Categories
Vyriškas patarimas

Išsiskyrus su mergina pasireiškė bendravimo sutrikimai. Ką daryti?

Tema:
Tobulėjimas

Vardas:
Rokas

Klausimas:
Taigi išsiskyriau su mergina po vienerių metų draugystės. Po šito įvykio pradėjau nebemokėti bendrauti su kitom merginom, nebeturiu ką pasakyti nei buvusiai nei kitom merginom. Kartais neberandu bendros kalbos net su draugais. Ir taip jau tęsiasi jau apie 3 mėn. Daznai jauciuosi labai nepatogiai ir nemaloniai, nežinau kodėl. Mano karjeros(šiuo atveju mokslo) ir sporto taurės yra pilnos, nesiskundžiu bloga sveikata ar prastais pažymiais. Gal man reikėtu tiesiog pailsėti nuo visų merginų bei draugų ir praleisti daugiau laiko su savimi?

 

Atsakymas:

Sveikas Rokai,

Mano manymu taip dažnai atsitinka išsiskyrus, ypač žmonėms kurie labai daug tikisi iš santykių ir į juos įdeda daug energijos. Gal net per daug sureikšmina tiek santykius, tiek išsiskyrimą.

Aš visada sakau, jog išsiskyrimas dėl kažkokių priežasčių tai ženklas jog kažkas buvo blogai, jog gal nutolai nuo savęs. Gal per daug susikūrei įvairių iliuzijų ir t.t.

„Gal man reikėtu tiesiog pailsėti nuo visų merginų bei draugų ir praleisti daugiau laiko su savimi?“ – Bendravimas su žmonėmis yra neatsiejamas dalykas, bet kaip ir pats minėjai dažnai mums reikia tiesiog pabūti vieniems. Pajusti ta vidinę ramybę, harmonija kuri kažkaip išsibalansavo per ilgą laiką darant įvairius dalykus.

Atgauk jėgas, ramybę, vidinį balansą ir tikiu, kad viskas susitvarkys. Svarbu judėti pirmyn ir neleisti, jog tavo emocijos imtu viršų.

Kai atgausi jėgas, vidinę ramybę labiau pasitikėsi savimi, norėsis ir pačiam bendrauti, nes po išsiskyrimų žmonės dažnai įvykius ir jausmus suka savo galvoje vėl ir vėl, ir taip gyvena tuo dar labai ilgai.

Tikiuosi kažkiek užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškumas

Keli patarimai ilgalaikiams santykiams

Ilgalaikiai santykiai, vyras, patarimai vyrams

Bendraujant su mergina ilgesnį laiką, vyrukai dažnai pameta galvą ir pradeda galvoti, kad jo paties, kaip žmogaus jai “išlaikyti” nepakanka. Tada jis ima per daug stengtis. To pasekoje “susimala” ir duoda dingstis moteriai jo negerbti.

Tad santykiuose privaloma:

Daryti tai, ką darei iki to, kai sutikai savo merginą

Tai reiškia, kad tau NEREIKIA mesti savo hobių, DRAUGŲ, pažįstamų ir izoliuotis nuo pasaulio. Kaip ir minėjau anksčiau, ji su tavimi, tiksliau, prie tavęs yra todėl, kad tu darei patrauklius dalykus prieš Jums susitinkant, todėl jų per daug keisti nereikėtų.

Turėti savo kryptį ir nekeisti tos krypties dėl jos

Būtinai… BŪTINAI išlaikyti savo gyvenimo krypti ir savo santykių ašimi daryti save, o ne ją. Jeigu santykių ašis yra pas jas, jos to baisiai nekenčia. Moterys nemėgsta turėti vyrą „po padu”, nors visos pradžioje bando išsiaiškinti, kaip tai padaryti… Dauguma išsiaiškina ir patys žinote, kas gaunasi. Nesielkite taip, lyg vienas nieko negalėtumėte nuspręsti. Darykite savo sprendimus ir pageidautina bent 90% sprendimų.

Būti ištikimu sau

Darykite tai ką sugebate geriausiai ir nenuleiskite sau kartelės. Stenkitės, jauskite aistrą savo gyvenimui, tas įkvėps ne tik Jus, bet ir duos saugumo jausmą Jūsų išrinktajai. Neišduokite savęs nuolatos kiurksodami prie televizoriaus.

Mokėti jai pasakyti ne

Moterys gerbia vyrus, kurie sugeba išlaikyti savo nuomonę visur ir nuolatos. Aš nesakau, kad Jūs nespręstumėte reikalų kompromisais, kompromisai reikalingi, bet jeigu kartu priimtas sprendimas tikrai Jūsų netenkina, drąsiai sakykite jai NE. Ji Jus gerbs už tai. Nenuolaidžiaukite jai. Neduokite dingsties nesąmonėms.

Mokėti džiaugtis gyvenimu ir turėti savo vertybes

Turite išsirinkti savo vertybes santykiuose ir jas kultivuoti. Sugalvokite kas Jums svarbiausia santykiuose, susidėliokite prioritetus ir gyvenkite pagal juos, nesimėtykite į šonus ir laikykite krytį. Išmokite džiaugtis kiekviena akimirka, juk tai Jūsų gyvenimas ir laikas turėtų būti leidžiamas linksmai (aš ne apie pasilinksminimus su „šnapso” buteliu – alkoholis, mano nuomone, yra viena žemiausių, apverktina smegenų funkcijų slopinimo forma), Jums nereikia NIEKO, kad jaustumėtės laimingu. Įsivaizduokite save, jeigu būtumėte aklas ir turėtumėte būti laimingas (ar Jums rūpėtų mašinos formos? O merginų grožis? Kuo tada džiaugtumėtės. Nepaverskite merginos klozetu. Vyrukai spaudžiami savo desperacijos seksui galvoja “nu kol kitos nesusiradau, tol su šita bent mylėsiuosi” ir tas juos daro itin apgailėtinais, jie išduoda visus esančius principus viršuje ir tempia save į nusmurgelių gretas. Jeigu jau tokia mintis iškilo į paviršių, tai būkite šiek tiek daugiau nei beždžionė su subrinkusiu falu ir pabaikite tokius santykius. Taip galvodamas, nei Jūs, nei ji nebus laiminga ir nėra jokio šanso, kad būtų kitaip.

Categories
Ilgalaikiai santykiai

Kaip pamilti antrosios pusės trūkumus?

Mylėti geriausias ir gražiausias partnerio savybes – labai paprasta. Tačiau ar lengvai priimami trūkumai?

Ilgainiui, žmogus atskleidžia visas savybes ir tampa aišku, kaip ir kokiomis situacijomis reikėtų elgtis. Nesvarbu, turėjote ilgametį romaną ar daug trumpalaikių santykių, šį faktą suprantate.

Taigi, galiausiai suvokiama, ką konkrečioje kritinėje situacijoje geriausiai pasakyti ar kokių veiksmų imtis. Taip, vardan gražios ateities, siekiama užglaistyti konfliktus, spręsti problemas. Juk, jei santykiai yra svarbūs, niekas nesielgia taip, kad galėtų juos neapgalvotai sugriauti.

Lygiai taip pat yra ir su kai kuriais kasdieniais partnerio įpročiais, kurie per laiką tampa žudančiais. Dviejų žmonių santykiuose kylančios problemos – abiejų kaltė. Jeigu asmenys vienas kitam yra labai svarbūs, vadinasi, viskas atsisuka į dar negebėjimą spręsti konkrečiose situacijose kylančių problemų. Minusų turi kiekvienas, bet drauge juos galima paversti nebepastebimais.

Kai kalbama apie labiausiai erzinančių partnerio savybių priėmimą, niekas nesako jų interpretuoti kaip žavingų. Meilė dažniausiai duoda leidimą žmonėms klysti, rizikuoti bei bristi į tokius poelgius, kurie visiškai prieštarauja susikurtiems idealams. Valdomas ego karas žmogaus viduje jį dar labiau kontroliuoja, nei suteikia kokių nors lengvatų.

Partneris turi kažkokį labai erzinantį įprotį, kuris priverčia kūną nueiti pagaugais. Tačiau iš tikrųjų reikėtų versti asmenį šio elgesio bruožo atsisakyti? Gali būti. Tada griežtas paskutinis žodis – aršiausias ginklas. Tik verta žinoti, kad prievarta nieko nepasiekiama. Geriausia tokiomis situacijomis atsigręžti į save. Pravartu pagalvoti, jog suerzinti sugeba ne tik partneris, bet ir jūs ne visada elgiatės taip, kaip šis norėtų.

Tokioje situacijoje naudinga pasikalbėti apie visus vienas kitą siutinančius aspektus. Galiausiai galima priimti paprastą susitarimą – stengtis riboti neigiamus įpročius. Viskas galėtų skambėti maždaug taip: „Aš tau vairuojant stengsiuosi nereplikuoti, jeigu sugrįžęs namo, tu iš karto nepulsi išsidrėbti ant sofos priešais televizorių“. Tai gali pareikalauti laiko, tačiau efektyvumas nepalyginamai didesnis, nei nuolatinių vaidų.

Nedera pamiršti, kad vis tik svarbiausia – darbas su savimi. Žmogus iš pradžių įsimylimas su visais savo pliusais ir minusiais. Ilgainiui, neigiami aspektai pradeda erzinti ir gal net tampa nebepakeliami. Bet ar nederėtų grįžti į viso ko pradžią? Jeigu tada buvo įmanoma susidoroti, tai kodėl nebegalima dabar? Įgriso? Bet su žmogumi nusprendžiama būti ne su mintimi, jog ateityje iš jo bus galima sulipdyti visiškai naują idealią statulėlę. Taip nebūna. Dėl šios priežasties reikia daugiau dirbti su savimi, mąstyti, kaip galima situaciją abipusiai pagerinti, o ne siekti, kad mylimas žmogus visiškai atsikratytų kažkokio elgesio bruožo.

Paslaptis slypi požiūryje. Niekas nesako, kad labiausiai siutinančius niuansus riekėtų pamilti. Tačiau, kodėl šių nepaversti tiesiog neutraliais? Tai, kas erzina, galėtų tapti tiesiog paprastu įvykiu kasdienėje rutinoje. Neutralumas čia labiau reikštų partnerio mylėjimo išraišką, o ne konkretaus neigiamo įpročio ignoravimą.

Žinoma, spręsti tokias problemas galima ir žaismingai. Jeigu moterį siutina toks vyro elgesys, kai šis tik grįžęs nusiauna batus bei kojines ir išsidrebia priešais televizorių, ji grįžusi iš darbo gali padaryti lygiai tą patį. Svarbiausias aspektas – blogą priimti geru. Toks požiūris ypatingai svarbus bei padedantis išlaikyti darnius santykius poroje.

Parengta pagal Askdanandjennifer.com