdais neklausk merginos:“Tai ką nori nuveikti?“, nes tada šalia sėdinčiai seksualiai būtybei galvoj iškyla šauktukas su mintim: „Asilas, aš dar galvosiu ka tau veikt“. Sugalvokite kur važiuoti, ką veikti – užimkite ją. Nes jai reikia tokio, kuris suteiktų jai ir pramoga ir malonumą ir džiaugsmą ir aplamai užimtu jos laiką naudingai bei maloniai.

p.s. jei galu gale nežinote ką jai pasiūlyti tesiog sakykite: „Noriu taves, pasimylim.“. 😉

Komplimentai.
Oj kokia plati tema kas liečia komplimentus. Kaip sakoma moteris įsimyli per ausis, o vyrai per skrandį:). Reikia reikia komplimentų, bet ne per daug ir ne per „saldžiai“. Netgi galima, oj…..  Ne tai, kad galima, bet ir REIKIA šokineti, nuo komplimento ant negatyvo.
pavyzdys:

–          tavo akys labai gražios!(komplimentas)

–          Ačiū.

–          Oba!  Kokie plaukai švelnūs !! koki šampūną naudoji ?(komplimentas)

–          Neatsimenu firmos tikrai, bet geras jis labai.

–          Bet tu per mažai šypsaisi, kad turėtum gražų kūną.(su šypsena)(negatyvas)

Kol žarstysite jai komplimentus jai paprasčiausiai nusibos tapati klausytis ka išgirsta gal vos ne kekvieną diena iš aplinkinių vyrų, kad ji gražiai atrodo, o kai gaus negatyvą tada net plačiau atsimerks(atkreipk dėmesį) ir pagalvos OBA. Aišku po tokio negatyvo ji nežinos ka atsakyti tai jai beliks šypsotos visą tą laiką kol galu gale susitikimo gale galėsite pasakyti dar viena negatyvą: „Bet matai visą laiką šypseną mačiau tavo veide ir tavo kūno formos pagražėjo šiektiek“.

Prižiūrėkite save.
Jos dievina kai vyrai prisižiūri save. Kas liečia aprangą tai renkites taip kaip jum patogiausia ir jum patinka, bet žinoma darykite tai skoningai. Jei galu gale nežinote kaip apsirengti pirmojo pasimatymo metu tai pasakysiu viena – klasika nemiršta. Užsidėkite klasikines tarkim tamsiai pilkas kelnes, prisirpusios vyšnios spalvos marškinukus prasisekdami 3 sagas nuo viršaus ir galime dar pridėti baltus universalius batukus. Atrodysite ir gražiai ir solidžiai ir rimtai – trys viename ! Bet neikite susikuprine! Išsitiesk ir pasitempk. Paprastas pratimas yra atsitojimas prie lygios sienos i pilnai atsiremti į ją ir poto kasdienybėje vaiksčiojant pajausite, kad reikia atlošti pečius, kad butu graži eisena Nueikite kartas nuo karto pasportuoti į sporto salę, bent dėl savęs, kad jaustumėtes gerai, nes tikrai gerai pasportuoti pvz. Po sunkios darbo dienos kai skauda ir galva ir nebesinori nieko šnekėti. Kas liečia vyriška kūną, moterų skoniai tame labai skiriasi, nes vienom patinka kulturistai kurie sportuoja metai iš metų ir tik rūpinasi kaip užauginti greičiau savo bicepsąJ, o kitom patinka tesiog skoningai pasportavęs vaikinas, kad būtų ir krutinė ir pilvo presas, bent šioks toks ir stiprios kojos bei rankos, kurios galėtų ją panešti jei netyčia nualptų po jūsų prašymo tekėti už jos J.

Taigi nepasimeskite tokiuose situacijose kaip: „ką šnekėti, ką sakyti…..“. Bei pasitikėkite savimi, sakoma pasitikėjimas ateina savaime kaip esi apturėjęs bent 5 moteris J, gal ir tiesa. Tad sužavėkite savo moteris ir padarykite jom įspūdi. Sekmės tobulėjant !!

Deividas Ambrazevičius

Categories
Vyriškumas

Mane atstūmė, nes aš – pernelyg geras

Nuo pats ankstyvo amžiaus berniukus moko būti mandagiais, maloniais, galantiškais ir t.t. Dar visai mažiukams jiems sako „būk gerutis, auk didutis – mama pavaduosi“. Tėvai diegia į galvą, jog taktiškumas, dalinimasis, paslaugumas – būtinos doro ir išsilavinusio jaunuolio savybės. Žinoma, kad daugeliu atveju jie buvo teisūs, jog visuomenės gerovė priklauso nuo tarpusavio santykių ir požiūrio į kitą asmenį. Tai skamba puikiai – „būti geru“, bet, kai esate pernelyg geri – žmonės jumis naudojasi, tame tarpe ir moterys (ne paslaptis, kad dauguma vyriškių vis dar mūsų nevadina žmonėmis)…
Santykiuose, kaip ir gyvenime jūs, mieli vyrai, galite būti tiesiog pernelyg geri. Mes UŽ malonius džentelmenus, už paslaugius kaimynus, už saldžialiežuvius draugių vaikinus, bet mes sakome FEEE pernelyg geriems berniukams.

Jeigu vis dar stebiesi, kodėl tavo apšepęs, įžūlokas draugužis mezga pažintį po pažinties, o tu, galantiškumo įsikūnijimas, visų draugų merginų liaupsinamas, nesugebi išlaikyti merginos ilgiau nei keletą mėnesių – pasitikrink pagal mano sudarytą (draugėms gelbstint) sąrašiuką – galbūt esi TAS, PERNELYG GERAS VYRAS. Venk šio pasakymo.

Elgiesi per daug pagarbiai

Sutinku, jog visuomenėje tokiu požiūriu nepražūsi ir būsi vertinamas. Geros manieros, pagarba aplinkiniams, moteriai – būtina. Visgi yra tam tikros Z (zonos), kuriose džentelmeniškumą ir pagarbą turėtum pamiršti. Kalbu konkrečiai apie miegamąjį.

Jeigu elgiesi miegamajame nuolat galantiškai – tai jau požymis, kad esi PERNELYG GERAS.

Mes, moterys dažnai norime ne besikartojančio gero vyro scenarijaus, bet daugiau netikėtumo, įžūlumo, aistros – tiesiog pasidraskymo!

Esi pernelyg suinteresuotas

Jei tave tikrai domina net mažmožiai iš tavo draugės ar žmonos gyvenimo, įdomu, ką, kur ir kada veikia – tai dar vienas ženklas, jog esi PERNELYG GERAS. Suprantama, kad tau rūpi, kaip artimas žmogus jaučiasi, kaip jos šeima, karjera, tačiau, jei jos gyvenimas tau tampa įdomesniu nei tavo paties – jau negerai. Greitai nei tik moteris pavargs nuo tavo kišimosi į jos reikalus, bet ir tau pasidarys nuobodu „skaityti ją it atverstą knygą“. Įsisąmonink, jog tavieji pomėgiai, gebėjimas leisti laiką su draugais – mus žavi. Pernelyg susidomėjęs moters gyvenimu, tiesiog prarandi patrauklumą ir daraisi nuobodus tais pačiais klausimais „kaip tau šiandien sekėsi?“, „Kaip Tavo diena, šeima?“ ir t.t.

Per dažnai sakai komplimentus
Smagu girdėti, jog puikiai atrodai, kad gražios akys ir panašiai. Bet, kai pagyrimų dėl akinančios šypsenos susilauki penkis kartus per dieną – tai ima įgristi.

Rask tinkamą progą – prieš einant į vakarėlį, ryte į darbą – pasakyk savo draugei, kad ji atrodo stulbinančiai. Ir patylėk tada, kai ji sirguliuodama guli lovoje be kruopelytės makiažo – tavo komplimentas apie grožį nuskambės visiškai kvailai. Ir niekam nė motais bus tavo noras palengvinti situaciją. Nebūk PERNELYG GERAS.

Sakyk komplimentus nuoširdžius, reguliariai, bet ne dažnai.

Pernelyg supratingas
Šiais laikais tolerancijai ir supratingumui ribų nėra. Tačiau tarp sugebėjimo suprasti ir būti pernelyg supratingu yra skirtumų.

Taip jau yra, kad vieni yra supratingi, o kiti tuo naudojasi. Supratingumui privalai nubrėžti ribas. Blogiausia, jeigu tų ribų nebematys tavo partnerė „ai, nesvarbu, darysiu, kaip noriu, vis tiek jis supras“. Jeigu tokia frazė jau skambėjusi ar jauti, kad gali skambėti tavosios moters lūpose – tu esi PERNELYG GERAS. Liaukis čia ir dabar. Turėk savo nuomonę ir pastovėk už savo įsitikinimus, kuriuos bando palaužti mergina.

Per dažnai linksmas
Jeigu tavęs neįmanoma išmušti iš vėžių, visada esi pakilios nuotaikos, šypsaisi, linki visiems gero – esi PERNELYG GERAS. Niekas negimė šventas, tad, jei net šlykščiomis situacijomis šypsaisi – nieko čia gero. Moterys kartais nori griežtesnės pozicijos, visai žavu matyt tavo nusiminusį veidelį ar piktą fizionomiją. Ypač, jeigu mes elgiamės blogai – supyk, būk gi vyras!

Taigi, esi mielas ar PERNELYG GERAS VYRAS?

Čia pateikiau tik keletą bruožų. Tik tu pats žinai, ar esi mielas, ar esi tas, kuris nežino kur eina, dėl ko eina ir kam nori įtikti. Tiesiog žmogus be šešėlio. Neleiskite mindžiojamas moterų – nubrėžkite ribas.

www.vilioju.lt

Categories
Ilgalaikiai santykiai Moterys ir seksualumas

10 ženklų, kad Tu jai per geras laimikis

10. Tu nuolat kalbi daugiau nei ji. Ir, jei ne pirmą kartą pastebėjai, kad ne tik ji kalba mažai, bet ir jos draugų, šeimos žodynas siauras – tai yra ženklas, jog esi jai per geras vyras.

9. Ji mylisi lyg porno žvaigždė. Tu perskaitei teisingai – šis ženklas nėra geras. Jeigu lovoje jos niekuo nesugebi nustebinti, jeigu jinai pasiruošusi su Tavimi mylėtis bet kurioje viešoje vietoje – nieko gero nebus. Pagalvok, ar tokia mergina išties turi savivertę? Ar norėtum tokios žmonos?

8. Nė vienas, išties nė vienas iš Tavo draugų jos nemėgsta. Kad ir kiek kartų stengeisi, kad jie ir jinai rastų bendrą kalbą – nieko iš to neišėjo. Jinai tyli arba nenori Tavo draugužių matyti, o šie jos tiesiog neapkenčia – ženklas, kad esi jai per geras laimikis.

7. Nuolat ją skatini. Ją nuolat skatini pradedant tuo, kad išeiti gerai praleisti laiko, baigiant įtikinėjimais, jog Tavo moteriai reikia sportuoti, sveikiau maitintis, susirasti sėkmingesnį darbą ir pan. Jei taip vyksta nuolat – Tu jai per geras vyras.

6. Ji už nieką negali sumokėti. Kai ateina laikas sumokėti už vakarienę, filmą ar kažką kito – ji ilgai krapštosi ir niekaip neranda piniginės. Mesk tokią moterį, ji niekada nebus gyvenimo ramsčiu, nes niekada nesugebės sau užsidirbti pinigų.

5. Ji žavisi tuo, ką Tu imi kreditu. Jeigu tavo moteris nesuvokia, kaip svarbu, kuo mažiau imti į kreditą – tai gresia rimtomis problemomis ateityje. Jeigu ji garsiai šūkčioja iš nuostabos, jog Tu sugebi taupyti – Tu jai per geras.

4. Jos higiena Tau kelia abejonių. Jei kartais norėtum jai sakyti, jog dažniau išsivalyk dantukus ar Tave erzina, kai vakarais ji užmiega net nenuėjusi į dušą – esi jai per geras laimikis. Jos higienos įpročių niekada nepakeisi.

3. Jai nerūpi įgyti naujų žinių. Jei ir pats nebuvai ir nesi moksliukas ir Tavo mergina ne tokia – nieko baisaus, bet jeigu per ilgesnį draugystės laiką negirdėjai iš jos įdomesnių minčių ir niekada nematei skaitančios knygą – esate jai per geras vyras.

2. Ji turi reikalų su teisėsauga. Tinkamai įvertinkite kokių, jeigu tie reikalai jos nepuošia ir net pasikartoja – Tu esi jai per geras laimikis, išsiskirk nedelsiant.

1. Geriausia, ką ji turi – išvaizda. Taip, išvaizda svarbu, bet, jeigu geriau pagalvojęs, nesugeni įvardinti kitų dalykų, kurie Tau imponuoja labiau nei išorė – esi jai per geras. Po susižavėjimo ateis metas, kai norėsis protingų pokalbių, įdomaus bendravimo ir pan. Jei to nerasi – grožio nepakaks.