Categories
Ilgalaikiai santykiai

8 būdai parodyti savo meilumą

Švelnumas, meilumas padeda abiems partneriams geriau jaustis, labiau vienas kitu pasitikėti, suartina. Yra daugybė subtilių būdų parodyti mylimajam, kaip stipriai šis jums rūpi.

Siūlome 8 būdus parodyti prieraišumą, šilumą:

8. Žaismingas bakstelėjimas

Gera nuotaika, humoras – didelė draugystės dalis. Jei su mylimu žmogumi negalite juoktis, tai kaip galite patogiai jaustis drauge? Žaismingas bakstelėjimas tuo metu, kai juokaujate, smagiai leidžiate laiką – paprastas, bet šiltas meilumo ženklas. Įsitikinkite, kad neužgausite partnerio – per stiprus gestas tikrai nepasirodys meilus!

7. Bučinys į kaktą ar pakaušį

Tai – iš tiesų saldus gestas, ypač – jei vyras daro taip kaskart praeidamas, na, bent kartą per dieną. Tai visada priverčia nusišypsoti!

6. Lengvas kaklo masažas

Tiesiog prieikite ir švelniai ratu pavedžiokite delną ant partnerio kaklo nugaroje. Toks veiksmas – iš tiesų efektingas, puikiai atpalaiduoja ir leidžia arčiau prisiglausti.

5. Pėdomis prisiglauskite prie mylimojo kojų

Ko gero, filmuose tokią sceną matėte daugybę kartų. Partnerių žaidimas kojomis po stalu vakarienės metu – taip pat visada mielas veiksmas. Svarbiausia, būdami būryje žmonių įsitikinkite, kad žaidžiate su savo mylimojo kojomis – antraip kažkas gali jus netinkamai suprasti.

4. Pamirksėkite

Galite nustebti, kaip suintriguoja paprastas subtilus mirktelėjimas!Tai – truputį koketiška, bet miela ir smagu, ypač – kai netikėta. Būnant būryje žmonių, mirktelėkite partneriui ir stebėkite jo reakciją. Nepasimeskite, mylimasis gali ir išrausti!

3. Sėdint ant lovos, įsitaisykite kuo arčiau

Dauguma porų sėdėdami ant kušetės prisiglaudžia vienas prie kito – tai iš tiesų patogu!Galite ant mylimojo užkelti ir savo koją – tai suteiks dar daugiau artumo, gal net… aistros!

2. Laikykite už rankos

Juk taip gražu žiūrėti, kai senyva porelė eina susikabinusi rankomis!Tai – švelnumo ženklas, priverčiantis pasijusti romantiškiau. Ar galėtų kažkas pykti dėl to, kad mylimas žmogus viešumoje paima už rankos?

1. Pabučiuokite, kai mažiausiai to tikimasi

Atsitiktiniai bučiniai visada suteikia daugiau laimės!Vienintelis metas, kai toks gestas gali suerzinta – kuomet partneris su kažkuo kalbasi, diskutuoja. Beje, bučkiai – siurprizai turi džiuginti ne tik lūpas: nepamirškite kaklo, rankos, peties ar…

Ko gero, dauguma žinote, jog tokie veiksmai – meilūs, romantiški, tačiau ar prisimenate tai kasdien? Kaip jūs parodote, kad mylite ir vertinate savo antrąją pusę?

Categories
Ilgalaikiai santykiai

Kaip pamilti antrosios pusės trūkumus?

Mylėti geriausias ir gražiausias partnerio savybes – labai paprasta. Tačiau ar lengvai priimami trūkumai?

Ilgainiui, žmogus atskleidžia visas savybes ir tampa aišku, kaip ir kokiomis situacijomis reikėtų elgtis. Nesvarbu, turėjote ilgametį romaną ar daug trumpalaikių santykių, šį faktą suprantate.

Taigi, galiausiai suvokiama, ką konkrečioje kritinėje situacijoje geriausiai pasakyti ar kokių veiksmų imtis. Taip, vardan gražios ateities, siekiama užglaistyti konfliktus, spręsti problemas. Juk, jei santykiai yra svarbūs, niekas nesielgia taip, kad galėtų juos neapgalvotai sugriauti.

Lygiai taip pat yra ir su kai kuriais kasdieniais partnerio įpročiais, kurie per laiką tampa žudančiais. Dviejų žmonių santykiuose kylančios problemos – abiejų kaltė. Jeigu asmenys vienas kitam yra labai svarbūs, vadinasi, viskas atsisuka į dar negebėjimą spręsti konkrečiose situacijose kylančių problemų. Minusų turi kiekvienas, bet drauge juos galima paversti nebepastebimais.

Kai kalbama apie labiausiai erzinančių partnerio savybių priėmimą, niekas nesako jų interpretuoti kaip žavingų. Meilė dažniausiai duoda leidimą žmonėms klysti, rizikuoti bei bristi į tokius poelgius, kurie visiškai prieštarauja susikurtiems idealams. Valdomas ego karas žmogaus viduje jį dar labiau kontroliuoja, nei suteikia kokių nors lengvatų.

Partneris turi kažkokį labai erzinantį įprotį, kuris priverčia kūną nueiti pagaugais. Tačiau iš tikrųjų reikėtų versti asmenį šio elgesio bruožo atsisakyti? Gali būti. Tada griežtas paskutinis žodis – aršiausias ginklas. Tik verta žinoti, kad prievarta nieko nepasiekiama. Geriausia tokiomis situacijomis atsigręžti į save. Pravartu pagalvoti, jog suerzinti sugeba ne tik partneris, bet ir jūs ne visada elgiatės taip, kaip šis norėtų.

Tokioje situacijoje naudinga pasikalbėti apie visus vienas kitą siutinančius aspektus. Galiausiai galima priimti paprastą susitarimą – stengtis riboti neigiamus įpročius. Viskas galėtų skambėti maždaug taip: „Aš tau vairuojant stengsiuosi nereplikuoti, jeigu sugrįžęs namo, tu iš karto nepulsi išsidrėbti ant sofos priešais televizorių“. Tai gali pareikalauti laiko, tačiau efektyvumas nepalyginamai didesnis, nei nuolatinių vaidų.

Nedera pamiršti, kad vis tik svarbiausia – darbas su savimi. Žmogus iš pradžių įsimylimas su visais savo pliusais ir minusiais. Ilgainiui, neigiami aspektai pradeda erzinti ir gal net tampa nebepakeliami. Bet ar nederėtų grįžti į viso ko pradžią? Jeigu tada buvo įmanoma susidoroti, tai kodėl nebegalima dabar? Įgriso? Bet su žmogumi nusprendžiama būti ne su mintimi, jog ateityje iš jo bus galima sulipdyti visiškai naują idealią statulėlę. Taip nebūna. Dėl šios priežasties reikia daugiau dirbti su savimi, mąstyti, kaip galima situaciją abipusiai pagerinti, o ne siekti, kad mylimas žmogus visiškai atsikratytų kažkokio elgesio bruožo.

Paslaptis slypi požiūryje. Niekas nesako, kad labiausiai siutinančius niuansus riekėtų pamilti. Tačiau, kodėl šių nepaversti tiesiog neutraliais? Tai, kas erzina, galėtų tapti tiesiog paprastu įvykiu kasdienėje rutinoje. Neutralumas čia labiau reikštų partnerio mylėjimo išraišką, o ne konkretaus neigiamo įpročio ignoravimą.

Žinoma, spręsti tokias problemas galima ir žaismingai. Jeigu moterį siutina toks vyro elgesys, kai šis tik grįžęs nusiauna batus bei kojines ir išsidrebia priešais televizorių, ji grįžusi iš darbo gali padaryti lygiai tą patį. Svarbiausias aspektas – blogą priimti geru. Toks požiūris ypatingai svarbus bei padedantis išlaikyti darnius santykius poroje.

Parengta pagal Askdanandjennifer.com