Categories
Ilgalaikiai santykiai Sekso patarimai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas IIII

Ir paskutinė trijulė, kuria ir baigiu ženklų ir sekso temą yra: Ožiaragis, Vadenis, Žuvys.

Kas gi veža šiuos ženklus?

Ožiaragis

Tai žemės elemento ženklas. Ožiaragiai yra santūrūs, rimti. Jų galvoje sukasi mintys apie mokslą, profesiją. Nors išore jis gali būti ramus, tačiau viduje siaučia aistros, kurių jis nemėgsta demonstruoti.

Po 40 metų ožiaragiai nusimeta santūrumo kaukę. Ne itin romantiški.

Kaip patenkinti Ožiaragius?

Jų nenustebinsite nei romantika, nei seksu. Seksą prisimena tik tiek kiek reikia ir ne daugiau. Jeigu jau susitikote su Ožiaragiu, tai pirmiausia stenkitės pašalinti santūrumą. Kai pamatysite jį dingstant, susitikimą reiktų pagyvinti tauriais alkoholiniais gėrimais. Čia tam, kad jie atsipalaiduotų ir negalvotų, jog pinigai svarbiau nei meilė.

Vandenis

Oro ženklas. Vandenius sujaudins viskas kas nauja ir neįprasta. Progai pasitaikius jie visuomet maištaus ir pasipriešins. Jei Šaulys santykiuose ieško idealo, tai Vandeniams to visiškai nereikia, jie netiki idealais. Jie visuomet ieško naujų pažinčių. Vyrai dažnai nusileidžia savo standartams ir renkasi lengviausią grobį.

Kaip patenkinti Vandenį?

Nežiūrėkite į Vandenį tik kaip į seksualinį instrumentą, parodykite kad jūs gerbiate jo protą ir individualumą. Jie nori išbandyti viską kas nauja. Turite nepamiršti, kad Vandenis mano, jog yra kitoks negu visi.

Žuvys

Šio ženklo žmonės idealistai. Rasti tokį žmogų, kokio jos ieško – neįmanoma, todėl net nesistengia. Pastoviai ieškodamos dvasingumo dažnai sugadina seksualinius santykius dėl savo šaltumo. Žuvims patinka ‘vergo-šeimininko’ santykiai, jos nori būti valdomos valingo kariško žmogaus.

Kaip patenkinti Žuvis?

Bendraujant su šio ženklo žmonėmis reikia apsimetinėti ir leisti į seksą žiūrėti santūriai ar net abejingai. Daugelis moterų Žuvų yra frigidiškos su vyrais elgiasi gudriai, valdingai, šiurkščiai, įžeidžiančiai šitaip norėdamos kompensuoti savo požiūrį į aistrą. Vyrai – romantiški, stengiasi suteikti malonumą savo partnerei.

Tiek apie ženklus ir seksą.

p.s. rašykite jei turite įdomių klausimų.

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas II

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas III

Linas

www.idomiai.lt

Categories
Sekso patarimai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas III

Kiti ženklai apie kuriuos noriu pakalbėti šiandien yra: Svarstyklės, Skorpionas ir Šaulys.

Koks gi yra šių ženklų turėtojų seksualumas?

Straipsnio esmė – išmokti panaudoti žinias praktiškai, ne tik tikėti. Jeigu žmogus pagal saulės ženklą yra svarstyklės, bet aprašytos savybės visiškai neatitinka jo – tuomet nėra reikalo tikėti šia informacija. Ir taip su visais ženklais. Jums gali iškilti klausimas – dėl ko šitaip yra? Atsakymas labai paprastas – žmogaus horoskope yra ir kiti faktoriai, kitos planetos(marsas, venera, mėnulis, merkurijus ir t.t.), kurios turi didesnę įtaką, nei saulė.

Svarstyklės

Šie žmonės su savo mylimaisiais elgiasi kaip su meno kūriniais, todėl jiems sunku išsaugoti ir patenkinti savo partnerį. Šiais laikais niekam nepatinka kai jais žavimąsi per atstumą. Fizinis artumas, glamonės šiam ženklui laikui bėgant atsibosta. Jie domisi dvasine meile, o kūnišką meilę mato kaip grubią ir neestetišką.

Kaip patenkinti Svarstykles?

Elkitės švelniai. Svarstyklės nemėgsta vulgarumo.

Skorpionas

Idealus sekso įsikūnijimas. Šiems žmonėms nėra jokių moralinių ribų.

Kaip patenkinti Skorpioną?

Jie mėgsta muziką, šviesą. Šiek tiek vyresni mėgsta ryškias šviesas, didžiulius veidrodžius. Skorpiono partneriai turi būti labai tvarkingi ir švarūs. Mėgsta atsitiktinius santykius.

Šaulys

Šie žmonės būna dviejų tipų. Pirmasis – ištikimas, romantiškas, idealistas. Ir antras – visiškai priešingas tipas, ieškodamas tobulybės randa daugybę meilužių, pasiklysta ir pamiršta ko ieškojęs. Pirmojo tipo žmogus savo seksualinę energija nukreipia į kūrybą, antrasis – mergišius. Meilės nuotykius kuria iš karto su keliomis merginomis. Pirmasis tipas, kuomet įsimyli įsitikina, jog tobulesnės meilės negali būti ir jos nepatobulins seksas.

Kaip patenkinti Šaulį?

Jiems patinka seksualiniai nuotykiai. Dažna partnerių kaita.

Kaip gi visa tai panaudoti praktiškai? Moterims to pasakoti nereikia, jos yra pakankamai išradingos. Tad, vyrai, būkite budrūs, kad nepakliūtumėte į moterų rengiamus spąstus!

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas II

Linas

www.idomiai.lt