Categories
Filmai

Filmas: Įkalinti laike / In Time (2011)

Filmo pagrindinė esmė – laikas yra viskas. Valiuta, gyvenimas, laisvalaikis ir t.t.  Pati mintis labai įdomi, nors išpildymas galėjo būti ir geresnis. Šis filmas į mūsų filmų kategorija patenka todėl, kad jis atspindi mūsų gyvenimą vizualiai. Mes aukojame savo laiką dėl nemėgstamų darbų, kad tą laiką iškeistume į pinigus, pinigus į daiktus ir t.t. Mes viską ką gauname, gauname mainais į savo laiką. Laikas brangus ir kiekvieną gyvenimo sekunde jis atrodo vis brangesnis ir brangesnis. Tai ypač matosi filme. Alfa Vyras neturėtu švaistyti savo laiko vėjams, nes papildomai jo įsigyti kaip filme nebegalės.

Žanras: Fantastiniai, Kriminaliniai, Trileriai.
Išleidimo metai: 2011
Režisierius: Andrew Niccol.
Aktoriai: Justin Timberlake, Olivia Wilde, Shyloh Oostwald, Johnny Galecki, Colin McGurk.

Aprašymas:
Sveiki atvykę į XXIa. pabaigą, kurioje pagrindine atsiskaitomąja valiuta tapo laikas. Čia žmonės genetiškai užprogramuoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai.

Visa žmonija uoliai dirba vien tam, kad gautų daugiau laiko pasaulyje, kuriame puodelis kavos kainuoja 4 gyvenimo minutes. Kaip ir visuomet, čia valdo turtingieji, galintys tapti beveik nemirtingais, o vargšai, net ir lenkdami nugaras sunkiausiuose darbuose kovoja vardan savo gyvybių.

Vilas – jaunuolis, vieną rytą pabundantis su neišsenkamomis laiko atsargomis. Tačiau laimė trunka neilgai – vyrukas apkaltinamas žmogžudyste, siekiant pasisavinti kito žmogaus laiką.

Bėgdamas nuo persekiotojų Vilas pagrobia Silviją ir laiko ja įkaite, bandydamas įrodyti savo nekaltumą. Štai taip, kiekvieną minutę rizikuodami gyvybėmis, jaunuoliai dviese stoja prieš negailestingą laiko sistemą ir ryžtasi rizikingam žingsniui – laiko vagystei iš atsargų saugyklos. Idant išdalintų laiką jo stokojantiems.

Žaliai ant dilbio mirgantis laikmatis negailestingai primena, jog tavo laiko atsargos senka, priešai mina ant kulnų, tačiau Vilas neketina nuleisti rankų ir eina iki galo.

Įtemptas siužetas, netikėta idėja ir nesibaigiantis veiksmas prikausto prie ekranų. Justin Timberlake jau anksčiau įrodė esąs ne tik dainininkas, bet ir visai puikus aktorius.

IMBD reitingas: 6.5

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=fdadZ_KrZVw“ width=“500″ height=“350″]

Filmą online galite pažiūrėti čia

(radome nuoroda ir pasidalinome, svetainė kurioje yra filmas nėra susijusi su alfavyras.lt)